Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım kalp kalbe karşıı imiş ben senin bu mesajını görmeden sana yazdım aşılaman hayırlı uğurlu olsun allahıımmm güzel haberlerini alırız inşallah güzel dileklerin için teşekkür ederim. Sevde nin aşılaması tutmadımı :( ya inankii gözlerim dolu doluu ercelfede üzüldümm allah hayırlısını nasip etsin umarım herşey düzelir. Evet teyzesi tam bir aylık oldu kızım resim nasıl yükleniyor bilmiyorumki kurcalarım biraz yükleyebilirim umarım. Eskilerden giren yokmu yaa ben hamile kaldım doğurdum ama aklım hep burada sizlerden kopamıyorum güzel haberlerinizi almak istiyorum sevincinizi paylaşmak istiyorum umarım en kısa zamansa sendeb ve ercelften güzel haberler alırımm kendine iyi bak öpüyorum senii..

Canım böyle dengesizleri kafana takma zaten düşünceli aklı başında biri olsa bu lafları söylemez allaha havale et nerden biliyor evlenir evlenmez çocuğu olacağını insan düşünür belki benimde başıma gelebilir diye sen eşinle kendine bak aranızda problem yoksa hiç kimseyi kafana takma kendine iyi bak..

umarım benimkisi de tatlı bir anı olarak kalır gelecek de gülerim. didişmek güzeldir ara sıra yeterki saygı ve sevgi bitmesin. tuz biber onlar. canım benim valla bir ara demişti doğurmuştur diye ama inan hatırlamıyorum.doğum tarihini biliyoduk ondan tahmin ettik sanırım. ben de 10 mayıs doğumluyum.koç burcu bir bebek. huysuz olurlar kuzum zor günler seni bekliyor. kimi çocuğun sıkıntısı olmadığı halde ağlar huydur.büyüdükçe düzene girer inşallah canım darısı da bizim başımıza. sonuca 6 gün kaldı. belirtiler var çok belirgin sarı akıntı bel ağrısı kasık batmaları göğüslerde hassasiyet. ama hiçbişeyi ifade etmiyor biliyorsun gerçek kan da belli olacak. sevde nin aşılaması tutmadı malesef biz de israr ettik gitti rahim filmi çektirdi tüpün tıkalı çıktı demişler. sonra başka doktora gösterdi tıkalı değil baloncuklar görünüyor demiş tekrar çektir demiş. çektirdiği merkeze gitti raporu eksik yazmışlar meğersem eklemeyi unutmuşlar bazı şeyleri. erzurumda bir doktora gitti sonrasında tıkalı değil demiş baloncuklar var polip de olabilir hiçbişey olmayadabilir demiş ofis histeroskopi önermiş. ama kesinlikle tıkalı değil demiş. çok koşturdu ama rahatladı sonunda şimdi adetini bekliyor sanırım. sonrasında bu yeni doktorda aşılama denicek sanırım. böyle işte. bir soluk da anlattım sevde ye laf kalmadı ::)
sen nasılsın kaldı mı ağrın sızın. doğum nasıldı kaç kg doğdu. emzirebiliyomusun..anlat birazzz. ikinciyi ne zaman düşünüyosun DD

canım sevde ye yazdığın mesajı okudum ve gerçekten çok üzüldüm seninkii abartmışşş birazz.. Ama inanmicaksın sankii benim eşimi anletmışsınn oda böyle söver köpürür ortalığı ayağa kaldırır iki dk ka sonra hiçbirşey olmamış gibi bizim kavgamızdada böyle oldu o çekti gitti bende annemlere geldim çarşıda karşılaştık yolumu kesti nerye diye gidersen birdaha gelme dedi bende yürüdüm gittim sonra arkamdan koşup çantamı aldı git bakim nereye gidiyorsan diye yaa şimdi yazarken çok komik geliyor haa çcuk gibiyiz umarım sizde en kısa zamanda barışırsınızz...

çokk özlemişimm yaa gerçekten.. Sevdeye üzüldüm yaaaa bu doktorlar yokmu bu doktorlarr allah bilidiği gibi yapsın onlarıı dicek bişey bulamıyorum. Canım benim dr da normal diyordu ama hiç alttan muane etmedi pazar gecesinden sancım tuttu yavaşş yavaşş gündüz dr a gitmedim normal yapacam ya iyice rahim açılsın diye bekliyorum neyse pazartesi gece 10 da hastaneye gittim sancılar sıklaşmış dedi ebe alttan muane atti sen bşuna bekleme normal doğum yapamazsın çatın çok dar ve hiç açılma olmamış dedi ben güvenmedim dedimki eve gidyim sancımı orda çekerim sabahada dr um gelmiş olur adamı ara ara yok ara ara yok evde hem sancı çekiyom hem dr a sövüyorum ::))) saat 12 45 te tekrar hastaneye gittik bir santim bile açılma yok apar topar sezeryan a aldılar ilk ongün kabus gibiydi ercelfim yaa ameliyat yeri ayrı ağırdı göğüs uçlarım çatladı inan anıra anıra emzirdim sankii canım mememden çekiliyrdu ve biri halaa ilaşmadi göbekk olduğu gibi kaldıı :( sütüm yetmiyor maleseff mamada veriyorum 3, 500 kg doğdu ikinciyi 5 sene sonra düşünüyrum ::)))) anne olmak çok zormuş güzelim bee amaa allahım her isteyene nasip etsinn ammmiinnnnnnnnnnnnn inşallah sizlerinde güzel haberlenizi alırım bu ayy öpüyorum senii..

slm kızlaarrr bugün için doktora gidiceğimi söylemiştim size 2 tane çok sağlıklı yumoşum varmış dr. herşey istediğim gibi çok güzel dedi pazartesi çatlatma iğnemi vurulucam inş. bu ay hamiş olurum kızlar noğlur dua edin allaha emanet olun

benimki de tuttu kolumdan dedi kalk götürücem annene topla eşyalarını görmek istemiyorum seni 1 hafta kal orda gitmicem dedikçe kalk diyo sinirlendi ya. sonra giyindi söylene söylene çıktı. ben de topladım eşyalarımı çıktım yola. zaten götürecekti dedim. ona muhtaç değilim ben kendim giderim. 2 saat sonra aradı açmadım mesaj attım annemdeyim sakın beni arama diye. kendi annesindeyim sandı inanamadı. sonra da sonuçlarına katlanabilecekmisin bakalım bu yaptığının diye mesaj attı. o akşam görümcem aradı üzgünmüş çok hiç tahmin etmemiş gidebileceğimi. kadın bana hak veriyor sen bilmiyomusun onun delibaşlığını diyor şimdi çok üzgün diyor. ama öfkesini kontrol etmeyi öğrenmesi lazım. hep aynı şeyi yapıp sonra bişey olmamış gibi davranmamalı. o sinirliyse ben de çok içli bir insanım. çok sabırlıyımdır.ama bir kinlenirsem bir patlarsam kalbim de soğur. düğünümde yaşanan bazı şeyler yüzünden ben kendi öz babannem ve dedeme hala dargınım kalben yani görüşüyoruz ama zerre kadar sevgim kalmadı içimde. gelecekteki ilişkimizin selameti için bunu yapmam lazımdı. eğer evde otursaydım onurum kırık kalıcaktı.gelicekti hiçbişey olmamış gibi bir de misafir gelicekti kaynanama götürcekti beni oraya yüzüm gözüm şiş misafir ağırlayacaktım. yediremedim kendime. biraz yalnız kalıp düşünsün istedim. henüz aramadı belki de aramaz bilmiyorum.ben bir süre daha annemde kalmaya devam edicem.ne zaman ararsa konuşmamız gerektiğini söylicem. tabiki evime dönücem. zaten orası benim evim öyle her kavgada kapıyı göstermesin ama demos ya nedir bu erkeklerin git ananın evine kapı orda lafı.... çok kızıyorum ben bu lafa.benim de bir ailem var.umarım bunlar ona bir ders olur. sigarayı bırakması lazım. namaza başlamasını çok istiyorum belki o zaman sakinler. annesi babası yaşlı iki evin yükü onun üzerinde. bizim de bebek durumumuz var ben bi şekilde rahatlatıyorum kendimi o kimseyle de paylaşamıyor. aşılama öncesi üst üste 4-5 kere izin aldı işte o durumlar da sıkıntılı oluyor.ona da hak veriyorum ama acısını benden çıkartamaz benim ne suçum var. anne babasını ben götürüp getiriyorum doktorlara kendi öz ablasından çok benim ilgimdem memnun bana güveniyor. sinirliliğini onlara da gösteriyor hepsini ayrı idare ediyorum. 4 yıldır evliyim herkes sağolsun seviyor beni imreniyorlar bize. evimden ailemden uzakta yeni bir hayat kurdum kendime sevdirdim kendimi ne kusurum var ki. neyse canım zaman gerekli düzelir inşallah. hiç aramıyo da ona kızıyorum merakda mı etmiyor aşılama sonucu bekliyorum şurda. zaten ilaçlar da geriyor adamı biraz da o beni idare etsin. dolup dolup taşıyorum ben her gerginlikte.sanırım yüzü yok. bilemiyorum ne olacak.haftasonu gelebilir.bu bi süreç.yaşanıcak ve biticek inşallah. nazar değdi bize.çok iyi giden bir evliliğim var.Allah kimsenin herşeyden önce ağzının tadını bozmasın.

oyyyy canım yaa yaşadıklarına çok üzüldüm allah kimseye aile içi huzursuzluk vermesin.
ama çok iyiydik diyorsun kesinlikle göz değiyor.ara sıra eşine sirke içir gerçekten bütün negatifliği alıyor.peygamberimiz bile içermiş.
ve kesinlikle her yerde mutluluğunuzdan bahsetme çünkü gerçekten nazara geliyor insan.
.ama sakın gurur yapma eğer ararsa dön evine.
bak güzel bir süreç var önünde inşallah aşılaman tutarda bütün bu huzursuzluk unutulur gider.
eşinde aynı şekilde senin gibi tedavi sürecinden yıprandığı için oluyor bunlar hep.
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah düzelirsiniz

cnmmm uzun zaandır görmediğin bi arkadasını görürsün hasretle ona koşarsın yaa inan öle oldum hep aklıma geliodun naptı bebişimiz nasıl diee ohhh 1aylık taze anne olmuşsun ağlasada zırlasada dünyanın en iyi duygusu rabbim bizede nasip eder inşallah bebeğinede sağlıklı uzun ömürler verir bak hep kaygı çekiodun kızımı kucağıma almadan içim rahat etmicek diee:))))çok şükür allahıma kavuştun.bizide gördün bıraktığın gibi kimimiz kocamızla kimimiz görümcemizle uğrasıp gidioz sanki derdimiz azmış gibi.cnm benim seni çoookkk öpüyorum bebişide tabi ohh mis gibi kokuodur o şimdi annesi sıkıca sarıl özlemini gider bizleri bırakma yaz olurmu?kendine ii bak

aynen canım ya bizde böyle sorun yaşıyoruz.eşim ilişkiyi çok uzatıyor yani baya bi diyim boş... olamıyo nerdeyse .öyle sorumluluk yüklenmişki ne olacak böyle bilmiyorum.böyle sorun yaşayan varmı canım ya varsa çözümü nedir lütfenn cevap?

sizi öyle iyi anlıyorumki kızlar.ben aşılama yoluyla hamile kaldım.aşılamanın yapılacağı gün eşim stresten hastenede boşalamadı.neyseki evimiz hasteneye yakındı.evde çok afedersiniz çok uğraştık yine yok deliricez ikimizde aradan 1 saat geçti anca boşalabildi.her ay test sonucu 6 7 milyonken o streste 20 milyon gelmiş.yani nerdeyse o gün vazgeçecektikki allahımın işene bak o ay hamile kaldım.canınızı sıkmayın hepsi stresten oluyor.allah sizlerede versin bebişlerrinizi inş

Canım bizde de var bu sorun, ama çözemedik malesef :,( çoğu ay öylece geçiyordu hiç birlikte olamadan, sırf bu yüzden aşılamaya geçtik inşallah başarılı oluruz, erkek psikolojisi çok hassas, bu yüzden olayı akışına bırakın, illa şu günler olmalıyız gibi baskı yaratmayın.

Evet canım bak sende diyorsun yaşanacak ve bitecek diye biz barıştıysak sen hayli hayl barışırsın biz 5 defa boşanma aşamasına geldik ama yinede kopamadık siz çok mutluymuşsunuz canım allah bozmasın daim etsin umarım en kısa zamanda barışırsınız ama sen ne olur bu kadar stres yapma negatif enerjinin mutlaka kötü etkisi olur rahatlamaya bak eşin eminimki çookk merak ediyordur onada biraz zaman ver herşey yluna girer umarımm...

canımm gece gece ağlattın benii zaten kızıma her baktığımda abartısız allahım isteyen herkese nasip et diyorum ve biran olsun aklımdan çıkmıyorsunuz ben hep sinirleniyordum hamile kalıpta siteden kpan arkadaşlarımıza ben hamile kaldım doğurdum ama sizlerden yine de kpamıyorum sizlerin güzel haberlerini alıp sevinmek istiyorum ohhh demek istiyorum bir arkadaşımın daha evlet hasreti bitecek demek istiyorum allahım tez zamanda sizlerede nasip etsinn inşallah. benim evimde net yok canım şimdi annemde kalıyorum 10 gün kadar konuşuruz ama siteye girmesemde emin olun kalbim hep sizinle.....

günyadın arkadaşlarım benim,
sistit için doktorumu aramıştım. o da bana duocid isimli antibiyotiği verdi. sabah akşam iç dedi. eczaneye sordum bu gebelikte kullanılıyormu diye evet dedi. ama prospektüsünde çok zorunlu değilse kullanmayın diyor. sizce kullanayım mı? bir de eğilirken doğrulurken sol kasığımda çok ağrı oluyor. dün akşam temizlik yapıyım dedim belim saptı resmen hiç böyle olmazdım ben temizliği bitiremedim de. bu iyiye işaretmi sizce???

evet canım iyiye işaret böyle belirtiler..
senn gününe ne kadar vardı?

doktor verdiyse bişey olmaz sistist berbat bişey .
kurtulman için içmen lazım..

Kızlar sizinle çok değişiklik duygular yaşadıgım bişey paylaşıcam..

Eşimde ilk kez bu ay çok hevesli ve istekli görseniz..
cuma sabahı saat 6 ya kurduk saati ve o saatte çalışma yaptık : ))) sonra abdest aldı Cuma namazına gidicem dedi..
ki normalde asla o saatte yapıp kalkıp abdest alıp işe gitmez.. gece yapar filan filan..

Cuma namazında camideyken üstüne uğurböceği gelmiş onunla oynamış filan görseniz öyle güzel anlatıyoki..
bende dedim acaba uğurböceğimiz babasına işaret mi veriyor: )))

oglumuz olursa 1 adını Uğur koyarız bile dedik

Allah hayra cıkartsın
Olmazsa da yine tedaviye devam edicez bakalım.. böyle işte..

canım benim bak sen yaramaza huysuzluk yapıyor ha cimcime . allahım ne güzeldir onun huysuzlugu bile. patlat kıcına bi tane :)) koç burcu oldu sanırım koçlar zordur canım . maşşallah kilosuda güzel . dogumdada bekletmiş seni bak. annende şimdi yorgunluklarını atarsın. tam bahar bebegi ne güzel yıkayıp çıtçıtlı badilerle atarsın yataga fosur fosur uyusun kerata . demos benim adımdan face de bir kız daha var aynı okulada gitmişiz tesadüf . bi ara özelden sevdeye ismimi yazmıştım aratmış o kız çıkmış . velhasıl ben isim göndereyim sana özelden diye düşündüm ama seninde o kız çıkacak karşına . göndermek istersen sen bana özelden ismini gönder ben sana istek göndereyim canım çook öptüm kardeş gibi olduk burada ya kalbimiz sevinçlerimiz üzüntülerimiz ortak oldu .

canım sende pregesteron u fitil olarak kullanıyorsun degilmi . bana 200 mg lıgında günde 3 defe vajinadan dedi. sen kaç mg lık ve kaç tane kullanıyorsun ? benim fitil akıntısı çok oluyor birde çok yaglı hafif de bir kaşıntı yaptı sendede oldumu canım.

sağol canım benim de yuvamı dağıtmaya hiç niyetim yok eşimi günahıyla sevabıyla seviyorum ama zaman herşeyin ilacı belki güzel bir bebek haberiyle barışırız herşey daha tatlı olur.

200 mg sabah akşamdı canım. şuanda jel kullanıyorum bu doktor öyle verdi sabah 1 kere.
seninki 3 kere vermiş rahimi yumuşak tutmaya yarıyor bebek varsa koruyor yoksa da adet oluyosun.düzenli bir şekilde kullan canım iyice içeriye kadar it.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…