Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ama senden güzel haberler alırsam ben kadar mutlu olacağım canım aramızda bir gün var sanırım inşaallah bebişlerde aynı zamanda gelirlerrrrrr.haberlerini bekliyorum.:KK16:

canım ben 15 mart diye hesapladım ama geçen ay 3 ün uzatmalı olarak gelmişti..bu ay nasıl olur bilmiyorum..hemen hemen aynı günler evet ikimizinde..inşallah güzel haberler veririz ..:18:

canım ben 15 mart diye hesapladım ama geçen ay 3 ün uzatmalı olarak gelmişti..bu ay nasıl olur bilmiyorum..hemen hemen aynı günler evet ikimizinde..inşallah güzel haberler veririz ..:18:

bitanem benimde geçen ay 26 günde olmuştu ama bellide olmuyor bir önceki ay 25 bir önceki 35 bu ay gittiğimde düzene girmiş adet dedi iltihap vardı kullandım.şimdide 15 mart hesaplıyorum geçen aya göre ama tamda bilmiyorum.inşaallah fazla bekletmez artık bebişler amma nazlılarmışşşşş yaaaaaaaaaaa

günaydın hanımlar
ben 21 diye yazmıştım ama,bugün geldi :85:
Bu,rahim filmi çekilen ay dı,umutluydum çok. Benim lekelenme ile başlardı normalde ve 12.günde.
Bu kez 14.gün direkt başladı,ağrım yok hiç
her ay bi değişik haller,belirtiler... Klomen uzun zamandır kullanmıyorum,dr a da gitmeyeceğim artık
2-3ay daha geçerse ondan sonra

günaydın canım bu kadar üzülme rahim filmi çekilen ayda drlar korunun diyo gebelik pek olmuyomuş radyasyondan dolayı ama gelecek ay şansın daha yüksek bizim burda bi arkadaş vardı km0734 oda rahim filmi çektirmişti 2. Ayda hamile kalmıştı sende öyle olursun inşallah

sızlerden bıkac sorumun belkı yanıtını bulabılırım.şimdi ben ensom 1 şubatta hastalandım 27 şubatta reglım gelcekken 20 şubat akşamı acık pembe damla damla kan geldı bıdaha o gun gelmedı.ertesı gunde bır pet aksama kadar dolmadı ayaktayken degılde wc ye gıdınce gelen reglı donemım 4. gun olan dun bıttı.

sormak ıstedıgım ben bugun sabah ılk klomenımı içtim.eger hamılelık durumu varsa bu ılaçlar neye yol acar prodüsörde hamılelıkte kullanılmaz dıyor.ayrıca her ay ben reglı olurken muhakkak sol tarafım bıraz sızlar gıbı olup reglım gelırdı göguslerımde sıser muhakkak çenemde sıvılce cıkardı.bu ay tam tersı oldu reglı gunum basladıgından berı sag ve sol kasıgım kasılıyor batar gırıyor çömelık oturamıyorum batıyor sankı göguslerım hıç sıslamıyor sıvılcemde cıkmadı çok tuhaf ya

Listeden adını sildim canım. Yeni tarihini verirsen yeniden eklerim. Bence de doktora gitmelisin. Leke ne renkti canım. Benim 1,5 sene önce adetim gecikmişti test yaptırdım 1 çıkmıştı sonucum. Adet söktürücü vermişti doktorum. İki hafta sonnra kahverengi lekelenmeler olmuştu günlerce. Ardından adetim söküldü. Üçüncü günü kontrole gittiğimde rahimin kalınlığından hamile olduğumu anlamıştı doktorum. Ama maalesef bu hamileliğim düşükle sonuclandı. Yani benim halim bi tuhaf tabii ama bence sen de bu durumunu ihmal etmeyip doktora gitmelisin.

Gidicem canım bakayım bi bekleyim bi kaç gün ne olacak???

SELAM KIZLAR.. benim 8 şubat reglimin ilk günüydü.. 19 şubatta da toplama işlemim yapıldı.. malesefki progesteronum 2,25 çıkmış o yüzden transfer yapılamadı.. 4 tane embriyom donduruldu.. şimdi regl olmayı bekliyorum.. inanılmaz stresliyim.. :18: offffff

sızlerden bıkac sorumun belkı yanıtını bulabılırım.şimdi ben ensom 1 şubatta hastalandım 27 şubatta reglım gelcekken 20 şubat akşamı acık pembe damla damla kan geldı bıdaha o gun gelmedı.ertesı gunde bır pet aksama kadar dolmadı ayaktayken degılde wc ye gıdınce gelen reglı donemım 4. gun olan dun bıttı.

sormak ıstedıgım ben bugun sabah ılk klomenımı içtim.eger hamılelık durumu varsa bu ılaçlar neye yol acar prodüsörde hamılelıkte kullanılmaz dıyor.ayrıca her ay ben reglı olurken muhakkak sol tarafım bıraz sızlar gıbı olup reglım gelırdı göguslerımde sıser muhakkak çenemde sıvılce cıkardı.bu ay tam tersı oldu reglı gunum basladıgından berı sag ve sol kasıgım kasılıyor batar gırıyor çömelık oturamıyorum batıyor sankı göguslerım hıç sıslamıyor sıvılcemde cıkmadı çok tuhaf ya

arkadaşım bence kullanma klomeni varsa bebişini etkileyebilir.birde az geldi adetim diyorsun belkide yerleşme kanamasıdır.

cnm hep okudum ınternettekı bılgılerı ama kahverengı lekelenme olur dıyolar yerlesme kanamasında ama benım oyle kahverengı degıldı.sadece vsye gıttıgımde bırkere gelıyor bırıkmış gıbı sulu bı şekılde ve sonra bıdaha hıç gelmıyor belkı gelır dıye bekledıgım halde.bugun ruyamdada kan testı vermışım sonuç 187 pozıtıf dıyolar ıdrar testı yapsam çıkarmıkı

sızlerden bıkac sorumun belkı yanıtını bulabılırım.şimdi ben ensom 1 şubatta hastalandım 27 şubatta reglım gelcekken 20 şubat akşamı acık pembe damla damla kan geldı bıdaha o gun gelmedı.ertesı gunde bır pet aksama kadar dolmadı ayaktayken degılde wc ye gıdınce gelen reglı donemım 4. Gun olan dun bıttı.

Sormak ıstedıgım ben bugun sabah ılk klomenımı içtim.eger hamılelık durumu varsa bu ılaçlar neye yol acar prodüsörde hamılelıkte kullanılmaz dıyor.ayrıca her ay ben reglı olurken muhakkak sol tarafım bıraz sızlar gıbı olup reglım gelırdı göguslerımde sıser muhakkak çenemde sıvılce cıkardı.bu ay tam tersı oldu reglı gunum basladıgından berı sag ve sol kasıgım kasılıyor batar gırıyor çömelık oturamıyorum batıyor sankı göguslerım hıç sıslamıyor sıvılcemde cıkmadı çok tuhaf ya

HERKESTE FARKLI OLBİLİR RENK gebelik testi yapmadınmı belki yerleşme kanamasıdır inşallah gebesindir kan testi yap artık herşeyden emin olduktan sonra tedaviye tekrar başlarsın:KK61:

Son düzenleme:
ama nolmalde gelebiliyormuş canım pembe ben yaşamadım ama hemşire arkadaşım var 9 ay kesintisiz adet gören bile olabiliyormuş sen az geldi deyince bende şüphelendim kan testinde çıkar bence yada 27 şubatı bekleyip yaptır.ben kanda çıkar diye biliyorum ama.inşaallah bebiş geliyordurrrrrrrrrrr.:KK16:

nasıl yani canım..14. gün nasıl başladı..anlamadım ben..

yumurtlamadan sonra 14.gün
normalde benim yumurtlamadan sonra 12.gün başlardı adet
bu ay da böyle oldu :44:

günaydın canım bu kadar üzülme rahim filmi çekilen ayda drlar korunun diyo gebelik pek olmuyomuş radyasyondan dolayı ama gelecek ay şansın daha yüksek bizim burda bi arkadaş vardı km0734 oda rahim filmi çektirmişti 2. Ayda hamile kalmıştı sende öyle olursun inşallah

ne bileyim işte,döngü gibi artık
adet olunca bi olumsuzluk,artık takmayacağım demeler
yumurtlama zamanları iyi
adet gününe yakın acabalar,umutlanmalar
sonra yine yıkım...
neyse şükür yinede,ben yine başlıyayım bal-tarçın-çörekotuma :KK53:
bana dr bişey demedi korunun filan dyei,burda bazı yorumlarda okudum,bazı dr lar rahimfilminin ilk ayında korunun diyolarmış,bende anlamadım

inş inş... Rabbim, hayırlısıyla sağlıkla herkese versin,banada inş

druma durumu anlattım ne kan testı ıstedı nede bışey ultrasonla baktı sag ve sol over temız dedı okadar klomen verdı klomenıde 3_4 aydır korunmuyoruz 3.5 yasında bır oglum var bu ay boyle oldu fılen dedım klomenı verdı bakalım ben yıne gıdıp hemen bı ıdrar testı yapayım sılıkte olsa belkı cıkar

merhaba.

Ben 27 yaşında, 8 aylık evliyim. Evlendiğimizden beri bebek düşünüyoruz. Ama henüz bir gelişme olmadı.

Bugün doktorumu değiştirdim ve başka bir doktora muayene oldum. Adetimin 3.günüydü ve hormon testlerimi istedi, sonuçları akşam çıktığı için henüz doktoruma yorumlatamadım. Doktorum vajinal ultrasonla bakarken sorunumun "yumurta tembelliği" olduğunu söyledi. Adetlerim düzenlidir benim. Tüylenme vs. Hiçbir belirtim yok. Ben sadece bebek istiyoruz diyerek doktora gittim. 32 günde bir adet olurum. Doktor glifor adında birilaç yazdı.

Yumurta tembelliği, ultrasonla bakılarak teşhisi konulabilen bir hastalık mıdır?
Hormon testlerini görmeden, yumurta takibi yapmadan bu teşhisi koymak mümkün müdür?
Adet düzensizliği yaşamadığım halde yumurta tembelliğim olabilir mi?
Bu ilacı kullanırken soğan suyu uygulasam bir zararı olur mu?

Sorularıma cevap bulabilirsem çok sevineceğim. şimdiden teşekkür ederim. Allah herkesin gönlünün muradını versin. Sevgiler.

canım bende 8 aylık evliyim bendede yumrta tembelliği var vajinal ultrasondan dr anlayabilir çünkü yumurtalığında küçük küçük inci gibi dizilmiş kist varsa teşhisi koyabilir yumurta tembelliği varsa e2 ve lh hormonuna bakcak bunlar yumurtlamayla ilgili olanlar benim adetim düzenli sayılır 30 günde bi adet olurum ama benim drum her düzenli adet gören yumurtlar diye bişey yok dedi 2 si ayrı şey ayrıca soğan suyunu denedim bende işe yaramadı ama belki sende yarar denemek sana kalmış artık

cnm hep okudum ınternettekı bılgılerı ama kahverengı lekelenme olur dıyolar yerlesme kanamasında ama benım oyle kahverengı degıldı.sadece vsye gıttıgımde bırkere gelıyor bırıkmış gıbı sulu bı şekılde ve sonra bıdaha hıç gelmıyor belkı gelır dıye bekledıgım halde.bugun ruyamdada kan testı vermışım sonuç 187 pozıtıf dıyolar ıdrar testı yapsam çıkarmıkı

adet tarihinden 7 gün önce,tamda yerleşme zamanları
bu zamanalrda pembe leke,:emir_bebek: hayra alamettir :KK61:
tets yap bakalım bi,inş hadi :KK49:

druma durumu anlattım ne kan testı ıstedı nede bışey ultrasonla baktı sag ve sol over temız dedı okadar klomen verdı klomenıde 3_4 aydır korunmuyoruz 3.5 yasında bır oglum var bu ay boyle oldu fılen dedım klomenı verdı bakalım ben yıne gıdıp hemen bı ıdrar testı yapayım sılıkte olsa belkı cıkar

vajinal ultrasonla bakması sakıncalı eğer bebek varsa zararı olbilir ama varsa dr anlardı sen genede yap testi

canım bende 8 aylık evliyim bendede yumrta tembelliği var vajinal ultrasondan dr anlayabilir çünkü yumurtalığında küçük küçük inci gibi dizilmiş kist varsa teşhisi koyabilir yumurta tembelliği varsa e2 ve lh hormonuna bakcak bunlar yumurtlamayla ilgili olanlar benim adetim düzenli sayılır 30 günde bi adet olurum ama benim drum her düzenli adet gören yumurtlar diye bişey yok dedi 2 si ayrı şey ayrıca soğan suyunu denedim bende işe yaramadı ama belki sende yarar denemek sana kalmış artık

Melekcim cevabın için teşekkür ederim. Bende 3 cm bir kist ve miyom vardı. Bunlar için 15 gün soğan suyu içtim.Bir faydasını göremedim. Kistim ve miyomum duruyor hala. Pko için bir faydası oldu mu bilmiyorum çünkü yumurta tembelliği teşhisi daha dün koyuldu. Şaşkınım o yüzden. e2 hormonu nedir bilmiyorum ama Lh 12.24 çıktı benim, adetimin 3.günü. 27 yaşındayım bu arada. Fsh de 6.89. Sence bu değerler pko işareti mi?

merhaba kızlar
ben 3. kez klomen kulanıyorum. pikoluyum 2010 martta doğum kontrol hapını bıraktım. sonra 3 5 y düzensiz adet oldum en son doktora gittim hormon testi yaptı tabi hormonlar altüst olmuş. bidaki ay gel klomen kulanalım adetin 3 gününden dedi. ilk kulanımda çok güzel bir yumurtam oldu 20mm lik ama hamile kalamadım ama evde yaptığım 2 teste pozitifti ama adet günü geldiğinde yoğun bir kanamam oldu. 2. kulanımımda rahim filimi istedi benden doktor eşimdende sperm testi. sağ taraf biraz tıkalıydı ama çekimde aıldı eşimdede hareketlilik az çıktı. klomeni kulanmaya devam ettim ama yumurta oluşmadı . bua rada eşime bir kür uyguladım aktardan ve 2. kez test verdi hareketlilik normale dönmüştü.şimdi 3. kez klomen kulanıyorum bugün 2. günüm ayrıca sabah akşam bal tarçın çörekotu karışımı yiyorum eşimde kürüne devam ediyo ve keçi boynuzu pekmezi yiyo. bu ay yumura takibi yapmıyoruz kendi halimize bıraktı doktor. çünkü ben biraz stres yapıyorum bu konuları doktorla ve eşimle dilendirmek beni biraz kasıyor. eğer bu ayda hamilelik olmaz ise aşılama yapılacak kısmet benim öykümde bu kadar umarım sizlerle paylaşacağım güzel haberlerim olur...

merhaba kızlar
ben 3. kez klomen kulanıyorum. pikoluyum 2010 martta doğum kontrol hapını bıraktım. sonra 3 5 y düzensiz adet oldum en son doktora gittim hormon testi yaptı tabi hormonlar altüst olmuş. bidaki ay gel klomen kulanalım adetin 3 gününden dedi. ilk kulanımda çok güzel bir yumurtam oldu 20mm lik ama hamile kalamadım ama evde yaptığım 2 teste pozitifti ama adet günü geldiğinde yoğun bir kanamam oldu. 2. kulanımımda rahim filimi istedi benden doktor eşimdende sperm testi. sağ taraf biraz tıkalıydı ama çekimde aıldı eşimdede hareketlilik az çıktı. klomeni kulanmaya devam ettim ama yumurta oluşmadı . bua rada eşime bir kür uyguladım aktardan ve 2. kez test verdi hareketlilik normale dönmüştü.şimdi 3. kez klomen kulanıyorum bugün 2. günüm ayrıca sabah akşam bal tarçın çörekotu karışımı yiyorum eşimde kürüne devam ediyo ve keçi boynuzu pekmezi yiyo. bu ay yumura takibi yapmıyoruz kendi halimize bıraktı doktor. çünkü ben biraz stres yapıyorum bu konuları doktorla ve eşimle dilendirmek beni biraz kasıyor. eğer bu ayda hamilelik olmaz ise aşılama yapılacak kısmet benim öykümde bu kadar umarım sizlerle paylaşacağım güzel haberlerim olur...

arkadaşım allahtan umut kesilmez burada bir doktor arkadaşa %75 tüp bebek demişler tedaviye başlayacağında hamile olduğunu öğrendi.allah hepimize nasip eder inşaallah bebişlerimizi.biraz sabretmeliyiz ve tevekkül etmeliyiz bence.:KK16:

arkadaşım allahtan umut kesilmez burada bir doktor arkadaşa %75 tüp bebek demişler tedaviye başlayacağında hamile olduğunu öğrendi.allah hepimize nasip eder inşaallah bebişlerimizi.biraz sabretmeliyiz ve tevekkül etmeliyiz bence.:KK16:

elbette çok şükür diyorum hep ve allahım sen bana hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et diyorum. umarım evlat özlemiyle dolu herkese rabbim bu duguyu yaşatır. alah hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

X