Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm inş hamilesindir.ben hamile kalmadan öncede sonrada ne bulantı çektim nede ağrı 2.ayıma girmek üzereyim sadece tiksintim var.yanlızca hamile kaldığımı öğenmeden 1 hafta önce yani yaklaşık çatlatma iğnemi olduktan 1 hafta sonra canım inanılmaz çilek istdeki hiç sevmem 1 kase yedim düşün:)).inş bebişin gelir

canım baya baya gelmeeye başladı şimdii kırmızılarrr olsun adet olmak bile yetiyo bana canım

hım hayırlı olsun canım
umutlar bitmez...

inşallah olmuştur belli olmuyor bu işler
bende öyleydim
bi an geliyo patlıyorsun ben öyle oldum
ve iyi ki aglamışım attım içimden
yoksa biriktir biriktir off kötü yaaa

ee böyle zamanlarda yanındaki yicek artık zılgıtı

kızlar bu gün doktora gittim 18mm olmuş benim yumoşlar çok mutluyum saay 18de çatlatma iğnemi vurdum yanlız doktor bize şu saatte birlikte olun falan demedi bu 3 gün önemli her gün birlikte olun dedi aranızda normalde kaçıncı saat ilişkiye giriliyo bilen varmı???

canım bana doktorum 36. saatte demişti ondan sonra gün aşırı dedi

canım bana doktorum 36. saatte demişti ondan sonra gün aşırı dedi

ala ala bana hiç öyle demedi ya ama ben ozaman yinede 36. saatede birlikte oliyim sonrada gün aşırı yapiyim garanti olsun sağol canım yardımın için inş. senin içinde herşey çok güzel olur meleğine kavuşursun tez vakitte

geçmiş olsun canım...huzur ve mutluluğunuz daim olsun inşallah..Allah bi daha yaşatmasın..ama inanıyorum ki bunda da bir hayır var mutlaka..bunu yaşamanız gerekiyordu...cok sabırsızlanıyorum..sevo ya katılıyorum yerleşmedir belki..hemen yelkenleri suya indirme..o belirtiler yok mu o belirtiler..asıl düşmanımız o...o belirtiler yüzünden gerim gerim geriliyoruz olacağı varsa da olmuyor işte...bizde öptük seni..

saol canım benim..bende coğu zaman şifremle giriyorum..sonra mesaj yazıyorum uzun uzun..göndere basıyorum ..tekrar şifre gir diyor..anlamıyorum artık..bazen iptal oluyor yazdıklarım..sitede sorun olduğunu düşünüyorum canım..evet canım Allahın takdiri..gönül cok istiyor..cok emek veriyor..eşininde senin de umutlarınızı boşa cıkarmaz inşallah rabbim..bekliyeceğiz..sabırla ve umutla..şöyle mutlu haberler versen ...ah bi versen..

Ercelf canım çok sevindim. Rabbim bidaha kırgınlık dargınlık yaşatmasın inş. Canım ya bende senin gibi aşılamadan sonra beklemedeyim. Doktor aşılamadan sonraki 2 gün ilişki demişti ama eşim hastaydı yapamadık bişey:44: olmadımı şimdi yaa moralim bozuldu valla.

kızlar bugün bir arkafaşımın hamile olduğunu öğrendim çok sevindim 7 yıldır uğraşıyordu aşılama tüp bebek hespsini yaptırdı tutmadı bu ay kendiliğinden hamile kalmış şuan 6 haftalık hamile çok mutlu oldum darısı bizim başımıza

günaydın kızlar 4 gündür yoktum var mı güzel haberi olan...neler yapıyorsunuz bakalım...bugün 11. gün iğneyi vurulalı bakalım hastalanmama 5 gün var hayırlısı olsun bakalım...

günaydın kızlar 4 gündür yoktum var mı güzel haberi olan...neler yapıyorsunuz bakalım...bugün 11. gün iğneyi vurulalı bakalım hastalanmama 5 gün var hayırlısı olsun bakalım...

canım günaydın : ))
bende erkenciyim..
11 gün oldu demek oh ne güzel günler geciyo zaman yaklaşıyor hamişlliğini ögrenmek için inşallah diyelim

nasıl geciyor zaman ?

canım günaydın : ))
bende erkenciyim..
11 gün oldu demek oh ne güzel günler geciyo zaman yaklaşıyor hamişlliğini ögrenmek için inşallah diyelim

nasıl geciyor zaman ?

ilişki tarihlerinde çok stresliydik eşimle doktorun dediği günler geçince 2-3 günlük kaçamak yapıp kuzenime gezmeye gittim...şimdi çok iyiyim rahatım...hayırlısı olsun demekten başka bişey kalmadı artık....

evet canım haklıısın..
o günler insan garip oluyo oh valla en güzelini yapmışsınız
insan kendi kendinin doktoru olmalı..

aslında o gnlerde başka birinde kalmak lazım evde olmuyo hehehe
bizimde o günler gecti sayılır ama bata kadar devam tabi...

selam meritam
ne güzel Allah Kucaklarına Almayı nasip etsin saglıcakla inşallah..
nedense tedavi bitince oluyor bebişler..
benimde hamişliğim öyle olmuştu..

birazda nasip kısmet işi arkadaşımın bir kerede oldu..:))) o da şaşırdı.:)) allah bize hayırlı zamanda hayırlı evlat versin(amin)

günaydın canım. benimde 12 gün oldu iğneyi yaptıralı. umarım gelmez kırmızılar ortalık bayram yerine döner böyle sıra sıra gebeler ohhhh

fantezi diyorsun yani. renk katmak lazım hep aynı hep aynı bata kadar devam diyorsun ya doktor bana birşey demedi insiyatif mi kullanacaksın???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…