Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

çok güzel inş hayırlısıyla kucağına alırsın inşş bende senin gibi bu güzel haberi alırım benim adetime daha 14 gün var şimdiden adet ağrısı var anlayamadım bu kadar erken ağrım olmaz ama hayırlısı

cnm 14 varsa yumurtlama dönemlerindesin bence ben 2 ay klomen kullan bu ay klomen ve çatlatma iğnesi tabi rahim filmide eklendi ve çok şükür hamileyim Allah yüzünü görmek nasip etsin n kısa sürede bu hasreti çekenlerede nasip etsin inş

Allah bilir be gülüm ne diyim ama şunu bil ki her hayır da bir şer, her şerde de bir hayır vardır. sonuç ne olursa olsun nasip böyleymiş diceksin umarım olumlu olur yoksa gerçekten sözün bittiği yerde olacağız sana o zaman ne derim nasıl teselli veririm bilemiyorum. sen de korkma yaşayacaklarından ama süreci bilmek gerçekten sıkıntı veriyor pozitifse ne yaşayacaksın hayallarini büyütüveriyosun şöyle müjde veririz şöyle alışveriş yaparız odasına şunu alırız hemen hemen yaa kucağına alacağın günü burcunu doğum tarihini hangi ayın annesi olacağını..
ama negatifse de yaşayacağın buhranı biliyosun.ve bilmeme rağmen ben negatif aşılamam da ağlamıştım. aslında ağlamicaktım yumurtam gelişti ya buna şükür dedim olmasa bile gebelik üzülmicem dedim ama aşılamadan sonraki o süreçç belirtiler..kendini hamile olmana adapte ediyor. bir de negatif oldu adet olamadım o da sıkıntı. bir de geçen ay ben 32 günde adet oldum düşünüyorum çalışmıştık belirli günlerde. kasık ağrılarım falan olmuştu acaba tutunamadı mı diye düşünüyorum.
herneyse canım.sen belirtilere takılma çok yanıltıyor insanı hataya düşme.bence fazla bekleme de 12. günde kanda baktır. bitsin gitsin.daha fazla yük yükleme sırtına.
dilerim ikimizde sırasıyla hamile oluruz..
bugün sabah bacak ağrılarıyla uyandım..ve hala ağrıyor...içim iki büklüm..gözlerim bugulu...yine aynı kötü son beni bekliyor hissediyorum...tutmadı malesef sanırım....şimdi ne yapacağımı nasıl katlanacağımı bilmeden bir garip hallerdeyim...canım bu progestanı kaç gün kullanacağım..doktora sormayı unuttum..ve şimdi aramak istemiyorum..sen ne kadar kullanmıştın..ona göre bende bırakacağım..bir umutla başlıyoruz bin bir emekle bin bir sıkıntıyla...sonuçu güzel olsa unutulur cekilen herşey..unutulur gider..ama şimdi ikiye üçe katlanıyor...eşim geçen sene rahim filmi cektiğim ay hamile kalmıştım ya..o yüzden regl olunca yine film çektirelim..sonraki ayda yine aşılama yaptıralım diyor..ne dersin??
anlayamıyorum...yumartalıklar gelişiyor..eşimde sorun yok..geçen sene film cektirdim..neden peki???neden olmuyor ???tek bir cevabı var..o kadar netti..HENÜZ Allahın takdiri yok...ve malesef yapacak bişey yok..umarım en kısa zamanda nasip eder.
şimdi böyle bir durumdayken 12.günü kan da baktırmaya gerek varmı?aşılama gününü saymıyorum henüz 8.gün bugün..ama catlatma iğnesininin yapıldığı geceden sonraki 10.gün..neye göre bakayım ben...hoş..neye niye bakacağım o da ayrı konu...
eveeet bu gün gittik dr a . muayene geçmiş falan herşeyi anlattım . muayeneden sonra umit yok dedi . biz son bir defa ileride keşke deneseydik dememek için denemek istiyoruz dedik peki dedi.ve reçeteleri yazdı. yazdıkları: gonal f 450 lik 1 kutu merional 150 lik 3 kutu cevap alırsak bunların arkası gelecek dedi . yumurtalık ları güçlendirmek içinde bıesteron dhea 25 mg günde 3 tane ve melatonina 3 mg 1 defa bunları ben keseseye kadar kullanacaksın igne oldugun zaman bile dedi . sevde ecelf daha önce içimde umut oldugu için dr gittigimde heyecan yapardım bu sefer umudum yok heyecanda yok robot gibi hissettim kendimi . reglinin 1. günü beni ara dedi ay sonuna dogru olacagım bakalım ne olacak . allah hepimize hayırlısını versin. sevde canım bak 1 hafta geçti bile az kaldı sabır arkadaşım çook öptüm. ecelf seninde raporlar yetişmişgözün aydın inşallak tedavinde su gibi akar canım çok öptüm.
ah canım benim...sabır ediyoruz da sonucu selamet olsa keşke...cok moralim bozuk..cok canım sıkkın ve gerğinim..belim başım bacaklarım ağrıyor..tipik adet belirtileri...umudum tükeniyor..tutmadığını içim hissettiiriyor ve ben acısını ve sıkıntısını öyle derin hissediyorumki...senin yazdıklarını okuyunca inan cok üzüldüm..umut yok ne demek ya...böyle denirmi???canım benim...cok takdir ettim sizi..umut olmasada cabalamanıza...Allah dan umut kesilir mi...verecçek olan o değilmi???hıyırlı olsun..senin tedavinde su gibi akar inşallah canım benim..
kzılar bugun doktora gıttımm. suan 2 yumruta var dedı bırı 13 bırı 12 mm ımışş..
3 gun daha ıgne yapıp pazartesı tekrar kont gıtcem. adetımın 7.gunu olmasına ragmen ı gelışmısss sevındırık oldum..
daha da olabılır yumurtan dedı bakalım pazartesı bakıcak sanırm carsamba asılama olucamm..

heyean basıyoo o aletın bana gırdını dusundukce ter basıyo resmenn sakınlestırıcı falanmı ıcsem napsam yaa:KK43:( o gunn
canım...cok güzel büyümüş yumoşlar..harika bir gelişme..hiç sakinleştiriciye gerek yok...merat etme..3-5 saniyede takıyorlar..umarım sonucu güzel olur.
tahlil sonucumu aldım ve çok şükürki hamileyim 183.3 çıktı darısı isteyen herkezin başına inş

eslem cim ne güzel bir haber..tebrik ederim..ve hayırlısıyla tamamına erdirsin rabbim...keşke bizde senin gibi güzel haberler alabilsek..belirti durumları neydi senin..varmıydı bir belirti..anlatırmısın bize..

bugün sabah bacak ağrılarıyla uyandım..ve hala ağrıyor...içim iki büklüm..gözlerim bugulu...yine aynı kötü son beni bekliyor hissediyorum...tutmadı malesef sanırım....şimdi ne yapacağımı nasıl katlanacağımı bilmeden bir garip hallerdeyim...canım bu progestanı kaç gün kullanacağım..doktora sormayı unuttum..ve şimdi aramak istemiyorum..sen ne kadar kullanmıştın..ona göre bende bırakacağım..bir umutla başlıyoruz bin bir emekle bin bir sıkıntıyla...sonuçu güzel olsa unutulur cekilen herşey..unutulur gider..ama şimdi ikiye üçe katlanıyor...eşim geçen sene rahim filmi cektiğim ay hamile kalmıştım ya..o yüzden regl olunca yine film çektirelim..sonraki ayda yine aşılama yaptıralım diyor..ne dersin??
anlayamıyorum...yumartalıklar gelişiyor..eşimde sorun yok..geçen sene film cektirdim..neden peki???neden olmuyor ???tek bir cevabı var..o kadar netti..HENÜZ Allahın takdiri yok...ve malesef yapacak bişey yok..umarım en kısa zamanda nasip eder.
şimdi böyle bir durumdayken 12.günü kan da baktırmaya gerek varmı?aşılama gününü saymıyorum henüz 8.gün bugün..ama catlatma iğnesininin yapıldığı geceden sonraki 10.gün..neye göre bakayım ben...hoş..neye niye bakacağım o da ayrı konu...

ah canım benim...sabır ediyoruz da sonucu selamet olsa keşke...cok moralim bozuk..cok canım sıkkın ve gerğinim..belim başım bacaklarım ağrıyor..tipik adet belirtileri...umudum tükeniyor..tutmadığını içim hissettiiriyor ve ben acısını ve sıkıntısını öyle derin hissediyorumki...senin yazdıklarını okuyunca inan cok üzüldüm..umut yok ne demek ya...böyle denirmi???canım benim...cok takdir ettim sizi..umut olmasada cabalamanıza...Allah dan umut kesilir mi...verecçek olan o değilmi???hıyırlı olsun..senin tedavinde su gibi akar inşallah canım benim..

canım...cok güzel büyümüş yumoşlar..harika bir gelişme..hiç sakinleştiriciye gerek yok...merat etme..3-5 saniyede takıyorlar..umarım sonucu güzel olur.

eslem cim ne güzel bir haber..tebrik ederim..ve hayırlısıyla tamamına erdirsin rabbim...keşke bizde senin gibi güzel haberler alabilsek..belirti durumları neydi senin..varmıydı bir belirti..anlatırmısın bize..

sevdecım sakınn ollllllllllllllllll

ortada fol yok yumurta yokkk daha adet gunun bıle gelemdııı sakın ol dusunmee olursanda olursun yapcak bısı yokkk yanı ALLAHIN takdırı buu bu ne canım kendımızıı mı oldurcez sınır sıkıntı stres cnm olmadıysa tup olurrr kafanı yorma dagıtmaa o kafa sana daha cokk lazım olucak hersey cocukta dgl suan bızde saplantı halıne geldı olmaıdgı ıcın kendımızı eksık zannetdıyoruzz ama ole dgll
benım ustumdkıde dogurdu arada seslerı gelıyoo ıcım gıdıyo ama napıyım onun dısında artık dusunmuyroum dusundumde ne oldu dıye dusunuyroumm bol bol dua et hayırlı evlat ısteee

eveeet bu gün gittik dr a . muayene geçmiş falan herşeyi anlattım . muayeneden sonra umit yok dedi . biz son bir defa ileride keşke deneseydik dememek için denemek istiyoruz dedik peki dedi.ve reçeteleri yazdı. yazdıkları: gonal f 450 lik 1 kutu merional 150 lik 3 kutu cevap alırsak bunların arkası gelecek dedi . yumurtalık ları güçlendirmek içinde bıesteron dhea 25 mg günde 3 tane ve melatonina 3 mg 1 defa bunları ben keseseye kadar kullanacaksın igne oldugun zaman bile dedi . sevde ecelf daha önce içimde umut oldugu için dr gittigimde heyecan yapardım bu sefer umudum yok heyecanda yok robot gibi hissettim kendimi . reglinin 1. günü beni ara dedi ay sonuna dogru olacagım bakalım ne olacak . allah hepimize hayırlısını versin. sevde canım bak 1 hafta geçti bile az kaldı sabır arkadaşım çook öptüm. ecelf seninde raporlar yetişmişgözün aydın inşallak tedavinde su gibi akar canım çok öptüm.

canım inşallah sonuç alırsın bende sanırım gelecek ay bu tedaviye geçeceğim maliyeti ne kadar acaba nu ilaçların hepsinin

cnm 14 varsa yumurtlama dönemlerindesin bence ben 2 ay klomen kullan bu ay klomen ve çatlatma iğnesi tabi rahim filmide eklendi ve çok şükür hamileyim Allah yüzünü görmek nasip etsin n kısa sürede bu hasreti çekenlerede nasip etsin inş

selam bende 5 defa klomen kullandım ama yanıt vermedi ve rahim filmi çektim tüpüm açıldı ve 6. kez klomen kullandım bu ay iğnemide oldum inşallah senin gibi hamile kalırım ilk defa iğne verdi doktor çok umutlu değilim hayırlısı 2 yıldır uğraşıyorum

yumurtanın çatladıgın nasıl anladın peki

Kizlar mrb. Bugun saat 6da test yaptim nasil olsa negatiftir diye bkmadim kiyiya koydum saat 8de bir baktgmda testi hic gunese isiga tutmadan ikinci cizgi belirmis net. 2saat icinde olan gecersiz diyceksiniz belki ama ayni markayi 1-2hafta once yaptgmda hc bisey yoktu tek cizgydi ama bugun gorunce sok oldum adtim geceli 1.5 hafta oldu nlur dua edin kizlar insallah mevlam nasip etmistir

eslem cim ne güzel bir haber..tebrik ederim..ve hayırlısıyla tamamına erdirsin rabbim...keşke bizde senin gibi güzel haberler alabilsek..belirti durumları neydi senin..varmıydı bir belirti..anlatırmısın bize..[/QUOTE]

benim iğneden sonra 8. gün belim ağarmaya başladı halada devam ediyor 10. gün karnıma ağrılar giriyordu hatta eşime bak eşeliyor beni tutunuyo heralde diyordum başka bi belirtimde yoktu bugün iğneden sonra 15. gün göğüslerim yeni ağırmaya başladı

selam bende 5 defa klomen kullandım ama yanıt vermedi ve rahim filmi çektim tüpüm açıldı ve 6. kez klomen kullandım bu ay iğnemide oldum inşallah senin gibi hamile kalırım ilk defa iğne verdi doktor çok umutlu değilim hayırlısı 2 yıldır uğraşıyorum

yumurtanın çatladıgın nasıl anladın peki

bende ilk defa iğne kullanmıştım inş hepiniz hamle kalırsınız inş benim bebeğimde bana tutunur ve gelişir

Canım bende bu ay son kez klomen kullandım. 4 Gün önce çatlatma iğnemi vurdurdum ve iki yıldır bebiş için uğraşıyorum:) Sen iğneni ne zaman oldun? :nazar:

Kizlar mrb. Bugun saat 6da test yaptim nasil olsa negatiftir diye bkmadim kiyiya koydum saat 8de bir baktgmda testi hic gunese isiga tutmadan ikinci cizgi belirmis net. 2saat icinde olan gecersiz diyceksiniz belki ama ayni markayi 1-2hafta once yaptgmda hc bisey yoktu tek cizgydi ama bugun gorunce sok oldum adtim geceli 1.5 hafta oldu nlur dua edin kizlar insallah mevlam nasip etmistir

Canım burda ne hikayeler okuduk. Umutlu ol. Rabbim büyük. İnş. meleğin seninledir. :nazar:

benim iğneden sonra 8. gün belim ağarmaya başladı halada devam ediyor 10. gün karnıma ağrılar giriyordu hatta eşime bak eşeliyor beni tutunuyo heralde diyordum başka bi belirtimde yoktu bugün iğneden sonra 15. gün göğüslerim yeni ağırmaya başladı

Canım rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.:nazar: Yumurtlama zamanı akıntın ve göğüslerde bi farklılık olmuşmuydu? Bende ikiside hiç olmadı.

Son düzenleme:
Canım bende bu ay son kez klomen kullandım. 4 Gün önce çatlatma iğnemi vurdurdum ve iki yıldır bebiş için uğraşıyorum:) Sen iğneni ne zaman oldun? :nazar:

.

ben 1 nisanda vurdum iğneyi 8 gün oldu batmalar falan oluyor bazen belim çok ağrıyor ama hiç olacak gibi bir hissimde yok çünkü hep hayal kırıklığı yaşadım umutlanmak çok kötü bişey

canım umut herzaman vardır duyuyoruz doktorların asla çocuğun olmaz dediği insanlar evlat sahibi oluyor. tedavini ol ben cevap vereceğine inanıyorum.

sevde cim sen rabbimden bile önce takdiri vermiş gibi görünüyorsun yapma böyle bu kadar umutsuz olma biliyosun adet ve gebelik belirtileri birbirine benzer. bacak ağrısı dedin ben ümitlendim mesela.
rahim filmi konusuna katılmıyorum. o o zaman öyle denk gelmiştir. yine hemen tıkanıcak diye birşey yok.zaten bir rahim filmi 5 yıl geçerli oluyor. ama tutmazsa tüplermi tıkandı diye bakılabilir. neticede biz düşük yapan insanlarız.

bu arada ben adet oluyorum biliyomusun.çok garip dünden beri kalçam kasıklarım falan ağrıyodu şişkinlik vardı ama daha bugün 25. günüm. canım sıkıldı.ben hesaplar yaparken rapora yetişicek diye çok kötü bi süpriz yaptı bana.
benim tiroidim düzene girdi ya bir de coraspin içiyorum o da kanı sulandırıyor tabi. şimdi bu böyle 2-3 gün sökülmez leke leke gelir 28. günümde adet olucam sanırım.geçen ay 32. günde ondan önceki ay 29. günde olmuştum genel ortalamam 30 günde birdi.aslında 28 günde bir adet olmak iyi bişey ama bu ay değildi ya!!

heyet salı günü benim adetim salı günü başlasa yetişemiyorum artık raporum çıktığında 5. günümü çoktan geçmiş oluyorum.
tek şansım şuan salı günü heyetten geçtiğini öğrendiğimde gidip ilaçlarımı yaazdırmak ve kendim alıcam demek.rapor çıkmazsa mesuliyet kabul etmeyebilirler ama olsun napşyım denemeye değer.
ben dosyamı teslim ederken kıza söledim adetim yakın diye yetişir mi diye. rapor çıkmadan ilaçları almayın demişti bazen sorun çıkabiliyor falan. demekki rapor çıkmadan ilaçları yazdırabilirim.
artık öle yapıcam sanırım.
ya bu coraspin benim kanımı çok mu sulandırıyor ne kanama ihtimalini arttırıyor..sanırım..bıraksam mı acaba?

sevdecim progestanı unutmuşum. ben kanda negatif sonucu aldıktan sonra bile doktorum kesmemişti. kanama yok dedi geç döllenme olabilir demişti. adet olacaksanız progestan kullanmanıza rağmen olursunuz demişti nitekim 5 gün gecikmeyle de olsa adet oldum.sen de bırakmicaksın devam ediceksin.bence yüzün gülecek arkadaşım.psikolojini bozma tutunmaya çalışan bir yavrun olabilir karnında Allaha dua et yazdıysa olur biliyosun hiç belli olmaz.sevde

kızlar merhaba,

bende geçen hafta doktora 2. bebiş için bende pcos olduğum normal yoldan olmuyor anca tedavi şimdi adet olmak için ilaç kullanıyorum bana da klomen verdi inşaallah çok uğraşmadan bebişlerimize kavuşuruz kızlar RABBİM herşeyin hayırlısını versin.buarada gerçekten ikizim olsun istiyorum... :)))

klomen kullanıpta ikizi olan arkadaşlarımız var darısına sana inşş

canım bize hayırlı haberlerle gel ne yaptın kan testi yaptınmı sonucu bekliyoruz

X