Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlar bugün adetimin 4. günü doktora gittim. Yine klomen verdi. Bu ay 7. olacak. Çok değilmi yaww. Ben aşılama için tedavi başlatacak sanmıştım. Siz kaç ay kullandınız?

Sorun neymiş kuzeycim ? Söylemiyormu neden 7. ye aynı tedaviye devam ettiğini ? ..:44:

Kızlar bugün adetimin 4. günü doktora gittim. Yine klomen verdi. Bu ay 7. olacak. Çok değilmi yaww. Ben aşılama için tedavi başlatacak sanmıştım. Siz kaç ay kullandınız?

canım morel bozmakıstemem ama 7 ay klomen kullanmak zararlıdır.ben cok doktor degsıtırıdm hepsının ortak dedıgı 4 aydan hatta 6 aydan en fazlasıı klomen kullanmammakkk cunku kıst yapıyo dedıler ben 3 ay kullandım.bıraktım halde kıstlrle ugrasıyorum kı bende hıc kıstt mıst olmazdı.etkısı devam edıyo ama olumsuz tarafı devam dıyo keske yumrtlatıcı etkısı devm ets ne ı olur...bence bıdah kullanma asılama gecılcek

canım aşılama yaptırdığın ay ovulasyon takip ücreti almıyolar ov.takibi yapıp çat. iğnesi vurup doğala bırakıyosa 120 tl ücreti.aşılama yapılıcaksa 378 tl ov. tabiki sperm yıkama ve operasyon hepsi yani.5000 tl de abartmışlar yani canım bir aşılama maksimum en özel merkezde bile 2500 tl zaten 3000 tl den tüp bebek yapıyolar valla pazarlık yapın ne kopartıyosanız kardır iğneleri alırken de indirim yaptırın 150 ye ver deyin kurtarıyosa veriyo.bugün cumartesi ben de günümü atlattım anca girebildim.umarım kontrolün iyi gitmiştir yumoşların büyümüştür.devletten şaşmamak lazım canım evet zeynep kamil den memnun hep insanlar benim de içim ferah nasibimizde varsa hangi hastane ne farkeder ki heryer de ilacı verip takip yapıyolar devletin de prosedürleri var hasta haklarını da savunuyolar o yüzden içim rahat pazartesi randevumu aldım smear testim için gidiyorum herşey yolunda giderse evraklarımı teslim edicem sonucu çıktığında dosyam açılıcakmış o gün heyetten de 1 hafta 10 güne çıkar heralde umarım bir aksilik çıkmaz 15 nisana kadar yetişirrr...senden de güzel haberleri almayı çok istiyorum canım ya.inşallah girersin bu akşam:)

canım Allah kurtarsın sağlıkla kucağına al inşallah benim bir arkadaşım da senin gibi son aylarında erken doğum tehlikesi atlattı sonra da verilen ilaçlardan mıdır nedir sancı mancı hiçbişeyi kalmadı bebeğin hiç gelmeye niyeti yoktu günü geldiğinde tanıdık bir ebe muayne etmiş daha 1 cm açılman var demiş 10 cm olması lazım demiş 10 güne kadar doğurursun demiş o da bekleyemedi korktu bebeğe bişey olur diye sezeryan oldu. normal doğum öyle doktorun verdiği günde günü gününe olmuyor bekleyeceksin.ama o da berbat bişey diyo annesi kızın:) bence sezeryan ol oh rahatlık temiz pak şimdi dikişler bile yapıştırma:) yeterince sıkıntı çekmedin mi evlat sahibi olabilmek için zaten.hayırlısı olsun gülüm.iyi haberlerini bekliyoruz.

tabiki kendi kendine çatlaması daha iyi canım onlarda haklılar da işte iğneyle gününü saatini biliyolar çatladımı çatlamadı mı kontrol etmeye gerek duymuyolar birdaha.aslında en güzeli kendi çatlaması da işte ya çatlamazsa hormonlardan daha da büyürse.herneyse çok sevindim endometrium da toparlanmış çok süper nasip olacaksa grip mrip vız gelir hayırlı haber inşallah arkadaşım. tiroidini ihmal etmişsin ben 50 mg içiyorum şuan 1,000 adetimin 2. günü zeynep kamilde yaptırdığım testte çıktı.çok illet bişey ya.bak ilk ölçtürdüm eylülmüydü neydi 4.67 çıktı 25 mg ile başladık 1 ay sonra 2.91 e düştü güzel dedik devam ettim 25 mg a. 1 ay sonra 3.61 çıktı bakalım sabit kalıcak mı bu da normal sayılır belki bünyen buna endekslidir dedik.1 ay sonra 4.00 çıktı yani ilaç yetmemeye başladı.sonra 50 yaptık ilk ay 2,18 çıktı bu ay 1.000. uzunca bir süre yeter inşallah.sen hemen ilacını 100 mg yap kahvaltıdan en az yarım saat önce aç karnına al bol su ile yut böbreklerin iyice süzsün.5 nisan büyük gün.içini rahat tut.olacaksa olur nasibinse canım..

ben 2 ay üst üste kullandım sonra 3 ay ara verdim 1 ay daha içtim.yani toplamda 3 ay.sonra iğnelere geçtik. ne kadar ay ara verirsen ver 6 kereden fazla kullanılmamalı demişti doktorum o da maksimum.istersen 1 yıl ara ver önemli değil kaç ay alındığı önemli demişti.

Sorun neymiş kuzeycim ? Söylemiyormu neden 7. ye aynı tedaviye devam ettiğini ? ..:44:

Valla ağzından cımbızla laf alınan cinsten bi doktor. Aşılama masraflı son bi şansını klomende dene dedi. Benim eşimde bi sorun yok canım. Bende yumurtlama bozukluğu var. Klomenle uğraşıyoruz işte.

Bende zararlı diye biliyorum ondan takıldım canım yaa Bende 6 ayda hiç kist yapmadı ama yumurtalar ya az büyüdü yada çok bi ortasını bulamadık.

Ben 3 ay bi kullandım. 3 Ay ara verdim. Tekrar bi 3 ay daha kullandım. Ama sonuçta toplam önemli tabi. Ben napim şimdi yaa Bu 4. doktor artık. Bunların birinin dediği ötekini tutmuyor.

Farlutal biteli 6 gün oluyor ama ben hala regl olmadım, kaç gunde etkısını gosterır bu? Daha once 4 gune kalmazdı.:44:

bir infertilite merkezine danuş bence canım. klomen rahim duvarını inceltiyor çok kullanılmasını sakıncalı buluyor doktorlar zaten vücut ilk 3 seansta vereceği tepkiyi veriyor ard arda rahim duvarı inceliyor sonra toparlanamıyor.sonra hamile kalsan bile düşük oluyor yada kimyasal tutunamıyor bebekler.benim bebeğim de ondan düşmüş olabilir.zaten rahim anomalim var endometrium çok kalın değil bir de klomen içtim.desteklememize rağmen az geldi.bir de ben coraspin içiyorum kanı sulandırsın daha hızlı akış olsun diye.bakalım tekrar gebelik oluşursa göreceğiz işe yarayıp yaramadığını.zaten gebe kalırsam ben kan sulandırıcı iğne kullanıcam göbekten.çok sabırsızlanıyorum yine biran önce başlamak istiyorum artık tedaviye...

sevdecim naptın canım hala trabzondamısın çok merak ediyorum umarım iyi haberlerle dönersin canım.

kızlar cevap lütfen ben klomene başladım ve bugun adetimin 7. günü soğan kürü yapabilirmiyim klomenle birlikte lütfen doktoruma soramam bilen yokmuuuuu

kızlar cevap lütfen ben klomene başladım ve bugun adetimin 7. günü soğan kürü yapabilirmiyim klomenle birlikte lütfen doktoruma soramam bilen yokmuuuuu

Evet yapabılırsın canım ,ben yapmıştım. Gerçi işe yaramadı ya o da ayrı bı konu

okuduklarıma göre rahim duvarını inceltiyomuş o da hamile kalmayı engelliyor. zaten klomenin yanında bazı doktorlar rahmi kalınlaştırmak için ilaç veriyorlar.

Sağol canım ya. Rabbim büyük dedim bugün son defa olmak üzere başladım klomene. Senin tedavin ne durumda. Bu ay takip aşılama bişey yaptıracakmısın?

Arkadaslar merhaba//lutfen cevap bilgisi olan cevap versin, ilgilensin sorumla..ben bu ay klomen tedavisi etdim, gunde 2tablet 5gun..adetim son 4ayda guzel 29-30 gunden bir olurdu, aama gecen ay 5gun gecikdi, yani 35ci gun oldum..simdi doktordan yumurta takibinden geliyorum 14cu gunum , ve iki tane ymurtam gelismis, sag tarafda 12mm, sol tarafda 14mm. doktora 2gun sonra gel buyurse catlama ignesi yapalim dedi..sizce buyurmu ? boyle bir durumla karsilasan oldumu ? sonuc ??? bi syeler yazin lutfen..

Merhaba caNlar
Fikrinize ihtiyacım var!!!
Bu ay klomen kullandım ve bugün 21. Gün adet olacakmış gibi sancım var normalde 40 günden önce de olmam. Sizce hamileliktir diye ümitlenmem saçma mı olur??

Merhaba caNlar
Fikrinize ihtiyacım var!!!
Bu ay klomen kullandım ve bugün 21. Gün adet olacakmış gibi sancım var normalde 40 günden önce de olmam. Sizce hamileliktir diye ümitlenmem saçma mı olur??

günaydın canım ben yeniyim bilmiyorum birazdan deneyimli arkadaşlar yazar sana

sevdecim naptın canım hala trabzondamısın çok merak ediyorum umarım iyi haberlerle dönersin canım.

canım..giremedim hafta sonu nete..cumartesi akşam geldik zaten trabzondan..dün de ev işleri ile meşguldum tüm gün..cok şükür her şey yolunda 7.günümde 10-11mm iki tane yumurtam oluşmuş canım..rahim duvarını da özellikle sordum..şükür bi sorun yokmuş..normal sınırı 8 mm imiş benimki 10,5 mm civarında..yani herşey yolunda dedi dokorum..çarşamba tekrar kontorole gideceğim..ve cuma günü aşılama günü olarak kararlaştırıldı..cuma günü transfer yapılacak..artık carşamba giderim ve gelmem..3 gün izin alacağm iş yerinden..git gel yorgunluk olmasın diye..hatta cuma da kalıp cumartesi döneriz hemen yola cıkmayalım diye..eşimin sperm sonuçlarındada bi sorun yokmuş...canım artık bu cuma bitecek herşey hayırlısıyla ..artık gerisi Allahın takdiri...biz elimizden geleni yapıyoruz..kısmet ...umarım Allah emeklerimizi boşa cıkarmaz..

sevde hakkına hayırlısı olsun canım allahım kolaylık versin ,biz artvindeydik canım trabzona gidip gelmenin zorluğunu bilirim ozaman tedavi görmüyorduk ama genede hastane işleri için gidip geliyorduk inan çok zor oluyordu sen nerdesin canım rizede falanmı

Evet cnm ya demekki zamanla ilaç yetmemeye başlıyomuş sürekli kontrol etmedikçe anlamıyor insan...Dediğin gibi içiyorum ilacı inş hemen normal seviyeye düşer tshım bakalım..İnş 5 nisanda size hayırlı haberler verebilirim çok sağol arkadaşımm..

mrb arkadaşlar bende 2 yıldır bebek istiyorum bizimkisi sebepsiz acaba yumurtlaması olupta klomen kullanan arkadaşlar varmı? doktorumdan klomen istedim ancak senin yumurtlaman oluyo dedi vermedi belki sebep olur dimeştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…