Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kizlar herkese gunaydinlar. Ben aksam ictim o incir kurunu sabah kasiklarim agridi ve yumurta aki denen o belirtiyi gordum 15ayin sonunda ama reglim daha dun bitti bu kadar erken olabilirmi acaba?

cnm o kadar erken çatlama olmaz yumurtan bile daha yeni gelişmeye başlamıştır çünkü adet bitince yumurta en erken 5-6günde topluo kendinidinleme kendini o kadar klomen içtiysen zaten bilirsin geliştiğini hayırlısı olsun bakalım üçer beşer yımırtlarsın insallah

evet canım..aynı şekilde bizde...yorulmuşluk had safhada..bıkkınlık..hayal kırıklıkları...her ay psikolojik mide bulantıları cekiyorum o kadar yani..sanki beynim ona şartlandı..böyle oluncada rahatlayamıyor ve sonucu alamıyoruz işte...Allah yardımcımız olsun..

canım benim doğal olur mu?? ilkindede yine bekleyişler kontroller...gözyaşları...eşime, bana defalarca bakıldı..evlendiğimiz ilk yıl korunmuştuk..ne bilecen işte başımıza gelecekleri...sonraki 15 ay kendiliğinden olmadı..her ay bekledim..bu arada bir yılı geçmeyince ilgilenmediler...sonrasında kontroller ..ve 4 ay klomen seyansı denedik..ve 4. üncüsünde hamile kaldım..evet canım sen yaşlarda..alpereni 27 imde doğurdum ben..doğumsa o da bir ayrı sıkıntı oldu..(neyimiz kolay oluyorki) normal doğuracağım diye ısrar ettim..6 gün geçikti..doktorum 2 gün daha beklerim doğum olmassa sezeryan dedi..o akşam sancılandım..sabaha kadar sancı cektim..sonra suyumu boşalttlır doğum başlıyor dediler..bekle bekle yok..tabi bu arada ölüyorum sancılardan..sonra başıma toplandılar ne oldu ne bitti anlamadan hoopp ameliyata..sezeryan la alıcağız dediler..cocuk inmemiş aşağıya..zorlanırsa sıkışabilir Allah korusun sakatlık olabilirmiş..neyseki sezeryandan sonra sağlıkla doğdu bebeğim..ve inan bana büyütmeside o kadar zor olduki..günlerce aylarca ağladım..alperen 2 yıl boyunca hep bağırdı....gazımız hiç bitmedi...bende inat ettim 2 yıl emzirdim..böyle işte canım..o kadar sıkıntılar unutuldu bitti..şimdi yıllar sonra yine sil baştan...aslında hiç beklemek istemezdim ama eşim 3 yıl yurt dışında calıştı..araya sıkıntılar girdi..derken bu zamana geldik..2 yıldır da ikinci bir cocuk için uğraşmaktayım işte canım..ilk istediğim zamanda hamile kalabilseydim şimdi 1 yaşını dolduracaktı belkide..hadi onu da geç seninle aynı dönemde ki hameliliğim sonuçlansaydı bugünlerde doğum yapacaktım..ama kısmet..hala elimiz boş karnımız boş...Rabbim den umut kesilmez..bekliyorum halen..böyle işte tatlım...bu arada cimeka vardı..hatırladın mı bizim dönemde..o da dış gebelik geçirmişti..düşük olmuştu...aradan tam 1 yıl geçince yine hamile kalmış..geçenlerde tesadüfen gördüm..topiğe girip bildirmiş..ama pek girmiyor ...belki bizimde 1 yılı tamamlayınca olur..cok duacıyım..demos naptı acaba ..haberin varmı ondan?/

Merhaba

konuyu uzun zamandır takip ediyorum klomende ilk ayım dün doktora gittim 5 tane sağlıklı yumurtam oluşmuş ayrıca hem sağda hemde sol yumurtalığımda çikolata kistim var çatlama iğnesi verdi onuda dün akşam vuruldum bilgi ve deneyimlerinize güvenerek soruyorum sizce hamile kalma şansım nekadar ?

Hazan04 arkadasim ins dedgn gbi olur sasirdim bi anda o akintiyi gorunce
Durusel24 canim ben 2ay once biraktim klomeni. diyorum ya evlendigimden beri ilk defa gordum bu akintiyi soke oldum yani az evel baktim gene geldi o akinti kendimi cok dinliyorum ama napayim dusunmekten alikoyamiyorum kendimi

canım umarım hamile kalabilirsin ama sağlıklı insanda şans %50 .. Yani yarı yarıya.. %50 kalabilirsin %50 kalamayabilirsin..Çünkü bende dahil burda bir çok arkadaşlarımız aylarca denemelerden sonra hamile kalan var yada kalamayn yani bunu biz veya sen değil Rabbim bilir ama kafana takma bu kadar kafandan atmaya çalış rahat ol ne güzel 5 tane yumoş az değil çikolata kisti nedir bilmiyorum engelmidir onuda bilmiyorum ama inş. hamile kalaiblirsin
Benim ilk klomende gelişmedi yumoş ikiciede gelişti iğnemi vuruldum olmadı dr. ilaç içmeden gel dedi gittim yumoş gelişmiş çatlamadı dedi ama o ay hamile kaldım belli olmuyor anlayacağın inşallah duaların kabul olsun hayırlısı olsun inş. canım

çok teşekkür ederim güzel dileklerin için inşallah sen sağ salim kucağına alırsın bebeğini allahım banada nasip etsin inşallah

benimde bu ay klomende ilk tedavim.

dnz_zip sana bişey sorucam. klomen bittikten kaç gün sonra muayene oldun doktora. bide kasıklardanmı baktı yumurtalarına yoksa alttanmı muayene etti. benim ilaç salı günü bitti. yarında muayeneye çağırdı doktor.

cnm aynı hepimiz dinliyoruz kendimizi ama ben bu ay dinlemiorum bıraktım klomenide zaten mesela benimde adetim erken geldi kist falanda yok çoookk az oldum adet 3 tane test yaptım tek çizgi çıktı attım 1 saat 1 gün sonra tesadüfen gördüm üçündede silik 2. çizgi çıktıbu ayda ben yine çalışmalara devam 19. günüm bugünde kan testide yaptırmadım inat benimkide bıktım her ay dinle dinle yok kasığım ağrıdı yok akıntım oldu bu ayda koyverdim gitti rabbim hayırlısını versin çok üstüme geldiler birileri yok tembel yok çocuk yapmıon çok ağladım rabbim bunların yüzü suyu hürmetine bu ay yüzümü güldürür inşallah,bana tembel diyenler bi bilse yıkanmaktan yosun tutcamherşey denmio işte:)))

benim ilacım 12 sinde bitti dün muayene oldum.kasıktan bakmadılar hep alttan ultrasonla bakıyor.inşallah güzel haberler alırsın :)

aynisini banada diyolardi tembel diye gene bi gunu kafam atti kadina dedimki cocuklar hepinizi asosyal yapmis biyere rahat gdemiyorsunuz gtsenizde bisey anlamiyorsunuz tum planiniz cocuklar uzerine hzmetci gbi oldunuz (hamile ve cocuklu arkadaslari tenzih ediyorum sinirimdn soyledim cunku) kendinze hc waktiniz yok yazik size esinizle en son ne zaman romantik vakit gecirdinz tik yok oysaki ben bu konuda rahatim ddim sizinde ne kadar caliskan oldugunuz belli cocuklariniz haserat gbi dagitmadan durmuyor azcik terbiye verme konusundada caliskan olursaniz gelecek icin iyi olur dmistim dahada o kadin ewime ayak basmiyo cok sukur

ağzına sağlık ne güzel demişsin benimde çocuklu arkadaslarım var diolarki çocuk doğdu doğalı bi sinemaya bile gitmedik bizde eşimle fırsat buldukça gideriz hafta sonları genelde gezeriz,tatile falan gideriz imreniolar.ama işte herkes kendinde olmayana imrenio bende onlara imreniorumya hiç sorma bende kayınvalidemede patladım en son evlendim 18 gün sonra bişe varmı demeye başladın dedim tamam ii niyetlisin belki ama biraz mantıklı düşün dedim belki olmuo belki senin bilmediğin planlarım var dedim amaann elin ağzı durmuo işte ne deyim öle dedikodumu yapıolar allah kınayanın başına versinde görsünler artık yüreğimi yakıolar öleki böle beddua edebiliyorum

benim ilacım 12 sinde bitti dün muayene oldum.kasıktan bakmadılar hep alttan ultrasonla bakıyor.inşallah güzel haberler alırsın :)

benden 2 gün önde gidiyorsun :) o yüzden hemen arkandayım takipteyim seni. ne oldu ne oldu diye sorup durucam sana ona göre :)

yumoşların kocaman olsun ve güzelce çatlasın inşallahhhhhh...

ben de adet oldum olmadı bu ay . önümüzdeki maçlara bakcaz artık...yarın gitcem doktora ne vercek bakalım...

inş hamile kalırım...sende sağlıklı hayırlı bir evladı kucağına alırsın ..darısı bizlerin başına...benim yumurtam çok oluyordu iki kere bir ayda çatladım ama hamile kalamadım ....bakalım ilaçsız nasıl olacak

süper cevapppppp

inşallah canım amin, bebeğin olacak hiç moralini bozma doktorlar tedavisiz 1 yıla kadar olmaması normal diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…