Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım morelini bozma noğlur bazı gebeliklerde hatta bu çoğu kişiye olurmuş her an adet olacakmış gibi hissedermiş anne heran kan boşalacakmış gibi hissedermiş belki sendede öyle oluyodur güçlü ol

dün hamile olan arkadaşımdaydım o da aynı şeyi söyledi her an adet olacakmışsın gibi oluyordum dedi ama nebileyim pazar günü anneler günü heryerde onunla ilgili bişey var sözde rahat olmam kafamdan atmam lazım ama nerdeeeee herşey bir şekilde bana hatırlatıyor....

canım morelini bozma noğlur bazı gebeliklerde hatta bu çoğu kişiye olurmuş her an adet olacakmış gibi hissedermiş anne heran kan boşalacakmış gibi hissedermiş belki sendede öyle oluyodur güçlü ol

dün hamile olan arkadaşımdaydım o da aynı şeyi söyledi her an adet olacakmışsın gibi oluyordum dedi ama nebileyim pazar günü anneler günü heryerde onunla ilgili bişey var sözde rahat olmam kafamdan atmam lazım ama nerdeeeee herşey bir şekilde bana hatırlatıyor....

aynen öyle, ki şu an 6 haftalık hamileyim hala her an adet olacakmışım gibi adet sancısı çekiyorum. doktorum normal dedi ama yine de beni tedirgin ediyor. senin de belirtin oalbilir bu gayet. aslında adet belirtileri ile çok erken hamilelik belirtileri o kadar benziyor ki, bu dönem hiç bu belirtileri dinlemeyip düşünmemeye çalışmak gerekiyor. ha bu ne kadar mümkün, aynı şeyleri yaşadım biliyorum çok zor :)

sanırım benim aşılama tutmadı . ( . bu gün aşılamanın 8. günü hafaya cuma hem test hem regli günü . ve benim regli olmadan önceki sinir halleri yine başımda. her gün 3 defa pregesteron fitil kullanıyorum fitil zamanına yakın bel ve kasık agrısı başlıyor . fitili attıktan bir süre sonra geçiyor sanki fitili atmasam hemen regl olcak gibi. yani 2 gündür umudumu kaybettim ne heyecan kaldı ne bekleme stresi nede umut . alıştırmaya hazırlamaya calışıyorum kendimi . allah hayırlısını versin dedim hep halada öyle . çok öptüm kızlar.

ya dediğim gibi çok bi belirtim olmadı göğüs şişkinliği ve biraz uyku hali dışında. adet beklediğim günlerde adet sancım da oldu hatta geliyor sandım o yüzden. yani şu an çok çok erken, belirti bekleme, belirti yok diye üzülme kafanı takma derim, sadece sabrediceksin başka çare yok. işine ver kendini, veya başka bir konsantrasyon alanın olsun.

Sevosevo üzme kendini, daha bir şey belli olmaz ki, daha çok erken dur bakalım, sonucta bütün belirtiler birbirine benziyor, hayırlısı olsun hakkımızda.

benim de aşılamanın 6. günü, dün resmen adet ağrısı vardı, afedersiniz tam rahim kısmı falan ama şimdi yok bişey. daha da adetime 8 gün var, ağrı olsa üüzlüyorum olmasa üzülüyorum, Allah yardımcım olsun :) ilk kez klomen kullandım ya bu ay belki de o yüzdendir bu erken adet ağrısı bilemiyorum ki

tedavin hayırlı olsun canım. dedigin gibi aşagı sakal yukarı bıyık hesabı. inşallah güzel sonuçlar alırsın canım . benim agrıdan ziyade regliden 1 hafta önce bana gelirler . herşeye gıcık olurum ufak şeyler batar . aynı durumdayım ondan dolayı ümitsizim . hakkımızda hayırlısı inşallah.

sevocum canım benim dur bakalım daha gün doğmadan neler doğar bence sabırla bekle ve benim gibi sende ağrıları kafana takma benimde kasıklarım çok ağrıyo ve bende çok gerginim stresten bacım hepsi çok gerildik hepimiz topikte biraz rahatlamak lazım ama nasıl ?

canım üzülme diyemicem ama allahtan umut kesilmez elbet birgün olacak sabır lazımm..

Hersey için çok sagol Canim gebeliğinde ilgili durumlardan bizi haberdar et bebisin durumunu merak ederiz k.i.b

Sevooomm canımm daha çok erken ne olursun moralini bozma biliyorsun ki bazı hamileleik belirtileri adet gibi oluyor inşaallah seninkide öyledirr..

Canım öncelikle geçmiş olsun allah acil şifalar versin ayy o iş stresi yokmu öldürüyor adamı. Amin allahım tez zamanda arkadaşlarımızada nasip etsin bu duyguyu. Eminimkii sende kızına içine sinen çok güzel bir isim bulacaksın yada sende DURU koy kızının ismini ::)))))

Canım kaybetme lütfen umudunu bence inşallah gerek kalmazda ama adet olursan ilk iş rahim filmi çektir çünkü benimde yumurtan oluşuyordu ama gebelik oluşmuyordu rahim filminden sonra hemen hamile kaldım allah burdaki arkadaşlarımdan razı olsun onlar sebep oldu rahim filmi nedir onu bile bilmiyordum dr uma kalsa daha tedavi görüyrdumm kendine iyi bak.

Canim benim biliyorsun benimde test gunüm seninkine yakın Noglur güçlü ol Seni çok ii anlıyorum aynı seyleri bende hissediyorum dün bebek mağazasına girdik eşimle hediye almak için okadar icerlemisimki nerdeyse agliycaktim zor tuttum kendimi oda uzulmesin diye neyse sen bana moral oluyordum lütfen üzülmeden bekle son zamana kadar olmazsa oda Allah'ın takdiri demekki bu ay hayırlı değilmiş diye duşun dualara devam et ok a.e.o

kızlar bişey sorcam ben geçen ay çatlatma iğnesi aldım 80 küsür ödedim devlet karşılamıyo raporunuz olmadığı için dendi sizin çatlatma iğneleriizi devlet karşılıyomu

ben bu şekilde almıştım canım

dayanamadım şartları zorlayıp hastaneye gittim. soldaki kistim 2,5 cm iken büyümüş 6 cm olmuş=(((((((((( ayrıca BhCG de 0.21=(((( çok üzgünüm. doktor doğum kontrol hapı yazcakmış. adet olduğumda ona başlayacakmışım Allah tan sabır diliyorum=(

bende takılmayacagım artık gülüm yıpranmaktan başka bi işe yaramıyor . hayırlısı ne ise o olacak artık. dedigin gibi şu stres yokmu . nasıl rahatlarız gülüm biliyormusun hamiş haberi alarak :))

kızlar bişey sorcam ben geçen ay çatlatma iğnesi aldım 80 küsür ödedim devlet karşılamıyo raporunuz olmadığı için dendi sizin çatlatma iğneleriizi devlet karşılıyomu
ovitrellenin fiyatı 80 kusurcanım onun yerine 2 tane pregnyl 5000 lik te alabilirsin sanırım 2 si 50 civarıdır daha ucuz . çogu dr. pegnyl yazıyor.

offf canım ya üzüldüm . dogum kontrol hapı temizler . umuduna temiz temiz başlarsın geçmiş olsun. demos yine aynı şeyi yaptı kafayı yedi bizim gibi sitede :)))))))))))))))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…