Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sevocum çok teşekkür ederim canım içimi çok ferahlattın inşallah dediğin gibi olur. ayrıca senin yumoşunada çok sevindim RABBİM inşallah seninde yüzünü güldürür canım inşallah bi aksilik çıkmazda hayırlı haberler veririsin hepimize

bu arada benimde incir yemekten içimde nerdeyse incir ağacı çıkacak gittim bugün biraz daha aldım bitmişti ne yapayım umt dünyası :)

Son düzenleme:

amiiiin hayatım inşallah RABBİM dualarımıza cevap vereceği zamana kadar sabretmekten başka yapacak birşeyimiz yok.

selam kızlar
seraphone kullandım ve bugün doktora gittim. doktor bana erken geldiğimi söyledi ancak bakalım bi dedi. baktı ki ne görsün yumurta oluşmuş ve 20 mm ölçüsündeymiş. yarın çatlatma iğnesi yapacağım. sizce 20 mm iyi bir ölçümü????? geçmiş yazılarda incirden bahsediliyor nasıl bir faydası var?

bence gayet iyi canım inciri yumurtamız gelişsin diye yiyoruz ek olarak :) ALLAHIM sanada nasip eder inşallah canım ilk hamişliğinmi olacak

ben de bugün geldim doktordan 20mmyi geçmiş dedi iğnemi oldum hayırlısıyla. incir kürünü yapmıştım ben hiç işe yaramadı . ben ilaç kullandığımda hergün kabak çekirdeği , kaju , antep fıstığı ve fındık yedim . kabak çekirdeğini 1 küçük kaseye yakın yemiştim ve 1 tanesi 26 diğer ikisi 22 mm olan 3 yumurtam oluştu...tavsiye ederim yani. normal zamanda da yense çok faydası olacağına inanıyorum.

kızlar çok sağolun moral veriyosunuz ben de araştırdım çatlayan yumoşların etkisiymiş kimsinin şişkinliği 1 hafta sürebiliyomuş. aynı benim şikayetlerimi yazmışlar yürürken alttan yumurtalıklarım dökülecekmiş gici ağrıyor :)
sağda çok güzel yumurtalarım vardı ya sanırım onların etkisi ben çalışmaya tabiki devam edicem 4 gün boyunca. soldaki yumurtamdan pek ümidim yok ama Allahım isterse o sağdaki yumurtalar madem bu kadar güzel gelişti soldaki tüpüm belki onlardan birisini beğenir gel bakalım buraya deyip hop yakalayıverir onu. Allahtan ümit kesilmez hiçbir zaman:)

canım sakın üzülme bak stresten de etkileniyorlar. benim de 12. günümde 12 mm idi yumurtam 16. günümde 18 mm olmuştu bol bol incir ye günde 7-8 tane.ve kafana takma çık gez dolaş büyüyecektir o:) bak benim aşılamam yapıldı bile :)

çok güzel sevo cum 12 demek umut demek 10 mm yi geçtiyse güzel demek zaten sen moralini yüksek tut en güzel olan şey tek ve güzel 1 tane yumurtayla aşılamaya gitmek.umarım bozulmadan büyür. benimkisinin şekli bozuk dedi ya belki de çökmeler falan olmuştu artık bilemiyorum sen devam et düzenli bir şeilde ben inanıyorum düzgün büyüyecek ve aşılaman yapılacak hatta içime doğuyor o tek yumurta sana bebeğini getirecek. tıpkı benim ilk bebeğim gibi 22 mm tek yumurtam vardı. 1 tanecik mi ya diye moralimi bozmuştum o ay hamile kaldım :)

iyi canım benimkide 21mm çatlama iğnesi yaptık

QUOTE=hastanekorkagi]merhaba canım neye cevap vereyim valla yazını göremedim bugün nete bakamadım pek ahyrı olsun inşallah bende çatlam iğnesi olmuştum ya yarın dr gidiyorum çatlamışmı bakacak[/QUOTE]

canım ben bugn dr gittim bugn 11.gnm yumurtam 12 mm olmuş dr pek ii deil dedi ama cumaresi ekrar gidicem büyürmü acaba o zamana kadar bu konuda fikir almak istemitşim

saol canımm benim ALLAH razı olsun. RABBİM seninde haırlı haberlerini dumaı nasip esin inşallah

QUOTE=hastanekorkagi]merhaba canım neye cevap vereyim valla yazını göremedim bugün nete bakamadım pek ahyrı olsun inşallah bende çatlam iğnesi olmuştum ya yarın dr gidiyorum çatlamışmı bakacak

canım ben bugn dr gittim bugn 11.gnm yumurtam 12 mm olmuş dr pek ii deil dedi ama cumaresi ekrar gidicem büyürmü acaba o zamana kadar bu konuda fikir almak istemitşim[/QUOTE]

cumartesiye kadar çatlayacak duruma gelirmi bilmem canım ama daha zamanın var 15 16.güne kadar büyüse yeter.
günde 1,5mm falan büyürmüş cumartesi muhtemelen 16mm falan olur bence pazartesi tekrar git doktoruna
bazen büyümez bu yumurtadan hayır çıkmaz diyorlar ama belli olmuyor bu işler allahın işi.

inşallah canım umudun hiç bitmez hep böyle devam eder rabbim sonun da sabrını da mukafatını da verir
amiiiin hayatım inşallah RABBİM dualarımıza cevap vereceği zamana kadar sabretmekten başka yapacak birşeyimiz yok.
amiiiiiiin bitanem hepimizin çok büyük sabıra ihtiyacı var allahım duysun sesimizi
iğnemi oldum bakalım hayırlısıyla....14. gün bugün...puregon kullanmıştım dua edin bana kızlar
dualarımız seninle ve hepimizle canım inşallah sonun da pozitifi görürsün

yumurtanın boyu çok iyimiş canım inşallah iğneden sonra çatlar ve hemen döllenme olur bebişin de gelir sana

cnm olsun 1 olsun temiz olsun inşallah olur rabbim hiçbirimizin elini bu ay boş çevirmez inşallah..

merhaba kızlar
bu ay 3.ayım klomen kullanmaya basladım 3 mayısta baktırmaya gidicem gecen ay cok ümitliydim ama olmadıı hemde 4 gun erken adet oldum ( artık calısmalar bu ay için.. incir demişsiniz ne işe yarıyor nası yiyorsunuz kuru incirmi kac tane içiyosunuz bilgilendirirseniz sevinirim.Allah herkesin gönlüne göre versin insallahh

bence gayet iyi canım inciri yumurtamız gelişsin diye yiyoruz ek olarak :) ALLAHIM sanada nasip eder inşallah canım ilk hamişliğinmi olacak

evet canım ya 14 aydır istiyoruz ama olmadı inşallah bu sefer olur da baharla birlikte bizlerde tomurcuklanırız. hergün dua ediyorum allahım isteyen herkese ver bir de bana ver diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…