Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah canım ALLAH gönlüne göre versin

tebrik ederim darısı bize inşaAllah

tatlım inşallah hamilesindir. allah hepimizin kalbine göre versin.

tatlım inşallah hamilesindir. allah hepimizin kalbine göre versin.

amiiiinnnn. allah razı olsun içimi ferahlattın bu güzel duayla

sevdecim sagol canım yarın gidecegim bakalım saglıklı büyüyordur inşallah çok erken büyüdü diye foss çıkarmı acaba diyorum bakalım yarın belli olur çook öptüm.
hasreti inşallah herşey yolunda gider canım.
kızlar ,
yarın sabahtan tekrar doktora gidicem bakalım yumoşum ne alemde inşallah büyümüştür bana dua edin öpüyorum sizi.

canım seninle aynı periyodda gidiyoruz sanırım . inşallah yarın ikimizde hayırlı haberlerle döneriz dr. dan öptüm.

sevdecim sagol canım yarın gidecegim bakalım saglıklı büyüyordur inşallah çok erken büyüdü diye foss çıkarmı acaba diyorum bakalım yarın belli olur çook öptüm.
hasreti inşallah herşey yolunda gider canım.
kızlar ,
yarın sabahtan tekrar doktora gidicem bakalım yumoşum ne alemde inşallah büyümüştür bana dua edin öpüyorum sizi.

canım seninle aynı periyodda gidiyoruz sanırım . inşallah yarın ikimizde hayırlı haberlerle döneriz dr. dan öptüm.

slm kızlar çatlatma iğnesi verdi doktor yarın vurunucam daha doğrusu eşim vuracak.:)) yumurtalarım 3 günde epey büyümüş inşallah allah izin verirde gebe kalırım...

inşallah sevocum ben asıl güzel aberleri senden bekliyorum inan kendimden çok seni merak ediyorum canım benim öptüm.

canım büyüyecekse baştan belli ediyor kendini benim ilk gebeliğimde 10. günümde 17 mm idi yumurtam. ha 8 haftalık düştü ama bunun sebebi erken büyümesi değildir. sonuçta gebe kaldım.sen içini ferah tut. olcak olduktan sonra bak sen demiştin bana 12 mm ken ümit yok diyen arkadaşımız o ay hamile kaldı:)

evet canım. Allah büyük belli mi olur belki de sağ daki güzel yumurtalarımdan beğenip de kapar sol tüpüm. ikmansız değil. yukarda Allah var. umudum var hep. dün de görümcemin kaynanası beni rüyasında hamile görmüş. benim rüyalarım çıkar diyor :) hadi bakalım dedim inşallah:) nasip canım benim gönlüm ferah.pazara kadar her akşam halvet var canım bizde:)))

ikizim ile sevocum..ikinizden de umutluyum ...bir müjde verin ercelf le birlikte bu ay da bayram yapalım ya,,nazara geldik galiba..şöyle hamileyim diye bağıran yok..eskiden hiç olmassa haftada bir gebemiz oluyordu...dimi ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…