Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Aslında yaşamışım bazı belirtiler ama farkında olmamışım, çatlatma iğnesini 11 nisanda oldum, yaklaşık 20 nisan civarı günlerde bende aşırı bir uyku hali başladı. Ben bahar yorgunluğuna verdim tabii, hiç mi hiç kondurmadım çünkü dediğim gibi, olağanüstü karamsardım, hiç umudum yoktu. Bir de göğüslerimde aşırı şişkinlik ağrı ve gerginlik vardı ama o da benim klasik adet öncesi belirtimdir, hamileliğe vermedim hiç, tamam işte olmadı tutmadı 25 Nisanda adet görücem kesin dedim. Ama çok erken dönem, bir belirti bekleme derim, şu an 7. haftanın içindeyim, hala uyku hali dışında bir belirtim yok, ne mide bulantısı ne bayılma ne bişey :))

Öpücük için teşekkür ederiz teyzesi ::))) Canım hiç şüphen olmasın seninde burdaki bütün arkadaşlarımında olacak allah izin verirse yeterki umudunuzu kaybetmeyin..

çok güzel yazmışsın sanki kendim hamile kalmış gibi oldum...bir yorum bile yapamıyorum..çok sevindim adına..moral oldu benim için..allah kucağına da almayı nasip etsin sağlıklı nur topu gibi

arkadaşım Allah senden gani gani razı olsun bana nasıl morel verdin anlatamam benim klomenle ilk ayım ve 4 gün önce ovitrelle catlatma iğnesi vuruldum. içimde nasıl bi heyecan ve umutsuzluk vardı anlatamam ama bu yazıyı okuduktan sonra okadar içimi rahatlattın ki içimdeki korku geçti resmen rabbim ne muradın varsa versin evladını inşallah sağ sağlim kucana alırsın çok ama çok mutlu ol :)))

canım merak ettim dr. iğneden sonra nasıl ilişkiye girmenizi söyledi??? benimki bana vurulduğum gün dahil 3 gün önemli sonra serbestsiniz dedi

canım merak ettim dr. iğneden sonra nasıl ilişkiye girmenizi söyledi??? benimki bana vurulduğum gün dahil 3 gün önemli sonra serbestsiniz dedi
Benim doktorum iğne vurulduktan sonraki 36 saat içinde çatlar yumurtan dedi, çarşamba sabah vurulmuştum, perşembe akşam ve cuma akşam önerdi ama biz garanti olsun diye çarşambadan itibaren sabah akşam çalıştık :)

ben de tam da bu amaçla yazmıştım zaten her şeyi, sakın umudunuz kırılmasın, ilk denemede de olabilir, çok uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz ama mucize gibi bir an geliyor ve oluyor, hep yüksek tutun moralinizi:)

çok haklısın canım allah ol demeden yapacak birşey yok. bize kalan umut ve dua etmek ve mucizeyi beklemek. allah senin bebeğinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

geçmiş olsun canım üzüldüm senin için evet durmak yok yola devam :)))

canım kendine iyi bak ne olur dinlen işten izin al bir dr görün tansiyonuna falan baksınlar çok gaçmiş olsun

çook çook teşekkür ederim kızlar..Sormayın gecem berbat geçti bugün dr. gitmeyi düşünüyorum..Aşırı şekilde halsizlik mide sancısı ve bağırsaklarımı üşütmüşüm fenalardayım kızımlar birlikte bütün gece ayaktaydık neredeyse yavrum destek olucakmış gibi sürekli tekmeleyip durdu gece beni biliyorki annesi tedirgin bişe olurmu ona diye hep ben burdayım dedi :))
Yeni bir eleman aldık aynı masayı paylaşıcaz bu arada onunla yetiştirmekle uğraşıcam anlayacağınız kızlar..
Bu topikte hepimiz aynı yoldayız,klomenler incirler,soğanlar,keçiboynuzları neler neler yapmadıkki,rabbim daha fazla aratmasın sizlerede..
Ercefcim dediğin gibi bekarken banada deselerdi çocuğun zor olacak uğraşacaksın dr.larda inanmazdım insanın neyle sınanacağı belli olmuyor canım ama biz yılmıyoruz her zamanki gibi..
Artık incirlerden bööğğde gelse bu yolda mübah..
Demoşun dediği gibi..O ay bende sadece incir yemiştim,ne ilaç ne bişe nede ilişki günü kafamıza göre takılmıştık eşimle nede olsa olmaz yumoş çatlamamış demiştik..Ve dr. banada ilaç yok bu ay demişti..Bende madem ilaç yok bari yumoşum incirle gelişsin geliştiğini görürsek çatlatırız demiştim ama adetim olmadım bugün yarın bekliyorum umudum yok nede olsa çatlamadı dr. kontrolünü bekliyorum..Ben ki adeti bir gün geçsin test alır yapardım 1 hafta yapmadım test kızlar bilenler biliyor burda yani rabbim ol deyince oluyor gerçekten ve birazda beyni boşaltmak gerekiyor rahat olmak gerekiyor gerçekten rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin inşallaah amiinn..

Ben daha kızıma isim bulamadım demoş yaa ne güzel isim koymuşsun Duru :) İsmi gibi bahtıda tertemiz duru olsun inşallaah

Öpücük için teşekkür ederiz teyzesi ::))) Canım hiç şüphen olmasın seninde burdaki bütün arkadaşlarımında olacak allah izin verirse yeterki umudunuzu kaybetmeyin..

inşallah cnm umut umutta kaybediyorum yavaş yavaş bu ayda gitti gibime gelio bugün hafiften karnım ağrıo her ay en az 3 tane çok güzel yumosum oluşuo bazen geç gidiorum kendiliğinden çatlıo bazende erken gidip iğne oluyorum bu ayda öleydi 2 tane 20 bi tane 22 mm oluştu doktorum çok beğendi rahim kalınlığında ii dedi ama hala neden olmuo( bi rahim filmi kalıo işte adet olursam biter bitmez gidip çekiniorum artık çaresiz kaldım dün eşim ufak bi laf söledi kalbimi kıracak ama yani öle kızıp geçilecek bişe tam 2 saat ağladım adamda şaşırdı cnm özür dilerim seni bu kadar kıracağımı bilemedim sen niye bu kadar ağlıosun die peşimde dolandı durdu aslında ona ağlamadım doldum yine Rabbim şu mübarek cuma günü benimde sesimi duyar artık inşallah hepimize anneliği nasip eder rüyalarımla avunmaktan yoruldum

oyy oyy bebişte annesine kıyamazmış dikkat et cnm git bi doktora bakalım ne dicek üşüttün mideni muhtemelen.bilmezmiyim bi gün öncesi diodun kesin kist oluştu adet olmadım die biz seni teselli ederken moralini bozma derken sen bize hamişlik haberini verdin:)))) bende çok yıpranıorum artık seda rabbim banada nasip eder inşallah elalemin laflarımı dersin acıyan surat ifadesiyle sormalarımı dersin hersey üstüme geliyor inan çok daralıyorum rabbim bunca sıkıntının içinde inşallah benide feraha eriştirir

günaydın kızlar..canım çok sıkkın bugün dün gece kısık ağrılarıyla uyandım canım çok yanıyordu..sanırım yine adet olucam..( 2 gün var adetime bari gecikmesede günüde gelsede umutlandırmasa..(((

günaydın cnm seninle aynı duygular içindeyim söz tükendi artık........(((((((((

günaydın cnm seninle aynı duygular içindeyim söz tükendi artık........(((((((((

bende bende bende... dün akşam eve gittim bir ıslaklık hissettim ahaa dedim geldi benim kırmızılar wc ye gittim gelmemişler ama her an bekliyorum benim daha 6 gün var geçen ayki tarihime bakalım hayırlısı yapacak birşey yok.

yazdıkların için çok sağol canım bende demekki senin gibi çalışmışım :))) inş.benim bebişimde tutunur bana

canım morelini bozma noğlur bazı gebeliklerde hatta bu çoğu kişiye olurmuş her an adet olacakmış gibi hissedermiş anne heran kan boşalacakmış gibi hissedermiş belki sendede öyle oluyodur güçlü ol

canım bide merak ediyorum senin iğnenin kaçıncı gününden itibaren belirtilerin başladı ve nelerdi mesela akıntı arttımı çok şey sordum ama beklemede olduğum için içim içime sığmıyo napiyim ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…