Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Hasretcim senin yazılarını okudukça valla içim bişiler oluyo çok umutluyum bu ay hissediyorum olacak diye belkide senden aldığım cesaret bilemiyorum ama kist hariç diğer sorunlarımız aynı canım benim ..ilk klomeni aldım bugün şiddetli ağrılar bulantılar bekliyodum maşallah normal günden daha iyi hissediyorum kendimi :) Moralde çok önemli ya..Gelişmeleri yazarım ben sende yaz oldumu..:KK54:

tabiki canım moral oluyo herşey Rabbim sizede yaşatsın bu mutluluğu inşallah. sen çok dikkat et ilacına ilaç bitince ikigünde bi ilişkiye gir adetin 14. günü yumurtan çatladdığında hissedeceksin zaten çok fena kasık ağrın olacak dualarım seninle inşallah. benimkidedaha ultrasonda gözükmedi çok merak ediyorum ve bu ay ankaraya gitmemgerekiodu ziyaret için sorun olurmuacaba bilemiyorum :KK43:(

arkadaşlar bugün doktora gittim tekrar yumurta takibi için her ay düzenli gidiyorum doktorum artık başka bi tedavi stili dene dedi bana problem yok diyor ama hamile de kalamıyorum stres beni mahvediyor sanırım tüp bebek dene dedii hatta bi kaç ay kendi haline bırak dedi ne yapıcağıma karar veremedim doğrusu:KK43:klomen bende yanıt vermedi malesef bu ay kullandığım halde yumurtam gelişmedi ve yumurtlama da olmadı malesef geçen ay gelişmişti mesela bu ay aşırı stresden midir nedir olmadı işte:KK43:şaşırdım kaldım aynı durumda olan yada fikir vermek isteyen varsa çok ihtiyacım var arkadaşlar ...

arkadaşlar bugün doktora gittim tekrar yumurta takibi için her ay düzenli gidiyorum doktorum artık başka bi tedavi stili dene dedi bana problem yok diyor ama hamile de kalamıyorum stres beni mahvediyor sanırım tüp bebek dene dedii hatta bi kaç ay kendi haline bırak dedi ne yapıcağıma karar veremedim doğrusu:KK43:klomen bende yanıt vermedi malesef bu ay kullandığım halde yumurtam gelişmedi ve yumurtlama da olmadı malesef geçen ay gelişmişti mesela bu ay aşırı stresden midir nedir olmadı işte:KK43:şaşırdım kaldım aynı durumda olan yada fikir vermek isteyen varsa çok ihtiyacım var arkadaşlar ...

merhaba verende allah vermeyende neyin stresi bu , doğaya bak her ağacın meyvesi varmı bizimde nasibimiz böyleymiş herşey doğurmak değilki bizim yerimize doğuranlar var olmazsa alırız onlar bir tane ne olacak dünyanın sonumu üzülme arkadaşım hayırlısı olsun .Beni en çok korkutan tedavi sırasında yaşacağım sorunlar bak gecen ay 300 küsür lira ilaça verdik kaç defa kolumdan kan alındı alttan bakıldı yumurtalarım o kadar çoğaldıki 45 olan değerim 3500 çıktı eşimde dedi ne gereği var bende dedim dr hanım biz maksat tedavi süreci tamlansın diye başladık kendime eziyet için değil dedim olur olmaz allah bilir sizde vesile olursunuz allahım beni tedavimden en az hasarla kutarsın yanlış dr düşürmesin herşeyin hayırlısı versin ,tabi herşeyin iyisini doğrusunu sen bilirsin

klomen verdi doktorum günde 3 tane al dedi ve iğne vuracakmış
daha önce 5 defa klomen kullandım rahim filmi çektim ve ilk defa iğne vurcam..
sizce hamile kalma şansım kaç ???

klomen verdi doktorum günde 3 tane al dedi ve iğne vuracakmış
daha önce 5 defa klomen kullandım rahim filmi çektim ve ilk defa iğne vurcam..
sizce hamile kalma şansım kaç ???

rahim filmi zormu dicle bende ilk kez klomen kullandım günde 1 tane 5 gün onun sonun da da bugun çatlatma iğnesi oldum bu ay olmassa dr rahim içi filmi istedi

tabiki canım moral oluyo herşey Rabbim sizede yaşatsın bu mutluluğu inşallah. sen çok dikkat et ilacına ilaç bitince ikigünde bi ilişkiye gir adetin 14. günü yumurtan çatladdığında hissedeceksin zaten çok fena kasık ağrın olacak dualarım seninle inşallah. benimkidedaha ultrasonda gözükmedi çok merak ediyorum ve bu ay ankaraya gitmemgerekiodu ziyaret için sorun olurmuacaba bilemiyorum :KK43:(

Canım çok yeni ya baksana ne zorluklarala geldi yavruşun karnına.Çokmu önemli bişi bu görüşme?Bebişinden önemli değildir elbette.Korkutmak değil amacım ama ilk bebişi yolculukta düşürdüm ondan korkarım yol deyince.Doktoruna sormadan hareket etme derim kuzum sen yine.

Doktor 5 gün kullan 3.gün yanıma gel dedi napcak bilmiyom hiç ..Hormonlara bakçaktır heralde dedim ama bir haftada yumurtada bişi olurmuki.Bi fırsat bulupta bakamadım netten şu hınzır yumurtalara neymiş bu anlamadım gitti.Hiç bişi bilmiyomuşum bu konuda ..Ben hergün ilişki diye düşünüyodum :KK53: Yazık kocişime 1 hafata sabret her gün bayram var diye takılıyormm hatta :KK9::KK9:

bu gün gireyim bakayım kızlar ne alemde diye . sevde canım sanırım bu ay aşılama yaptırıyorsun inşalllllllllah ilk aşılamanda tutar canım . demost yakında doguracaksın sanırım sanada hayırlı kolay dogumlar diliyorum canım bebişin fotosunu koyarsın umarım. ecelf sen nasılsın umarım herşey yolundadır. melek sen nasılsın. hepinizi öptüm kızlar unutmayın yumoşlar oluştugu sürece pes etmek yok .

sevo canım nasılsın ya:KK16::KK16: ne zamandır yoktun merak ettik seni güzel kalpli arkadaşım rabbim seninde tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah:KK54::KK54:

ya ben bu bazı doktorların neden çatlatma yapmadıklarını anlayamıyorum tamam güzel kendi çatlasın diyor ama zaten çatlasaydı kendiliğinden biz hamile kalırdık gülüm yaa bak 30 mm olmuş ya içine kanama yapıp kist olursa?
adetinin geç de olsa olması güzel.insülin direncini sorman iyi olmuş bende de göğüs ucumda ufak kıllanmalar var mesela ama pko lu değilim hormonlarımda da bir bozukluk yok gerek yok diyorsa kullanma.
rahim duvarına gelince onun önlemini daha önce alması gerekiyordu.ben hep kalçaya yapıştırılan deri altına östrojen hormonu salgılayan bantlardan kullandım tedavi başlıyordu 10. günümde gittiğimde ilk ovulasyon kontrolümde rahim duvarıma da bakıyordu.desteğe ihtiyacı varsa bant veriyordu adet olana kadar yapıştırıyordum duşta falan da çıkmıyor.destekleyici vermesi gerekiyor sana da.benim doktorum yumurta boyutunun ve rahim duvarının senkronize bir şekilde ilerlemesi gerekiyor diyordu çünkü ovulasyon olsa bile rahim duvarı ince ise herşey çöpe gider.sen ona kalça bantlarını söyle.8 mm de kötünün iyisi canım ya.10 un yukarısı çok iyi.ama benim hiç olmaz 10 falan benim de en son 7.7 oldu aşılama günü de 8 mm idi.ama o da iyi .7 sınır zaten.

Cnm kendi halinde çatlamasını daha uygun görüyolarmış..Bir de daha bu drda ilk takibim ya aşamaların kendi kendine olan seyrini öğrenmek istedi heralde.. Diğer aylarda da ona göre tedavi uygulamayı düşünüyodu sanırım.. Benim 18.günde yumurtam 30 mm rahim kalınlığım 6,6 idi. 21.gün yani 2 gün önceki kontrolümde yumurtam 28,4,rahim kalınlığımda 9 olmuş dr. süper dedi..ve e2 bir de progesteron testini istedi ben de hazır yaptırmışken tshımı kontrol etmek için onada baktırdım..Ben de yumurtamın neden ufaldığını merak ettim meğerse yumurtam bi ucundan çatlamaya başlamış oyüzden ufalma olmuş ilişki istedi ve dünde gittim sonuçları göstermeye artık yumurtamın tamamen çatlamış olduğunu gördü ve gene ilişki istedi..Valla eşimde de bikaçgündür ilişki konusunda çok stres vardı ztn çocukta gribal rahatsızlık var yarım yamalak bişeyler oldu inş olmuştur diyorum artık..:KK37:
Tahlil sonuçlarıma gelince hiç ummadığım yerden darbe aldım diğer yumurtalık hormonlarım çok iyi meğerse benim tsh ilaç kullanmama rağmen 8,6 olmuş dr hemen 2 katına çıkarmamı istedi bizim açımızdan herşey güzel gidiyor ama tshın oluşan gebeliği düşürür ztn dedi oyüzden şu durumu kurtarmak için 100 lük almaya başladımm ilacımı..tabi en kısa zamandada endokrin bölümüne gitmem lazım 1-2 seviyelerine çekmem gerek değerimi...
5 nisan da beta hcg istedi dr..Umarım herşey yolundadır artık çok istiyorum gerçekten:KK14: Allah hepimiz için tez zamanda hayırlı sağlıklı bi hamilelik nasip eder inş..

kızlar dr bana adetinin 3 . günü gel dedi dün bir damla geldi adetim bugünde aynı yarın gitsemmi ,yoksa iyice olmayımı beklesem dr ulaşamıyorum fikirlerinizi bekliyorum mantıken adetim başlayalı 3 gün olmuş oluyor değilmi

ilk defa ovitrelle 250 kullanıcam kızlar eczaneden aldım buztorbası verdiler yanında öyle muhafaza edicekmişim buzdolabında daha önce kullanan varmı sizede buzdolabında saklayın dediler

ilk defa ovitrelle 250 kullanıcam kızlar eczaneden aldım buztorbası verdiler yanında öyle muhafaza edicekmişim buzdolabında daha önce kullanan varmı sizede buzdolabında saklayın dediler

evet ben ovitrelleyle hamile kaldım bende hemen dolaba koydum hastane evime çok yakın dooktor hemen al koy dolaba dedi bnm aldığımda havalar soğuktu şimdi sıcak buz torbasını ondan vermişlerdir

kızlar dr bana adetinin 3 . günü gel dedi dün bir damla geldi adetim bugünde aynı yarın gitsemmi ,yoksa iyice olmayımı beklesem dr ulaşamıyorum fikirlerinizi bekliyorum mantıken adetim başlayalı 3 gün olmuş oluyor değilmi

evet canım damlada gelse bırıncı gun oluo bu arada sen gebelık testı yaptınmı senınde benımkı gıbı yerlesme kanamsı olmasın cnk benımde ole damla damla gelmıstı

evet canım damlada gelse bırıncı gun oluo bu arada sen gebelık testı yaptınmı senınde benımkı gıbı yerlesme kanamsı olmasın cnk benımde ole damla damla gelmıstı

bu ay hormonlarım çok yükselince eşin yanından bile geçmesin dedi yok hamile falan değilim , bilgi için teşekkür ederim yarın gideyim dr bakalım buay ne olacak biz tedavi yeni başladıkda gecen ay öyle boşa gitti bakalım bu ay ne olacak hayırlısı artık düzgün adet olsaydım yazık vücüdüma

slm kızlar nasılsınız uzun süredir pek giremiyorum işlerimin yoğunluğu nedeniyle,pek geçmişi okuyamadım ama yeni hamişlerimiz var sanırım herkesi toplucaaa tebrik ederim rabbim kucağınıza almayı nasip etsin.bu ayda doktora falan gitmedim bölece geçti kafa dinliyorum adetime 5-6 gün var ve ilginçtir hiç belirtide yok göğüsler falan rahat bendeki rahatlıktan etkilenio vücudum galiba.:KK1::KK1::KK1::KK1:demoş bu arada hala doğurmamışsın cnm allah kolaylık versin inşallah miniğini hayırlısıyla kucağına alırsın.cansu,sedada pek girmio sanırım hepinizi çookkk öpüyorum:KK16::KK16:

cnm benim yumurtalığın gelişmiorsa nasıl bi sorun yok diyor doktorun anlamıorum bunları,demekki bi problem var ki gelişmior klomenede cevap vermemiş bu şekilde olup iğne kullanıp yumurta geliştiren arkadaslar var bence sen imkan varsa dktr değiştir.arada versen yumurta gelişmiosa yapcak bişe yok boşa zaman kaybı olur bence.yada klomenin dozunu artıranlar var.:KK31::KK31:bide kasmamaya calış cnm kendini biliorum çok zor ama kendine başka uğraşlar bul mesela strestende gelişmio yumurta doğru inanıorum benim yumurtalar her ay gelişiodu ekimde babamı kaybettim ekim kasımda klomen kullandığım halde gelişmdi dktrm zaten gelişmesini beklemiodum dedi:KK31::KK31:

slm kızlar nasılsınız uzun süredir pek giremiyorum işlerimin yoğunluğu nedeniyle,pek geçmişi okuyamadım ama yeni hamişlerimiz var sanırım herkesi toplucaaa tebrik ederim rabbim kucağınıza almayı nasip etsin.bu ayda doktora falan gitmedim bölece geçti kafa dinliyorum adetime 5-6 gün var ve ilginçtir hiç belirtide yok göğüsler falan rahat bendeki rahatlıktan etkilenio vücudum galiba.:KK1::KK1::KK1::KK1:demoş bu arada hala doğurmamışsın cnm allah kolaylık versin inşallah miniğini hayırlısıyla kucağına alırsın.cansu,sedada pek girmio sanırım hepinizi çookkk öpüyorum:KK16::KK16:

Canım nasılsınnnn bende son 1 2 aydır pek giremiyorum siteye evet daha doğurmadım güzel dileklerin için teşekkür ederim kurban olduğum allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin eminimki bu rahatlığının sonucunu en kısa zamanda alacaksın canım kendine iyi bak...

cnm benim yumurtalığın gelişmiorsa nasıl bi sorun yok diyor doktorun anlamıorum bunları,demekki bi problem var ki gelişmior klomenede cevap vermemiş bu şekilde olup iğne kullanıp yumurta geliştiren arkadaslar var bence sen imkan varsa dktr değiştir.arada versen yumurta gelişmiosa yapcak bişe yok boşa zaman kaybı olur bence.yada klomenin dozunu artıranlar var.:KK31::KK31:bide kasmamaya calış cnm kendini biliorum çok zor ama kendine başka uğraşlar bul mesela strestende gelişmio yumurta doğru inanıorum benim yumurtalar her ay gelişiodu ekimde babamı kaybettim ekim kasımda klomen kullandığım halde gelişmdi dktrm zaten gelişmesini beklemiodum dedi:KK31::KK31:

öncelikle cevabına teşekkür ederim canım :)doktoruma son gittiğimde yani dün özellikle sordum yumurta geliştirici iğneler yada yumurta çatlatmaya yarayan iğneleri deniyim mi diye oda bana aynen şunu dedi iki ucu keskin bıçak gibidir vücudun değişik tepkiler de verbilir dedi bi tüp bebek merkezine gitsen daha iyi olur dedi dediğim gibi geçen ay yumurtam gelişti ve çatlama oldu bu ay olmadı stres bu ay çok yüksekti bende bebek ile alakalı değil genel anlamda yani elimden geldiğince takmamaya çalışıyorum ama çok zor takmamamk :KK43:sanırım tüp bebek merkezine gidicem haftaya başka çare yok yada bi ay falan bırakıcam kendi haline herşeyi:KK43:

Kızlar bugün adetimin 4. günü doktora gittim. Yine klomen verdi. Bu ay 7. olacak. Çok değilmi yaww. Ben aşılama için tedavi başlatacak sanmıştım. Siz kaç ay kullandınız?

X