Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Aranıza yeni katıldım ama hamilelik konusundaki geçmişim yeni değil maalesef. Bundan 3 yıl önce hamileliğim düşükle sonuçlandı. Sonrasında doktorum 1 yıl ara vermemi söyledi.
Biz psikolojik olarak kendimizi hazır hissetmedik vs. derken kontrole gittiğimde doktorum polikistik over teşhisi koydu.Geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım olumsuz neticelendi.
Tabi daha bu ilk deneme. bu ay doktorum bekleyelim,tedaviye bir sonraki ay devam edelim dedi. Çevremden soğan kürünü denememi tavsiye ediyorlar. Normalde doktoruma sormadan bu tip
denemeler yapmayı doğru bulmam. ama başarılı sonuç alan çok kişi duyuyorum. hazır bu ay ilaç ve iğne almıyorken denemeli miyim..öte yandan bir sefer uygulamak yeterli değilmiş ve devamında incir kürü
yapmak da gerekiyormuş.. anlayacağınız insanın kafası karışıyor. 32 yaşındayım sabırlı olup doktorumu dinleyip vakti geldiğinde mi hamile kalmalıyım,yoksa elimden gelen hertürlü fırsatı değerlendirip çabalamalı mıyım bilmiyorum...

bütün pko lulara yazıyorum burda, kesinlikle metformine başlamalısın. yumurtlama ilaçlarıyla beraber kaliteli yumurtlamanı sağlayacak pko lular için olmazsa olmaz

bütün pko lulara yazıyorum burda, kesinlikle metformine başlamalısın. yumurtlama ilaçlarıyla beraber kaliteli yumurtlamanı sağlayacak pko lular için olmazsa olmaz

peki canım benim adetlerim düzenli sayılır kilom yok hormonlarım düzgün çok şükür.ve kilomda çok az yumurtlamamda var çatlıyorda.ama ultrasonda pko görünümü var
sence bende kullanmalımıyım.

denemekten zarar gelmez canım, zaten hafif bir ilaç ,bir süre deneyebilirsin
biz pko lular topiğinde çoğumuz metformin sayesinde hamile kaldık
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani.html

canım orayı zaten sürekli takip ediyorum.hatta en son gyaman gebe kaldı dimi.
bakalım canım haziranda aşılama düşünüyorum daha önce bi kez klomen kullandım 19mm 2 yumoş oldu çatladı olmadı.
ikincide serophene kullandım 17mm iken vurdu iğneyi ama kist oldu 1 ay dkhapı kullandım.3aydırda hiçbişey yapmıyorum.
bu ay bi klomen kullanasım daha var.eşiminde hareketlisi 25 sayı 65 acaba ondamı sorun diye düşünüyorum.
senin gebeliğinde hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin inşallahh.

arkadaşlar benim klomen+çatlatma iğnesi sonrası bugün 12. günüm,idrarda sabah baktım negatifti.kasıklarım da eğilip kalkınca ağrıyo,belimde bazen.adet mi olcam acaba.çünkü hiçbi göğüs belirtisi falan yokki.kan testi yapsam bugün için erken mi

bu arada ben 3 gündür işe geldiğimde koltukaltı derecesiyle ateşimi ölçüyorum,36,6_ 36,8_ bu sabah da 36,9 çok değil mi,demiştim bugün çatlatma sonrası 12. günüm?

arkadaşlar benim klomen+çatlatma iğnesi sonrası bugün 12. günüm,idrarda sabah baktım negatifti.kasıklarım da eğilip kalkınca ağrıyo,belimde bazen.adet mi olcam acaba.çünkü hiçbi göğüs belirtisi falan yokki.kan testi yapsam bugün için erken mi

bildiğim kadarıyla kanda adet gününden öncede çıkıyormuş ama kesin sonç adet gecikmesinden sonra olur...kanda da çıkmazsa(inşallah çıkar) adet de olmazsan yine acabakilerle dolaşacaksın beni en çok yıpratan da bu olur genelde...hakkında hayırlısı olsun canım...

canım orayı zaten sürekli takip ediyorum.hatta en son gyaman gebe kaldı dimi.
bakalım canım haziranda aşılama düşünüyorum daha önce bi kez klomen kullandım 19mm 2 yumoş oldu çatladı olmadı.
ikincide serophene kullandım 17mm iken vurdu iğneyi ama kist oldu 1 ay dkhapı kullandım.3aydırda hiçbişey yapmıyorum.
bu ay bi klomen kullanasım daha var.eşiminde hareketlisi 25 sayı 65 acaba ondamı sorun diye düşünüyorum.
senin gebeliğinde hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin inşallahh.
evet canım yaaa gyaman da çok bekledi ama geldi sonunda bebişi
eşinin sperm sayısı düşükse aşılama belki de en iyisi olur canım ,çok hamile kalan var öyle
istersen bu ay klomeni metforminle beraber kullan
amin duan için teşekkür ederim ben de 2 yıl bekledim, tedaviyle olmadı, metforminden sonra oldu. bu yüzden doğumdan sonra da metformine devam etmeyi düşünüyorum

bu arada ben 3 gündür işe geldiğimde koltukaltı derecesiyle ateşimi ölçüyorum,36,6_ 36,8_ bu sabah da 36,9 çok değil mi,demiştim bugün çatlatma sonrası 12. günüm?

kafanı başka seylere yönlendir canım : )
daha çok erken test için
düşünme derim ben sana : )))

kızlaaarrr :KK3: :KK3: nasılsınız? ben iğnemi oldum ilişkiyi yaşadık bakalım neler olacak :KK17: ctesi saat 11 de iğne oldu pazar akşamı gece 11 de ve pztesi sabahı ilişki verdi :KK17: şuanda akıntım çok var onun dışında bişey yok :KK17: ayın 21 inde test yap dedi doktor.. olmazsa gelecek ay ara vercez ondan sonraki ay tekrar gelirsin dedi..

test günümüz aynı hadi bakalım : )))))

canım nedense bu tür klomen + catlatma ignesinden sonra tedavi bırakıldıgında hamiş kalınıyo aklından bulunsun...

bizde bitirdik çalışmaları
aynı gidiyoruz heheh

ya bize bu ay igne vermedi doktor off cok biliyoya
olcak kesin

eger kendi kendine olsaydı aradan 6 ay gecti ( düşükten sonra) olmadı
doktora gittim bekle diyo
beklicek olsam sana gelmem salak seyyy

evleneli olmuş 3 sene neyi bekliceksek artıkkk:KK47:

Son düzenleme:
test günümüz aynı hadi bakalım : )))))

canım nedense bu tür klomen + catlatma ignesinden sonra tedavi bırakıldıgında hamiş kalınıyo aklından bulunsun...

bizde bitirdik çalışmaları
aynı gidiyoruz heheh

ya bize bu ay igne vermedi doktor off cok biliyoya
olcak kesin

eger kendi kendine olsaydı aradan 6 ay gecti ( düşükten sonra) olmadı
doktora gittim bekle diyo
beklicek olsam sana gelmem salak seyyy

evleneli olmuş 3 sene neyi bekliceksek artıkkk:KK47:

:KK1::KK1: bizimde 3 yıl oldu :KK34:

olsun inşallah iğnesizde olur canım.. bizimki aynı iğneyi birde yarına verdi.. neden diye sordum.. eğer gebelik varsa hamilelik homonları artsın diye dedi :44: çatlatma iğnesinde bide bu olay varmış demekki :44: daha neler öğrencez bakalım :KK1:

:KK1::KK1: bizimde 3 yıl oldu :KK34:

olsun inşallah iğnesizde olur canım.. bizimki aynı iğneyi birde yarına verdi.. neden diye sordum.. eğer gebelik varsa hamilelik homonları artsın diye dedi :44: çatlatma iğnesinde bide bu olay varmış demekki :44: daha neler öğrencez bakalım :KK1:

of işte doktor dediğin böyle olur...
bende bu doktora bidaha gitmicem anlaşılan...

bak ne güzel yardımcı olmaya calısıyor seninkisi...
Bu tedaviye bebiş olur heralde yani, inşallahhhhh

Aranıza yeni katıldım ama hamilelik konusundaki geçmişim yeni değil maalesef. Bundan 3 yıl önce hamileliğim düşükle sonuçlandı. Sonrasında doktorum 1 yıl ara vermemi söyledi.
Biz psikolojik olarak kendimizi hazır hissetmedik vs. derken kontrole gittiğimde doktorum polikistik over teşhisi koydu.Geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım olumsuz neticelendi.
Tabi daha bu ilk deneme. bu ay doktorum bekleyelim,tedaviye bir sonraki ay devam edelim dedi. Çevremden soğan kürünü denememi tavsiye ediyorlar. Normalde doktoruma sormadan bu tip
denemeler yapmayı doğru bulmam. ama başarılı sonuç alan çok kişi duyuyorum. hazır bu ay ilaç ve iğne almıyorken denemeli miyim..öte yandan bir sefer uygulamak yeterli değilmiş ve devamında incir kürü
yapmak da gerekiyormuş.. anlayacağınız insanın kafası karışıyor. 32 yaşındayım sabırlı olup doktorumu dinleyip vakti geldiğinde mi hamile kalmalıyım,yoksa elimden gelen hertürlü fırsatı değerlendirip çabalamalı mıyım bilmiyorum...

bu kürlerin bir yan etkisi yok bildiğim kadarıyla
bence tedavine de yarar saglar...

kızlaaarrr :KK3: :KK3: nasılsınız? ben iğnemi oldum ilişkiyi yaşadık bakalım neler olacak :KK17: ctesi saat 11 de iğne oldu pazar akşamı gece 11 de ve pztesi sabahı ilişki verdi :KK17: şuanda akıntım çok var onun dışında bişey yok :KK17: ayın 21 inde test yap dedi doktor.. olmazsa gelecek ay ara vercez ondan sonraki ay tekrar gelirsin dedi..

hadi hayırlısı inş.bende senden 2 gün sonra iğnemi vuruldum senden 2 gün sonrada ben test yapıcam bakalım inş. ikimizde hamiş oluruz :)))

selam canım biz iyiyiz sabır çekiyoruz. senden naber senin bebek nasıl??? zorluyormu seni geceleri çok

Canım sabrın sonu selamet bende çok ağldım üzüldüm çocuğum olmiicak dediğim zamanlar oldu ama hiç ummadığım anda geldi darısı sizlere ve isteyen herkeseolsun inşallahh allahtan umut kasilmez.. Valla bebiş sadece geceleri değil gündüzleride üzüyor çookk ağlıyor gaz sancısı var.görüşmek üzere..

demos kızın çok tatlı maşallah. sağlıkla büyüsün inşallah. darısı bizim başımıza.

canlarım değerim 9 çıktı dr düşürüyosun dedi kanaman hala yok bir hafta sonra 0 bulalım dedi çok canım yanıyor çok üzülüyorum bir bilseniz neler cekiyorum amaaaa yinede ALLAHIMA şükürlerrrrrrrrr olsunki
3 yılın sonunda hamile kaldım binlerce şükürrr :KK14::KK14::KK14:

çok geçmiş olsun canım. bir daha ki denemede başarılı olursun inşallah. sevindirici olan hamile kalmış olman şimdi olursa gelecek ay yine olur inşallah. allah hakkımızda hayırlı olanı versiin.

canlarım değerim 9 çıktı dr düşürüyosun dedi kanaman hala yok bir hafta sonra 0 bulalım dedi çok canım yanıyor çok üzülüyorum bir bilseniz neler cekiyorum amaaaa yinede ALLAHIMA şükürlerrrrrrrrr olsunki
3 yılın sonunda hamile kaldım binlerce şükürrr :KK14::KK14::KK14:

canım benim üzülsemmi sevinsemmi bilemedim valla RABBİM hakkında hayırlı olanı vermiştir hiç şüphesiz bize düşen tevekkül etmek ama yinede dediğin bizde hala iş var :))

selam canlar,
işe gömülmüş durumdayım. yemek arasında bari arkadaşlarıma bakıyım dedim. aramıza yeni katılanlara hoşgeldin diyorum. bugün itibariyle belimde ağrılar başladı alttan alttan sancılarda başladı galiba geliyor benim kırmızılar. iğneden sonra 13. gün bakalım ne olacak. hayat ne gibi sürprizler hazırlıyor bize. ben fırsat buldukça gelecem yine hepinizi çok öpüyorum güzeller:KK54:

X