Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

off alttan muayene miii ?? çok acır mı acaba yaaaa korktum ben şimdik..cevap için teşekkür ederim bu arada.

hayırlı olsun canım önce. Klomene başlamadan önce altan muayene yapılmadı mı yumurtaların boyut kontrolü için ? İşin en kolay tarafı sanırım ulturason çekimi yok hiç korkma 3 kere yapıldı bana ay sonu yine gideceğim. Allah yardımcın olsun, hemencecik hamiş kalırsın inşallah.

kzılar bugun doktora gıttımm. suan 2 yumruta var dedı bırı 13 bırı 12 mm ımışş..
3 gun daha ıgne yapıp pazartesı tekrar kont gıtcem. adetımın 7.gunu olmasına ragmen ı gelışmısss sevındırık oldum..
daha da olabılır yumurtan dedı bakalım pazartesı bakıcak sanırm carsamba asılama olucamm..

heyean basıyoo o aletın bana gırdını dusundukce ter basıyo resmenn sakınlestırıcı falanmı ıcsem napsam yaa( o gunn

kızlar kimse yokmuuuu bugün iğneden sonra 14. gün ve idrar testi pozitif iğnenin etkisi değildir inşallah kan verdim sonucunu bekliyorum dua edin

ağzından bal damlıyor çok saol inş öyledir kan verdim 2 saat sonra sonuç alıcam inş hala çok heyecanlıym eğer hamileysem bu benim 2. çocuğum olacak 1.5 senedir bekliyorum

ayyyyy çok güzel benim yaşadığım derdi anlttın bende ikinçi çocuk için 2 yıldır her türlü tedaviyi görüyorum

ayyyyy çok güzel benim yaşadığım derdi anlttın bende ikinçi çocuk için 2 yıldır her türlü tedaviyi görüyorum

bi problen çıktımı peki ben ilk çocuğa ilk aydan hamile kaldım 2. ye 1.5 senedir uğraşıyorum bütün tahliller yapıldı en son geçen ay rahim filmi çektirdim bide bu ay ilk defa çatlatma iğnesi vurdular bende görünürde bi problem yokru inş sende en kısa zamanda hamile kalırsın

canım kısaca anlatayım ben evlendiğimde hemen çocuk istedik 3 .ayda hamile kaldım mol gebelik 1 yıl dr getirmeyin dedi getirmedik sonra korunma bittiğinde olmadı 5 6 ay sonra tekrar hamile kaldım düşük yaptım düşükten 2 ay sonra tekrar hamile kaldım allaha şükür kızıma sağsağlim aldım kucağıma durum böyle olcan ikinçiyide hemen istedik ama benim doğum çok zor gecti onca dikiş yaptılar tekrar actılar parça kaldı diye daha masdayken kürdaş ettiler tabi kürdaş uzun sürünce yapışıklık oluşmu 2 yıldır tedavi görüyorum ama malesf hmile kalamadım2 ay önce hsg cektirdim yapışıklık çıktı çok uzattım

çok geçmiş olsun benimde doğum problemliydi bende rahim filminden sonra 2. ayda hamile gözüküyorum yani inş öyledir

kızlar merhaba,

bende geçen hafta doktora 2. bebiş için bende pcos olduğum normal yoldan olmuyor anca tedavi şimdi adet olmak için ilaç kullanıyorum bana da klomen verdi inşaallah çok uğraşmadan bebişlerimize kavuşuruz kızlar RABBİM herşeyin hayırlısını versin.buarada gerçekten ikizim olsun istiyorum... :)))

tahlil sonucumu aldım ve çok şükürki hamileyim 183.3 çıktı darısı isteyen herkezin başına inş

çok güzel inş hayırlısıyla kucağına alırsın inşş bende senin gibi bu güzel haberi alırım benim adetime daha 14 gün var şimdiden adet ağrısı var anlayamadım bu kadar erken ağrım olmaz ama hayırlısı

teşekkür ederim canım yapıldı adetimin 3.günü gittim ultrasonla baktı.alttan muayene daha farklı olmuyor mu bilmiyorum da ben.alttan muayeneden kasıt ultrason mu ? amiin inşallah cümlemizin yardımcısı olsun canım inşallah hepimiz hemencecik kalırız hamiş

merhaba canım.alttan muayeneden kasıt tam olarak ultrasonla bakmak mı oluyor onu bilmiyorum kiii..yani afedersin ama vajinaya bir alet falan koyup bakılmıyor muu ? alttan muayene deyince aklıma öyle birşey geldide benim o yüzden soruyorum.ultrasonla bakıyorsa sorun yok zaten.bakalım benim yumoşlar ne haldeymiş ilk defa bu ay tedaviye başllıyoruz çok heyecanlıyım inşallah bir işe yarar..hepimizindeee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…