Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yaki belde aciklik warsa toparliyomus adtimin son gunu taktim esimin ananesi dmisti onun oyle olmus cunku cocuklari bende buay dnedim yakiyi. Ayrica yakidan snra grdgm iliskilerde hc sperm cikmamisti disari ama sperm yerine benim saf yumurtam erkencikten kendini disari atti

teşekkür ederim Allah kucağımıza almayı nasip etsin,ALLAH sizlere de göstersin..

8 9 ay beklemedim işte..3 ay tedavi olduğu aylarda bekledim sadece..diğer aylar aklımın ucundan tek bir kere bile geçmedi.. şimdi düşününce ben de şaşıyorum nasıl hiç aklıma gelmedi..demek ki atmışım kafamdan gerçekten..

Kizlar herkese hayirli gunler. Biri bana cevap versin nlur cok kotuyum moralim bozuk cunku. SAT 11Subatti ama bugun gene gordum kirmizilari aradan 19 gun gecmesine ragmen neden boyle oldu canlarim ya aglamaktan gozlrm sisti

emin misin adet olduğuna?? belki yerleşme kanaması falan??aynı adet gibi mi??

sonuç ne olmuş merak ettim???

cnm bende denicem bu ay yakıyı anneme sordum oda evet bizim bi komşuda yapmıştı ve hamile kalmıştı dedi ama tam teferruatını bilmiorum yakı hiç yapmadım ben şimdi adetin son günü demişsin sadece o gün mü kalcak diğer günlerde yenilerinimi takıcaz,bide abdest olayı takıldı kafama tamam adet bitti yapıştırdık ilişkiden sonra çıkarcaz mı abdest kabul olurmu öle

canım tam ızah edeyim. Adtten temizlendim daha dogrusu ben. Ertesi gun sabahtan yapistirdim geceye kadar durdu iliski oldu sabah namazinda yikanirken cikardim. Zaten pakette 2gunden fazla durmasi zararli ve 2.yapistirma icin 15gun gecmesi diyor ama ben yapistrmadim. Aslinda yakidan once masajla ovulmasi yumusatilmasi lazim snra yapistirmak lazimmis sonradan ogrendim bende uzun yazdm ama ins aciklayici olmusumdur canim

doğru diyorsun insan psikolojik olarak resmen darmadağan oluyor. sanırım en iyisi oluruna bırakmak.

ya kızlar bişey sorucam size;

ben adetin 12.günü çatlatma iğnesini olmuştum. 21.gün progesteron 2,64 çıktı ve o akşam kanamam geldi biraz kırmızı kırmızı. sabah ta pedimde bişey yoktu sadece küçük simsiyah bir parça vardı. sizce bu normalmi. çünkü ben 25-26 günde bir adet olurum ve 5 mart'a kadar sürem vardı daha. daha önce başına böyle bir durum gelen varmı yani iğneden sonra kanaması olan.

Son düzenleme:

benim de şanssızlığım zeynep kamilden randevu almıştım smear için eşime de üroloji den almıştık kar yağdı iyimi gebze-darıca felaket gidemedik sanırım 1 adet dönemim daha yanıcak sağlık olsun napalım.çalışmalara devam ediyoruz belki de bu bir işarettir rabbim boşuna gitme bu karda kışta sen gebesin diyodur :))

yani ben de çok takılmıyorum aslında aklımdan atıyorum odaklanarak yaşamıyorum ama yine de olmasını istiyorum tabikide..
zaten hormon tahlillerimi de aç olması gerekirken tok karnına vermiştim onu da kabul etmeyebilirler ultrasonumda da geçen aşılamamdan kalma folikül kistlerim gözüküyo.en iyisi 13 mart batımdan sonra gidip hepsini baştan yaptırmak.hayırlısı olsun ne diyelim..

bayaadır yokuum ama maşallaah topiğimiz boş kalmamış

Geçmişe göz attım biraz sanırım cimekadan başka hamişimiz yok..Tebrik ediyorum cimeka allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

Benim karın ağrılarım dışında hamilelik iyi gidiyor çok şükür bayadır görüşemedik bebeğimle pazartesi dr. randevumuz var hayırlısıyla bir gitsek gösterirse cinsiyetinide öğrenicez inş.
Rabbim en kısa zamanda isteyen tüm arkadaşlarıma nasip etsin..Amiiiiiiiinn.

hoşbulduk tatlım.Dediğim gibi biraz ara vermek istedim,düşünmemek.ama gördüm ki stres yapsamda yapmasamda yok olmuyo bebişimin geleceği yok,umutlar tükeniyo artık 1 yıl oldu tedaviye başlayalı
allahım dualarımızı kabul eder inş tez zamanda ne deyim ki başka
rojdacım arada gır konusalımm
geliyorum canımda kimseler olmuyo ben girdiğimde

canımmm nasılsınnn?büyütmüşsün bebişi.rabbim gönlüne göre versin inş.

Arkadaşlar bende 2 aydır kloman +çatlatmna iğnesi kullanıyorum. 7 mart regl günüm. Çatlata iğnesinden sonra ultrasonla kontrole gittiğimde hamilelik belirtileri var dedi ama sonra tekrar kan testi yaptırdım 4,3 çıktı çok üzüldüm çok umutlanmıştım.Rabbim isteyen herkese nasip eder inş.

selam kizlar acil yardima ihtiyacim var

bugun adetimin 8.günü
doktorum ultrasyonla bakti 8.gün sol yumurtam (Ilacsiz) 18mm olmus ve catlatma ignesi vurdu :/ sizcede cok erken degilmi ?? kalitesi iyimidirki ?
zaten sag tüpüm kapali sagda yumurta olmamis buay

benım doktorum her zaman yumurtanın buyuklugunun 18mm ile 20mm arasında olmasının ıgne ıcın uygun oldugunu soyler.Erken degıl yanı canım

Son düzenleme:

erken değil canım 18cm 20 cm de vuruyorlar çatlatma iğnesini.benim sağ yumurtam 18cm soldaki 20cm di çatlatma iğnesi vuruldu ama olmadı tutmadı.inşallah senin tutar canım.

evet canım sen de çok şaşırdın di mi:) benim de umudum kalmamıştı ama umutsuz anımızda sürpriz oldu bize. yumurtlama ilaçları işe yaramamıştı artık iğnelere geçecektik o arada oldu çok şükür, sen de yaşayacaksın bu sürprizi inşallah

Canım, eğer gebelik oluşursa bebeğin sağlıklı tutunmasını sağlıyor dedi doktorum.Hamilelikte düşük tehlikesi olanlara veriliyor birde.

canim bende hic akinti agri sanci olmadi. Iliski aninda bile kupkuruydum. Herkeste farkli olabiliyormus ignenin etkisi. Insallah hayirli haberler alirsin canim
Evet bende kupkuruydum. Normalde akıntım olurdu. Demek ki iğnenin etkisi.

cnm progestan adet yapmıo die bişe yok ben 5 ay kullandım progestanı hemde günde 3 tane ama adet oluodum ondan sonra bırakıodum ilacı.doktorumda öle diodu adet olursan bırak diodu
Ben hamilelik oluşmayınca progestanı bırakmıştım. progestanı bıraktıktan 3,4 gün sonra da adet olmuştum,adetimi geciktirmişti . Demek ki bünyeye göre değişiyor . Ya da benim ki tesadüf.

ilk başta kuruluk oluodu bende baya sonra 2 gün falan sonra akıntım oluodu...ama burda genelde kuruluk yapan arkadaslar var cnm...
Ben hala kuruyum , hiç olmamıştı böyle.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende sizlerden fikir almak istiyorum pco hastasıyım 3 senelik evliyim daha öncede forumda yazmıştım yaklaşık 1,5-2 senedir de bebek istiyoruz doktorum önce klomen verdi sonra hamile kalmayınca rahim filmi çekildi o da temiz çıktı yazın bi 3 ay ara verdim doktora gitmeye o sırada da hamile kalmadım, tekrar doktoruma gitmeye başladım yine kolemen içmeye başladım bazen kendiliğnden adet görüyorum bazen de olamıyorum eşimde doktora kızıyo kloemenden başka bişey bilmiyor diyo aşılama veya tüp bebekten başka bi tedavi var mııdr arkadaşlar yani başka bir doktora gidersem farklı bi tedavi stili var mıdır merak ediyorum yoksa üç aşağı beş yukarı doktorlar bu şekilde mi tedavi etmeye çalışıyolar cevaplar için şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

canım inşallah yetişir raporun..gönlünü ferah tut..herşeyin başı bu stressden kaynaklanıyor biliyorsun..olduydu olmadıydı..zamanı geçtiydi geçmediydi..aman şöyle olsun..yetişsin geç kaldı derken harap ediyoruz kendimizi..ben evet kürtaj olmadım cok şükür..kendiliğinden adetle birlikte atıldı..evet canım şüphelerinde de haklısın bence..bende kürtaj sonrası tıkanma ihtimalini duymuştum..dediğin gibi sende olmadı bi daha çektirirsin filmi canım..ama inşallah gerek kalmaz..tabiki bu aya da tesir eder iğneler..bu ay calışmalara devam etmen yerinde bi karar bencede..olacaksa inan bana gelişigüzel birliktelikler de de oluyor..bu tecrübelerle de sabit..canım bana bu ay doktor folibol verdi..onuda unutuyorum bazen..ama aspirini hiç bilmiyorum canım..hiç adı bile geçmedi..ben hiç kullanmadım..etkileri nelerdir veya nelere zararlıdır hiç bilmiyorum inan ki...bugün 16.günüm benim..kasıklarımda bir ağrı bi garip ağırlık böyle kasılıyor batıyor rahatsız ediyor..catladımı patladımı ne olduysa artık.. gitmiyorum da doktora...ne olacakki..baksa ne diyecek..dediğin gibi Allah yolumuzu açık etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…