Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlaaaaaaaaaaarrrrrrr ben geldim dr.dan,

güzel güzel haberler getirdim size sağda 12 mm olan yumurtam 14,5-15 mm olmuş ve süprizzzz solda 2 tane 10 mm yumurtam var şaka gibi sanki benki soldan hiç yumurtlayamam :) doktorum yumurtaların geç gelişiyordur kendini şartlama öyle belirli bir güne suanda gelişimi güzel dedi belirli büyüklüğe ulaşınca bakıcaz dedi ya nasıl mutlu oldum nasıl sevindim anlatamam bu incirler acayip işe yaradı yani :)) RABBİMİN izniyle ve tabiki siz canım dostlarımın dualarıyla yumoşlarım büyüyor kızlar çok seviyorum sizleri hepinizi ayrı ayrı öpüyorum..

çok güzel bir haber bu. inşallah tedavilere gerek kalmadan hamile kalırsın. hız kesmek yok çalışmaya devam

oley oley oley..... çok sevindim tatlım. yumoşlar bebeğe inşallah. bu arada incir gerçekten etkili oluyor demekki bunuda görmüş olduk. erkekler için artı olacak bir meyve bitki falan var mı bildiğin.

oley oley oley..... çok sevindim tatlım. yumoşlar bebeğe inşallah. bu arada incir gerçekten etkili oluyor demekki bunuda görmüş olduk. erkekler için artı olacak bir meyve bitki falan var mı bildiğin.

canım benim çok teşekkür ederim. ben ilk oğluma hamile kalmadan önce eşime bi karışım hazırlamıştırm sperm sayısını arttısın diye normaldi ama artı oldu bal, antep fıstığı, fındık ve ceviz malzemeleri rondodan geçirip balla karıştırdım sabah akşam biere kaşık yedirdim tadida çok güzel oluyo :) birde akşamları türk kahvesi içirdim oda çok faydalı spermleri hızlandırıyomuş ben böyle yapmıştım inşallah sana da faydası dokunur canım

çok sağol canım ya bugün performans var bizim yapayım bari :))))))

mrblar canlar nasılsınız ben kötüyüm 38 günüm adet olmadım 2 gün önce ultrasona girdim aynen ilthabın duruyor ultrasyonda gebelik yok bende kan testini red ettim daha çok üzülüyorum pazar tesi başka bir dr gitcem kızlar gercekten mucize olurda hamileysem dünya benim olur

kötü olma benim canım ruh halini dengede tutmaya çalış, olumlu düşün ki olumlu olsun sonuç, allahım sana bu ferahlığı verir inşallah .nasıl bir iltahap var sende canım ??

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ama neden kan testini reddiyorsun bence yaptır derim ne kaybedersin ve doktorunu değiştirmekle en iyisini yaparsın kendini üzme canı RABBİM hayırlısını versin

rahimimde oda bu ay oldu dr kist gibi bişey patlamış sıvıya dönüşmüş ve çok yoğun iltap olmuş ya anlıyamıyorum buda yetmezmiş gibi adet olmadım tam 38 gün oldu ultrasyonda gebelik görünmedi dr kan testi istedi bem istemedim

çok güzel bir haber bu. inşallah tedavilere gerek kalmadan hamile kalırsın. hız kesmek yok çalışmaya devam
amiiiiin bitanem allah razı olsun valla canım hamile kalamasam bile hiç olmazsa vucudum dinlenmiş olur ilaçtan iğneden biraz da olsa arınmış olur hem bende kendime stres yapmam yumutrta çatladı mı döllenme oldu mu gibi rabbim neyi nasıl vereceği hiç belli olmaz inşallah allahım hepimiiz sevindirir
çok sağol canım ya bugün performans var bizim yapayım bari :))))))

çalış canım çalış allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallahhh

canım allah geçmiş etsin şifanı versin bitanem derdi veren rabbim dermanını da beraberinde veriri inşallahh.ama bence de canım bi kan testi yaptır neyin ne olduğunu anlarsın
canım sana da gözün aydın bak allah yeter ki nasip etsin olmayacak bişey yok inaşallah hep böyle devam eder kavuşursun bebeğine
üniversite hastanesine gitmek istiyorum aslında
hem igne için rapor almak istiyorum ama nasıl randevu alıcam onu düşünüyorum ((

canım bilmezmiyim üni. hastanelerinden ravdevu almanın ne kadar zor olduğu imkansız düşüremezsin benim canım genel de sağ olsun kendi dr bu konuları hallediyodu mesela hsg(rahim filmi) çektireceğim zaman canım dr aramıştım oda beni direk asistanına yönlendirmişti
ya bide canım genel de herşey paraya bakıyo orda özel sekreterlik diye bişey var parayı bastırınca ayağına kadar geliyolar

slm kızlar....keyifler nasssssıııılllllll.bebişlerimizi kucaklarımıza alınca daha iyi olacak inşallah.herşeyden önce moral lazım çok yoğun bi haftaydı doğru dzügün girip yazı yazamadım.çarşamba kontrole gittim(adet sonrası 12.günümdü)4 tane büyümüş yumurtam varmış.doktorum bi tanesini şekil yönünden çok beğendi.o umutlu bu ay.nasip tabi.neyse çarşamba günü kontrolden geldikten sonra ovitrielle çatlatma iğnesini yaptırdım. perşmbe cuma cumartesi ilişki istedi.ama perşembe ilişkimiz olmadı malesef.çarşamba ve cuma oldu ilişkimiz.bide progestan verdi.daha önce kullandığım gibi kullanmamı istedi.adet olursan bırak ama artık adet olma diye tembihledi doktorumu cok seviyorum cok iyi.tek sıkıntım perşembe ilişki olmadı yaaa acaba kaçırdık mı diye düşünmekten kendimi alaıyorum tabiii çarşamba ilişkimizin olması umutlandırıyo beni.sperm insan vücudunda 48-72 saat kalabiiliyo ya işte bi umut :) dualaşalım inşallah.nisan ayı biraz kısır geçti. rabbim bizlere mayıs annesi olmayı nasip etsin ( AMİİİİİİİİİİİİİİİİ) ...

çok güzel canım allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah . incire devam .

yumoş 16mm olmuş kızlar . dr. ignelere devam dedi . salı günü tekrar çagırdı . gelişmeye devam ederse önümüzdeki hafta aşılama var kendinizi hazırlayın dedi. yanlız ultrasonda bakarken yüzünü bi ekşitti hemen sordum şeklin.i fena degil dedi ama bana begenmemiş gibi geldi. eşimede söyledim takma kafana stres yapma yumoşa iyi bak diyor . hayırlısını versin allah elimizden geleni yapıyoruz. 4. kutuyuda bugün alacak. allah umudumuzu tüketmesinde. öptüm kızlar.

rabbim öyle büyük ki.inşallah emeklerimizi boşa çıkarmaz.Allah hakkında hayırlı olanı versin.inşallah haırlısıyla hamile haberlerini alırız.dular hepimiz için

:) hey allahım ya valla bana rüya deme bu aralar rahatım o konuda çok şükür onlar da etkiliyo beni ya çok.benim aşılamam çarşamba yapıldı perşembe ve cuma da ilişki oldu bugün de olacak. aşılama çatlatmadan 12 saat sonra yapıldı. ve zannedersem benim yumurtalar ondan sonra çatlamaya başladı.aşılama olacağı sabah kasıklarım başladı ağrımaya çoğalarak devam etti perşembe günü falan çok kötüydüm hele perşembe sabahı hala çatlamaya devam ediyolardı bence :) şimdi kalmadı artık o şişkinlik. o neydi ya yürüdükçe yumurtalarım aşağıdan dökülecek gibiydi Allahtan geçti normale döndüm. ama çalışmaya devam.

canım çok sevindim bak ben sana demedim mi artık ben bu işin ordinarius profesör ü oldum :) incir e devam 2 gün sonra 18 mm olur.

canım geçmiş olsun ya ağrın sancın var mı? adet olmak için soğan suyunu içmelisin canım hem de iltihapı da gider.

tebriklerrr..aman şeklini boşver. benim nene hatun daki doktorum da böyle oval di yumurtam dedim şekli niye öyle. bişey olmaz o basınçtan öyle gözüküyor demişti. hoş hamile kalamadım ama :))) sen moralini bozma benim bu ay ki yumurtamın da şekli güzel değilmiş ama napalım Allah istedikten sonra.sen devam et ilaçlarına canım.benim hassasiyet de geçti sanırım artık çatlamayan yumurta kalmadı :) çalışmaya devam.

slm kızlar bende doktordan geldim maşallah 3tane 20şer mm yumoş oluşmuş yine sağda hepsi , iğnemi oldum geldim doktora dedim öbür aya adet olursam hsg çekinim dedim tamam dedi inşallah olmazsın diyo cnm yaa dktrmu seviyorum iğneyi al gel ben vurcam vurmayı bilmiolar ziyan ediolar dedi aldım geldim o vurdu vururkende hadi bismillah dio tutar bu sefer inşallah.bu ay bana öle gelior ki çok bereketli bi ay olcak inşallah hepimiz birer birer hamile haberlerimizi vercez.Rabbime her gün dua ediyorumm hepimizin gönlüne göre verir inşallah.

cnm hiç kafana takma bide şekil çıkardılar dktrları anlamıorum benim arkadasım var doktor soruorum yumurta olsun çatlasında isterse şekli dikdörtgen olsun dior rabbim hayırlar versin inşallah hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…