Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

milkkk napıyosunn eskı kk dostlarındansın uzun suredır goremıyoudk senıı..gercı eskısı gıbı gırmıyourm bende

aahh canım o baş ağrıları beni hamilelikte yakalıyor hep bir tuttumu varyaa ilaçta alamıyorum çok zor :KK43:
Ayyy anlamıyordur kız anlayıpta yapmıosa ayıp ediyor..Demişken benim aklıma bir anım geldi..
Fena yağışlı hava soğuk bundan 1 ay önce falan sanırım benimki erken geldi eve bende daha yoldayım sen hazır domates çorbasını al yapmaya çalış..Musluktan sıcak suyu koy içine bardak ölçüsüyle koy ateşe karıştırmış etmiş ama çorbayı görcen topak topak napiyim sen gelene kadr hazır olsun dedim olmadı bu niye böyle oldu diyor dahada yarısını topakların çöpe atmış gösteriyorda güleee güleee öldüm topaklı mopaklı ayıra ayıra içmiştik çorbayı :KK1: yani pek umutlanma erkek milleti anlamaz pek canım :KK34:
Benim bulantılarım sabah oluyor hafif bazen oda canım iyiyim çok şükür 3.ayı atlatınca bulantı falan kalmadı çok şükür :KK34:

yok cnm anlamıor malesef bi makarna bi çorba menemen yapar dün dedim insan biraz yardımcı olur dedim tamam dio yarın akşam evi süpürürüm dio yavrum yaa:))2 haftada bi kadın gelio zaten 1 haftada ben süpürürüm sen silersin dio:))ayy seninkide bi alemmiş valla nasıl güldüm:KK1::KK1:ahh bu erkekler:KK1:

batına az kalmış canım surda 1 hafta var olmaısna sabret bakalım....

ınsallahh hemen hamıle kalırsın...

cnm benım durumumm artık ozlee gıdyroumm,bu ay bos gecıyo hap ilaç yok,onumuzdekı ayda aşılama olcakk bakalım ılavclarıda kendım alıcam raporda yok ozelde olcak asılama netten arastrıma yapıyorum kaca alabılırım dııyee

sen aşılama olmustun dımı duruselcım..

neler oldu bı anlatırmısın hangı ılacları aldın

seddacımmm sızlerı cokk ozledımm ama gırmıyorum cnm ya cok sıkılıyo unutmaya calsıyorum tabı sızı dgll yıne gırıyorumm...

ama hamıle kalamıyroum yanı oda baya sıkıntı yaratıyo burayada yazıppp kımsenın moralını bozmak ıstemıyorumm...
sevgıyle kalınn

cnm benim yok ben aşılama olmadım olsaydım seve seve anlatırdım.kaça mal oluo özelde bende yaptırırsam özelde düşünüorum artık ama yaza kadar beklicem. bi tembellikten kurtulursam hsg çekincem bu ayda tam ovulasyon zamanımda memlekete gitcez nişan var anlıcan bu ayda kaldı ne deyim cnm bendede var aynı umutsuzluk bazen böle nasıl ağlama krizlerine giriorum bide babamdan dolayı hala kendime gelemedim üstüne bide böle uğraşlarımız çok yoruluorum rabbime dua etmekten başka elimizden gelen bişe yok. bi hemşire var tanıdık 39 yaşında düşün göbeğim çıktı die hergün mekik çekiomuş,sonra bi gün midesi bulanmış muayene olum demiş üstelik spirali varmış gidioki 3 aylık hamile rabbim verince oluo cnm nasıl heveslendim valla bilemezsin:KK14:

çok haklısın canım ara vermek beyni inanılmaz dinlendiriyor ben geçen ay folikül kistlerim yüzünden diane35 içtim zaten o yüzden içim rahattı bir de arınmak istedim ilaçlardan bu ayda o yüzden gitmiyorum doktora.ama sonrası için şimdiden heyecanlanıyorum istiyorum işte en fazla bu kadar ara verebilirim martta gidicem tekrar.en fazla 1-2 ay işte sonrasında depreşiyorum yine.hep dualarım aynı şey için namaz kılıyorum tesbih çekiyorum geçen ay 41 tane meryem suresi okudum her gece 1 tane okudum bağışladım.rabbimin beni muradıma erdirmesini istiyorum hep ona açıp ellerimi dua ediyorum inşallah tez zamanda hepimizi muradımıza erdirir.en güzeli rabbimden istemek dua etmekde çok büyük bir terapi.Allah büyük rabbim geçen sene nisan ayında verdiği meleği inşallah yine nisan ayında verir.
sanırım ben de yatarak geçiricem canım rabbim kısmet ederse.benim de rahim ufak.şimdiki doktorum kesinlikle 3 aylık olunca dikiş atılmalı diyor.zamanı gelince danışıcam doktorlara benim gibi olan bir arkadaşım attırmadı dikiş 7 ay olana kadar da çalıştı sonra yattı.bakalım herşey olacağına varır canım.Allah sana hayırlı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin.
amin canım inşallah.
çok haklısın insan en fazla 2 ay dayanıyor,olsun devam edelim zaten tedaviye. iyi ki tedaviler var:) meryem suresi faydalı evet,bir de kenzül arş duası var onu da burda okumuştum yatarken okunuyor o da faydalıymış. Ayrıca eski kaynaklarda anlatılan birşey, çocuğu olmasını isteyen bir kadın yedi gün üstüste oruç tutup; iftarda orucunu yedişer kez "ya bari,ya musavvir,ya halık" diyerek okuduğu suyla açması tavsiye ediliyor. Oruç borcun varsa bu şekilde yapıp açarsın orucunu. Ben ramazanda yapmıştım.O ay hamile kalmıştım 1 yıl üstüne, ama kimyasal gebelik oldu. Olsun,1 yıl üstüne o bile iyi geldi biliyor musun. Ayrıca nazar olmak da etkiliyormuş. Sık sık felak-nas okumak nazara karşı iyiymiş.
Hislerini çok iyi anlıyorum. Olacak inşallah canım.. sen şimdi dinlenmene bak.

adet zamanım yaklaşıyor ve stresim artmaya başladı...bi gecikme söz konusu olmazsa 5 6 günüm var.çünkü bu ay ilk kez çatlatma iğnesi oldum belki etkiler diyorum ama yinede adet olucaksam bi an önce olayım daha cok strese girmek istemiyorum.. sizlerde durum nedir benimle aynı bat ı bekliyen var mı ve bi belirti bişiler hisseden :KK43:(

adet zamanım yaklaşıyor ve stresim artmaya başladı...bi gecikme söz konusu olmazsa 5 6 günüm var.çünkü bu ay ilk kez çatlatma iğnesi oldum belki etkiler diyorum ama yinede adet olucaksam bi an önce olayım daha cok strese girmek istemiyorum.. sizlerde durum nedir benimle aynı bat ı bekliyen var mı ve bi belirti bişiler hisseden :KK43:(

cnm stres yapma herhangi bi belirtin varmı ben iğneden 15 gün sonra öğrendim hamile oldğumu adetime 4 gün kala varsa belirtin 2 3 gün sonra yap test bakalım

cnm stres yapma herhangi bi belirtin varmı ben iğneden 15 gün sonra öğrendim hamile oldğumu adetime 4 gün kala varsa belirtin 2 3 gün sonra yap test bakalım

ne güsell tebrik ederim saglıkla kucagına al inşallah. ben 10 şubatta oldum iğnemi ama bi belirtim yok bilmiyorum belki 2 3 gün sonra bi test yaparım dayanamazsam. sende var mıydı belirti

ne güsell tebrik ederim saglıkla kucagına al inşallah. ben 10 şubatta oldum iğnemi ama bi belirtim yok bilmiyorum belki 2 3 gün sonra bi test yaparım dayanamazsam. sende var mıydı belirti

benim iğneden beri ara ara kasığımda batmalar vardı bide adet öncesi göğüslerim ağrır bu kez uçları acıdı 14 şubatta test yaptım silikti ertesi gün yine yaptım daha koyuydu kana baktırdım pozitif cıktı cnm allah sanada nasip eder umutsuzlanma benim ilk iğnede kaldı

benim iğneden beri ara ara kasığımda batmalar vardı bide adet öncesi göğüslerim ağrır bu kez uçları acıdı 14 şubatta test yaptım silikti ertesi gün yine yaptım daha koyuydu kana baktırdım pozitif cıktı cnm allah sanada nasip eder umutsuzlanma benim ilk iğnede kaldı

anladım benimde ilk iğnemdi umarım pozitif olur benm içinde sonuç, ne güsel 14 şubatta en güsel hediyeyi almışsın... göğüslerde benm de bişe yok acırdı dokunamazdım ama şimdi yok bişi bide progestan verdi doktor onuda anlamış değilim neden verdi bebek olursa düşmesin diye mi yada bi umut mu gördü:18: geçen 2 ayda vermemişti bu 3. ayım tedavide

anladım benimde ilk iğnemdi umarım pozitif olur benm içinde sonuç, ne güsel 14 şubatta en güsel hediyeyi almışsın... göğüslerde benm de bişe yok acırdı dokunamazdım ama şimdi yok bişi bide progestan verdi doktor onuda anlamış değilim neden verdi bebek olursa düşmesin diye mi yada bi umut mu gördü:18: geçen 2 ayda vermemişti bu 3. ayım tedavide

banda verdi cnm vajinadan atıyorum günde 1 tane düşmesin diye gebeliği kolaylaştıryo sanırım bana doktorum1 kutu daha yazdı devam dedi

Aranızda pek azınız beni hatırlar, bundan aylar önce bende bütün günümü bu topikte geçiriyor, bebek için uğraşıyordum, baktım olmuyor, burda olduğum süre içerisinde herşeyi daha çok kafama takıyorum hergün gün sayıyorum buradan uzaklaşmaya karar verdim, aylardır girmiyorum kafam çok rahattı hiç bir zaman gün saymadım, yumurtlama günü takip etmedim, olması için sabaha kadar yatmadım, yani normal bir yaşam sürdüm, eşimle sadece istediğim için beraber oldum, hani diyorlarla kafan rahatsa hemen olur, kim demişse halt etmiş, hiç bir şeyin olduğu yok :KK43: olsaydı önce bende olurdu, aylardır hiç uğraşmadım hatta artık olmasada olur olursada olur gibi rahat bir hayat sürdüm, ama olmayınca olmuyor, eğer Rabbim nasip etmiyorsa istediğin kadar uğraş, istediğin kadar kafandan sil olmuyor işte. Herşey nasip, Allah hakkımızda hayırlısını versin. ERCELF , SEVDE1 canlarım birtek sizi görebildim, bir umutla açtım topik i acaba yeni hamişler varmı, bizim kızlardan kimler var diye bakayım dedim, keşke sizler için bari güzel haberler alsaydım ama herşey nasip arkadaşlar, yinede sizleri taktir ediyorum benim gibi pes etmemiş hala buradadasınız, ama ben çok yoruldum, beklemekten çok sıkıldım dolayısıyla artık vaz geçtim arkadaşlar, dile kolay 8 yıl oldu, 2. bebeği isteyip uğraşmaya başladığımda 24 yaşındaydım şimdi artık 32 yaşındayım ve bu saatten sonra olursa nasıl bakarım diyede düşünüyorum, ama olursada hayır demem tabi, çok sevinirim, heppinizi öpüyorum :)

Aranızda pek azınız beni hatırlar, bundan aylar önce bende bütün günümü bu topikte geçiriyor, bebek için uğraşıyordum, baktım olmuyor, burda olduğum süre içerisinde herşeyi daha çok kafama takıyorum hergün gün sayıyorum buradan uzaklaşmaya karar verdim, aylardır girmiyorum kafam çok rahattı hiç bir zaman gün saymadım, yumurtlama günü takip etmedim, olması için sabaha kadar yatmadım, yani normal bir yaşam sürdüm, eşimle sadece istediğim için beraber oldum, hani diyorlarla kafan rahatsa hemen olur, kim demişse halt etmiş, hiç bir şeyin olduğu yok :KK43: olsaydı önce bende olurdu, aylardır hiç uğraşmadım hatta artık olmasada olur olursada olur gibi rahat bir hayat sürdüm, ama olmayınca olmuyor, eğer Rabbim nasip etmiyorsa istediğin kadar uğraş, istediğin kadar kafandan sil olmuyor işte. Herşey nasip, Allah hakkımızda hayırlısını versin. ERCELF , SEVDE1 canlarım birtek sizi görebildim, bir umutla açtım topik i acaba yeni hamişler varmı, bizim kızlardan kimler var diye bakayım dedim, keşke sizler için bari güzel haberler alsaydım ama herşey nasip arkadaşlar, yinede sizleri taktir ediyorum benim gibi pes etmemiş hala buradadasınız, ama ben çok yoruldum, beklemekten çok sıkıldım dolayısıyla artık vaz geçtim arkadaşlar, dile kolay 8 yıl oldu, 2. bebeği isteyip uğraşmaya başladığımda 24 yaşındaydım şimdi artık 32 yaşındayım ve bu saatten sonra olursa nasıl bakarım diyede düşünüyorum, ama olursada hayır demem tabi, çok sevinirim, heppinizi öpüyorum :)

canım bide güzel tarafından bak olaya sanırım 1 tane çocuğun var burdaki insanların çoğu o 1 taneye ulaşmak için neler yapmıyor.vardır bundada bir hayır de cnm sağlıklı olmana eşinin çocuğunun sağlığına şükret.

evet ya hatta allah allah neoluyo dedim belimde ağrıyor sanıyorum oda iğneden :KK34:

evet cnm ağrıda yapıyor klomen hiç etkilememişti beni ne iştahsızlık ne halsizlik ama iğne etkiledi iyikide etkiledi iğneden sonraki ilk ilişkide tuttu şimdi 5+1 günlük hamileyim

aranızda pek azınız beni hatırlar, bundan aylar önce bende bütün günümü bu topikte geçiriyor, bebek için uğraşıyordum, baktım olmuyor, burda olduğum süre içerisinde herşeyi daha çok kafama takıyorum hergün gün sayıyorum buradan uzaklaşmaya karar verdim, aylardır girmiyorum kafam çok rahattı hiç bir zaman gün saymadım, yumurtlama günü takip etmedim, olması için sabaha kadar yatmadım, yani normal bir yaşam sürdüm, eşimle sadece istediğim için beraber oldum, hani diyorlarla kafan rahatsa hemen olur, kim demişse halt etmiş, hiç bir şeyin olduğu yok :KK43: olsaydı önce bende olurdu, aylardır hiç uğraşmadım hatta artık olmasada olur olursada olur gibi rahat bir hayat sürdüm, ama olmayınca olmuyor, eğer rabbim nasip etmiyorsa istediğin kadar uğraş, istediğin kadar kafandan sil olmuyor işte. Herşey nasip, allah hakkımızda hayırlısını versin. Ercelf , sevde1 canlarım birtek sizi görebildim, bir umutla açtım topik i acaba yeni hamişler varmı, bizim kızlardan kimler var diye bakayım dedim, keşke sizler için bari güzel haberler alsaydım ama herşey nasip arkadaşlar, yinede sizleri taktir ediyorum benim gibi pes etmemiş hala buradadasınız, ama ben çok yoruldum, beklemekten çok sıkıldım dolayısıyla artık vaz geçtim arkadaşlar, dile kolay 8 yıl oldu, 2. Bebeği isteyip uğraşmaya başladığımda 24 yaşındaydım şimdi artık 32 yaşındayım ve bu saatten sonra olursa nasıl bakarım diyede düşünüyorum, ama olursada hayır demem tabi, çok sevinirim, heppinizi öpüyorum :)

çok üzüldüm yazdıklarını okudukça allah ,dediğin gibi verse sana sabrettiğin zamanda sabretmediğin zamanda verirdi en azından 1 evladın varmış allah uzun ömür versin sağlık versin üzülme :KK43:

evet cnm ağrıda yapıyor klomen hiç etkilememişti beni ne iştahsızlık ne halsizlik ama iğne etkiledi iyikide etkiledi iğneden sonraki ilk ilişkide tuttu şimdi 5+1 günlük hamileyim

:nazar: ÇOK SEVİNDİM SAĞLIKLA AL KUCAĞINA İNŞALLAH RABBİM BİZLERE VE TÜM BEKLEYENLERE NASİP ETSİN

X