Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlar bu ay sadece 2 tane klomen kullanıp bıraktım.(eşimde sperm hareketsizliği çıktı)..Adetime 3 gün kala lekelenmem oldu ama arkası gelmedi.Test yaptım 2.çizgi silik çıktı.Adet günümde kan tahlili yaptırdım:
81,73 çıktı......değer düşük dediler..2 gün sonra,
55,45 çıktı...Doktor kimyasal gebelik dedi.Şaştım kaldım.Haplar etkilermi acaba?Bana bişiler yazın.Yarın tekrar test yaptırıcam:KK43:

canım kimyasal gebelik dışında da birşey dedi mi düşük falan??normalde o sayının 2ye katlaması gerekirdi.. sanırım düşük oluyor bu durumda..benim de doktorum değerimin düştüğünü görünce düşük yapıyorsun dedi bu yarıya ine ine 0 olacak ve bu aralar adet olacaksın dedi ve adet oldum..hapların etkisi yok.. kimyasal gebelikte yumurta dölleniyor ve sağlıklı bir gebelik olmadığı için de rahme tutunamıyor o yumurta,ve vücut onu atıyor.. lütfen böyle düşün.. sağlıklı olsaydı devam ederdi zaten.

adet oldum ben arkadaslar yarin deil oburgun klomene basliycam simdi beni listeye eklermisiniz.....bu ilk ayim ins tutar beklenmeyen adet 1 nisan tabi ins olmammm:KK50:

Kızlar bu ay sadece 2 tane klomen kullanıp bıraktım.(eşimde sperm hareketsizliği çıktı)..Adetime 3 gün kala lekelenmem oldu ama arkası gelmedi.Test yaptım 2.çizgi silik çıktı.Adet günümde kan tahlili yaptırdım:
81,73 çıktı......değer düşük dediler..2 gün sonra,
55,45 çıktı...Doktor kimyasal gebelik dedi.Şaştım kaldım.Haplar etkilermi acaba?Bana bişiler yazın.Yarın tekrar test yaptırıcam:KK43:

canım beim üzülme allahım herzaman hayırlısını versin belki sorunludur bebek o yüzden düşüyordur.herşeyde vardır bir hayır.canını sıkma belkide bişey yoktur.yeni teste göre hareket edersin.

kızlar beni üst listeye geçirin hamileyimmmmmmmmm değerim 618 küsür işte adet tar,h,m 28 şubattı doktor değerin çok iyi dedi maşallah 2 gün sonra gidicem :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar beni üst listeye geçirin hamileyimmmmmmmmm değerim 618 küsür işte adet tar,h,m 28 şubattı doktor değerin çok iyi dedi maşallah 2 gün sonra gidicem :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tebrik ederim cnm darisi bize ins klonenmi kullanmistin bide kacinci ayinda kaldin....cnm saglicakla kucaginada alirsin ins....

tebrik ederm çok sevindim...Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..şimdi gelelim detaylara:) ne zamandır deniyordun, ne kullandın,belirtilerin var mıydı, pcos var mı?? anlat biraz

tebrik ederim canım allahım sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip etsinnnnnnnnnnnnnnnnnn.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

canım kimyasal gebelik dışında da birşey dedi mi düşük falan??normalde o sayının 2ye katlaması gerekirdi.. sanırım düşük oluyor bu durumda..benim de doktorum değerimin düştüğünü görünce düşük yapıyorsun dedi bu yarıya ine ine 0 olacak ve bu aralar adet olacaksın dedi ve adet oldum..hapların etkisi yok.. kimyasal gebelikte yumurta dölleniyor ve sağlıklı bir gebelik olmadığı için de rahme tutunamıyor o yumurta,ve vücut onu atıyor.. lütfen böyle düşün.. sağlıklı olsaydı devam ederdi zaten.
Evet düşecek büyük ihtimalle dedi doktorum ama hala hiç bir şey yok.Sayı kaça inince başlar acaba kanamam??
canım beim üzülme allahım herzaman hayırlısını versin belki sorunludur bebek o yüzden düşüyordur.herşeyde vardır bir hayır.canını sıkma belkide bişey yoktur.yeni teste göre hareket edersin.

Öyle canım hayırlısı yarın belli olur artık ne varsa:KK5:

kızlar bugun kotuydum vallahı ılaclarmı yaptı anlamadım ılacım bıtelı 3 gun oldu bıde ben normalde erken yumurtlayan bırıyım bugun atesım hep 36.8 ıle 37 dı mıgde bulantım azcık oldu gectı kasıklarım kıpır kıpır kasılıyor bazen ve ben normalde ıdrara cok cıkmam ama bugun okadar cok cıktımkı neden boyle olmus olabılır acaba

çokkkk çooooook tebrik ederim cnm.....darısı başımııza inşallah...belirtilerden bahsetsene biraz...

kıslar ya bugün 11. günüm ve ben dayanamayıp kan testi yaptıracam sanırım....duramıyorum...
geçen ay 10. gün belli olmuştu. 1.78 çıkmıştı. gitsem miki?

melekcim üzüldüm ya ama vardır bundada bi hayır... ben geçen ay çok ağlamıştım adet oldum diye.tek yumurtam vardı. bu ay iki yumurtam var yine umutsuzum ama şansım yüksek olur belki...bakarsın bu çok ymoşun olur....üzülme noolur tamam mı?

ALLAH razı olsun kızlar çok sağolun klomende 2.ayımdı 2 yumurtam oluşmuştu 23mm çatlatma iğnemi oldum çok şükür tutunmuş pko luyum bende hiç ümitli değildim ama ALLAH nasip kısmet edince oluyo herşeyin zamanı var adet düzensizliğim yoktu hafif tüylenme kg problemimde yok yani bana göre varda 59 kg yim ama lh ım yüksek fsh tan zaten pko nun sonucu bu geçen ay 15 ocakta çatlatma iğnesini olmuştum 31 ocakta adet oldum bu ay 12 şubatta iğneyi oldum 28 şubat diye hesapladım ocak ayına göre ama gelmedi anladım ben zaten belirtilerindende emin olmak için 2 gün bekledim ve dün yaptırdım kan testini 618 lerde değerim çok şükür yarın tekrar yaptırcam 2 ye katlaması lazımmış pztesi keseyi görücez nasip olursa inşallah çok tuhaf duygular içindeyim hala inanamıyorum yyaaaa:nazar::nazar::nazar:

allah razı olsun kızlar çok sağolun klomende 2.ayımdı 2 yumurtam oluşmuştu 23mm çatlatma iğnemi oldum çok şükür tutunmuş pko luyum bende hiç ümitli değildim ama allah nasip kısmet edince oluyo herşeyin zamanı var adet düzensizliğim yoktu hafif tüylenme kg problemimde yok yani bana göre varda 59 kg yim ama lh ım yüksek fsh tan zaten pko nun sonucu bu geçen ay 15 ocakta çatlatma iğnesini olmuştum 31 ocakta adet oldum bu ay 12 şubatta iğneyi oldum 28 şubat diye hesapladım ocak ayına göre ama gelmedi anladım ben zaten belirtilerindende emin olmak için 2 gün bekledim ve dün yaptırdım kan testini 618 lerde değerim çok şükür yarın tekrar yaptırcam 2 ye katlaması lazımmış pztesi keseyi görücez nasip olursa inşallah çok tuhaf duygular içindeyim hala inanamıyorum yyaaaa:nazar::nazar::nazar:

rahim filmi çekmişmiydin:26:

moontorent cokk sevindim tebrik ederimm. darısı başımızaa. sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallahh

merhaba arkadaşlar uzun süredir uğrayamamıştım. tedavime 1 ay ara verdim.
bu da bende adet gecikmesi yaptı. 2 ayda zor adet olabildim. umutlu yeni adet tarihim 25 mart

bu geçen sürede bende rahim filmi çektirdim. sonuçlarım güzel çıktı. korkan arkadaşlara tavsiyem
işlemden önce ağrı kesici içmeleri. ben bittikten sonra içtim ama erken içsem daha iyi olabilirmiş.
3-4 dakika sürdü. hiç kesilmeyen adet sancısı gibiydi ve işlem bittikten sonra hafif bir sancı kaldı. o da ilaç içince geçti ve hiçbirşeyim kalmadı. ben sürekli adet sancısı çeken biri olarak alışık olduğumdan fazla zorlanmadım ama insanın ister istemez sinirleri bozuluyor ve çok çok ağlayabiliyor ama çok şükür geçti gitti. inşallah çektirecek arkadaşlarında benimki kadar kolay geçer

herkese geçmiş olsun. allah yardımcımız olsun.

X