Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar ben de son klomenimi içtim bugün, pazartesi kontrole gidicem, ilk kez kullanıyorum klomen bakalım vücut nasıl tepki verecek, fazladan yumurta oluşacak mı, çok meraktayım valla, Allah herkese istediği kadar bebek versin inşallah :emir_bebek:

rahimimde oda bu ay oldu dr kist gibi bişey patlamış sıvıya dönüşmüş ve çok yoğun iltap olmuş ya anlıyamıyorum buda yetmezmiş gibi adet olmadım tam 38 gün oldu ultrasyonda gebelik görünmedi dr kan testi istedi bem istemedim

cnm üzülme moralini bozma test yaptırsaydın keşke ee iltihap için ilaç verseydi bari yumurta takibi yaptırmadın mı cnm görmemişmi kist olduğunu dktrn

slm kızlar....keyifler nasssssıııılllllll.bebişlerimizi kucaklarımıza alınca daha iyi olacak inşallah.herşeyden önce moral lazım :KK9: çok yoğun bi haftaydı doğru dzügün girip yazı yazamadım.çarşamba kontrole gittim(adet sonrası 12.günümdü)4 tane büyümüş yumurtam varmış.doktorum bi tanesini şekil yönünden çok beğendi.o umutlu bu ay.nasip tabi.neyse çarşamba günü kontrolden geldikten sonra ovitrielle çatlatma iğnesini yaptırdım. perşmbe cuma cumartesi ilişki istedi.ama perşembe ilişkimiz olmadı malesef.çarşamba ve cuma oldu ilişkimiz.bide progestan verdi.daha önce kullandığım gibi kullanmamı istedi.adet olursan bırak ama artık adet olma diye tembihledi :KK37: doktorumu cok seviyorum cok iyi.tek sıkıntım perşembe ilişki olmadı yaaa acaba kaçırdık mı diye düşünmekten kendimi alaıyorum tabiii çarşamba ilişkimizin olması umutlandırıyo beni.sperm insan vücudunda 48-72 saat kalabiiliyo ya işte bi umut :) dualaşalım inşallah.nisan ayı biraz kısır geçti. rabbim bizlere mayıs annesi olmayı nasip etsin ( AMİİİİİİİİİİİİİİİİ) ...

slm cnm banada verdi progestan dktrm bide 10 gün sık ilişki dedi bugün vurundum iğnemi hep böle dio 10 gün sık ilişki:KK31::KK31:senin dktrn nie perşembe cuma dediki acaba çogunun doktruda seninki gibi dior,:KK31::KK31:ayyy cnm benim dktrmda öle dio inşallah olmazsın adet tutar die dua edio:))))

ercefl durusel çok saolun dr parayı yemeyi iyi biliyoda drtorluğu pek bilmiyor salak hsg cektirmişimya gelme 6 ay bekle 4 ay oldu cektireli 2 defa adet oldum eskiden her ay adet görürdüm ağrılarım çok ilaç vermedi hamileysen diye hoş ulrasyonda görünmedi 5 hafta oluyo ozaman yok dedim sinirlendim kan testini redettim durumum çok rarışık çok zor biraz karışık anlattım inş ANLARSINIZ sizler olmasanız ben ne yaparım:KK50:

kızlar bir de bişeyi merak ediyorum, pazartesi 10. günü oluyor reglimin , 5 gün de klomen içtim, pazartesi doktora giderken pregnyl iğnemi de götürsem mi acaba, bir de o iğnenin soğukta saklanması gerekiyormuş di mi, siz nasıl yaptınız ?

slm kızlar bende doktordan geldim maşallah 3tane 20şer mm yumoş oluşmuş yine sağda hepsi , iğnemi oldum geldim doktora dedim öbür aya adet olursam hsg çekinim dedim tamam dedi inşallah olmazsın diyo cnm yaa dktrmu seviyorum iğneyi al gel ben vurcam vurmayı bilmiolar ziyan ediolar dedi aldım geldim o vurdu vururkende hadi bismillah dio tutar bu sefer inşallah.bu ay bana öle gelior ki çok bereketli bi ay olcak inşallah hepimiz birer birer hamile haberlerimizi vercez.Rabbime her gün dua ediyorumm hepimizin gönlüne göre verir inşallah.

canım benim de içime doğdu sen bu ay gebe kalıcaksın sık ilişki çatlatmadan sonraki ilk 1 hafta.hele ilk günler her akşam :) bence 3 üz olur bu yumurtalar bak ben sana söyliyim. ama önce sağlıklı olsun inşallah.

ercefl durusel çok saolun dr parayı yemeyi iyi biliyoda drtorluğu pek bilmiyor salak hsg cektirmişimya gelme 6 ay bekle 4 ay oldu cektireli 2 defa adet oldum eskiden her ay adet görürdüm ağrılarım çok ilaç vermedi hamileysen diye hoş ulrasyonda görünmedi 5 hafta oluyo ozaman yok dedim sinirlendim kan testini redettim durumum çok rarışık çok zor biraz karışık anlattım inş ANLARSINIZ sizler olmasanız ben ne yaparım:KK50:

hepsi paraları yemeği çok güzel biliyolar canım özele mi devlete mi güveneceğimizi şaşırdık devlette de ilgisiz oluyolar bazen orrtayı bulamıyorum bende. ben de zeynep kamil de yaptırdım aşılamamı biliyosun infertilite poliklniğinde ki asistan doktor yaptı. kontrollerimi de o yaptı. aşılama olacağı günde yumurtan biraz şekilsiz di dedi. demesen ölürmüsün bari moral ver dimi.bence başka doktora git bak emin ol ara sıra başka doktora gitmekde fayda var.

slm kızlar bende doktordan geldim maşallah 3tane 20şer mm yumoş oluşmuş yine sağda hepsi , iğnemi oldum geldim doktora dedim öbür aya adet olursam hsg çekinim dedim tamam dedi inşallah olmazsın diyo cnm yaa dktrmu seviyorum iğneyi al gel ben vurcam vurmayı bilmiolar ziyan ediolar dedi aldım geldim o vurdu vururkende hadi bismillah dio tutar bu sefer inşallah.bu ay bana öle gelior ki çok bereketli bi ay olcak inşallah hepimiz birer birer hamile haberlerimizi vercez.Rabbime her gün dua ediyorumm hepimizin gönlüne göre verir inşallah.

maşallah canım benim çok sevindim.benimki de senin gibi.4 yumoşum var benim de.benim kardeşim hemşire o vurdu.bu ay doktorum da ben de umutluyuz.dualaşalım olur mu?inşallah mayıs annesi oluruz hepimiz birer birer :81:

slm cnm banada verdi progestan dktrm bide 10 gün sık ilişki dedi bugün vurundum iğnemi hep böle dio 10 gün sık ilişki:KK31::KK31:senin dktrn nie perşembe cuma dediki acaba çogunun doktruda seninki gibi dior,:KK31::KK31:ayyy cnm benim dktrmda öle dio inşallah olmazsın adet tutar die dua edio:))))

tatlım iğne vurulduktan sonraki günlerde hemen çatlıyo bildiğim kadarıyla.o yüzden öyle söylüyo doktorlar.tabiii tedbiri elden bırakmayıp bence sonuna kadar asılalım.sonuçta rabbim ne zaman dilerse o zaman olur.

yumoş 16mm olmuş kızlar . dr. ignelere devam dedi . salı günü tekrar çagırdı . gelişmeye devam ederse önümüzdeki hafta aşılama var kendinizi hazırlayın dedi. yanlız ultrasonda bakarken yüzünü bi ekşitti hemen sordum şeklin.i fena degil dedi ama bana begenmemiş gibi geldi. eşimede söyledim takma kafana stres yapma yumoşa iyi bak diyor . hayırlısını versin allah elimizden geleni yapıyoruz. 4. kutuyuda bugün alacak. allah umudumuzu tüketmesinde. öptüm kızlar.

canım çok sevindim senin adına RABBİM hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

aaaaa soğan suyunun düşürme ihtimali mi var ? ilk defa duydum canım ya emin misin bu konuda offff napcam ki şimdi=((

yok tatlım düşürme etkisi var demiyorum.yani kesinlikle düşürmediğini bilsekte yinede aklımızda soru işareti kalıyor diyorum.
o yüzden adet bitince başla demiştim sen yanlış anladın.

rahimimde oda bu ay oldu dr kist gibi bişey patlamış sıvıya dönüşmüş ve çok yoğun iltap olmuş ya anlıyamıyorum buda yetmezmiş gibi adet olmadım tam 38 gün oldu ultrasyonda gebelik görünmedi dr kan testi istedi bem istemedim

sende soğan kürüne başla içeriyi temziliyor tamamen

canım zorla biraz kendini faydasını göreceğine inanıyorsan katlanacağız tadına. içmeden önce derin bi nefes alıp burnumuzdan nefes almadan içip ardından reçel bal yeyince hiç bişeycik olmaz inşaAllah=)

Evet eger bu ay sonuç alamazsam inşallah başlıcam bakalım.. off napalım 10 gün değil mi katlancaz..

troid hastası olduğumu görünce hemen cevabı yapıştırıyordu "troid hormonunun dengesizliğinden üreme özelliğini kaybetmiş olabilirsin bekleyelim düzene girsin" kadın beni resmen dogurganlığını kaybetmiş olabilirsin dedi...halbuki çok güzel yumurtluyordum hormon testlerim çok iyi...neyse şimdiki doktorum çok iyi

Allah allah gerizekalı yaaaa uyuz manyak sinir oldum o insana doktor diyemiyorum kusura bakma.
ne demek bekleyelim ulan biz beklemek içn mi geliyoz sana..
zaten beklicemzi kadar beklemişiz ... benimkide beklicez sebepsize giriyo senin durumun başka bişey yok dedi bende ısrar ettim de öyle yazdı ilacı
yoksa bende bi kontrole gideyim öyle davranırsa hayatta gitmem bi daha...

kızlar ben de son klomenimi içtim bugün, pazartesi kontrole gidicem, ilk kez kullanıyorum klomen bakalım vücut nasıl tepki verecek, fazladan yumurta oluşacak mı, çok meraktayım valla, Allah herkese istediği kadar bebek versin inşallah :emir_bebek:
aynen canım bende son içtim ( gerci ben yarım yarım içtim) öyle buyurdu doktor hazmetleri zaten zordan verdi... 3. güne göre çok büyükmüş yumoşlar solda 3 tane sagda da 2-3 tane vardı
ama hakketten büyüktü benim yaa nerdeyse 50 kuruş para kadarlardı:KK30::KK30: gecen ay bitkisel bir surup içtim o mu yaptı acaba :KK15:
bakalım bende pazartesi 12:20 e randevu var..
eger igne verirse o gün bakalım rapor cıkartıp alabilcekmiyim..
Siz Hepiniz Dışardan parayla mı aldınız yaaa???
of durumumuzda yok kimseye de diyemiyoz yoksa aileler yardımcı olcak daa.. off Allah ım bu kadar sıkıntı sen gör halimizi yarabbim yaaaa:KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
bugün sabah 10 itibarıyla iğnem kocam tarafından yapıldı 21mm olan yumurtalarım size sesleniyorum çatlayın güzelce ve lütfen döllenin artık...hiç bu kadar umutlanmamıştım allah'ım herkesin umudunu gerçekleştir...

gitmem bi daha...

aynen canım bende son içtim ( gerci ben yarım yarım içtim) öyle buyurdu doktor hazmetleri zaten zordan verdi... 3. güne göre çok büyükmüş yumoşlar solda 3 tane sagda da 2-3 tane vardı
ama hakketten büyüktü benim yaa nerdeyse 50 kuruş para kadarlardı:KK30::KK30: gecen ay bitkisel bir surup içtim o mu yaptı acaba :KK15:
bakalım bende pazartesi 12:20 e randevu var..
eger igne verirse o gün bakalım rapor cıkartıp alabilcekmiyim..
Siz Hepiniz Dışardan parayla mı aldınız yaaa???
of durumumuzda yok kimseye de diyemiyoz yoksa aileler yardımcı olcak daa.. off Allah ım bu kadar sıkıntı sen gör halimizi yarabbim yaaaa:KK14::KK14::KK14:

canım ben ilk klomen kullanışımda devletteki doktora gittim ve bana iğneyi raporla verdi 2 iğneye 25lira ödedim.
rapor çıkartıyorlar zaten devlet bi kaç kez karşılıyormuş.eğer doktorun özeldeyse bile anlaşma varsa rapor çıkartabiliyorlar bi şansını dene.
yada devletten bi doktora gidip durumu anlat rapor çıkarıp verirler sanırım.

bu arada bizde akvarym var

bizim 1 bucuk yıldır büyüttügümüz balıklar bile çifleşti şimdi yumurtladı
bizim balık bile yavruluyo bende tık yok:KK14: balıgı öldürmek istiyorum

kocam arıyo balıkların ışıgını yaktın mı diyo bi dünya saydım adama ben hamile olsam bana bu kadar ilgi göstermezsin de bilmem neyde.. kafayı yedim...
öyle hamile hamile yatıyo balıgı gösterseniz Ey Rabbim yaaa

balık 15-20 gün yem yemicekmiş blidiğiniz hamile gibi agırdan alıyo hareket etmiyo filan.. ooooooooooooooffff

canım ben ilk klomen kullanışımda devletteki doktora gittim ve bana iğneyi raporla verdi 2 iğneye 25lira ödedim.
rapor çıkartıyorlar zaten devlet bi kaç kez karşılıyormuş.eğer doktorun özeldeyse bile anlaşma varsa rapor çıkartabiliyorlar bi şansını dene.
yada devletten bi doktora gidip durumu anlat rapor çıkarıp verirler sanırım.

Ben gecen yıl almıştım ünv. hastanesinden pazartesi oraya gidip konuşup şansımı denicem artık...
Özel hastanesi oldugu için nasıl anlaşması oluyor? daha önceki hastanede yoktu dışardan alcaksın dedi.. Rapor için ugraşırsın cok demişti..
ben gecen yıl 1 igneye 75 tl vermiştim!bu sene 80-90 olmuştur

bu arada bizde akvarym var

bizim 1 bucuk yıldır büyüttügümüz balıklar bile çifleşti şimdi yumurtladı
bizim balık bile yavruluyo bende tık yok:KK14: balıgı öldürmek istiyorum

kocam arıyo balıkların ışıgını yaktın mı diyo bi dünya saydım adama ben hamile olsam bana bu kadar ilgi göstermezsin de bilmem neyde.. kafayı yedim...
öyle hamile hamile yatıyo balıgı gösterseniz Ey Rabbim yaaa

balık 15-20 gün yem yemicekmiş blidiğiniz hamile gibi agırdan alıyo hareket etmiyo filan.. ooooooooooooooffff

insan çevresinde hamile kalanları görünce sinir oluyor balık dahi olsa:KK43:( kuzenin ilk çocuğu yaşını doldurmadan korunurken ikinciye hamile kaldım dedi allahdan aramızda 500km var yoksa bilirdim ona yapacağımı..:)))

bugün sabah 10 itibarıyla iğnem kocam tarafından yapıldı 21mm olan yumurtalarım size sesleniyorum çatlayın güzelce ve lütfen döllenin artık...hiç bu kadar umutlanmamıştım allah'ım herkesin umudunu gerçekleştir...

ay canım benim hadi inşallah bu rahatlıkla gelsinler artık dimi yaaa
bende klomeni içince böyle sanki olcak gibi geliyo
bi kere oldu ya inşallah yine olucak gibi geliyo...

maşallah 21 mm oldular ooh oohh hadi bol bol çalışın amuda bile kalkın :KK9::KK9::KK76:

insan çevresinde hamile kalanları görünce sinir oluyor balık dahi olsa:KK43:( kuzenin ilk çocuğu yaşını doldurmadan korunurken ikinciye hamile kaldım dedi allahdan aramızda 500km var yoksa bilirdim ona yapacağımı..:)))

ahahaha ,,
ya benim ablamda öylee yaa kendi ablam yani düşün!!!!

bizimde gelin var 17 yaşında o da bu ay hamileymiş.. 9 ay boyunca hatta bundan sonra pek görüşmeyi düşünmüyorum bende hamile kalana kadar... bebek mevlütlerinde zaten işim olmaz bu saatten sonra..
bütün bebekli
ailelere küsücem kendime bebeği olmayan aileller bulucam arkadaş için:KK19: çok ciddiyim bu konuda.. :KK47:

ahahaha ,,
ya benim ablamda öylee yaa kendi ablam yani düşün!!!!

bizimde gelin var 17 yaşında o da bu ay hamileymiş.. 9 ay boyunca hatta bundan sonra pek görüşmeyi düşünmüyorum bende hamile kalana kadar... bebek mevlütlerinde zaten işim olmaz bu saatten sonra..
bütün bebekli
ailelere küsücem kendime bebeği olmayan aileller bulucam arkadaş için:KK19: çok ciddiyim bu konuda.. :KK47:

çevremdekiler devamlı düşünme stres yapma oluruna bırak diyor nasıl bırakayım 19 yaşındaki dayımın kızından tut benden çok sonra evlenen arkadaşlarım ikincilere hamileyken nasıl düşünmücem anlamıyorum. bebek mevlütlerinde bebekleri kucağıma verirler seninde olsun der gibi offf offff. ama bi hamile kalayım en görmemiş hamile olucam herşeyin acısını çıkarıcam..:))

X