Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

nasıl ya..canım bu kadar kısa sürede gögüs ucları acıyabiliyormu belirti kapsamında..henüz bir bir hafta geçmiş oysaki...bende hiç bir kıpırdan ma yok

günaydın kızlarrr ovitrelleden sonra 12. gün den önce hamilelik belli olurmuu ben pazartesiyi bekleyemeyecem cuma yaptırayım diyorum. neyse cıksın bi an önce cuma 9. gün oluyor. cıkarmı sizce

canım kesinlikle yaptırma hamile olsanda olmasanda değerin yüksek çıkar ben ovitrelleden sonra 11. günde kanda baktırdım 2.78 çıktı umutlandım 12.gün tekrar baktırdım yükselmişmi diye değer 1.80 çıktı yani bu günlerde bile iğnenin etkisi var yaptırma üzülürsün

günaydın kızlar nasılsınız bayadır giremedim nöbetlerim başladı baya ilerlemişsiniz maaşallah oku oku bitmedi iki tanede hamişimiz varmış hamile arkadaşları tebrik ediyorum darısı başımıza benimde bugün adet tarihim heran gelebilir kırmızılar bekliyorum yani

aaa ciddenmi yaa aman yok o zman yaptırmam. 12. Günü bekliyecem boşa umutlanmak istemem

nasıl ya..canım bu kadar kısa sürede gögüs ucları acıyabiliyormu belirti kapsamında..henüz bir bir hafta geçmiş oysaki...bende hiç bir kıpırdan ma yok

valla sevdecim bende anlamadım hayatımda hiç başıma gelmeyen bişey adet dönemlerimde falan da göğüslerim etkilenmez benim. Ama 2 gündür göğüs uçlarım acıyor. Aslında iğneye yoruyorum ben ne bileyim sonuçta ovitrelle bhcg içeriyor belki ondan olmuştur. Ama inşş hamişliktendir. Alt karın bölgemde şiş. Bilmem valla hayırlısıyla olsun inşş. Dua edip beklemekten başka yapacak bişey yok. Bu ay olmazsa da daha cook vakit var nasılsa elbet birgün olacak

evet bencede yanıltabılıyor.ben ıgne vurulmadım ama klomen kullandım gebelık testlerı hep pozıtıf gosterıyor ve sasırtıyor sızler denedınızmı hıç pozıtıf gösterıyormu

günaydın kızlarrr ovitrelleden sonra 12. gün den önce hamilelik belli olurmuu ben pazartesiyi bekleyemeyecem cuma yaptırayım diyorum. neyse cıksın bi an önce cuma 9. gün oluyor. cıkarmı sizce

canım en erken 12. gün belli oluyor. 9.gün gidince pozitif çıkablir ama iğnenin içeriğinde zaten var beta hcg.. yanıltıcı olabilir..yine aklın karışacağı için ben olsam beklerdim diyorum..ultrasonda da anlaşılmıyor..yine de sen blirsin tabi..

mide bulantısı yaşamadım klomen kullanırken.. kasıklarda batma ise yumurta büyüme başlarken hafif hafif oluyor bende,çatladığı sırada çok oluyor o sancı,sonra adete kadar bir ağrım olmuyor..

slm arkadaslar ben klomene basliycaktimya hala adet olmadim bu ay rahim flmi cekilmistim acaba ondan olabilirmi gecen ay 42.gunumde olmustum bu ay 43 oldu gerci duzensiz adetlerim ama yinede 42 yi asmazdi 32 35 37 38 giderdi hamilemiyim diycem ama 1 hafta once yaptim negatifti sanmiyorum ne diyosunuz rahim filminden olabilirmi gecikme

rahim filmi yapabilr diye ben duymuştum.. gidp kan testi versenn için rahat eder en azında.. doktorun da belki adet söktürücü falan verir..

rahim filmi yapabilr diye ben duymuştum.. gidp kan testi versenn için rahat eder en azında.. doktorun da belki adet söktürücü falan verir..

tskrlr cvp icin o zaman rahim filmindendir burda kan testi yapmiyolar hamilelik icin yani anca idrar testi yapar o da hemen sonucu vermez en iyisi bekliyim ben biraz dahaa

slm kızlar nasılsınız?ben regl oldum yeni tarihi 5 nisan öpüyorum hepinizi

Allah Allah sen nerdesin ki?? sağlık ocakları bile yapıyormuş dedilerdi..

ben yurtdisindayim biraz sistem degisik burda yaa trdeki gibi ha gidim kan testi yaptirayim olmuyo bide kanda bakmiyomuslar arkadaslarim demisti idrardan bakiyomuslar bi ke z idrar testi verdim 1 hafta sonra sonucunu verdiler bana tabi o zmana kadar coktan adet olmustum:)))))

canım umudunu kırmak istemem ama bu belirtilere sakın kapılma. bende şimdiye kadar hiç bilmezdim göğüs ucumda acı hassasiyet bu 2. ayımda kullandığım klomenden sonra o kadar hassaslaştıki hemde adetim geçen aya göre 4 gün geçikti mide bulantı baş dönmesi (tabi bu benim demir düşüklüğünden oluyo) tmm bu ay hamileyim. ama 4.gün sonunda adet olunca bu belirtilerde fasa fiso dedim. o yüzden bu ay çok tedbirli gidicem ve adetimin en uzun sürdüğü güne kadar beklicem onuda geçerse tahlil yapıcam. anlıcan bunlar genelde hep iğne ve ilaç etkileri....

yanlış değilsem 154 oldu hamile kalan..bence tedavine devam et..hele ki pko varsa. boşuna zaman kaybı olmasın.. ardarda 3-5 ay kullan sonuç alamzsan dinlenmeye geç...

dogru dıyosun cnm bu ay böle gecsınde olmazsa dıger ay baslamayı dusunuyoruz hayırlısı olsun hepimiz ııcn ıns

Kızlar bu ay sadece 2 tane klomen kullanıp bıraktım.(eşimde sperm hareketsizliği çıktı)..Adetime 3 gün kala lekelenmem oldu ama arkası gelmedi.Test yaptım 2.çizgi silik çıktı.Adet günümde kan tahlili yaptırdım:
81,73 çıktı......değer düşük dediler..2 gün sonra,
55,45 çıktı...Doktor kimyasal gebelik dedi.Şaştım kaldım.Haplar etkilermi acaba?Bana bişiler yazın.Yarın tekrar test yaptırıcam

kızlar malesef adet oldumyeni tarih 1 nisan bu ay rahim filmi çektircem çok üzgünüm ama sizden hayırlı haberler bekliyorum

kızlar malesef adet oldumyeni tarih 1 nisan bu ay rahim filmi çektircem çok üzgünüm ama sizden hayırlı haberler bekliyorum

hayırlısı olsun canım ben de adet oldum benimkide 1nisan inş. 1nisan gelince bebişlerimiz bize süpriz yapar biz de en kısa zmanda bebeklerimize kavuşuruz

çok kötü bir durum ya, valla üzüldüm.. sen o zaman adetinden 2 3 gün sonra kendin idrar testi yap..1 hafta beklemektense...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…