Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam kızlar ya benimde geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi oldu.bu ayın 11inde yani tam günümde regl oldum( bugün doktora gittim klomen verdi.4.günümde bana 13. günü gel dedi ben 12. günü gitsemde aynı gün iğneyi vurdursam nasıl olur yine iğne vericek eminim.çünkü bu sefer ilişki 14. güne sarkıcak uzasın istemiyorum bu arada benim tek tüpüm bağlandı.yumurtam gelişiyo hemde boylarıda çok iyi ama bilmiyorum.offf yoruldum(

Son düzenleme:

Canım bende bu ay klomen tedavısı gördüm ilacım dün bitti ve carsamba gunu dr. a gideecegım hesaplamara göre adetımın 13. günü cagırmıs benım doktorumda demekki yumurtanın tam olgunlaşması icin 13. güne kadar beklenıyor olabılır sen doktorunu dinle 1 gunden bişey olmaz Sabırsızlanıyor ınsan sneı cok iyi anlıyorum ama en saglıklısı bu gibi görünüyor sımdıden Allah yardımcın Olsun Canım inşallah hamile kalırsınn ve bendeee tabıkıı :))

umarım allah isteyen herkese rabbin hayırlısını verir.ben bu ay son uğraşıcam artık yok yoruldum ramazandan sonraya kadar bırakıcam.ameliyatlar filimler ilaçlar piskolojimi bozdu.

dr un dediği gün haricinde gidersen yumurtan tam büyümemiş olabilir..onu dr lar ayarlıyorlar bence ama sen bilirsin..ben ilk ay gittim 18 milim zor oldu yumurta..2.ay aynı günlerde gittim 26 milim olmuş ilaca çok tepki verdi demek bünyem..valla sen bilirsin arkadaşım ne desem yalan olur şimdi..

inşallah canım haklısın.benim geçen ay çok ağrım olmuştu ..ya ilişki bile eziyet olmuştu bana çok ağrım oldu umarım bu ay olmaz hepimiz hamile kalırız.

sevdecim Son adet tarihine (SAT) deniyor. (BAT)bir önceki adet tarihine denir yani sondan birönceki...

inşallah canım ya ben 10.gün çağırdı bakalım cuma günü inşallah güzel haberler veririz hepimiz..sende de baş dönmesi falan oluo mu bende biraz var bir de kasık batmaları

ya arkadaslar bana bisey soyleyin benim yumurta 17,4 mm bugun catlama ignemi yapti dr. ben biraz sayfalara bakindim 17 catlatmak icin kucuk degilmi ve sadece bi tane var yaaa ne diyosunuz hala daha kafam karisik

inşallah canım ya ben 10.gün çağırdı bakalım cuma günü inşallah güzel haberler veririz hepimiz..sende de baş dönmesi falan oluo mu bende biraz var bir de kasık batmaları

kasık batmasıda bas dönmesıde yasamıyorum suan Psikolojıktir senınkide cunku gecen ay benımde baş dönmem ve kasık batması cok olmustu ama adetıme 3-4 gün kala yasadım bunları suan ilişki yasak carsamba gunu ilşki planlaması verıcek doktorumuz beklemedeyim henuz .. Senın adet günün ne zaman ?

inşallah canım haklısın.benim geçen ay çok ağrım olmuştu ..ya ilişki bile eziyet olmuştu bana çok ağrım oldu umarım bu ay olmaz hepimiz hamile kalırız.

eziyet kelimesini görünce bende tebessüm ettim vallahi..bazen tuhaf şeyler yaşıyoruz o aklıma geldi..ben klomen kullandığım ilk ay dr lar gün aşırı ilişki diyorlar diye gün aşırı ilişkiye girdim o ay tutmadı bebek..demek yumurtlama saatini tutturamadık..2.ay dedim iğneden sonra 5 gün üst üste 24 saat i hesaplayıp ilişkiye gircem..çünkü yumurtlama olduktan sonra yumurtanın yaşama süresi kadından kadına değişmekle beraber 24 saat..bazı kaynaklarda da 48 saat..ben işi sağlama alayım diye 24 saati hesaplayıp 24 saati geçirmeden ilişki yaşayım dedim..eşim polis..zavallı sabah 7 de işten geliyodu hemen uyuyodu..ben 24 saati hesapladığım için öğlen 12 ye denk geliyodu 24 saat..onu öğlen uyandırıyodum o da offff gene mi diyodu benden kaçar olmuştu ama o ay tuttu çok şükür bi polikistik over hastası arkadaşım daha yumurtlama haftasında günde 4 defa ilişkiye girmiş her gün..o da o ay hamile kamış ona da çok gülmüştük bide adam da kadın da işten izin almış

arkadaşlar ben bi soru sormuştum ama kimse cevap vermedi arada kaynadı sanırım cevap yazarsanız sevinirim
adetimin ilk gününden itibaren 12. günde 12mm oluyor adetin 15. günündede istenen boyuta yani 18mm geliyor ve iğne oluyorum 3 ay böyle oldu ama en son klomen kullanışımda 18. gün istenen boyuta geldi yani değişebiliyor senin muhtemelen adetiinin 18.günü 13mm günde yaklaşık 2mm büyür 21.gün iğne verebilir erken veya geç gelişmesi önemli değil arkadaşım takma kafana kişiden kişiye değişiyor önemli olan istenen boya gelsin çatlasın

ya arkadaslar bana bisey soyleyin benim yumurta 17,4 mm bugun catlama ignemi yapti dr. ben biraz sayfalara bakindim 17 catlatmak icin kucuk degilmi ve sadece bi tane var yaaa ne diyosunuz hala daha kafam karisik

bencede küçük ama bilmem doktor ne dediki.benim geçen ay 3 yumurtam oluştu en küçüğü 19mm en büyüğü 24mm.keşke sorsaydın((

bencede küçük ama bilmem doktor ne dediki.benim geçen ay 3 yumurtam oluştu en küçüğü 19mm en büyüğü 24mm.keşke sorsaydın((

soramadim aklimada gelmedii(((offf yyaa okudum burdan herkesin 19 21 22 olunca igne yapiyomus dr. benimki cok kucuk 17 baskada yokk sadece 1 tane peki peki catlarmi 17 mm yumurtaa ne diyosunuzz

Seker cok özel olmazsa kaç gün ilişkiye giridiniz, adete yakın hıc bırlıkte olmadınız :))

:)) ama öyle oldu doktora söledim bugün oda güldü.şimdi benim tek taraflı ya geçiş o canımı skıyor.benim şansım daha düşük gibi geliyo.geçen ay herşey süper dedi sadece spermlerin yumurtayla buluşması lazım dedi ama olmadı.eşime belli etmedim ama çok üzüldüm.inşallah bu ay.bu arada geceleri süt polen ve bal karıştırıp içmeye başladım geçen ay incir kürü yapmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…