Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu arada ben adet oldum yeni adet tarihimi 1nisan olarak deiştirsen sevinirim UMUTLU

günaydııınnnn.....ya bugün iğnemin vurulmasının 10. günü bende kasık ağrısı ve çok hafif göğüs ağrısından başka bişi yok. bu ay kafama takmayınca o çakma belirtilerde yok. ama canım belirti olsun istiyor. rüyamda kendimi hep ikiz hamilesi görüyorum. rahatlığım kendini istemesemde yavaş yavaş tedirginlik ve heyecana bıraktı. hamile olamamaktan diil de tekrar dr a gitmekten muayene olmaktan yine gün saymaktan, rahim filmi çektirmekten, kocamı kolundan tutup hastaye götürmem gerektiğinden ve onunda kontrol olmasını istemekten korkuyorum. kadınlar hadi neyse alışıo da eşimi hastanede bu alanda düşünmek beni üzüyor. inşallah gerek kalmaz ya rabbim...

Ammmin canım inşallah hamilesindir bende rüyamda ikizlere hamile görüyodum 2 tane su

kesesi görüyodum adetten 1 hafta öncede gebelik testim pozitifti ve bi bebek

emziriyodum
aaaman kafayı yedim en sonunda rüya işte bende gerçek gibi anlatıyorum

bende 30 ocaktı internet hesaplayıcısına göre 28 de olmam gerekiyodu ama ben 1 gün fazladan

yazdırdım listeye 1 mar yazdırdım inşallah vardır senin 2 gün geçmiş bende yarın tahlil yapcam

umudum da yok ama neyse

bu gebelik belirtileri herkeste oluyomu bende bi tek yemek yeme isteği var gerçi hamile

olmasamda yiyom

günaydın kızlarrr ovitrelleden sonra 12. gün den önce hamilelik belli olurmuu ben pazartesiyi bekleyemeyecem cuma yaptırayım diyorum. neyse cıksın bi an önce cuma 9. gün oluyor. cıkarmı sizce

günaydın kızlarrr ovitrelleden sonra 12. gün den önce hamilelik belli olurmuu ben pazartesiyi bekleyemeyecem cuma yaptırayım diyorum. neyse cıksın bi an önce cuma 9. gün oluyor. cıkarmı sizce

canım ben hiç çatlatma iğnesi kullanmadım benim bildiğim kadarıyla iğne vurulduktan 14 gün sonra

çıkarmış belki 9 gün sonuç seni yanıltabilir ama gene istiyosan yap 14.gün bi daha denersin

var canım benim 2 aydır 17. 18 günlerinde uygun boyuta gelen 1 yumurtam oluyor.. içlernden biri gelişir mutlaka dye düşünüyorum...

ınsallah ya umudumu kesmıstım bu aydan ama bıraz rahatlattın benı cok saol.bısey daha sorucam klomen kullandıgım zaman ıcınde bı yan etkı yapmadı ama gece mıde bulantısı ve kasıklarımda agrı ıle uyandım kıst olma olasılıgı varmıdır 2 gunde korktum acıkcası

Merhaba arkadaslar ben aranıza yenı katıldım tecrubelerınız dahılınde yardımlarınızı beklıyorum...ben 01 03 2011 tarıhınde aşılama yaptırdım sonrası ıle ılgılı benı bılgılendırebılırmısınız

canım ben hiç çatlatma iğnesi kullanmadım benim bildiğim kadarıyla iğne vurulduktan 14 gün sonra

çıkarmış belki 9 gün sonuç seni yanıltabilir ama gene istiyosan yap 14.gün bi daha denersin

saol melekcimm 9. Gün negatif cıkarsa yine beklemek zorunda kalacam acaba mı diyip duracam kociş te acele etmeme kızıyor en iyisi pazartesiyi beklemek. 2 gün daha dayanacaz artık

saol melekcimm 9. Gün negatif cıkarsa yine beklemek zorunda kalacam acaba mı diyip duracam kociş te acele etmeme kızıyor en iyisi pazartesiyi beklemek. 2 gün daha dayanacaz artık

canım sen 23.nde mi vuruldun igneyi...benimde cuma günü 8. günüm olacak..biraz erken başlamışsın sabırsızlanmaya..ama haklısın.bende sakin görünüyorum ama içimde fırtınalar kopuyor..hergün gün sayıyorum ..ben 24. ünde akşam 17 de vuruldum igneyi...ama günler geçmiyor gerçekten...

evet tatlımm 23ünde saat 12 de vuruldum. 12. Günü beklemek zor geliyorr bu ay ilk kez göğüs uçlarım acıyor iğnedendir belki ama ne bileyim umutluyum bu aydan nedense... Ama kaptırmıyorum kendimi sonrası kötü oluyor cünkü. Ama biliyorum bu ay olmasada eninde sonunda olacak. Hepimiz anne olacagız bi gün... Geçsin günlerr nolurr cabuk geçsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…