Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canımmm ben merak ettim seniii nasılsınnnn.. bende de 3 gündür bilgisayar yokk neler yaptınnn.

canımmm ben merak ettim seniii nasılsınnnn.. bende de 3 gündür bilgisayar yokk neler yaptınnn.

sağol bitanem
bende de net yoktu hatlarda güncelleme onarım yapılıyomuş o yüzden giremedim iyiyim bitanem ne olsun işte dr bana bu ay bi çizelge hazırladı onu uygulayacağım ilişkiye girmem gereken günleri girmemem gereken günleri sonra adetin 26 .günü progestana başlıyacam bide bu lekilde deneyelim bakalım ne olacak

sen neler yaptın bacımm

benimde işte yarın akşam doktor randevum var bakalım ozaman söylücek bizede ne yapıcağımızı:26: bu benim ilk ayım klomenle.. olmazsa iğne felan demişti ama belki gelecek ayı kastedmiştir :44:

Allahım yaaaa ben kendimi hangi dağlardan taşlardan nereden atayım işyerindeyim erkek müşterim bile gelio hani bebek yokmu dio ben nerelere gideyim

benimde işte yarın akşam doktor randevum var bakalım ozaman söylücek bizede ne yapıcağımızı:26: bu benim ilk ayım klomenle.. olmazsa iğne felan demişti ama belki gelecek ayı kastedmiştir :44:

aa ne güzel bi haber bu canım inşallah yumoşların kocaman olmuştur tatlım olsun canım ilk ay son ay diye düşünme olduktan sonra her şekilde olur yeter ki yumoşların büyüsün çatlasın güzelce canım hemen iğne olmaz benim bildiğim kadar belli bi ay klomenle deneniyo eğer tedaviye cvp vermezse ondan sonra iğneye geçiliyo yani aşama aşama

canım bide bu sabah trt 1'de gülben ergenin prog prof kadın doğumcu vardı genel de pko eğer annemiz de diyabet şeker varsa bize de onlardan geçiyomuş ilginize bilginize olsun kızlar

Allahım yaaaa ben kendimi hangi dağlardan taşlardan nereden atayım işyerindeyim erkek müşterim bile gelio hani bebek yokmu dio ben nerelere gideyim

canım ya valla bu insanlara akıl ermez bütün dertleri sorunları bitmiş senin ne zaman bebek yapacağın mı kalmış sanki üstüne vazife ne akadar anlayışsız insanlar var bi de bunu söyleyen erkek densiz şey :95:
boşver canım takma öyle insanları kafana hiç moralini bozmaya değmez bitanem

nasılsın canım neler yapıyosun galiba test yapmaya hazırlanıyosun hadi inşallah canım çift çizgiyi görürsün balım

nasılsın canım neler yapıyosun galiba test yapmaya hazırlanıyosun hadi inşallah canım çift çizgiyi görürsün balım

saolll canımm evet yarın iğneyi olalı 13. günüm kaç gündür adet olduğum zamandaki gibi ağrılar yaşıyorum adet oldum galiba diyorum gelen giden yok göğüslerim ar ara sızlıyo bacaklarım ağrıyo halsizlik var tüm bunlar inş. çatlatma iğnesinin etkisi değildir rüyamda dondurma pasta görmeye başladım açıkcası daaha fazla dayanamıcam ben yarın kanda gebelik testi yapptırmayı düşünüyorum bana dua edin nolur çok istiyorum eşimde çok umutlu inş. bu ay yüzümüz güler

inşallah canım... pko zaten şekerle ilişkili çıkıyor sanırım.. bende de insülin direnci var.. ilerisi şeker hastalığı oluyor işte:18:

canım takma sakın benim eşimede arkadaşları babasının arkadaşları falan kaç aylık bebek falan diye soruyolarmış ben kiloyu göbekten alıyorum bide hamile gibi göbeğim oldu bu aralar eşim diyomuşki ne bebeği bebek falan yok yanii beni herkez hamile sanıyo yok dediğimizde inanmak bile istemiyolar yapcak bişey yokk bi hamile kalimm davul zurnayla herkeze duyurcam ya o kadar taktım bende

kızlar allhını seven yardım etsim ben hamileymişim ama değerim 24.7 cıktı dış gebelik olabilkirmiş 40 günlük gebelikle alakası bile yokmuş dedi dr ulrasyonda bebek veya kese görünmedi bu değerlerle nasıl görünsün ben ne yapcam şimdi

canım sakin ol nedemek yani 40 günlük gebelik:26:

canım geç döllenme olmasın hemen ümitsizliğe kapılma.. doktorun ne ediyor bu durumda beklemeni mi istedi :26:

canım ya dış gebelik olacağına hiç olmayaydı her ay adetini olaydın tüh nasıl düşecek o allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…