Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

doğrusun damlasu beklmekten başka çarem yok sanırım:KK43:( nasıl yani sen şimdi klomen kullandıktan sonra çatlama iğnesi niye yapılmıyorki bence gebeliğe en çok etkili olan bir iğnedir. klomen kullanan hemen hemen herkes iğneyi vurulmuştur. eczaneden direkte vermiyolar bu iğneyi ben hatta 2 tane vurulmak istedimde reçetede 1 taneyazıyor dedi eczacı :) bence doktorun demese bile kesin söyle bazı doktorlara uyuz oluyorum zaten sırf tedavi uzasın hasta bikaç kere gelsin para alalım diye uğraşıyor. hem hastayıda yıpratıyor.:KK43: ne gerekiyorsa 1 kerede versin bitisin işi dğil mi.?:)

yaa sorma canım zaten,özele gidiyorum,bu da burdaki özellerin en pahalısı heralde.bütün hastaneler normalde 20-25 tl alırken,sgklı olduğumuz halde 43 tl ödedim tek muayeneye.gerçi artık parasından geçtik,dışarıda yemek yemiyoruz,ev masrafları dışında kendimize pek harcama yapmıyoruz,ne sinemaya gidiyoruz ne başka bişey,parayı bebeğe yatırıyoruz.sırf bebeğimiz olunca rahat büyüsün,sıcak evde büyüsün diye kış ortasında ev taşıdık,dünya kadar masraf çıktı yine.eşim tedbirli davranmaya çalışıyo para konusunda,ama ay sonları zor geliyo valla,hep 'bebeğimizin geleceği için' diyo.n'apsın o da artık,benim eczanelere hastanelere döktüğüm paralara ses çıkarmıyo.daha yeniyiz ya,ilerde n'olur bilemem.Allah inşallah tüp bebeğe kadar falan mecbur bırakmaz bizi,üstesinden gelebileceğimizi hiç sanmıyorum.
ben doktoruma sordum ilk adım klomen demişti o zamanlar,çatlatma iğnesi sonraki adım dedi.bide ilk ay kontrol,diğer aylar kontrole gerek yok deyince huylandım açıkçası.burda o kadar çok bilgilendimki zaten doktorun işinede karışmış olmak istemiyorum,her gittiğimde şu da varmış bu da varmış diye anlatıyorum.bigün çok biliyosan gel sen otur yerime diycek diye korkuyorum:KK9:
tamam tatlım en iyisi ben bi dahaki gidişimde klomeni yazdırırken,çatlatma iğnesini de konuşurum,yazıversin,ne de olsa parası bizden çıkıcak yine:18:
az sabır nolur nalancım.banada 3 gün önce,5 gün önce kanda çıkar dediler.yaptırdım.0,1 çıkmıştı,çok ağlamıştım.üstelik bütün belirtiler vardı.

Herkese merhaba,

Şubatta doktora gittim. Klomen verdi. 5 gün içtim. Adet tarihim 08 şubattı. 4. gününden itibaren içmemi söyledi. 18 şubatta birlikteliğimiz oldu. o tarihten sonra eşim rahatsızlandı ve korunmaya başladık. bugün itibari ile hala adet olmadım. Hamile olabilir miyim sizce, bugün test yapmayı düşünüyorum.
( klomenden sonra doktor kontrole çağırdı fakat eşim rahatsız olduğu için gidemedim )

tunaydın 2 gun onde ıdrar testı sıparısı vermıstım bugun elıme gectı 4 gözle reglı tarıhımı beklıyorum vallahı.almak ısteyen olursada ben 40 tanesını 13 e aldım acon marka

kızlar mrb ben de bu ay klomen kullandım 2 yumurtam oluşmuştu dün de progesteron testi yaptıdım 33 çıktı. doktorum gayet ii dedi. pek belirtim yok ama hayrlısı.

arkadaşlar bende aşırı uyku hali var ben uykuyu çok sevmem kasıklarım batıyor bu ay klomen kullanmıştım acaba hamilemiyim benim bat 16 mart ama erken belirti olabilirmi ya çoook merak ediyorum yoruldum artık

canım yumurtanın çatlayıp çatlamadığını anlamak için adetin 21. günü yapılan bi test doktorum 10 un üzerinde çıkması gerekio demişti.

canım inşallah hamilesindir halsizlik belirtiler arasnda. ama kasık batması klomen kullananlarda genelde oluyo.benm de kasıklarımda batma çok

arkadaşım vallahi ara ara aklıma geliyordun. son hatırladığım tehliken var diye sürekli yattığındı sonra forma uğramayınca acaba birşey mi oldu dertlendim durdum. hatta senin için dua ettim allahım bu tehlikeli günlerini atlat diye. şimdi de allahım tamamına erdirir sağlıkla kucağına almayı nasip eyler inşallah.

güzel dileklerin için saol arkadaşım..biz taşındık falan araya zaman girdi eski nickimi kapamıştım o ara internet yok diye..benimde aklım hep sizlerde..hep dua ediyorum sizlere de..Allah her isteyene en tez zamanda bebek nasip etsin inşallah..

kızlar mrb ben de bu ay klomen kullandım 2 yumurtam oluşmuştu dün de progesteron testi yaptıdım 33 çıktı. doktorum gayet ii dedi. pek belirtim yok ama hayrlısı.
ayyyy canım benim benide ümitlendirdin şimdi benimde 3 yumurtam vardı.inşaallah benimkide seninki gibi tutmuştur.kaç gün sonra yaptırdın testi?

buarada tebrikler gülüm heyecandan yazmayı unutmuşum.allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.:nazar::KK49::emir_bebek:

canım inşallah hamilesindir halsizlik belirtiler arasnda. ama kasık batması klomen kullananlarda genelde oluyo.benm de kasıklarımda batma çok

canım ben seni hamile yaptım valla değer deyince.bundada vardır bir hayır belki bebişin gelecek inşaallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

Ya ben de dün idrar testi yaptım çatlatma iğnesinin 13. Günüydü ama tek çizgiydi:KK59:

umudumu kaybetmedim ama büyük çoğunluğunu yitirdim

Son düzenleme:
ay canım inşallahhh ne güzel söylemişin Allah söyletmiştir belki. sen progesterona baktırdın mı

ay canım inşallahhh ne güzel söylemişin Allah söyletmiştir belki. sen progesterona baktırdın mı

yok canım bakmadı doktorum adetin 3 testini yaptırdım fsh ye ve e2 ye baktı 3 yumurta oluşmuştu 18mm iğnede vermedi 11 gün baktı yumurtalara bugün 24 gün ben 26 gün hasta olmam gerekiyor.inşaallah gelmiştir bebeğim.inşaallah seninde bebişin göbüşündedir.

bekliycem cnm. hayırlısı diyorum artık. bende özele gidiyorum 75 tl benimde ama napalım mecbur vericez artık. buarada damlasu hangi şehirde yaşıyosun? ben istanbul avcılarda oturuyorum. buarada bazı kendini bilmiş uyuz doktorlarda var insan gibi soruyosun öğrenmek istiyorsun hiç bişeye cvp vermezler düzgün izah etmezler.. ve bizim bunları sormamız en doğal hakkımız cvp vermek zorundalar.çünkü yapılan işlem belli çoğu insana bu işlemi bu şekilde yapıyorsalar sanada yapmalı. boşver sen yine uyar o doktoru:)
yaa sorma canım zaten,özele gidiyorum,bu da burdaki özellerin en pahalısı heralde.bütün hastaneler normalde 20-25 tl alırken,sgklı olduğumuz halde 43 tl ödedim tek muayeneye.gerçi artık parasından geçtik,dışarıda yemek yemiyoruz,ev masrafları dışında kendimize pek harcama yapmıyoruz,ne sinemaya gidiyoruz ne başka bişey,parayı bebeğe yatırıyoruz.sırf bebeğimiz olunca rahat büyüsün,sıcak evde büyüsün diye kış ortasında ev taşıdık,dünya kadar masraf çıktı yine.eşim tedbirli davranmaya çalışıyo para konusunda,ama ay sonları zor geliyo valla,hep 'bebeğimizin geleceği için' diyo.n'apsın o da artık,benim eczanelere hastanelere döktüğüm paralara ses çıkarmıyo.daha yeniyiz ya,ilerde n'olur bilemem.Allah inşallah tüp bebeğe kadar falan mecbur bırakmaz bizi,üstesinden gelebileceğimizi hiç sanmıyorum.
ben doktoruma sordum ilk adım klomen demişti o zamanlar,çatlatma iğnesi sonraki adım dedi.bide ilk ay kontrol,diğer aylar kontrole gerek yok deyince huylandım açıkçası.burda o kadar çok bilgilendimki zaten doktorun işinede karışmış olmak istemiyorum,her gittiğimde şu da varmış bu da varmış diye anlatıyorum.bigün çok biliyosan gel sen otur yerime diycek diye korkuyorum:KK9:
tamam tatlım en iyisi ben bi dahaki gidişimde klomeni yazdırırken,çatlatma iğnesini de konuşurum,yazıversin,ne de olsa parası bizden çıkıcak yine:18:
az sabır nolur nalancım.banada 3 gün önce,5 gün önce kanda çıkar dediler.yaptırdım.0,1 çıkmıştı,çok ağlamıştım.üstelik bütün belirtiler vardı.

X