Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar olamaz ya vallahı nefret ettım gebelık testınden yapmıcam bıdaha ıstemıyorumda.evet kan testını yaptım koca negatıffffff dr kızdı gercı eskı reglıyı degıl klomen kullanılınca 30 gun olarak hesaplıcaksın daha 10 gunun var gıbı duşun dedı.eeeee ozaman gevbelık testlerım nıye pozıtıf ya:KK43::KK43:

canım yaa sürekli kendimden örnek veriyorum herkese kusura bakmayın sıkıyorsam sizi ama, belki birinize teselli olur diye yazıyorum.
Canım ben 2,5 sene çocuk için uğraştım, her ay testler havalarda uçuştu, kan tahlilleri negatif negatif negatif, sinir stres beter oldum her adet başlangıcından önce ay hamilemiyim acaba diye kendimi delirttim resmen. sonra doktora gittim yine saldım hiç umrumda değildi, klomen verdi ne çatlama iğnesi ne kontrol hiç bişey demedi. adetim 6 gün filan geçti hiç takmadım hastalanıcam diye bekliyorum, ayağım yandı, antibyotik kullanmam gerekiyodu, o zaman test istedim yaptık, pozitif yazısını görünce eşimde bende şok olduk. Yani demem o ki stres yapıp tatlı canınızı sıkmayın, üzmeyin nolur kendinizi, ben çok yıprattım kendimi , aynılarını yaşamanızı istemem.
Allah bana en acılı zamanımda nasip etti, bide ben bilmeden yanık ayakla 1 hafta zıplaya zıplaya iş yaptım düşmedi. Alahım sizin için hayırlı zamanda sizede nasip eder, öpüyorum hepinizi :KK19:

selam size ....
Aşktutkunu...canım...anlıyorum üzüntünü...o negatifi duymak ne büyük bir cöküş...ben de geçen carşamba sonucu aldığımda doktora hemşireye bişey belli etmeden kaçtım hemen ordan..gittim arabada bağıra bağıra ağladım...ama geçiyor...iki güne kalmaz tekrar umut ciceği acıveriyor insanın gönlünde...yıkılma...hem daha cok gün varmış..10 gün az bir zaman değil gerçekten..hayırlısı inşallah...

umutlum canım... yeni tarihim 10 Nisan...listeye eklersen sevinirim...yeni aya ya nasip ya kısmet...vira bismillahhhhhhhhhhhhhhhh...Emniyette calışan biri olarak 10 nisan polis bayramı uğur getirsin bana inşallahhhh,,

Son düzenleme:
kızlar çok köyu bır gundu benım ıçın.hastaneye arkadasımla gıttım ve arkadasım tek korunmasız ılışkıden hamıle kalmıştı onun bebegının kesesınıde beraber görduk.göz yaslarımı nekadar saklasamda basaramadım.:KK43::KK43:

arkadaşlar ben 5 gün klomen kullandım sonra 3 yumurtam oluşmuş çatlatma iğnesi oldum 3 gün ilişki dedi eger hastalanmazsan hamilesin dedi ben 6 martta tahlil yaptım 2. çizgi silik çıktı 8 martta hastalanmam gerekiyodu olmadım ertesi gün doğru kan tahliline 85.16 çıktı doktorumu aradım büyük ihtimalle hamilesin ama ilac:KK69:ın etkisi olabilir dedi 18 inde gel bakalım keseyi gömemiz lazım çok heyecanlıyım keseyi gördükten sonra rahatlicam sanırım

kızlar klomen bitince mi doktora gidiosunuz yoksa klomene devam ederken de gidior musunuz benim 6.günü adetimin klomene dün başladım hayıt suyu içiyordum adet düzenlemek için bugün bıraktım.normalde ara kanamalarım olur ama ilk klomen kullandıımda hiç olmadı hamile kaldım inşallah bu sefer de olmaz.bugün doktora gittim dün başlamışsın ama hala polikistik görünüyor yumurtalıkların inşallah başarılı oluruz dedi moralim bozuldu siz ilk ne zaman yumurta olduunu öğrendiniz çok moralim bozuldu yaa

umutlum canım... yeni tarihim 10 Nisan...listeye eklersen sevinirim...yeni aya ya nasip ya kısmet...vira bismillahhhhhhhhhhhhhhhh...Emniyette calışan biri olarak 10 nisan polis bayramı uğur getirsin bana inşallahhhh,,

canım adetmi oldun.neyse polis bayramına hazırlanıyo senin bebiş bence nisan annesi olmayı nasip etsin allah ülüm.bende daha gelen giden yok gerçi klomenin etkisi sanırım çünkü 3-4 gün geciktiriyormuşya hayırlısı gülüm bakalım.allah bu ay bana ne gösterecek.

kızlar çok köyu bır gundu benım ıçın.hastaneye arkadasımla gıttım ve arkadasım tek korunmasız ılışkıden hamıle kalmıştı onun bebegının kesesınıde beraber görduk.göz yaslarımı nekadar saklasamda basaramadım.:KK43::KK43:

bitanem hayırlısı olsun.bizim kaderimizdede beklemek varmş demek güzel olsunda sonuç bekleyelim.allah hepimize hayırlı bebişler versin inşaallah.

:KK53:
canım adetmi oldun.neyse polis bayramına hazırlanıyo senin bebiş bence nisan annesi olmayı nasip etsin allah ülüm.bende daha gelen giden yok gerçi klomenin etkisi sanırım çünkü 3-4 gün geciktiriyormuşya hayırlısı gülüm bakalım.allah bu ay bana ne gösterecek.

evet canım bugün geldi akşam üzeri...umarım senin gelmez..seninde 15 mart dı dimi günün...evet geçen ay benide 3 gün geçikmeli gelmişti..ama bugün tam 28.günüm...gerçi benim adetimin 9.gününde igne vurulduğum için ben daha erken gelir diye bekliyordum...neyse evet geldi...bu ay daha sıkı calışaçağız ...inşallah olur...:KK52::KK53: bu arada sat ve bat ın açılımı nedir..ve ne demektir A.aşkına..

Son düzenleme:

canımmmmm seni çok iyi anlıyorum ama üzülme lütfen..benimde eşimin en iyi iş arkadaşının eşi hamile kaldı..kadın bizi sürekli eve çağırıyordu oturmaya.ben gitmek istemiyordum..çünkü hamile kadın görmeye dayanamıyordum..eşime dedim sen gidiyosan git ben gitmicem..eşim de sen ömür boyu hamile kadın gördüğünde onla konuşmıcak mısın diye kızıyordu..tabi erkekler bizi tam anlamıyor malum :63: neyse sonra ayıp olmasın diye gittik..benim çocuğum olmazken kadının karnı burnundaydı..karşımda otururken karnını okşadı sonra da içimde kıpırdıyor,o kıpırdatıkca da okşuyorum seviyorum onu dedi..içim o kadar buruldu ki..benim çocuğumun olmadığını tedavi gördüğümü biliyordu..sonra doğum yaptı bebeği görmeye de gitmedim..dayanamıyodum çünkü..biliyorum negatifleri gördükçe,her ay regl oldukça ümitsizliğe kapılıyorsunuz..hiç çocuğunuz olmıycak gibi geliyor..ben de açıkçası aynı duyguya kapılıyordum..hatta eşime söylememiştim ama ya aşılama ile tüp bebekle de tutmazsa evlat edinebilir miyim o güç kendimde var mı diye düşünüyordum acaba eşim ister mi diyodum..yoksa boşanıp da kendim mi evlat edineyim diyodum..kafam o kadar karışıktı ki ama bak şimdi hamileyimmmmmm..kendinizi ne kadar üzerseniz tedaviniz o kadar olumsuz gider..inanın buna..bana her gittiğim dr sen bu kadar stres yaptığın sürece hamile kalamıycaksın dedi..bende stresi bıraktım moral depolamak için uzakta olan ailemin yanına gittim geri döndüm eşimin yanına ve o ay hamile kaldım..o ay kendi haline bıraktım..kendimi hiç sıkmadım,hesaplar yapmadım..hep moralimi yüksek tuttum..inanın bu çok önemli..üzülmek yokkkkkkkkk..artık doğurganlık yaşı 40-45 lerde..benim teyzem 40 ından sonra evde doğum yaptı kendi kendine bide komşuları doğurttu..lütfen ümidinizi yitirmeyin ve fazla düşünmeyin + hep söylüyorum idrar testine güvenmeyin asla yapmayınnnnnnn:26: benim kanda gebeliğim 100 ken yani gebeliğim kesinken idrar testinde 2.çizgi bile yoktu..en basit örnek benim işte yaaaaa..ayrıca adetine 10 gün varsa kanda da çıkmaz daha değerin..5 günün var öğrenmek için..çok erken yaptırmışsın..ayrıca klomen kullanırken yumurtlama düzenin değişiyor dr doğru söylemiş..eski adet düzeninden hesaplamıycaksın..üzülmek yokkkkkkkkkkkkkkk..idrar testi yapmak yokkkkkk..tamam?

:KK49:
arkadaşlar ben 5 gün klomen kullandım sonra 3 yumurtam oluşmuş çatlatma iğnesi oldum 3 gün ilişki dedi eger hastalanmazsan hamilesin dedi ben 6 martta tahlil yaptım 2. çizgi silik çıktı 8 martta hastalanmam gerekiyodu olmadım ertesi gün doğru kan tahliline 85.16 çıktı doktorumu aradım büyük ihtimalle hamilesin ama ilac:KK69:ın etkisi olabilir dedi 18 inde gel bakalım keseyi gömemiz lazım çok heyecanlıyım keseyi gördükten sonra rahatlicam sanırım

ilacın etkisi olayını ben yaşadım..çatlatma iğnesini vurulduktan 5 gün sonra ilaç yazdırmak için dr a gitmiştim endokrin dr una..dr da rutin bütün tahlilleri istemiş..beta hcg m o tahlilde 50 çıktı..dr bana baktı bu tahlile göre hamilesin sana ilaç yazamam kadın doğum dr una görün bana tekrar gel dedi..kadın doğuma gittim dr tebrikler hamilesin dedi bana..2 gün sonra değerim önce 20 ye,sonra 2 gün sonra 10 a,2 gün sonra da 4 e düştü :KK59: çatlatma iğnesinin etkisi kanda max 9-10 gün kalıyor..ben tüp bebek dr una telefon ettim bu olayı yaşayınca..dr güldü bana..sana kim hamilesin dedi diye sordu..bende dr dedim hemde 2 ayrı dr hamilelik teşhisi koydu..tüp bebek dr u dedi ki o tahlili 1 gün önce versen beta hcg n belki 80 - 100 çıkcaktı o ilacın etkisi dedi..kaç gün kanda kalıyor etki dedim max 9 - 10 gün dedi..ben bu acı tecrübeyi yaşadıktan 1 ay sonra hamile kaldım..o yanlış teşhis koyan dr la da çatır çatır kavga ettim..dr olmuş iğnenin kanda kaç gün kalcağını bilmiyolar..seninkide bilmiyor..bu konuda en bilgili dr lar tüp bebek dr ları..çevrenizde tüp bebek dru varsa danışabilirsiniz..bu konuda uzmanlaşıyorlar çünkü..senin adet dönemin geçmiş merak etmene gerek yok ilacın etkisinin olması imkansız bence..benim sorduğum tüp bebek dr u çok ünlü bi dr..10 günden fazla sürse etkiyi bilirdi..için rahat olsun hamilesin..tebrikler :KK49:

Son düzenleme:
:KK49:

ilacın etkisi olayını ben yaşadım..çatlatma iğnesini vurulduktan 5 gün sonra ilaç yazdırmak için dr a gitmiştim endokrin dr una..dr da rutin bütün tahlilleri istemiş..beta hcg m o tahlilde 50 çıktı..dr bana baktı bu tahlile göre hamilesin sana ilaç yazamam kadın doğum dr una görün bana tekrar gel dedi..kadın doğuma gittim dr tebrikler hamilesin dedi bana..2 gün sonra değerim önce 20 ye,sonra 2 gün sonra 10 a,2 gün sonra da 4 e düştü :KK59: çatlatma iğnesinin etkisi kanda max 9-10 gün kalıyor..ben tüp bebek dr una telefon ettim bu olayı yaşayınca..dr güldü bana..sana kim hamilesin dedi diye sordu..bende dr dedim hemde 2 ayrı dr hamilelik teşhisi koydu..tüp bebek dr u dedi ki o tahlili 1 gün önce versen beta hcg n belki 80 - 100 çıkcaktı o ilacın etkisi dedi..kaç gün kanda kalıyor etki dedim max 9 - 10 gün dedi..ben bu acı tecrübeyi yaşadıktan 1 ay sonra hamile kaldım..o yanlış teşhis koyan dr la da çatır çatır kavga ettim..dr olmuş iğnenin kanda kaç gün kalcağını bilmiyolar..seninkide bilmiyor..bu konuda en bilgili dr lar tüp bebek dr ları..çevrenizde tüp bebek dru varsa danışabilirsiniz..bu konuda uzmanlaşıyorlar çünkü..senin adet dönemin geçmiş merak etmene gerek yok ilacın etkisinin olması imkansız bence..benim sorduğum tüp bebek dr u çok ünlü bi dr..10 günden fazla sürse etkiyi bilirdi..için rahat olsun hamilesin..tebrikler :KK49:

slm bende klomen kullandım pazar gunu ilacım bitti çarsaşma yumurtamı kontrol edecek doktor duruma göre catlatma iğnesi verecekmıs.Aklıma takılan bısey oldu canım sen ikinci ay hamıle kaldıgında yıne klomen kullanıp çatlatma iğnesi olduktan sonramı hamıle kalmıstın?

slm kızlar bugün doktora gittim 13mm bi yumurtam oluşmuş klomen biteli 8gün oldu normal mi bu boyut sizce çarşamba tekrar gel dedi 2günde ne kadar büyücekki acaba
arkadaşlar ben bi soru sormuştum ama kimse cevap vermedi arada kaynadı sanırım cevap yazarsanız sevinirim

kızlar klomen bitince mi doktora gidiosunuz yoksa klomene devam ederken de gidior musunuz benim 6.günü adetimin klomene dün başladım hayıt suyu içiyordum adet düzenlemek için bugün bıraktım.normalde ara kanamalarım olur ama ilk klomen kullandıımda hiç olmadı hamile kaldım inşallah bu sefer de olmaz.bugün doktora gittim dün başlamışsın ama hala polikistik görünüyor yumurtalıkların inşallah başarılı oluruz dedi moralim bozuldu siz ilk ne zaman yumurta olduunu öğrendiniz çok moralim bozuldu yaa

Canım bende klomen kullandım bu ay dedigin gibi adetın 5. gunu basladım ve 5gün kullandım dün ilacım bitti bugün doktorumu aradım görüşmeye ne zaman gelecegız die, çarsamba günü gel dedi doktorum tüp bebek uzmanı ve bu konuda ciddi anlamda basarılı biri güvenıyorum yanı.. 5 martta adet olduguma göre adetım basladıktan 13 gün sonra yumurtlara net görünmeye baslıyor demekki yumurtalar sabırsızlıgını anlıyorum ama canım bıraz daha beklemelisin İnşallah bu ay hamıle kalırız hayırlısıyla :)

slm bende klomen kullandım pazar gunu ilacım bitti çarsaşma yumurtamı kontrol edecek doktor duruma göre catlatma iğnesi verecekmıs.Aklıma takılan bısey oldu canım sen ikinci ay hamıle kaldıgında yıne klomen kullanıp çatlatma iğnesi olduktan sonramı hamıle kalmıstın?

evet canım..klomen kullandım 2 yumurtam oluştu çatlatma iğnesi vuruldum..1 i çatlamış 1 i hala kist olarak duruyor :KK69:

arkadaşlar ben bi soru sormuştum ama kimse cevap vermedi arada kaynadı sanırım cevap yazarsanız sevinirim

ben dr a sormuştum..yumurta hergün 1 yada en fazla 2 milim büyür dedi..çatlaması içinde min 18 olması gerekiyor..belki tekrar çağırır seni yarından sonra da..yada yarın belki çok çok büyümüştür inşşş..

hamılesın yanı dimi canım ?

evet Allah a şükür..13.haftadayım..3 ayımız bitti..hepiniz için dua ediyorum hep..ben çok üzüldüm zamanında çok yıprattım kendimi..o yüzden sizi çok iyi anlıyorum..
hiç unutmuyorum benim tedavimi yapan dr klinik şefi doçent sürekli yatan hastalarda oluyor..kontrol günlerimde kadın doğumun yatan hastalar yerine gidiyodum..ben orda ayakta dr u muayene için beklerken acaba yumurtam kaç milim diye kalbim çarparken kadınlar odalardan minicik bebekleri ellerinde çıkıyordu..bende gidip cam kenarında hem dr u bekliyordum hem hüngür hüngür ağlıyordum..o kadar ağır duygular yaşadım ki..hamile teşhisi kondu havaya uçtum ilk ay hamile değilmişim..2.ay dedim Allah ım sen büyüksün senin takdirine bırakıyorum çabalıycam ama üzülmiycem sen herşeyin en iyisini bilirsin..hep dua ettim..hatta eşimle her ilişki öncesi yada sonrası abdest alıp Yasin okudum..Allah dualarımı kabul etti..sizde içinizi ferah tutun Allah a bol bol dua edin..

evet Allah a şükür..13.haftadayım..3 ayımız bitti..hepiniz için dua ediyorum hep..ben çok üzüldüm zamanında çok yıprattım kendimi..o yüzden sizi çok iyi anlıyorum..
hiç unutmuyorum benim tedavimi yapan dr klinik şefi doçent sürekli yatan hastalarda oluyor..kontrol günlerimde kadın doğumun yatan hastalar yerine gidiyodum..ben orda ayakta dr u muayene için beklerken acaba yumurtam kaç milim diye kalbim çarparken kadınlar odalardan minicik bebekleri ellerinde çıkıyordu..bende gidip cam kenarında hem dr u bekliyordum hem hüngür hüngür ağlıyordum..o kadar ağır duygular yaşadım ki..hamile teşhisi kondu havaya uçtum ilk ay hamile değilmişim..2.ay dedim Allah ım sen büyüksün senin takdirine bırakıyorum çabalıycam ama üzülmiycem sen herşeyin en iyisini bilirsin..hep dua ettim..hatta eşimle her ilişki öncesi yada sonrası abdest alıp Yasin okudum..Allah dualarımı kabul etti..sizde içinizi ferah tutun Allah a bol bol dua edin..

biz 3 senelik evlıyız Canım bu işlerin bu kadar zor oldugunu bılmedııgımız için 1.5 sene korunduk cocukta degılız ama türk filmi etkısı işte ilk ilişkiden hamıle kalma psikolojısı Yanı :KK1::KK1: Sonrasında krounmayı bıraktık ve 9.ayımda hamıle kaldım ve düşükle sonuclandı :KK43:(( normal bir adet gibi oldu kanmalarım 5 haftalık gebeydım ve kımyasal bir gebelık geçiriyordum bana normal adet oluyormusum gibi geldı 1 hafta olayın şoku içerisinde ne oldugumu anlayamadım sonra psikolojim fazla dayanabılırmı Patladı tabı bı gece Ağlama krizine girdim boguyorlardı sankı ağlamaktan cigerlerim cıktı resmen ve işte o günden sonra nerde bı bebek görsem bi hamıle haberı alsam Aglıyorum hele adet oldugum anları ve test yaptıgım o saniyelerin üzüntüsünü anlatamammmm ben benlikten cıkıyorum cok acı bı durum :KK43:(( Allah kımselere yasatmasın Birde eşimin ailesi bizi ayrı bi şekilde Sıkıyorki oda anlatılmaz bır olgu Hamılelik konusunda yalan söyledıgımı aslında düşük yapmadıgımı ve OLSAYDı COCUGUN 1 senedir Olurdu demeleride yara üzerine yara actı işte son 2 aydır bıraz topladım gibi kendımı doktorum cok iyi biri hem psikolojimi hemde saglıgımı olumlu yönde etkıledı Allah bin kere razı Olsun Bu ay klomen tedavisi verdı işte çarsamba doktora gidicem yumurtalarıma bakıcak inşallah güzel haberler veririm sizede .. Birde Catlatma iĞnesi göbekten mı yapılıyor TatLım, acıyormu ben iğneden cok korkuyorumda ?:KK17:

X