Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar doktordan geldim bikaçtane tahlil yaptılar ne tahlili bilmiyorum 2 tanesi yarın bi tanesi 15 gün sonra çıkıyomuş bide doktorum eczaneden almam için ilaç gibi bişey yazdı yarın şeker yüklemedi yapcaz dedi sana sizlerede yaptılarmı herhalde şekerim falan varmı diye bakcaklar ona göre metformine başlıcaklarmış

ya şimdi benim ayın 3 ünde yumoşum kendiliğinden çatladı ya beklemedeyim suanda ayın 16 sında öğrenicem sonucu ama benim yumurtalıklarım hala ağrıyor belimin ortası kopuyor sanki bide inanmıycaksınız ama 2 gündür acayip midem bulanıyor eşim psikolojik diyo ama normalmidir bi akıl verin ALLAh aşkına heyecanlanmalımıyım yoksa ??

canım metformin kaliteli yumurtlamaya yardım ediyor ben de kullandım.ondan sonra hamile kaldım. bende pko var, şekerim çıkmadı ama pko lularda genetik olarak şeker oluyor. senin ailende de şeker hastalığı varsa,kolay acıkıyor,kolay kilo alıyorsan bence metformin çok olumlu etki yapacak. zaten çok hafif bir ilaç,tek sorunu mide bulantısı yapması. onu da ben ilacı gece yatmadan önce içerek atlattım.

belirtiler psikolojik olabiliyor ,bu kadar çabuk belirtiler ortaya çıkmaz genelde adet gecikince çıkar. sakin sakin adet gününü bekleinşallah hamişsindir

Son düzenleme:

canım bende seni merak ediyordum nerede bu kız diye çok geçmiş olsun canım. sagol canım güzel dileklerin için ya benim pc sapıttı yada sitede bir sorun var biraz önce yazdıgım mesajı yayınlamadı. ( sevde ben de bekleyişin zor geçecegini düşünerek sık kullanılanlara bir sürü film atmıştım açar açar seyrederim diye bir de benim yabancı dizilerim var netten seyrattigim onlarla oyalanırım diyordum . ama benim stres aşılamaya kadarmış . yumurta rezervi yok ya yumoş olacakmı olsa bile gelişecekmi yok çatlayacakmı . daha öncede pregnyl vuruldugum bir seferde çatlamayıp kist olmuştu aşılama akşamıda çatlama akıntısı gelince rahatladım . o zamana kadar çoook stres yapmışım . bundan sonra bana kalan dinlenmek ve ilaçlarımı içmek onuda yapıyorum dün sagolsun eşim bütün evi süpürdü viladayla sildi . balkonları yıkadı. ben ve eşim elimizden geleni yaptık yapıyoruzda . bundan sonrası allahın takdiri inan gece bile sagımdan soluma dönmüyorum şartlamışım kendimi. allah ol derse olacak bundan sonrası allahın takdiri allah hepimizin kucaklarını hayırlı saglıklı meleklerle doldursun çokk öptüm canım.

canım eşimle barışmana çok sevindim inşallah hamiş haberini alırsın yuvanda kocişinle. ecelf kahverengi leke yerleşme kanamasının kalıntısı olabilir bak 2-3 gün kaldı sıkma canına hangi gün test yapacaksın bende senin için sabırsızlanıyorum . bende dün pregesteronu agızdan aldım ama bir baş dönmesi anlatamam sanki 70 lik rakıyı mezesiz içmişim:))) bende fitil olarak kullanmaya geri döndüm kaşıntı geçti hafif yanma var. bende ped kullanıyorum canım . çokk öptüm

inşallah tutmuştur canım . sen benden önce çatlattın yumoşu. bende çok merak ediyorum sen benden önce alacaksın sonucunu . inşallah bayram yaparız haberlerle.

Güzel dileklerin için çooookk teşekkür ederimmm evet caanım ufaklık çok yaramazz ama çok gazı oluyor kuzumun ondan heralde hazırlıklı ol canım gerçekten zor bir süreç umarım senin kuzu akıllı olur allaah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben aklımı yitirecektim doğana kadar hamilelik nasıl gidiyor umarım bir yaramazlık yoktur kendine ve bebişimize iyi bak canım öpüyorum. Allahım bütün arkadaşlarımıza nasip etsinn...

kızlar nasılsınız kötü bir hafta sonu geçirdim ,sınav sonuçlarım kötü dersanede salağın biri canımı sıktı aman ne bileyim ya of of , neyse bugün adetim geldi yeni bir tedavi ayına daha merhaba diyoruz :) öpüyorum sizleri

canım cevabın için teşk. ederim işn. benimde hamile kalmama yardımcı olur bende polikistik overliyim

Canımm çok sevindim senin adına ben biliyordum zaten barışacağınızı allahtan umut kesilmez güzelim ya belkide yerleşme kanamasıdırr olabilir değilmi hakkında hayırlısı olsun canımm öpüyorum senii..

demoscum doğum yapmışsın Rabbim sağlıcakla analı babalı büyütmeyi nasip etsin ismide çok güzel maşallah...

Amiinnnn canımm çok teşekkür ederimm darısı en kısa zamanda bütünn burdakii arkadaşlarımın başınaa.. Sen nasılsın nasıl gidiyorrrr...

Sevdeciimmmm gelmişş canımmmmm nasılsınn evet haberlerini aldım arkadaşlardan allahtan tek dileğim bu kadar cefadan sonra bebişlerin tez zamanda gelmesi canım çookk geçmiş olsunn oğluşun iyidir umarımm. Evet teyzesi gerçekten çok huysuz öyle bir ağlıyorki morarıyor kızarıyor yüreğim ağzıma geliyor bişe olacak diye bende çok ağladım ilk zamanlar onunla bu kızın nesi var diye ama şimdi alıştımm kim görse şaşırıyor bu kadar ağlayan çocuk görmedik diye umarım dediğin gibi olur düzelir inşallah. Bu velet çok üzdü beni olması uzun sürdü doğumu desen öyle iki stres bir arada ama olsun sağlığı iyi olsunda darısı sizlere olsunn inşalllahhhh. Canım resim yüklemeyi bilmiyorum yaa :( görüşmek üzere bayy..

Selam nasılsın bozma mralini yeni umutlar kapıda sonu güzel olacak yeterki umudunu yitirme canım..

inşallah canım ya....

inş. canım teşk. ederimm sen nasıl hamile kaldın canım
ben 1,5 yıl korunmasız denedim olmadı. sonra 6 ay (ara vererek) serophene yumurtlama ilacı ve çatlatma iğnesi kullandım,gene olmadı. ertesi ay dinlenmeye kara vermiştim.sadece metformin kullandım ve hamile kaldım çok şükür. toplamda 2 yıl bekledik bebeğimizi, inşallah kucağımıza da alırız sağlıkla Allahım herkese nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın

Son düzenleme:
Allahtan umut kesilmez canım millet son dakka golu yiyo
veren Allah ne zaman gelecği belli olmaz üzülme nolur...

içinden aglamak geliyosa agla at gitsin içinde tutma sakın

inşallah canım ya umarım dediğin gibi olur son dakka golü. ağlamakta problem yaşıyorum içimden geliyor ama olmuyor. benim adet dönemi yaklaştı ya gerginliğim ondan galiba. birşeyleri parçalasam rahatlayacam o derece gerginim. iş yerindeki kıza patladım valla:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…