Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşım..ben çektirdim rahim filmi..burda yazılanlardan kötü yorumlardan o kadar korkmuştum ki çok acılı bi işlem diye beynime yer etmişti..günlerce anestezili mi çektireyim anestezisiz mi diye düşündüm..sonra şöyle düşündüm kazalarda binlerce eli ayağı kopan insanlar var,hergün kendine iğne vuran,binlerce çeşit acı yaşayan insanlar var..bi 5 dk lık acıya dayanırsın ölmezsin ya herhalde dedim kendimi böyle motive ettim :KK9: işlemden sonra boşa korktuğum için üzüldüm doğrusu..hiçççççççbi acı hissetmedim..işlem sırasında dr işlemi yaparken ben kılımı bile kıpırdatmayınca dr bana baktı hatta sen iyi misin dedi bayıldım sandı herhalde :KK9: çok iyiyim dedim dr güldü..inan hiçbirşey hissetmedim..zaten doğum sancısı o bu çekicek kadınlar olarak bazı acılardan korkmamalıyız diye düşünüyorum..benim de ağrı eşiğim düşüktür,minyon tipliyim,rahmim dar,rahim ağzımda yaram var (yaradan dolayı acı çekerim diye düşünüyodum)..fakat bunlara rağmen hiçbi acı hissetmedim..yalnız sana önerim işlemden 1 gün önce akşam saatlerinde ve işleme gitmeden 1 saat önce bir kas gevşetici iç,1 de ağrı kesici iç..işlem sırasında kendini kasma..inan hiçbişey hissetmezsin..şöyle düşün avucunu sık karşında birine avucunu açmasını söyle,sen avucunu ne kadar sıkarsan karşındaki o kadar zor açar dimi..bu işlemde böyle rahim kaslarla dolu sen ne kadar kasarsan o kadar ağrı duyarsın..rahat ol..işlem anında başka şeyler düşün..ben bebek düşünmüştüm..nitekim şuan hamileyim Allah'a şükür ve bunun nedenlerinden biri de çektirdiğim rahim filmi..kendi isteğim ve ısrarımla hamile kalamadığım 5.aylarda çektirdim ve işlem sırasında tek tüpüm tıkalı imiş açıldı..çektirmesem tek tıkalı tüple yarı yarıya belki çok çok az şansla klomen tedavisine başlıycaktım..
ben çok dr a gittim,çok araştırdım..şöyle hareket etmek en doğrusu : eşinizin sperm tahlili + eşinizde sorun yoksa sizin rahim filminiz + klomen tedavisi + çatlatma iğnesi = BEBEK..bende aynen böyle oldu Allah'ın izniyle tabii ki..
bu arada hamile kaldıysanız hamileliğinizi 4-5 gün önceden öğrenmenin avantajları ve dezavantajları var..avantaj kısmını şöyle yazayım..ben 5 gün kala öğrendim..adete 3 gün kala kanamam oldu..eğer erkenden hamile olduğumu öğrenmeseydim o kanamayı adet kanaması sancaktım..o günlerde bana müdahale edildi düşük riskim varmış iğne vuruldum..o iğneler sayesinde şuan bebeğim 3 aylık..eğer hamile olduğumu öğrenmeseydim onu adet kanaması saycaktım bebek çoktan gitcekti Allah korusun..
dezavantajı kimyasal gebelikse canınız sıkılır..yani adete 5 gün kala değeriniz 10 çıkıp yükselmezse vb kimyasal gebelik yani bebek tutunamamıştır..bu dezavantajı..ben her ay 5 gün kala gittim tahlil yaptırdım..şimdiye kadar hiç adetimi beklemedim..sonuçta varsa vardır o tarihte de yoksa yok zaten..yapım bu valla duramıyorum tez canlıyım :KK9:

canım teşekkürler bilgilendirdiğin için çok iyi oldu bu bilgi bana.bende hemen öğrenmek isteyenlerdenim ama hastane uzak ben 3 te geliyorum eve eşimde 5 gün diye diretti valla mecbur beklemek zorundayım yani.buarada tebrik ederim birtanem allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

kızlar benim gebeliğim ikiz kesinleşti artık dün itibariyle çift yumurta ikiziymişşşş:KK53::KK53:

çok sevindim canm. canım allah ikisinide sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.ben ikiz hastasıyım öyle tatlı oluyorlarki.allah sağlıklı ömürler versin.

canım teşekkürler bilgilendirdiğin için çok iyi oldu bu bilgi bana.bende hemen öğrenmek isteyenlerdenim ama hastane uzak ben 3 te geliyorum eve eşimde 5 gün diye diretti valla mecbur beklemek zorundayım yani.buarada tebrik ederim birtanem allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

tşk ederim arkadaşım..senden de iyi haberler alırız inşallah..

:emir_bebek::emir_bebek:akadaşlar bu ay ara verecegimi sölemiştim bu arada rahim filmi çektireyim diyorum 2009 yılında gelişmeyen bi gebelik olmuştu kürtaj olmuştum böle mudaheleler sonrası tüplerde tıkanıklık olabiliyormuş rahim filmi çektiren arkadaşlar varmı nasıl oluyor çok acıtıyormuş?

sevosevo canım ...benim hala krmızılar glmedi canım..bugün igneden sonraki 17. gün...kist olmuşsa diye korkuyorum...geç gelebilme ihtimalini biliyorum ama yinede bir an önce gelse diye bakıyorm şimdi...yineden umutlanmak istiyorm..böyle beklemek de cok kötü imiş...umutlum u şimdi daha iyi anlıyorum...:KK50::KK50:

aynen canım hakkımızda hayırlısı olsun.. bu arada bende karşıda üniversiteyi bitirdim.. baya uzak yere gelin gitmişsin :)) huzurun yerinde olsunda heryerde yaşar insan.. öpüyorum cnm kendine iyi bak gelişmelerini bekliyorum..

bende üniversiteyi karşıda bitirdim:)hatta ilk hangi üniversiteyi kazandığım sonucu geldiğinde avcılar kampüs yazıyodu, kederimden ağlıycaktım 'orası çok uzak,ben nasıl hergün gidip gelicem?' diye.sonradan anladıkki kayıt avcılar kampüsteymiş,ben lalelideydim 4 sene.orası bile uzak geliyodu.ama al sana uzak işte.istanbul nereee adana neree:76:gerçi uçakla 1 saatte,şu bebek işine daldığımızdan beri ayy yumurtladımmı aman zamanımı geldi diye diye istanbula bile gidemedim.huzurum yerinde de,bülbülü altın kafese koymuşlar ah vatanım demiş durumuda olmuyo değil arada.bende senin güzel haberlerini bekliyorum:KK69::KK69:

s.a herkese nasilsiniz ikiz bebegi olan arkadasida tebrik ediyorum darisi bize insallah yarin dr. gidicem c. ignesi olmak icin insallah buyumustur yumurtalarda hemn igne olurum....hem umitliyim hem umitsizim cok karisigim yani ama sanki tutmayacak gibi geliyo hayirlisiii :97:

s.a herkese nasilsiniz ikiz bebegi olan arkadasida tebrik ediyorum darisi bize insallah yarin dr. gidicem c. ignesi olmak icin insallah buyumustur yumurtalarda hemn igne olurum....hem umitliyim hem umitsizim cok karisigim yani ama sanki tutmayacak gibi geliyo hayirlisiii :97:

merhba arkadaşım.bene tebrk ederim o arkadaşı.allahım tamamına erdirsin..bende bu ay klomen kullandım.12.gün yani dün gittim dr.a..tam olgunlaşmamış dedi.salı gel tekrar dedi.iğneden falan bahsetti.15.gün iğne için geç değil mi acaba....klomen 50 mgdı.adetimin 5.günü başladım:KK43:

merhba arkadaşım.bene tebrk ederim o arkadaşı.allahım tamamına erdirsin..bende bu ay klomen kullandım.12.gün yani dün gittim dr.a..tam olgunlaşmamış dedi.salı gel tekrar dedi.iğneden falan bahsetti.15.gün iğne için geç değil mi acaba....klomen 50 mgdı.adetimin 5.günü başladım:KK43:

pek bilgim yok benimde ilk ayim ama banada demisti dr. eger 12.gun olgunlasmamissa 1,2 gun sonra tekrar geliceksin o yuzden gec degill sanirim...insallah buyurler yumurtalar ne diyelim bende cok meraktayim yeterince buyudumu diye yarin ogrenicem bakalim....

ıkız bebişi olcak anne adayını tebrık edıyorum darısı bızlere.benımde halam ıkız bana yansırmı bılemem.ama oglum gecen gun 2 tane kardesım olcak dedı belkıde allah soylettırdı.

bu arada dun kasıgıma ve belıme cok agrı gırdı ama bugun gectı su cuma gelsede sonucu ogrensem

kızlaaaaarrr acil cevap lütfen ben bu ay klomen kullandım çatlatma iğnesi olmadım geçen çarşambadan beride ilişki olmadı bat 16 mart bu şekilde hamile kalabilirmiyim birde bütün hamilelik belirtileride var :97:

X