Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bağırıp cağırıp heryeri kırmak istiyorum AĞLIYORUM KIZIM KORKUYOR ona kıyamıyorum sezsizce ağlıyorum elimden ALLAHIM dua etmekten başka birşey gelmiyor hepinize çok tşk ederim ne olur sizlerde dua edin

bağırıp cağırıp heryeri kırmak istiyorum AĞLIYORUM KIZIM KORKUYOR ona kıyamıyorum sezsizce ağlıyorum elimden ALLAHIM dua etmekten başka birşey gelmiyor hepinize çok tşk ederim ne olur sizlerde dua edin

allah yardımcın olsun canım bir çocuğun varmış daha niye kendine eziyet ediyon anlıyorum tabiki ikinciyi istiyorsun en doğal hakkın kızın kardeşi olsun aman başına gelene çok üzüldüm inan çok çok üzüldüm ama

evet bekliyelim 2 gün sonra kan testini tekrarlicaz dedi
cnm kese görünmezdi zaten senin adetin geceli 10 gün olmuş daha 40 günlük gebe deilsinki olsan olsan 3 haftalık falandır zaten görünmemesi doğal deilmi değildir dış gebelik geç döllenmiştir belkide sen yüreğini ferah tut bitanem kendini üzme yorma beklicez görcez rabbim çok büyük ama içimden bi his hamişsin dio dualarım seninle:KK16::KK16:

cnm kese görünmezdi zaten senin adetin geceli 10 gün olmuş daha 40 günlük gebe deilsinki olsan olsan 3 haftalık falandır zaten görünmemesi doğal deilmi değildir dış gebelik geç döllenmiştir belkide sen yüreğini ferah tut bitanem kendini üzme yorma beklicez görcez rabbim çok büyük ama içimden bi his hamişsin dio dualarım seninle:KK16::KK16:

allah hepinizden razın olsun canım iyi yürekli arkadaşlarım çok saol inşşşşşşşşşş dediğin olurda bebğime kavuşurum

cnm şükret ve tevekkül et bak ne güzel anneliği tatmışsın ne kadar şanslısın bi bilsen,biz o duyguyu bile tadamadık ben hiç hamile kalmadım nasıl bi duygu bilmiyorum.tabii ikinci olsa çok ii olur kii bence hamilesin...Bağırıp çağırma zaten Allahın ağırına varır sabret 2 gün daha bakalım Allah büyük.

canım takma sakın benim eşimede arkadaşları babasının arkadaşları falan kaç aylık bebek falan diye soruyolarmış ben kiloyu göbekten alıyorum bide hamile gibi göbeğim oldu bu aralar eşim diyomuşki ne bebeği bebek falan yok yanii beni herkez hamile sanıyo yok dediğimizde inanmak bile istemiyolar yapcak bişey yokk bi hamile kalimm davul zurnayla herkeze duyurcam ya o kadar taktım bende

hahaha bende belediyeden ilan verdircem bi kalım hem memlekette hem burda rahatladınız mı die:))))))))))))

canım ya valla bu insanlara akıl ermez bütün dertleri sorunları bitmiş senin ne zaman bebek yapacağın mı kalmış sanki üstüne vazife ne akadar anlayışsız insanlar var bi de bunu söyleyen erkek densiz şey :95:
boşver canım takma öyle insanları kafana hiç moralini bozmaya değmez bitanem :KK16:

bencede lüzumsuz insanlar valla psikolojim bozuldu kaç gündür umutla çalışmalara devam ediodum yine içime koydular sıkıntıyı elalemin salaklarının maskarası oldum yanarımda ona yanarım:KK43:(((((((:-)14::KK14::KK14:

bencede lüzumsuz insanlar valla psikolojim bozuldu kaç gündür umutla çalışmalara devam ediodum yine içime koydular sıkıntıyı elalemin salaklarının maskarası oldum yanarımda ona yanarım:KK43:(((((((:-)14::KK14::KK14:

kızlar çok takıyorsunuz benim 4 yıldır olmuyor napayım milletten banane hiç bir zaman çevremi dinlemedimki şimdi dinliyim kimsenin maskarası olduğumuz yok bana birşey denilince kınayanın başına gelsin diyorum sorana tedavi görüryoruz olursa istiyoruz diyorum olursa olur olmaz evlat edninecez bitti gitti zaten işssizim iş daha önemli lisans mezunuyum evde oturuyom temzilik yemek gereksiz iş neferet ediyorum evde olmaktan 70 geçme notumuz kıçım yırtıldı oklu bitirmek için sonuç ev hanımı oldu

Son düzenleme:
kızlar çok takıyorsunuz benim 4 yıldır olmuyor napayım milletten banane hiç bir zaman çevremi dinlemedimki şimdi dinliyim kimsenin maskarası olduğumuz yok bana birşey denilince kınayanın başına gelsin diyorum sorana tedavi görüryoruz olursa istiyoruz diyorum olursa olur olmaz evlat edninecez bitti gitti

senin neyden olmuo cnm aşılama olmuşmuydun? onu bende diorum bu bizim yaptığımız bişe deil sonuçta rabbimin istediği bişe kınarlarsa başlarına gelsin napım elimde olsa 5 kere doğurmuştum:KK1::KK1:

senin neyden olmuo cnm aşılama olmuşmuydun? onu bende diorum bu bizim yaptığımız bişe deil sonuçta rabbimin istediği bişe kınarlarsa başlarına gelsin napım elimde olsa 5 kere doğurmuştum:KK1::KK1:

sebebsiz çıkıyor sadece genetik testi yaptırmadık aşılamada olmadım, daha yumurta takibinde 2 ayım, bulunduğumuz yerde dr yoktu tedavi ya başlayamadık vana geldik deprem oldu e tekrar döndü falan biraz geç kaldık ama dr çok tatlı bir kadın

Son düzenleme:
kızlar allhını seven yardım etsim ben hamileymişim ama değerim 24.7 cıktı dış gebelik olabilkirmiş 40 günlük gebelikle alakası bile yokmuş dedi dr ulrasyonda bebek veya kese görünmedi bu değerlerle nasıl görünsün ben ne yapcam şimdi

canım 24.7 ne anlama geliyor bilmiyorum ama kasma kendini benim arkadaşın 6.haftada gördü kesesini doktor. iyi düşün iyi olsun bu güne kadar zaten stres yaptın daha fazlası sağlığına zarar bak bir evladın daha var allaha sığın dua et. HZ. Ali'nin bir duası varmış " allahım kalbimdekini hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanı kalbime razı eyle" diye bu şekilde dua et canım.

inşallah canım... pko zaten şekerle ilişkili çıkıyor sanırım.. bende de insülin direnci var.. ilerisi şeker hastalığı oluyor işte:18:
bende ya da annem de ne şeker ne de başka bişey var çok şükür zaten dr pko dair bişey görmedi nasip kısmet bişey canım :KK16:
saolll canımm evet yarın iğneyi olalı 13. günüm kaç gündür adet olduğum zamandaki gibi ağrılar yaşıyorum adet oldum galiba diyorum gelen giden yok göğüslerim ar ara sızlıyo bacaklarım ağrıyo halsizlik var tüm bunlar inş. çatlatma iğnesinin etkisi değildir rüyamda dondurma pasta görmeye başladım :KK70: açıkcası daaha fazla dayanamıcam ben yarın kanda gebelik testi yapptırmayı düşünüyorum bana dua edin nolur çok istiyorum eşimde çok umutlu inş. bu ay yüzümüz güler
tugcecim çok sevindim bacım ya allahım inşallah o belirtiler bebeğin işaretidir gülüm ya desene mayıs annesi olacaksın ne güzel bizde teyze olacağız haberini merakla bekliyorum bitanem allahım hakkında hayırlar nasip etsin :KK16:
kızlar allhını seven yardım etsim ben hamileymişim ama değerim 24.7 cıktı dış gebelik olabilkirmiş 40 günlük gebelikle alakası bile yokmuş dedi dr ulrasyonda bebek veya kese görünmedi bu değerlerle nasıl görünsün ben ne yapcam şimdi

canım ben dış gebelik geçirmiş biri olarak korkularını enideşini çok iyi anlıyorum ama inşallah senin ki öyle olmaz:18: ama canım çok güvendiğim dr git bunu şakası olmaz ben nerdeyse hayatımı kaybediyodum son ana kadar dr anlayamadı iğneyle ilaçla düşürülmekte geç kalınmıştı ve ameliyatla alındı :KK43::KK43:
aman canım çok dikkat ett :KK50:

aman canım boşver umursama gel geç :KK37::KK37: onlar boş konuşmaya devam etsinler sen duymazdan gel :KK52:

canım geç dölleenme olmuştur ve kese daha gözükmez . daha neki 24 çıkmış bu sayıdayken kese falan gözükmez bence . biliyorsun dr. ları hepsi ayrı telden çalıyor .kese yok diye yapıştırmıştır dış gebeligi yıpratma stres yapma çok etkiliyor. 2 gün sonra çıkacak ortaya gönlünü ferah tut canım. dilerim degerin katlandıgını görürsün. nettede bi araştır bakalım kaçıncı haftada kese görünüyor için rahatlar.öptüm

saolll canımm evet yarın iğneyi olalı 13. günüm kaç gündür adet olduğum zamandaki gibi ağrılar yaşıyorum adet oldum galiba diyorum gelen giden yok göğüslerim ar ara sızlıyo bacaklarım ağrıyo halsizlik var tüm bunlar inş. çatlatma iğnesinin etkisi değildir rüyamda dondurma pasta görmeye başladım :KK70: açıkcası daaha fazla dayanamıcam ben yarın kanda gebelik testi yapptırmayı düşünüyorum bana dua edin nolur çok istiyorum eşimde çok umutlu inş. bu ay yüzümüz güler

slm arkadaşlar ben foruma yeni katıldım ama uzun zamandır yazdıklarınızı okuyup bilgilendim.tugce_tugce merak ettim klomen kullandınmı bide ovitrelle çatlatma iğnesi? bana doktor bu ay ilk kez klomen verdi her gün 1 tane 5 gün içtim cuma kontrole çağırdı duruma göre çatlatma iğnesini vurucaz heralde bana da yardımcı olun noğlur ilk seferde bu yöntemle hamile kalan varmı arnızda of bu bekleyiş çok zor Allah hepimize en kısa zamanda meleklerimize kavuşmayı nasip etsin

slm arkadaşlar ben foruma yeni katıldım ama uzun zamandır yazdıklarınızı okuyup bilgilendim.tugce_tugce merak ettim klomen kullandınmı bide ovitrelle çatlatma iğnesi? bana doktor bu ay ilk kez klomen verdi her gün 1 tane 5 gün içtim cuma kontrole çağırdı duruma göre çatlatma iğnesini vurucaz heralde bana da yardımcı olun noğlur ilk seferde bu yöntemle hamile kalan varmı arnızda of bu bekleyiş çok zor Allah hepimize en kısa zamanda meleklerimize kavuşmayı nasip etsin

merhaba meys :) bende geçen ay klomen kullandım adetin 3. günü başladım 5 gün devam ettim günde 3 tane içtim. bu ay adetim gecikti 5 gün falan cumartesi günü hafif bi lekelenme olmuştı. bugün dayanamadım evde test yaptım çift çizgi çıktı çok heyecanlıyım içim içime sığmıyo umarım kanda da görürüm olduğunu. allah isteyen herkese verir inşallah.

X