Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cemrecım ozlettın kendınııı gulum ya nerelerdesınnn

canım kafandan atman ıyıdıe umudun tukenmesın yeterkı umut olduktan sonra hersey olurr..

bak bende asılamalar arasına katıldım yarın tekkrar kont gıtcem gonal f kullanıyorumm

rabbım hayırlsıın versım cemrecımm

eskı sen ŞAKRAKLIN gıtmıs gıbı geldııı

amin canım tsk ederim Allah ım sizlerede tattırsın inş :) yok tatlım hissetmedim bilmiom ki nasıl oluomus :) catladı oldu bitti gtti işte

12.gün idrar testi için erken arkadaşım.15.gün yap idrar testini en erken.kan testi kesin sonuç verir.inşallah hamilesindir.

amin canım inşallah. dün nette gezerken bi yazı okudum yumurtlama nasıl belli olur diye yumurta akı gibi akıntı geliyorsa iki parmağınla uzuyorsa akıntı yumurtlama dönemi gelmiştir diye. Bende öyle tahmin ediyorum yoksa bildiğimden değil okudum ve denedim, birde kasık ağrıları oluyormuş benimde sanki var öyle ağrılarım 20-22 gibi heralde zaten çatlama iğnesinide 18 den sonrası veriyolar tahminimce bakalım görücez izde öğrenicez. ama yine diyorum rabbim iğneye gerek kalmadan bebiş oluştursun bizde

hemen yarın gideyimmi cumartesiye kadar bekliyim peki aslında karnım belim vajinam ağrıyor yani adet olacağım gibi hissediyorum ama ne zamn gelir bilemem ,fazla beklemeden gideyim ozaman teşekkürler ercelf

rica ederim ne demek, kaç gün gecikti 35 güne sarkması normaldir hatta 38 gün ama 40 günü geçtiyse bence görünmelisin.

bu aydan çok ümitliyim. ben 10 nisan doğumluyum. geçen sene doğum günümden sonra hamile kaldım.insanın vücudundaki kan doğum tarihinde yenileniyomuş.sanki hep senede 1 defa nisan ayında hamile kalabilicekmişim gibi hissediyorum.eğer nisan 15 de başlayacak tedavim sonucu hamile kalırsam rabbim 1 sene önce aldığı meleğimi tam 1 sene sonra bana geri vermiş olacak ve totem im gerçekleşmiş olacak :))
his işte.
umut işte...

canım ne güzel bir rüya bu ya...geçen yazdığın biraz ürpertti içimi..güzel rüyalar görelim inşallah ..Allah hayırlara cıkarsın inşallah,,bebekleri rüyalarımızda gösteren rabbim gerçektede versin inşallah..evet hayırlı evlatlar olsunlar canım...inşallah bi hamile kalalım gereken alışverişi yaparız ikimizde..baksana ikimizde cocuklara kıyafet almamışız rüyamızda:)ilahi...tabi ya canım..hele bi ilki olsun bence hiçbekleme...ben zamanında beklediğime cok pişmanım..gençken bu sayfayı kapatmak lazım..sen daha gençsin cok beklemeden doğur inşallah iki tane üç tane..hı..ne dersin??? bende cok öptüm..
umut etmek güzel be canım...umut insanın içini yeşertiyor..buhranlardan sonra birden baharı getiriyor sanki...ayağa kaldırıyor güç veriyor...umudumuz var cok şükür..umudumuz hep olsun...yıkılalım ..her defasında acıdan kıvranalım ama umudumuz hep olsun...
bugün bir haftayı tamamladım cok şükür..yarın ikinci döngü başlıyor...yaklaştıkça korkuyorum kötü sonuçtan...belime giren her ağrı beynimede giriyor sanki..hani bir şeyi bilmeyince yaşamayınca korkmazsın ondan...ne yaşayacağını bilmessin cünki..neler hissedeceğini..yaşayarak öğrenirsin ne hissediyorsan...geçen aylarda defalarca yaşayınca sıkıntısını ızdırabını ve yorğunluğunu...nelerin başıma geleceğini bildiğimden korkuyorum...düşünmek bile üzüyor beni..nasıl toparlanırım bilmem..böylesi daha zor elif ya...daha cok zirve yapıyor hayaller...sanki sona yaklaşmaya az kaldı..parmağımla dokunacağım gibi geliyor...ama gel gör ki ...ne kadar yükseğe uzanırsan dibe batması yıkılması daha sert oluyor...bilmem ki...zaman ne getirir...üzüntümü sevinçmi....
hı ne dersin..ne getirir canım?

Allah bilir be gülüm ne diyim ama şunu bil ki her hayır da bir şer, her şerde de bir hayır vardır. sonuç ne olursa olsun nasip böyleymiş diceksin umarım olumlu olur yoksa gerçekten sözün bittiği yerde olacağız sana o zaman ne derim nasıl teselli veririm bilemiyorum. sen de korkma yaşayacaklarından ama süreci bilmek gerçekten sıkıntı veriyor pozitifse ne yaşayacaksın hayallarini büyütüveriyosun şöyle müjde veririz şöyle alışveriş yaparız odasına şunu alırız hemen hemen yaa kucağına alacağın günü burcunu doğum tarihini hangi ayın annesi olacağını..
ama negatifse de yaşayacağın buhranı biliyosun.ve bilmeme rağmen ben negatif aşılamam da ağlamıştım. aslında ağlamicaktım yumurtam gelişti ya buna şükür dedim olmasa bile gebelik üzülmicem dedim ama aşılamadan sonraki o süreçç belirtiler..kendini hamile olmana adapte ediyor. bir de negatif oldu adet olamadım o da sıkıntı. bir de geçen ay ben 32 günde adet oldum düşünüyorum çalışmıştık belirli günlerde. kasık ağrılarım falan olmuştu acaba tutunamadı mı diye düşünüyorum.
herneyse canım.sen belirtilere takılma çok yanıltıyor insanı hataya düşme.bence fazla bekleme de 12. günde kanda baktır. bitsin gitsin.daha fazla yük yükleme sırtına.
dilerim ikimizde sırasıyla hamile oluruz..

merhaba kızlar bende bu ay klomene başladım 4.günümdeyim.perşembe günü doktora gidicem..ilk defa kullanıyorum ben doktor takibine yeni başladım..doktor beni ne için çağırdı biliyor musunuz ? yumurtalarıma mı bakacak büyüdü mü diye ? büyümediyse iğne mi vuracak yukarda konuşmuşsunuz ama ücretli mi bu vurduğu iğne ben devlet hastanesine gidiyorum..çok soru sordum ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

eveeet bu gün gittik dr a . muayene geçmiş falan herşeyi anlattım . muayeneden sonra umit yok dedi . biz son bir defa ileride keşke deneseydik dememek için denemek istiyoruz dedik peki dedi.ve reçeteleri yazdı. yazdıkları: gonal f 450 lik 1 kutu merional 150 lik 3 kutu cevap alırsak bunların arkası gelecek dedi . yumurtalık ları güçlendirmek içinde bıesteron dhea 25 mg günde 3 tane ve melatonina 3 mg 1 defa bunları ben keseseye kadar kullanacaksın igne oldugun zaman bile dedi . sevde ecelf daha önce içimde umut oldugu için dr gittigimde heyecan yapardım bu sefer umudum yok heyecanda yok robot gibi hissettim kendimi . reglinin 1. günü beni ara dedi ay sonuna dogru olacagım bakalım ne olacak . allah hepimize hayırlısını versin. sevde canım bak 1 hafta geçti bile az kaldı sabır arkadaşım çook öptüm. ecelf seninde raporlar yetişmişgözün aydın inşallak tedavinde su gibi akar canım çok öptüm.

hayırlı olsun ,altan ultrasonla yumurtların durumuna bakar canım ,daha deneyimli arkadaşlar yazar sana birazdan bende gecen ay başladım hormonlarım tavan yaptı ilişki yasağı koydu adet olunca gel dedi adetim geçikti pazartesi adet olamadığım için gidecem bakalım artık hayırlı

hakkına hayırlısı olsun canım sen 2. çocuk içinmi ugarşıyordun

off alttan muayene miii ?? çok acır mı acaba yaaaa korktum ben şimdik..cevap için teşekkür ederim bu arada.

selam canım. bende ilk defa geçen hafta gittim senin gibi doktora. 5 gün klomen kullandım bitince gittim doktoara alttan ultrasonla baktı yumurtalar oluşmaya başlamış dedi 2 gün sonra tekrar gel dedi gittim tekrar alttan ultrasonla baktı yumurtalar büyümüş dedi boyutlarını söledi kaliteleri iyi oldugu için iğneye gerek duymadı yani bana iğne yapmadı şimdi gün aşırı ilişkiyle adet tarihini bekliyoruz. muhtemelen seninde bakıcak boyutlarına kalitesine göre iğne vurup vurmıxcanı sölicektir.
2 marka iğne var preglny bide otrivelmi ne öle bişi prglny 20 tl ama zor bulunuomuş otrivelle 70-85 tl arası değişio doktora söyle ona göre ikisinide yazsın hangisini bulabilirsen onu vurdurursun iğneye gerek duyarsa .
inş. iğneye gerek duymadan müjdeli haberleri alırız ; )

oooooo cemrecim sen nerelerdesin yaa geçmiş olsun yinemi hırsız sende mıknatısmı var bu hırsızlara karşı canım yaa allah..Benim cinsiyet belli oldu canım kızım oluyor ama sen her zamanki gibi okumamışsın geçmişi :) Takma kafana herşey olacağına varıyor rabbim hayırlısını nasip etsin canım..
sana katılıyorum canım cemre eskisi gibi muzip değil durgunluk gelmiş napıcazki hepimizde aynı dertler yokmu Allahım bana nasip etti inşallah en kısa zamanda sizlerede nasip eder canım amiiinn..
hayırlısı canım inşallah hislerin doğru olur..Derken anlattın yaa benim doğum tarihim 5 kasım ve 8 kadımda adet oldum..Sonra bebeğim olacğaını öğrendim doğum günümden sonraki ayda bak görüyormusun sen demesen böle bişeyi benim hiç aklıma bile gelmeyecek:44: İnşallah şurdan gitmeden sizlerin birer bireeeer güzel haberlerini alırım canım..

Aramıza yeni arkadaşlarımız katılmış yine hepsi hoşgelmiş tedavileri hayırlı olsun inşallah rabbim onlarında dualarını kabul eylesin inş. amiinn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…