Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Cnm klomen adet gecikmesi yapabilir ondan öyle olmuştur..Bu arada 14. güne göre boyutların biraz ufak kalmış ama bu büyümüyecek anlamına gelmez..Ben de 13. günde yumurtamın 14 mm olduğunu öğrenmiştim incirin yumurtayı büyüttüğü söylendiği için hemen incir takviyesi yaptım ve 16.günde yumurtam 22 mm olmuştu..Yani senin de yumurtan büyüyebilir ve günde 4-5 tane incir yemeni tavsiye ederim sonraki kontrolündeki boyutunuda buraya yazarsın bakalım ne kdr etki edicek..

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar bende 2 yıldır bebek istiyorum bizimkisi sebepsiz acaba yumurtlaması olupta klomen kullanan arkadaşlar varmı? doktorumdan klomen istedim ancak senin yumurtlaman oluyo dedi vermedi belki sebep olur dimeştim

Evet cnm benimde yumurtlama gerçekleşiyor ama çok yavaş oluyo bunu hızlandırmak için günde 1 kez adetin 3. günü klomen içtim ben de..ve 22 günde ovulasyonum gerçekleşti normalde 40-45 i bulabiliyodu bu ilacı içmeseydim..

hımm benimki 28 günde bir gerçekleşiyo ondan vermemiş olabilirmi ne bileyim etrafımdaki herkes kullanmış kaç doktora gittim vermeni cumartesi artık dedimki sizde uygun görüseniz kullanmak istiyorum dedim oda hayır dedi yine beklemeye aldı beni

yok malesef canım..rize olsa daha kolay olurdu..Bayburttayız. ve her defasında zigana dağlarını aşmak durumunda kalıyoruz..175 km..yine de şükür..orasıda olmayabilirdi...gidip geliyoruz ..cok saol canım ..

Geç de olsa ovulasyonun gerçekleşiyor diye dr.un ilaçsız yumurta takibi yapmış istemiş demekki..Bazı dr.lar hemen ilaca yönelme taraftarı değil bu bence de doğru bi yaklaşım dr.un yan etkilerinden dolayı vermek istememiş cnm..

galiba benim bi arkadaşım vardı yumurtalıkları az çalışıyomuş ilaç kullana kullana şimdi ilaçsız o yavaş çalışmada olmaz oldu ama işte beklemek ve nedenini bilememek çok zorr allahım kimseleri bekletmesin inş...

merhabalar....

klomene tekrar başlamıştım geçen hafta çarşamba yumurta takibine gittim 2 tane yumoşum olmuş herşey gayet normal yumoşların boyutu iyi.o günün akşamına iğnemi oldum şimdi çalışmalar devam ediyor.hayırlısı bakalım

allah gönlüne göre versin inş. ikisi birden döllenir

Cnmmmm hoşgeldinn hadi bakalım kolay gelsin size ozaman:)) İşin sonuna doğru gelmişsiniz nerdeyse.. Ben 23.günümden sonra dinlenmeye çekildim İlişki yasağı koydu 5 nisana kdr bir üzüldümki sormaaaa Bhcg vericem o tarihte..Valla herşey çok iyiydi benimde ama belli olmuyo işte..Benim tsh da almış başını gitmiş belki oyüzden de olmaz üfff...Kısmet artık bekleyip görücezz..İnş senin de bu sefer olur tatlım beraber galip çıkarız bu işten he ne dersin:92:

arkadaşlar bana yardım edin! bugün çatlatma iğnemi yaptırdım. doktor kendinden çatlayacak gibi duruyo ama vuralım yine de dedi. yarına ilişki önerdi. bugün ilişki olmasında bir sakınca var mıdır? sizin doktorlar iğneden kaç gün sonra ilişki öneriyor? bu yumurta kaç gün yaşıyor?

Canım işi sağlama al. Bugünden itibaren girebildiğin kadar ilişkiye gir.

Arkadaşlar merhaba,
Doktor takibine gitmeden klomen kullanan var mı aranızda? Eğer kullandıysanız nasıl ? Yani yumurta takibi, çatlama zamanı..vs Ben ikinci çocuğu istiyorum pko yapısında olduğum içinde ilaçsız yumurtlayıp hamile kalamıyorum. Şu an adetliyimde bi denesem dedim kendi kendime kızımla doktora gitmek zor oluyor.. Bi fikriniz var mı kullanlar arkadaşlar ?
Allah isteyen dileyen herkese çifter çifter evlat versin her zaman dualarımdasınız...

allah gönlüne göre versin inş. ikisi birden döllenir
aminnnnn.hepimizin duaları kabul olur biran önce inş.

hoşbuldumm bebeeeemmm.ahhh ahhhh işkence haline dönüştü bu planlı ilişki.banada doktorum ilişki yasağı versede bende biraz üzülsem
niye yasakladı ki?hıııhhh bide tsh çıktı şimdi o nerden çıktı.ne dedi doktorun?
yaa inş. bu sefer olur.eşim yine çok umutlu bu aydan. artık regl olduğumda adama söyleyemez oldum mesaj atıyorum bende evde bile olsak :)
o yüzündeki ifadeyi görmek bi kere daha üzüyo benii

herkese merhabaa kızlaaaaaaaarrr :) Bayağıdır yoktum çünkü kimsecikler gelmiyor artık topiğe eskiler tekeeeer tekeer gitti topiğimiz eski canlılığını yitirdi çevrimdışı bakınıp çıkıyorum arada varmı yeni hamilemiz ?? Umarım tedaviye yeni başlayan yada kaldığı yerden devam eden arkadaşlarımızın bir an önce duları kabul olur rabbim yardımcınız olsun..

Cansu , Cemretibet ,Friendly , Durusel , Ercelf , selocan , hazan , rojdaaaaaaa sende gelmişsin canım hoşgeldin hayırlısı olsun yeniden başlamışsın ama yine klomen normal değil bence 7.kez başlamak bence dr. bu konu hakkında bir sor sonra sıkıntı olmasında hayırlısı olsun canım

selam arkadaslar bende bu ay ilk klomen kulanıcısıyım bende ikinci cocugumu düsünüyorum ama bir türlü olmuyor ikikez doktora gittim herhangi birsey yok dedi tahlil felan istemedi ultrasona baktılar yumurtalıklar temiz diyor ama olmuyor madem hiç birsey yok adetlerim neden bukadar düzensiz geçen ay adetim tam 15.gün geldi korktum acaba kist falanmı olustu diye doktora sordum yumurta tembelligi olabilir klomen verdi adetin 5.günü kulan 15. günde duphaston denilen bir ilac verdi klomenim bitti hatta duphastonda yarın bitiyor yani 5 nisan batım doktor gebelik olmassa bu ilaçlarla tekrar gelir baska ilac veririm dedi kolmen kulandıgımda asırı akıntı fazlalıgı oldu halada beyaz kremsi tazda akıntım var yumurta takibine yada çatlama için ignede vermedi nasıl olacak yada olmus anlayamadım ara ar kasıklarımda hafif agrılar oluyor ama öyle çok kasık agrım yok yumurtam çatladımı çatlamadımı anlamıyorumda ha bu arada duphaston gebelik olusursa düsügü önliyecek ha gebelik olmadıysa ilaç bittikten bir hafta sonra adet olursun dedi velhassıl kadın olmak çoook zoooor.........

Cnm yasaklama derken yani artık tedavimi bitirdim ya ben ve çatlamayla beraber ilişki oldu ya oyüzden fazla ilişki istemedi ztn yumurta 24 saat yaşıyomuş oyüzden çatlamadan bi gün önce ve çatladığı gün ilişki istedi ondan sonrada bırakın dedi..Nedenini sorduğumda ise gebelik oluşursa bi zarar olmasın diyeymiş..
Ay sen de bi alemsin kız evdeykende msj atıyon hee e bu da bi yöntem tabi:)))

Son düzenleme:
selam arkadaşlar hamileleğimin 5+4 haftasındaım bugün gebelik kesesini gördük ve beta hcg değerim 8048 ancak kalp atşını duyamadık çok tedirgin oldum sizce değerlerimnasıl ve kalp atışını nezaman duyarım ((

cansucum yaa bende 5 ay kullandım hiç kist olmadı 2 aydırda kullanmıorum dktra gitmiorum bıraktım kendi halime gecen ay vakitlice oldum normalde 1 hafta öncesinden baslar göğüs ve karın ağrılarım 2 gün var ama hala tık yok bende acaba kist mi oldu die aklım çıkıo senin kullanırkende kistin varmıydı ama yumurtamında büyüdüğünü falan hissettim uff ya ne zor bi durum yarabbim nolur bize yardım et kurban oldugum allahımmm(((((bu ilaç konusunda katılıyorum sana cnm kötü bi ilaç malesef içtik

Sağol canım ya. Rabbim büyük dedim bugün son defa olmak üzere başladım klomene. Senin tedavin ne durumda. Bu ay takip aşılama bişey yaptıracakmısın?

zeynep kamil den aşılama raporu çıkartıyorum canım nisan 15 deki bat ıma yetişmesini temenni ediyorum.senin de hayırlısı olsun inşallah canım.

canım ben de giremedim valla kayınvalidemler taşınıyor onun teaşındayız merak da ettim ben de anca vakit bulabildim. çok sevindim arkadaşım rahim kalınlığın çok süper hatta mükemmel hemde 7. gününde harika maşallah nazar değmesin benim 18. günümde 9 mm olmuştu en son tabi buna rahim anomaliminde etkisi var. inşallah herşey yolunda gider canım dualarım seninle.bir de aşılamadan sonra tutunması için bişey vericek mi onu da sor bakalım gittiğin zaman.7. gününde 11 mm ise cumaya 19-20 mm olur inşallah. yine haberdar edersin çarşamba günü canım.ben de pazartesi zeynep kamil e gittim smear ve kültür örneğini verdim çok canım acıdı zor bişeymiş spekulumu kuru kuru soktular valla çok zorlandım rahatlatamadım bir türlü kendimi kırılır içerde bu kadar sıkarsan kendini dedi kadın işte zar zor verdik.yalnız kültür çabuk çıkıyo perşembe çıkıcak da smear testinin sonucu 10 nisan da çıkıcakmış benim adetim de 15 nisan yetişicek mi bilmiyorum ya.belki de 2 gün erken olurum 13 nisanda olurum inşallah geç olurum demekten başka çaremiz yok artık (( 10 nisan salı günü teslim ederim herşeyimi bakalım ne zaman çıkarsa.ama eczaneden ilaçları alıp parayı ödeyip rapor çıkınca geri alabiliyomuşsun belki öyle yaparız nisan ayını kaçırmamak için.böyle işte canım artık ne zaman olursa olsun kamsıyorum kendimi...

ne demek canım ya 3 haftada düzene girer ama sık ölçtür bu ara biraz emi.öpüyorum...

iyiyim canım aşılama raporu çıkartıyorum zeynep kamil de aşılama denicem.nisan 15 bat ıma yetiştirmeye çalışıyorum.sen de iyisindir umarım küçük hanımefendimiz seni üzüyür mu?

cnm bende 28-29 günde bir adet oluorum ama banada verdi doktor 5 ay kullandım malesef yumurtam olusuo çatlıo ama olmadı rabbimin bir bildiği var ne diyeyim bekliorum 2 ayırda içmiorum ıraktım oluruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…