Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

umutlu sagol canım hayırlısı böyleymiş ben 1 ay ara verecegim kociş rahatsız bu arada herkesle çok güzel ilgileniyorsun seni tebrik ederim yeni gelişmelere yine burada olacagım inşallah canım herkese ve sana tez zaman da bebişler göndersin allahım sevgiler.:emir_bebek:

teşekürler canım umut başka bahara kaldı umarım olmayan herkesi taz zamanda listede görürüz sevgiler.:emir_bebek:

hayırlısı rabbimden canım inşaallah nisan bebişi olarak görürüz senide inşaallah bebişlerimiz tez zamanda gelirler çok yıpratıp üzmeden.ben biraz ümitliyim biraz deilim 3 yumurtam olmuştu üçüde 18 mm birinden biri inşaallah tutunmuştur dua edin ne olur.adetim 14 mart ama ben her ihtimale karşı 15 mart yazdırdım 15 gün o güne geliyor diye.hakkımızda hayırlısı.

teşekürler canım umut başka bahara kaldı umarım olmayan herkesi taz zamanda listede görürüz sevgiler.:emir_bebek:

hayırlısı rabbimden canım inşaallah nisan bebişi olarak görürüz senide inşaallah bebişlerimiz tez zamanda gelirler çok yıpratıp üzmeden.ben biraz ümitliyim biraz deilim 3 yumurtam olmuştu üçüde 18 mm birinden biri inşaallah tutunmuştur dua edin ne olur.adetim 14 mart ama ben her ihtimale karşı 15 mart yazdırdım 15 gün o güne geliyor diye.hakkımızda hayırlısı.

umutlu sagol canım hayırlısı böyleymiş ben 1 ay ara verecegim kociş rahatsız bu arada herkesle çok güzel ilgileniyorsun seni tebrik ederim yeni gelişmelere yine burada olacagım inşallah canım herkese ve sana tez zaman da bebişler göndersin allahım sevgiler.:emir_bebek:

Sen de sağol tatlım. Allah eşine de sana da acil şifalar versin nur topu gibi evlatlarınız olsun inşalllah. Bu arada tebriğin için teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Klomen tarzı ilaçlar kullanmamama rağmen buradan kopamıyorum. Önümüzdeki aya seni de yeniden bomba gibi bekliyoruuz...

Son düzenleme:

inşallah 3 ünden biri yada ikisi tutunur bakarsın ikiz olur canım dualarımız seninle ve olmayan herkesle takip edecegim canım seni inşallah güzel haberini alırım sevgiler.:emir_bebek:

Sen de sağol tatlım. Allah eşine de sana da acil şifalar versin nur topu gibi evlatlarınız olsun inşalllah. Bu arada tebriğin için teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Klomen tarzı ilaçlar kullanmamama rağmen buradan kopamıyorum. Önümüzdeki aya seni de yeniden bomba gibi bekliyoruuz...

teşekürler canım inşallah bomba gibi düşerim çünki bu ay ilac kullanmayacagım bu kadar ugraştık olmadı belki ugraşmadan. olur sende bomba gibi listeye gir inşallah sevgiler.:emir_bebek::KK66:

kızlar bhcg çarşamba 27 di, cuma 54 olmuş bugün
inşallah herşey yolundadır:18:

mrb lar herkese hayırlı cumalar..
doktora gittim yumurtam 18 ml rahim duvarımda 8 ml olmus:nazar:
pregly 5000 iğne verdi yalnız forumlarda 2 doz kullandık 2 toz bi su olarak yazıyor kafam karıstı bilen varsa yardımcı olur mu bana :KK16:

kızlar bhcg çarşamba 27 di, cuma 54 olmuş bugün
inşallah herşey yolundadır:18:

mrb cnm 2 katı olmus ne güzel :nazar:
içini rahat tut bi sorun yoktur
Darısı bizlere ins ..Cuma günü hayırlara vesile olsun,dualarımız kabul olsun ins:KK71:

umutlum benide listeden sil canım ya....kırmızılar gelmedi ama gelir bi kaç güne...nasıl olsa bişi yok..boşyere yer işgal etmiyim orda...

banane banane..ben oynamıyommmm:)))

Son düzenleme:

canım..inşallah ya...sevosevo ile bende bi numara yok...bari senin için sevinelim...hayırlısı gülüm..

mrb lar herkese hayırlı cumalar..
doktora gittim yumurtam 18 ml rahim duvarımda 8 ml olmus:nazar:
pregly 5000 iğne verdi yalnız forumlarda 2 doz kullandık 2 toz bi su olarak yazıyor kafam karıstı bilen varsa yardımcı olur mu bana :KK16:

benimde rahim duvarı 8di. bende pregnyl yapıldım aynı şekilde. 2 kutu pregnyl alıyorsun, ikisinin tozunu birinin suyuyla karıştırıp yapıyorlar, diğerinin suyu kullanılmıyor yani. ama sen bir kutu almışsın,demeeki dr yeterli görmüş.ben 2 kutu yapılmıştım

umutlu cnm istersen beni listede düzelt dün giremedim bi sürü sayfa yazılmış bende 2 kese gözüktü ikiz olabilir yarın daha net olur yeni hamileler de varmış hayırlısı olsun herkes için görüşürüz kızlar:nazar::nazar:

canım tebrik ederim ben bayılırım ikize allahımın ne güzel bir lütfu allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin bebişlerini.

inşallah 3 ünden biri yada ikisi tutunur bakarsın ikiz olur canım dualarımız seninle ve olmayan herkesle takip edecegim canım seni inşallah güzel haberini alırım sevgiler.:emir_bebek:

saol canım arkadaşım benim öyle mutlu ettinki beni anlatamam allahım hepimize bu duyguyu tatmayı nasip etsin.kucaklarımızı boş bırakmasın.hepimize bol bol çocuk nasip etsin.amiiiiiin birtanem ama günler geçmiyor bende çok sabırsızım ama 15 ine kadar bekleyeceğim çünkü çok yıprandım idrarda negatifi görmekten.inşaallah güzel haberler veririm.

benimde rahim duvarı 8di. bende pregnyl yapıldım aynı şekilde. 2 kutu pregnyl alıyorsun, ikisinin tozunu birinin suyuyla karıştırıp yapıyorlar, diğerinin suyu kullanılmıyor yani. ama sen bir kutu almışsın,demeeki dr yeterli görmüş.ben 2 kutu yapılmıştım

kafam karıstı :KK37:
arkadaslar hiç 5000lik bi tane pregly yaptıran var mı doktorum öle yazmıs ya çatlamazsa yumurtam cok korktum şimdik:KK14:
aksam yaptırcam iğneyi bişey olur mu sizce?

canım..inşallah ya...sevosevo ile bende bi numara yok...bari senin için sevinelim...hayırlısı gülüm..

inşaallah gülüm ama ümit etmek istemiyorum sonrası çok üzülüyorum çünkü.birde bişey soracağım gülüm senin bir bebişin var allah uzun ömürler versin benim malüm yerden(afedersin)bacağıma doğru ince bir ağrı giriyor cız diye yaşadınmı bunu yada yaşayan varmı ben anlamadım bu nedir çok garip.

umutlum benide listeden sil canım ya....kırmızılar gelmedi ama gelir bi kaç güne...nasıl olsa bişi yok..boşyere yer işgal etmiyim orda...

banane banane..ben oynamıyommmm:)))

kıyamam canım arkadaşım benim sabredelim allahım en kısa zamanda nasip etsin inşaallah cennet kokulu bebişlerimizi.

inşaallah gülüm ama ümit etmek istemiyorum sonrası çok üzülüyorum çünkü.birde bişey soracağım gülüm senin bir bebişin var allah uzun ömürler versin benim malüm yerden(afedersin)bacağıma doğru ince bir ağrı giriyor cız diye yaşadınmı bunu yada yaşayan varmı ben anlamadım bu nedir çok garip.

haklısın gülüm..insan ne kadar cok umut edip tabiri caizzse havalarda uçarsa yere cakılması da bi o kadar kötü oluyor...zor...evt cok şükür bi oğlum var..ama varya o kadar cok istiyorki bi kardeşi olsun..bana kızıyor sen yeterince dua etmiyorsun o yüzden Allah bize bebek vermiyor diye...

canım..hiç böyle bişey yaşamadım ben..umarım önemli bişi değildir...Allah Allah neden acaba...?

X