Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

çatlatma iğnesinin yan etkilerini bilen var mı daha doğrusu klomenle beraber başlayan çatlatma iğnesiyle devam eden tedavinin...klomen kullanmaya başladıkdan sonra aniden terliyorum şıpır şıpır sular akıyor vucudumdan 5 dk sonra donuyorum sanki burnumun ucu buz tutmuş oluyor gerçi prolaktin hormonum yüksek o mu yapıyor acaba bilgisi olan var mı

canım güzel bir gelişme..salı kaçınçı günün olacak ??yaklışık 19-20 mm bulur o zaman..tabiki biz elimizden geleni yapıyoruz..hatta daha fazlası için emek sarf ediyoruz..erçelf e de şekili bozuk gibi demiş moralini bozmuş doktoru..boşver canım ya..yumurtalar gelişiyor ya bu en güzel gelişme bence...umarım kaliteli döllenebilir yumoştur o..ercelfinki de öyle..ama moralini bozma bencede..rabbim hayırlı kapılar açalar daha...yarının ne getireceğini bilemiyoruz ki..sağlıklı olsada döllenmeyince döllenmiyor işte..ya nasip bu işler..hepimiz bir umut yaşıyor bir umut bekliyoruz işte tatlım..

canım 11. gün oluyor sevde. tanıdık vasıtasıyla gittik biliyorsun tanıdık daha sonra tel açmış dr. a . ben hiç beklemiyordum yumurta uretmesini demiş. belkide bu son yumoş tekne kazıntısı. buna şükür hiç gelişmeyebilirdi hazirandaki gibi.. belki bu tutmassa 2. denemek için bir umut . hayırlısını allah bilir . şeklini şemalini düşünmüyorum artık bi an dr. yüzünü buruşturunca takıldım. yanlız dr. seçiminin ne kadar önemli oldugunu ben bu dr. anladım. allah hayırlısını versin canım . reglinin 7. günü gideceksin degilmi dr.a incir yiyecegim diyorsun ben dr. 3. gün gitmiştim 2. gün den başladım incir yemeye inşallah hamiş haberleriyle birbirimizin kuyruguna yapışırız canım öptüm.

sevo..canım..
canım aslında ben 3. günü direk gidip ne yapacaksak başlamak istiyordum ama doktor benim rahim filminde baloncuk gibi bişe gördü..hava kabarcığıda olabilir polip de olabilir dedi..bunun teyiti için adet bitiminde ofis histereskopi ile rahime bakacak...(2 yıldır bunuda ilk kez duyuyorum.)..herhangi bir anormallik varmı görmek istiyor..bakalım ne çıkacak..dolayısıyla tedavi için günü geçirmiş olacağım canım..bende incire başlayayım diyorum..artık gerisi ne olur bilmiyorum..netten baktım bu işlem için de anestezi öneriyorlar..vallahi bıktım..yoruldum yaw...

Son düzenleme:
herkese merhaba aranıza yeni katıldım umarım kabul edersiniz bendede pkos var 7 senelik evliyim 2. aşılamamı yaptırmak için puregon kullanıyorm moralim çok bozuk 3 gun önce yumurtam 17mm di bugun sabah doktora gittim 12 mm e düşmüş neden olduğunu anlamadım dr sıkıntınmı var sorunlarınmı var die sordu allaha şükür bi sorunumda yok bunu daha önce yaşayan varmı lütfen yardım:KK43:((

oh be ya..bi sevonun bide senin yumoşlarınla başımız belada..:KK1:gelişselerde şöyle bir rahat nefes alsak..gelişselerde döllenmiş haliyle sevinclere boğsalar bizi...cok sevindim canım benim..ne güzel büyüyorlar..diger ikiside daha da büyürse bak sen o zaman..umudumuz üçe katlanacak..incirin gözünü sevim..evet ya cok etkili oluyor..bende bu ay kırmızılar gelir gelmez başlayacağım incire...ne zaman bi sonraki kontrolün..??

sağol bitanem benim valla çok mutlu ettin beni yazdıklarınla salı yada çarşamba gel dedi ben çarşamba gideyim diyorum iyice büyüsünler :))

Ben gecen yıl almıştım ünv. hastanesinden pazartesi oraya gidip konuşup şansımı denicem artık...
Özel hastanesi oldugu için nasıl anlaşması oluyor? daha önceki hastanede yoktu dışardan alcaksın dedi.. Rapor için ugraşırsın cok demişti..
ben gecen yıl 1 igneye 75 tl vermiştim!bu sene 80-90 olmuştur

ben özel hastaneye gittim. bana rapor yazdı 3 uzmana imzalatacan dedi. eczaneye gittiğimde evlenme cüzdanı, sgk hizmet dökümü (1000 gün prim yatması gerekiyormuş)
aile toplum kağıdı (çocuk olmadığına dair) bu şekilde aldım iğneyi ama bayağı zor oldu 20-25 tl ödedik.

herkese merhaba aranıza yeni katıldım umarım kabul edersiniz bendede pkos var 7 senelik evliyim 2. aşılamamı yaptırmak için puregon kullanıyorm moralim çok bozuk 3 gun önce yumurtam 17mm di bugun sabah doktora gittim 12 mm e düşmüş neden olduğunu anlamadım dr sıkıntınmı var sorunlarınmı var die sordu allaha şükür bi sorunumda yok bunu daha önce yaşayan varmı lütfen yardım:KK43:((

küçülen yumurta olur mu ya ,bence doktor 3 gün önce yanlış ölçtü yumurtanı. eğer gerçekten öyleyse bile üzülme, her zaman hayırlısını iste. böyle bir arkadaşıma doktor yumurtan işimize yaramaz bu ay dedi takip yapmadı kıza,kız çok ağladı ama o ay hamile kaldı. Allahın nimetleri bitmez. pko luysan beraberinde şeker ilacı-metformin kullanmanı öneririm. kaliteli yumurtlamayı sağlıyor

selam kızlaarrr :KK3: haftasonu giremedim bilg yoktu... nasılsınız bakalım .. ben yarın akşam kontrole gidicem bakalım yumurta varmı yomu çıkıcak ortaya :18: :18:

şuanda çok mutluyum 2 gün yıllık iznimden izin aldım
kocamda almış ona da 2 gün izin :)))) yarın da rahat rahat hallederiz doktor işini..
salı da köye mangala gidicezz oohhhh yandan yandannn:KK76::KK76::KK76:

gerçi pek mangal yapcak halim yok
gidicemiz yerde kuzenimin eşi hamile 11 aylık evli daha ... 1 bucuk aylık sanırım.. şimdi off sinir bi durum...
yengemleri tebrik etmek bile gelmiyo içimden
sizdce hayırlı olsun diyim mi?
hemen dicekler darısı senin başına Allah sana da versin filan diye
ben böyle seyler densin istemiyorum banaaaaaa:KK14::KK14:

benim canım çok iyi anlıyorum seni ama hayırlı olsun demelisin bence onlarda bir yerde dua etmiş olacaklar sana anladın mı.... arkadaşımın ablası hamile ve hergün bana yeğenime şunu aldım yeğenime bunu ördüm diye geliyor. çok sinir bozucu ama ne yapayım bende dinliyorum öyle. allah herkesin kalbine göre verirmiş. o yüzden içimizi bozmayıp dua etmemiz lazımm.

dün akşamdan iki yumurtalığımda acayip ağrıyor sanki patlıycakmış gibi neden oluyo bu yardım edin lütfen

bence o gelişme ağrısı yumurtlarkende çok ağrı yapıyo bence iyiye işaret en azından hareket var diye düşün canım. benimde iğneden sonra sürekli ateşip yükseliyor 5 dk. terliyorum sonra titreme geliyor iğneyle ilgili bir durum galiba....

sevo..canım..
canım aslında ben 3. günü direk gidip ne yapacaksak başlamak istiyordum ama doktor benim rahim filminde baloncuk gibi bişe gördü..hava kabarcığıda olabilir polip de olabilir dedi..bunun teyiti için adet bitiminde ofis histereskopi ile rahime bakacak...(2 yıldır bunuda ilk kez duyuyorum.)..herhangi bir anormallik varmı görmek istiyor..bakalım ne çıkacak..dolayısıyla tedavi için günü geçirmiş olacağım canım..bende incire başlayayım diyorum..artık gerisi ne olur bilmiyorum..netten baktım bu işlem için de anestezi öneriyorlar..vallahi bıktım..yoruldum yaw...

canım bende ilk defa duydum . zaten burada birbirimizden ögrenmedikmi çok şeyi bu da yenisi. anastezili ise bir nevi rahim filmi yani . sevde dr. çok önemli önümüzdeki ayı tanı ve tedavi için plan olarak görüyor gibi. canını sıkma tdaviye hazırlık tedaviye başlangıç sayılır ben anladım bunu önceki hazırlıkta çok etkili. hatırlarsan geçen ay reglinin 9. günü gitmiştim dr. a bana hemen biosteron ve melitonina başlattı yazmıştım ben tedaviye o gün başladım sayıyorum eminim çok etkisi olduguna. belki fiiksel unsurları eleyip tedavi planlıyacak ofisinde bile adamın bu alet varsa işini biliyor gibi yazdıgım ilaçlarıda sor bi. yılmak yok yorulmak yok hele sizin buna hakkınız yok :))) benim yanımda :)))) bak ben menapozlu halimle bir yumoşun peşine düşmüşüm herşey güzel olacak sevdecim bir gün gelecek melegini emzirirkn kıçına patlatacaksın bir tane ben sana ulaşmak için neler cektim sıpa deyip . bak yine duygusala bagladım :)) çok öptüm canım.

dün akşamdan iki yumurtalığımda acayip ağrıyor sanki patlıycakmış gibi neden oluyo bu yardım edin lütfen

büyüyürdur yomoşlar canım carşambayı bekleme bence .cumartesi sabah gitmiştin dr.a 15mm demişti . sanırım genç bir arkadaşımızsın saglıklı rezervi olan bir yumurtalık günde 2mm kadar büyütüyor yumoşu . bence çarşambayı bekleme salı git. çatlama zamanını kaçırma. olmadı çarşamba yine gidersin zaten 3 gün geçmiş oluyor salıya . öptüm canım inşalllah sagdakilerde atak yapar ikizin olur.:))

büyüyürdur yomoşlar canım carşambayı bekleme bence .cumartesi sabah gitmiştin dr.a 15mm demişti . sanırım genç bir arkadaşımızsın saglıklı rezervi olan bir yumurtalık günde 2mm kadar büyütüyor yumoşu . bence çarşambayı bekleme salı git. çatlama zamanını kaçırma. olmadı çarşamba yine gidersin zaten 3 gün geçmiş oluyor salıya . öptüm canım inşalllah sagdakilerde atak yapar ikizin olur.:))

sağol sevocum inşallah :)) 27 yaşındayım daha aslında gönlümden salı geçiyor ama çarşamba garanti olur diyorum bir yandan seninde dediğin gibi kaçarmı diye düşünüyorum ben en iyisi salı gideyim ya içimde kalacağına kafam rahat olsun çok sağol canım yardımların için RABBİM inşallah dualarımızı duyar bu ay topiğimiz şenlenir :))

kızlar bi kaç gündür giremedim gerçi kimse beni merak etmemiş :KK14::KK14::KK14: okuduğum kadarıyla hepiniz de güzel hayırlı gelişmeler var allahım hepimizin yüzüne gülsün inşallah bol bebişli bi ay olur rabbim gönlümüzden geçeni verir :KK16:

X