Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ilk ay asilama oldu o zaman bakmisti yumurtalara ama son iki ay bakmadi sadece hapi kullandim. bu ay kendim istedim bakilmasini istiorum dedim 12. gun randevu verdi. doktordan doktora ne kadar fark ediyor yaa. ben ignede kullanmiorum. bi arkadasim 5. ayinda hamile kaldi. o da hic kontrole gitmedi 5 ay boyunca hapi kullandi sadece. sanirim burdaki doktorlar ole yapio

evet haklısın erken daha ama ne biliyim olsa kesin hissederdim =((.. bu benim 2. klomeni kullanışım.. ilk klomen kullandığımda hamile kalmıştım baya bi belirti yaşamıştım fakat dış gebelikle sonuçlandı ocak ayında =(((... şimdi nisan ayında 2. kez klomen kullandım çok umutluydum bu ay ama olmadı
benimde adet tarihim 13 mayıs.. en ufak bi belirtim yok..

ercelfff...canım..nerelerdesin..test yaptınmı...bugün 14.günün yanlış hesaplamadıysam..cok merak ediyorum..:18:

merhaba ben her ay adetimin 3 günü gidiyorum testler yapıyor altan ultrasonla bakıyor göbekten iğne verirse 1-2 günde kontrol ediyor klomen verirse 3-4 günde kontrol ediyor sonra çatladımı diye bakıyor sonra döllendimi diye her gün dr nerdeyse maaş baglasalar bana yeri var

Son düzenleme:

ne guzel yaa. bizde de ben ultrason istiyorum dersem oluyo :) birazdan idrar tahlili icin gidecektim doktora kabul ederlerse bakin dicem :)

ne guzel yaa. bizde de ben ultrason istiyorum dersem oluyo :) birazdan idrar tahlili icin gidecektim doktora kabul ederlerse bakin dicem :)

canım valla böyle yapanıda ilk duydum ben sözde özele gidiyorumda devlet hastanesi gibi kalabalık görme en 3 saat bekliyorum sabahın 8 ordayım ama yinede bakıyor kadın sağ olsun çok tatlı birde tüp bebek eğitimi almış sertifikası var yani allahım pişman etmesin benide benim dr bakıyor hiç birşey söylemiyor ama göreceğini görüyor ben sorarsam cevap veriyor yoksa yok :) ama çalışanlar kendi güler yüzlü sen devlete yada tıpa falanmı gidiyorsun

Son düzenleme:

yok cnm ben yurtdisinda oturyorum. saglik isleri farkli burda. Allh dusurmesin yaa. Gozunu seveyim Turkiyenin orda saglik bayagi ilerlemis bence insanlar ole gormese de ole. Bide ucra bi memlekette degilim ha abd deyim. dusun artik

kızlaaarrr nasılsınız? ben iğnemi oldum ilişkiyi yaşadık bakalım neler olacak ctesi saat 11 de iğne oldu pazar akşamı gece 11 de ve pztesi sabahı ilişki verdi şuanda akıntım çok var onun dışında bişey yok ayın 21 inde test yap dedi doktor.. olmazsa gelecek ay ara vercez ondan sonraki ay tekrar gelirsin dedi..

bilemiyorum arkadaşım ama 2 yıl doktor maduru oldum bana çocuğun olmaz bile diyebilirdi o kadar moralimi bozdu (troid hastasıyım)..ama şimdiki doktorum çok iyi herşeyi anlatıyor konuşuyoruz...benim garibime giden klomeni verip yumurta takibi yapmaması çünkü klomen eger yumurtayı büyütmezse kist yapar...o yüzden doktorunu değiştir istersen dedim...birde çatlatma iğnesi vuruyor mu peki

hayırlısı olsun canım ya ben daha ilk defa kullanıyorum klomeni bakalım... belirtisi olmadan çok hamilelik geçirenler var o yüzden belirtilere kafanı takma annemin midesi bile bulanmamış bana hamileyken ne de göğsü ümüş tık demeden hamilelik yaşamış kadın..:))) o yüzden dinleme kendini stres yapma eger bebiş varsa ona da zarar..inşallah güzel hbrlerimizi alırız en kısa zamanda

inşallah canımm.. benden ümit yokta senin güzel haberlerini alırız inş...
diğer gebeliğimde çok belirti yaşadığım için bundada o yüzden sürekli belirti arıyorum canım.. allahtan ümit kesilmez tabii 13 mayısı bekleyelim :18:

Aranıza yeni katıldım ama hamilelik konusundaki geçmişim yeni değil maalesef. Bundan 3 yıl önce hamileliğim düşükle sonuçlandı. Sonrasında doktorum 1 yıl ara vermemi söyledi.
Biz psikolojik olarak kendimizi hazır hissetmedik vs. derken kontrole gittiğimde doktorum polikistik over teşhisi koydu.Geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım olumsuz neticelendi.
Tabi daha bu ilk deneme. bu ay doktorum bekleyelim,tedaviye bir sonraki ay devam edelim dedi. Çevremden soğan kürünü denememi tavsiye ediyorlar. Normalde doktoruma sormadan bu tip
denemeler yapmayı doğru bulmam. ama başarılı sonuç alan çok kişi duyuyorum. hazır bu ay ilaç ve iğne almıyorken denemeli miyim..öte yandan bir sefer uygulamak yeterli değilmiş ve devamında incir kürü
yapmak da gerekiyormuş.. anlayacağınız insanın kafası karışıyor. 32 yaşındayım sabırlı olup doktorumu dinleyip vakti geldiğinde mi hamile kalmalıyım,yoksa elimden gelen hertürlü fırsatı değerlendirip çabalamalı mıyım bilmiyorum...

yok cnm igne falan.biraz once geldim dr dan. ultrason istedim yapti. bisey yok dedi. takibi icinde gun almistim bir de 12snde gitcem. hemsire aradi ben ultrason istiyorum takibe dedim ole gun verdi. bakalim hayirlisi artik. Allh yardimcn olsun cnm senn de. Ins en kisa zamnda dualrin kabul olur

cnm bildigim kadariyla sogan kuru ozellikle kist falan varsa onlari sokmek icin. rahmi temizlemek icin. asil incir kuru yumurta sayisini artiriyor. kistin falan yoksa incir dene bence. ama ondada havuc falan koyuyormussun catlasin die. ben yapmadim ama bunlar sadece okuduklarimdan edindiklerim. bos bos oturmakla olmaz bence, elinden geleni yapmalisin . hem hali hem kavli dua yapmak lazim

canlarım değerim 9 çıktı dr düşürüyosun dedi kanaman hala yok bir hafta sonra 0 bulalım dedi çok canım yanıyor çok üzülüyorum bir bilseniz neler cekiyorum amaaaa yinede ALLAHIMA şükürlerrrrrrrrr olsunki
3 yılın sonunda hamile kaldım binlerce şükürrr

merhaba tedavin hayırlı olsun bitkisel olan herşeyi deneyebilirsin ne zararı olacak , ben saraçoğluyla bizzat görüşüp kürleri alıp kullanan insanım ben hamile kalamadım ama kürlerin çok faydasını gördüm kürde sabır gerkiyor soğan kürü yapacaksın sonra incir uygulayacaksın bazı hamile kalıyor bazıları kalmıyor seçim sana kalmış

Son düzenleme:

canım öncelikle kendi kendine düşüyor olmasına çok sevindim kürtaja falan çok şükür gerek kalmadı kalmazda inşallah tez zamanda sağlıklı sıhatli bir bebeğe hamile kalır sağlıkla sıhatle büyütüp doğurmayı nasip eder inşallah

cok gecmis olsun cnm. hakkimizda hayirlisi. Rabbm ins saglikli sihatli evlatlar verr en kisa zamnda

çok geçmiş olsun canım sıkma canını kısmet değilmiş benim ilk gebeliğimde öyle oldu hamile olduğumu öğrendim aynı zamanda da düşüyordu..(( her şerde bir hayır vardır...kürtajsız düşmesi sevindirici haber aslında rahmin zarar görmeyecek..allah hakkında hayırlısını versin

Çok üzüldüm Canim ama hakkında hayırlısı böylemiz diyelim inşallah en kısa zamanda sağlıklı bı gebelik yasarsın meleğini kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…