Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet Allah a şükür..13.haftadayım..3 ayımız bitti..hepiniz için dua ediyorum hep..ben çok üzüldüm zamanında çok yıprattım kendimi..o yüzden sizi çok iyi anlıyorum..
hiç unutmuyorum benim tedavimi yapan dr klinik şefi doçent sürekli yatan hastalarda oluyor..kontrol günlerimde kadın doğumun yatan hastalar yerine gidiyodum..ben orda ayakta dr u muayene için beklerken acaba yumurtam kaç milim diye kalbim çarparken kadınlar odalardan minicik bebekleri ellerinde çıkıyordu..bende gidip cam kenarında hem dr u bekliyordum hem hüngür hüngür ağlıyordum..o kadar ağır duygular yaşadım ki..hamile teşhisi kondu havaya uçtum ilk ay hamile değilmişim..2.ay dedim Allah ım sen büyüksün senin takdirine bırakıyorum çabalıycam ama üzülmiycem sen herşeyin en iyisini bilirsin..hep dua ettim..hatta eşimle her ilişki öncesi yada sonrası abdest alıp Yasin okudum..Allah dualarımı kabul etti..sizde içinizi ferah tutun Allah a bol bol dua edin..[/QUOT

Cok sevındım senın Adına dualarını kabul etmıs rabbım şükürler olsun .ALLAh kucagınada Almayı hayırlısıyla nasip İnşallah ...

:KK49:

ilacın etkisi olayını ben yaşadım..çatlatma iğnesini vurulduktan 5 gün sonra ilaç yazdırmak için dr a gitmiştim endokrin dr una..dr da rutin bütün tahlilleri istemiş..beta hcg m o tahlilde 50 çıktı..dr bana baktı bu tahlile göre hamilesin sana ilaç yazamam kadın doğum dr una görün bana tekrar gel dedi..kadın doğuma gittim dr tebrikler hamilesin dedi bana..2 gün sonra değerim önce 20 ye,sonra 2 gün sonra 10 a,2 gün sonra da 4 e düştü :KK59: çatlatma iğnesinin etkisi kanda max 9-10 gün kalıyor..ben tüp bebek dr una telefon ettim bu olayı yaşayınca..dr güldü bana..sana kim hamilesin dedi diye sordu..bende dr dedim hemde 2 ayrı dr hamilelik teşhisi koydu..tüp bebek dr u dedi ki o tahlili 1 gün önce versen beta hcg n belki 80 - 100 çıkcaktı o ilacın etkisi dedi..kaç gün kanda kalıyor etki dedim max 9 - 10 gün dedi..ben bu acı tecrübeyi yaşadıktan 1 ay sonra hamile kaldım..o yanlış teşhis koyan dr la da çatır çatır kavga ettim..dr olmuş iğnenin kanda kaç gün kalcağını bilmiyolar..seninkide bilmiyor..bu konuda en bilgili dr lar tüp bebek dr ları..çevrenizde tüp bebek dru varsa danışabilirsiniz..bu konuda uzmanlaşıyorlar çünkü..senin adet dönemin geçmiş merak etmene gerek yok ilacın etkisinin olması imkansız bence..benim sorduğum tüp bebek dr u çok ünlü bi dr..10 günden fazla sürse etkiyi bilirdi..için rahat olsun hamilesin..tebrikler :KK49:

selam kızlar ya benimde geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi oldu.bu ayın 11inde yani tam günümde regl oldum:KK43:( bugün doktora gittim klomen verdi.4.günümde bana 13. günü gel dedi ben 12. günü gitsemde aynı gün iğneyi vurdursam nasıl olur yine iğne vericek eminim.çünkü bu sefer ilişki 14. güne sarkıcak uzasın istemiyorum bu arada benim tek tüpüm bağlandı.yumurtam gelişiyo hemde boylarıda çok iyi ama bilmiyorum.offf yoruldum:KK43:(

Cok sevındım senın Adına dualarını kabul etmıs rabbım şükürler olsun .ALLAh kucagınada Almayı hayırlısıyla nasip İnşallah ...

tşk ederim arkadaşım..umarım senden de güzel haberler alırız..çatlatma iğnesini sormuşsun da valla ben pregnly vuruldum..o kalçadan vuruluyor ama başka iğne var o göbekten vuruluyormuş sanırım..
ayrıca etrafı takma kafana..bırak istediğini desinler..istediğini düşünsünler..ben hamile kalınca bile eşime etrafa söyleme kimseye söyleme bende söylemiycem dedim..ben sadece kendi aileme söyledim..onun ailesinin bile duymasını istemiyordum ama saolsun herkes duydu herkese söyledi..insanlar o kadar kötü ki nazar değer,yada bişey olursa sevinirler diye söyleme dedim..düşük riskim vardı bişey olursa sevindirmiyim dedim etrafı..insanlar çok kötü niyetli malesef..:KK50: sen takılma kimseye..boşver..
bu arada yaşadığın düşükten ötürü çok üzüldüm..çok acı bi deneyim..ben düşük tehlikesi yaşayan bi insan olarak seni anlıyorum..inşallah Allah sağ salim bi bebek nasip eder en kısa zamanda..dua edicem senin için..

Son düzenleme:
selam kızlar ya benimde geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi oldu.bu ayın 11inde yani tam günümde regl oldum:KK43:( bugün doktora gittim klomen verdi.4.günümde bana 13. günü gel dedi ben 12. günü gitsemde aynı gün iğneyi vurdursam nasıl olur yine iğne vericek eminim.çünkü bu sefer ilişki 14. güne sarkıcak uzasın istemiyorum bu arada benim tek tüpüm bağlandı.yumurtam gelişiyo hemde boylarıda çok iyi ama bilmiyorum.offf yoruldum:KK43:(

Canım bende bu ay klomen tedavısı gördüm ilacım dün bitti ve carsamba gunu dr. a gideecegım hesaplamara göre adetımın 13. günü cagırmıs benım doktorumda demekki yumurtanın tam olgunlaşması icin 13. güne kadar beklenıyor olabılır sen doktorunu dinle 1 gunden bişey olmaz Sabırsızlanıyor ınsan sneı cok iyi anlıyorum ama en saglıklısı bu gibi görünüyor sımdıden Allah yardımcın Olsun Canım inşallah hamile kalırsınn ve bendeee tabıkıı :))

umarım allah isteyen herkese rabbin hayırlısını verir.ben bu ay son uğraşıcam artık yok yoruldum ramazandan sonraya kadar bırakıcam.ameliyatlar filimler ilaçlar piskolojimi bozdu.

tşk ederim arkadaşım..umarım senden de güzel haberler alırız..çatlatma iğnesini sormuşsun da valla ben pregnly vuruldum..o kalçadan vuruluyor ama başka iğne var o göbekten vuruluyormuş sanırım..
ayrıca etrafı takma kafana..bırak istediğini desinler..istediğini düşünsünler..ben hamile kalınca bile eşime etrafa söyleme kimseye söyleme bende söylemiycem dedim..ben sadece kendi aileme söyledim..onun ailesinin bile duymasını istemiyordum ama saolsun herkes duydu herkese söyledi..insanlar o kadar kötü ki nazar değer,yada bişey olursa sevinirler diye söyleme dedim..düşük riskim vardı bişey olursa sevindirmiyim dedim etrafı..insanlar çok kötü niyetli malesef..:KK50: sen takılma kimseye..boşver..
bu arada yaşadığın düşükten ötürü çok üzüldüm..çok acı bi deneyim..ben düşük tehlikesi yaşayan bi insan olarak seni anlıyorum..inşallah Allah sağ salim bi bebek nasip eder en kısa zamanda..dua edicem senin için..

büyük ihtimalle bende yarın çalatma iğnesi olcam..bu iğneyi kimler vuruyor sorması ayıp arkadaşlr :KK69:

dr un dediği gün haricinde gidersen yumurtan tam büyümemiş olabilir..onu dr lar ayarlıyorlar bence ama sen bilirsin..ben ilk ay gittim 18 milim zor oldu yumurta..2.ay aynı günlerde gittim 26 milim olmuş :KK9: ilaca çok tepki verdi demek bünyem..valla sen bilirsin arkadaşım ne desem yalan olur şimdi..

Canım bende bu ay klomen tedavısı gördüm ilacım dün bitti ve carsamba gunu dr. a gideecegım hesaplamara göre adetımın 13. günü cagırmıs benım doktorumda demekki yumurtanın tam olgunlaşması icin 13. güne kadar beklenıyor olabılır sen doktorunu dinle 1 gunden bişey olmaz Sabırsızlanıyor ınsan sneı cok iyi anlıyorum ama en saglıklısı bu gibi görünüyor sımdıden Allah yardımcın Olsun Canım inşallah hamile kalırsınn ve bendeee tabıkıı :))

inşallah canım haklısın.benim geçen ay çok ağrım olmuştu ..ya ilişki bile eziyet olmuştu bana çok ağrım oldu umarım bu ay olmaz hepimiz hamile kalırız.

sevdecim Son adet tarihine (SAT) deniyor. (BAT)bir önceki adet tarihine denir yani sondan birönceki...
:KK53:

evet canım bugün geldi akşam üzeri...umarım senin gelmez..seninde 15 mart dı dimi günün...evet geçen ay benide 3 gün geçikmeli gelmişti..ama bugün tam 28.günüm...gerçi benim adetimin 9.gününde igne vurulduğum için ben daha erken gelir diye bekliyordum...neyse evet geldi...bu ay daha sıkı calışaçağız ...inşallah olur...:KK52::KK53: bu arada sat ve bat ın açılımı nedir..ve ne demektir A.aşkına..

Canım bende klomen kullandım bu ay dedigin gibi adetın 5. gunu basladım ve 5gün kullandım dün ilacım bitti bugün doktorumu aradım görüşmeye ne zaman gelecegız die, çarsamba günü gel dedi doktorum tüp bebek uzmanı ve bu konuda ciddi anlamda basarılı biri güvenıyorum yanı.. 5 martta adet olduguma göre adetım basladıktan 13 gün sonra yumurtlara net görünmeye baslıyor demekki yumurtalar sabırsızlıgını anlıyorum ama canım bıraz daha beklemelisin İnşallah bu ay hamıle kalırız hayırlısıyla :)

inşallah canım ya ben 10.gün çağırdı bakalım cuma günü inşallah güzel haberler veririz hepimiz..sende de baş dönmesi falan oluo mu bende biraz var bir de kasık batmaları

ya arkadaslar bana bisey soyleyin benim yumurta 17,4 mm bugun catlama ignemi yapti dr. ben biraz sayfalara bakindim 17 catlatmak icin kucuk degilmi ve sadece bi tane var yaaa ne diyosunuz hala daha kafam karisik:KK59:

inşallah canım ya ben 10.gün çağırdı bakalım cuma günü inşallah güzel haberler veririz hepimiz..sende de baş dönmesi falan oluo mu bende biraz var bir de kasık batmaları

kasık batmasıda bas dönmesıde yasamıyorum suan Psikolojıktir senınkide cunku gecen ay benımde baş dönmem ve kasık batması cok olmustu ama adetıme 3-4 gün kala yasadım bunları suan ilişki yasak carsamba gunu ilşki planlaması verıcek doktorumuz beklemedeyim henuz .. Senın adet günün ne zaman ?

inşallah canım haklısın.benim geçen ay çok ağrım olmuştu ..ya ilişki bile eziyet olmuştu bana çok ağrım oldu umarım bu ay olmaz hepimiz hamile kalırız.

eziyet kelimesini görünce bende tebessüm ettim vallahi..bazen tuhaf şeyler yaşıyoruz o aklıma geldi..ben klomen kullandığım ilk ay dr lar gün aşırı ilişki diyorlar diye gün aşırı ilişkiye girdim o ay tutmadı bebek..demek yumurtlama saatini tutturamadık..2.ay dedim iğneden sonra 5 gün üst üste 24 saat i hesaplayıp ilişkiye gircem..çünkü yumurtlama olduktan sonra yumurtanın yaşama süresi kadından kadına değişmekle beraber 24 saat..bazı kaynaklarda da 48 saat..ben işi sağlama alayım diye 24 saati hesaplayıp 24 saati geçirmeden ilişki yaşayım dedim..eşim polis..zavallı sabah 7 de işten geliyodu hemen uyuyodu..ben 24 saati hesapladığım için öğlen 12 ye denk geliyodu 24 saat..onu öğlen uyandırıyodum o da offff gene mi diyodu :KK9: benden kaçar olmuştu ama o ay tuttu çok şükür :KK9: bi polikistik over hastası arkadaşım daha yumurtlama haftasında günde 4 defa ilişkiye girmiş her gün..o da o ay hamile kamış ona da çok gülmüştük bide adam da kadın da işten izin almış :KK9:

arkadaşlar ben bi soru sormuştum ama kimse cevap vermedi arada kaynadı sanırım cevap yazarsanız sevinirim
adetimin ilk gününden itibaren 12. günde 12mm oluyor adetin 15. günündede istenen boyuta yani 18mm geliyor ve iğne oluyorum 3 ay böyle oldu ama en son klomen kullanışımda 18. gün istenen boyuta geldi yani değişebiliyor senin muhtemelen adetiinin 18.günü 13mm günde yaklaşık 2mm büyür 21.gün iğne verebilir erken veya geç gelişmesi önemli değil arkadaşım takma kafana kişiden kişiye değişiyor önemli olan istenen boya gelsin çatlasın

ya arkadaslar bana bisey soyleyin benim yumurta 17,4 mm bugun catlama ignemi yapti dr. ben biraz sayfalara bakindim 17 catlatmak icin kucuk degilmi ve sadece bi tane var yaaa ne diyosunuz hala daha kafam karisik:KK59:

bencede küçük ama bilmem doktor ne dediki.benim geçen ay 3 yumurtam oluştu en küçüğü 19mm en büyüğü 24mm.keşke sorsaydın:KK43:((

bencede küçük ama bilmem doktor ne dediki.benim geçen ay 3 yumurtam oluştu en küçüğü 19mm en büyüğü 24mm.keşke sorsaydın:KK43:((

soramadim aklimada gelmedii:KK43:(((offf yyaa okudum burdan herkesin 19 21 22 olunca igne yapiyomus dr. benimki cok kucuk 17 baskada yokk sadece 1 tane peki peki catlarmi 17 mm yumurtaa ne diyosunuzz

eziyet kelimesini görünce bende tebessüm ettim vallahi..bazen tuhaf şeyler yaşıyoruz o aklıma geldi..ben klomen kullandığım ilk ay dr lar gün aşırı ilişki diyorlar diye gün aşırı ilişkiye girdim o ay tutmadı bebek..demek yumurtlama saatini tutturamadık..2.ay dedim iğneden sonra 5 gün üst üste 24 saat i hesaplayıp ilişkiye gircem..çünkü yumurtlama olduktan sonra yumurtanın yaşama süresi kadından kadına değişmekle beraber 24 saat..bazı kaynaklarda da 48 saat..ben işi sağlama alayım diye 24 saati hesaplayıp 24 saati geçirmeden ilişki yaşayım dedim..eşim polis..zavallı sabah 7 de işten geliyodu hemen uyuyodu..ben 24 saati hesapladığım için öğlen 12 ye denk geliyodu 24 saat..onu öğlen uyandırıyodum o da offff gene mi diyodu :KK9: benden kaçar olmuştu ama o ay tuttu çok şükür :KK9: bi polikistik over hastası arkadaşım daha yumurtlama haftasında günde 4 defa ilişkiye girmiş her gün..o da o ay hamile kamış ona da çok gülmüştük bide adam da kadın da işten izin almış :KK9:

Seker cok özel olmazsa kaç gün ilişkiye giridiniz, adete yakın hıc bırlıkte olmadınız :))

:)) ama öyle oldu doktora söledim bugün oda güldü.şimdi benim tek taraflı ya geçiş o canımı skıyor.benim şansım daha düşük gibi geliyo.geçen ay herşey süper dedi sadece spermlerin yumurtayla buluşması lazım dedi ama olmadı.eşime belli etmedim ama çok üzüldüm.inşallah bu ay.bu arada geceleri süt polen ve bal karıştırıp içmeye başladım geçen ay incir kürü yapmıştım.

X