Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hayırlı olsun inşallah ikiz mercmeklerin olur olmuşken 2 olsun demi bu kadar uğraşmışsın

kızlar hamileyimmmm bugün b-hcgye baktırdım 132 cıktı daha cokkk yeniymiş öle dedi doktor çok mutluyum çokkk allah sizede nasip etsinnn

kızlar hamileyimmmm bugün b-hcgye baktırdım 132 cıktı daha cokkk yeniymiş öle dedi doktor çok mutluyum çokkk allah sizede nasip etsinnn

tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzel uzun zamandan sonra hamiş haberi aldık devamı gelir inş.

selam kızlar uzun zamandır girmemiştim topige....bilenler bilir bi kaç ay önce sıkı takipcisiydim bu topigin...varmıı hamilee haberlerii.bende hala tık yok canlarım..

selam kızlar uzun zamandır girmemiştim topige....bilenler bilir bi kaç ay önce sıkı takipcisiydim bu topigin...varmıı hamilee haberlerii.bende hala tık yok canlarım..

canım yılbaşından sonra topik resmen bayrakları dikti eskiler yok artık arada girip kaçıolar bende bakınıyorum öle kimsede bişe yok bugün bir haber aldık htc000 arkadşımızdan çok şükür devamı gelir inş.

mrb arkadaşlar bende 2 yıldır bebek istiyorum gittigim hiç bi doktor bana klomen vermedi. sürekli gittigim doktorda hsg çektirdim 6 ay sonra olmazsa gel aşılama yapalım dedi acaba kendim klomen alıp kullansanmı? zararı olurmu acaba?

evet bende biraz inceledim pek kimse kalmamış .maşallah sen bırakmamışsın ne güzel..bliyorsun ben 2 ay kullandım klomen ve çatlatma ignesini olmadı..daha da devam etmedim kullanmaya..senin nasıl gidiyor hamileigin...
htc000 arkadasıda tebrik ederim bu arada

cok defa söyledim yazdım aslında..umutlum 22 yle cok muhebbetimiz olmuştu 2. si üstüne ama demekki sana denk gelmedi canım..ve evet 2. isteniyor tatlım..hemde cok isteniyor..küçükken pek aranmıyor aklına bile gelmiyor ama büyüyünce arzu ediliyor bi kardeşi olsun diye..oğlum 9 unu dolduracak mayısta...büyüdü..kocaman oldu..o da cok istiyor bi kardeşim olsun..oglum da da cok ağladım..cok gözyaşı döktüm beklerken..yine aynı şeyleri yaşıyorum..yani göze alınıyor ercelfcim..ilki kadar istekli oluyor insan..hayırlısı bakalım..cumartesiye batım..ama hala ne yapacağıma karar veremedim..öyle dolanıyorum ortalıkta saf saf..ve evet genç değilim..napcaz bilmiyorum..

bende bunların hiçbiri yok adetin ikinci günü ankarada baktırmıştım alttan muane ve hormon tahliline herşey normal dedi şırnak cizrede oturuyorumz burdada adetin 21 günü hormon yapıldı çatlamışsın dedi ama bir tahlilim yüksek çıktığından bana picolusun dedi eşimde doktor benim oda şok oldu öyle bişey yok dedi tek bir hormonda anlaşılmaz dedi benim kilom 52 kıllanmada yok saç dökülmeside yok adet düzenimde normal....hormonun yüksek çıkmasınada klomen neden olmuştur diyor eşim...asla o doktora götürmüyecekmiş birdaha.......klomen kullanmama da karşıydı eşim...

iyiyim canım..senide görmek çok güzel..sen nasılsın

wallahi sevdecim aynı çaresizlik yorulmuşluk ve umutsuzluk içinde yuvarlanıp gidiyorum eşimin sperm dna hasar testi yüksek çıktı onu düşürmeye çalışıyor dr sonra belki aşılama olmazsa yaza tüpbebek düşünüyoruz bakalım artık hayırlısı

slm kızlar bayadır giremiorum öle arada girip bakıp çıkıorum işlerim yoğundu biraz bu hafta cumada izin aldım grip belasından cmrts pazar boyuna uyudum:)sedacım nasılsın cnm sende pek giremiosun,yeni hamişimiz var htc cnm tebrik ederim allah tamamına erdirsin sonunu getirsin inşallahpek okuyamadım geçmişi başka gelişme varmı bilmiorum hepinizi öpüyorum

bu ay çok ilaç kullandım grip için bide migrenim tuttu zıkkım,bi sürü ilaç içime kurt düştü silik çıkmıştı ya farklı bi marka test aldım 2 gün önce yaptım tek çizgi çıktı attım hemen çöpe.dünde temizlik yaparken çöpleri boşaltıorum yine aynısı olmuş test biri koyu biri silik yarabbi yaa bütün bozuk testler bu ay beni buldu,bu 3 oldu,daha önce hiç karşılaşmamıştım,ne deyim şaştım bu ay aklımda hep bi soru işaretiyle geçecek galiba şuan 3-4 gündür ovulasyon dönemim ilaç içmedim ama hissettim bişeler:)) çalışmalara devam bakalım:44::44::44::44::44:bendede durumlar böle canlarım.....

merhaba canım kafana göre kullanma klomeni dr. kontrolünde devam etmen gereken bişey bu ilacı içip kontrollerin olacak sakın ihtiyacın varmı yokmu dr.la görüş bir istersen allah yardımcın olsun..
Nasıl olsun canım idare ediyorum şuan çok şükür sıkıntım yok bebeğimde sağlıklı çok şükür rabbim sizlerede yaşatsın inş.Hayırlısı olsun canım yaa olmazsa yine dr.gidersin hayırlısı olsun hakkında
ooo kimler gelmiş kimler geçmiş olsun canım başka hamişimiz yok htc00den başka canım darısı başınıza artık Bende iyiyim çok şükür bir sıkıntım yok ama sanki grip olucam gibi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…