Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sen ne zamandır yoksun burlarda vitaminsiz kaldın bence canım :KK14:
Çok geçmiş olsun canım napıcan sen yatıcan adamcaaaz uğraşçak artık:KK53::KK23: canım başka oluru varmı yada hiç yapmican hep zaten umut dolu zamanalrda bir aksilik çıkar..Benimde hatırlasana ilişki zamanı dediğinde dr. kavga etmiştik bir dünya hiç dr. dediğine uyamadıkta olmadı o ay vardır bundada bir hayır canım ne diyim allah şifa versin sana bir an önce..

saol canım bende öle dıyom zaten bu üçüncü tedavı ve hepsınde bişe çıktı istisnasız hemde napalım kısmet kemıklerım arıyo oram bıle :) nasıl olucak bılmıyom valla senın cınsıyet bellımıydı kıs hep soruyom geçmişe bakmadım hhiç :)

canım bende pcoluyum ve benim ultrasonda yumurtalıkların büyüklüğünden etrafındaki kistlerden falan.ama benim tahlillerime bakıpta sen pcolusun diyen bir doktorla karşılaşmadım

2 ay klomen kullandım hormaonun bir tanesi yüksekti sadece bir hormondan bana pocolusun dedi....şok oldum ...eşim yüzde bir ihtimal değilsin dedi klomenden kaynaklanıyor dedi....eşim klomen kullanmama da karşıydı ama ben çok istediğim için bişey demedi...bundan sonra hiç ilaç kullanmayı düşünmüyorum.. ekim ayında eşimin mecburi görevi bitiyor o zaman tayinimiz çıkacak o zaman.adam akıllı dıoktora giderim ne gerekiyorsa yaparım...stres yapmıyacağım kaç aydır ağlamaktan pisikolojim bozuldu....

arkadaşlar mrb. aranıza yeni katıldımm bende.. klomen ve çatlatma iğnesi kullanıp hala hamile kalamadım bnde. bu ay 3. sünü yaptırdım. ayın 9 veya 10 u adet olmam gerekiodu ama ben olmadım. 11 inde kanda test yaptırdım negatifff.. bugün ayın 14 ü ve ben hala adet olmadım.. çok mutsuzum hamile olmadığım gibi adette olamadım. acaba psikolojik olarak adetimimi geciktirdim. yarın dr a gitmeyi düşünüorumm.. kafayı yiycemmm.. sebebi ne olabilir sizcee
aramıza hoşgeldin canım hemen yılmak yok..Burda ne arkadaşlarımız var aylarca klomen kullanıpta olmayan..Kimisi ilk klomende hamile kalıyor kimisi 1 sene sonra klomeni bırakalı 5 ay olmuş hamile kalıyor kimisi 6.ayında hiç belli olmuyor önemli olan bu kadar stres yapmaman ve kendini mutsuzluğa itmemen canım..Hepimiz yaşadık bunlar öyle iyi anlıyorum ki seni hsg falan çektirdin mi tüplerin açıkmı normalde klomen tedavisi en fazla 6 ay uygulanıyor benim dr. öle demişti bana hemen pes etme inş. bir gün oalcaktır canım kuru incir ye yada incir kürü yap eğer yumurtaların gelişiyor çatlıyorsa klomenle gerek yok inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun..
yok cnm biyere gitmiyorum burdayımmm yrn bildiririm kesin sonucu
bekliyoruumm :))
kızlar bugün moralim çok bozuk bugün adetimin ikinci günü 21 de yaptırdığım hormon tahlili bügün gösterdim hiç bir sorun yok diyorlardı doktorlar bana bugünkü dr pcolu olduğumu söyledi diğer dr horman tahlili ve utrasonda baktıkların hiç böyle şey söylememişlerdi ....ve benim bulunduğum yer cizre burdaki doktor söyledi...ankarayada gittim ordaki dr hiç öyle bişey dememişt...benim eşimde doktor pcolu değilsin diyor öyle olsaydı daha önceki horman tahlilinde ve utrasonda görünürdü diyor...iki ay kolen kullandım o yüzden hormonun yüksek çıktı diyor ve tek bir hormonla anlaşılmaz pcolu olman ........pcolu arkadaşlar size nasıl pcolusun dediler??
canım benim böyle bir durumum olmadığı için sana bişe diyemiyorum ama aramızda pcolu arkadaşlar vardı geldiklerinde görürler ve cvp verirler :KK66:
saol canım bende öle dıyom zaten bu üçüncü tedavı ve hepsınde bişe çıktı istisnasız hemde napalım kısmet kemıklerım arıyo oram bıle :) nasıl olucak bılmıyom valla senın cınsıyet bellımıydı kıs hep soruyom geçmişe bakmadım hhiç :)
çok geçmiş olsun canım yapçak bişe yok bu yolda herşey mübah katlanıcan :) Sende varya ne kadınsın hee sanada her seferinde 5 mart gidicem inş. öğrenicez demekten dilimde tüy bitti okumadığın belli oluyor canım zaten cinsiyeti belli olsa sana özelden yazıcam deli karı bu halde bile baksana etkilemiyor seni napsak sana acaba bu ay iffetten randevumu alsak :KK9:
günaydınnnnnnnnnnnn
günayydıııınnn canım nasılsııınn ??

eh işte şükür bu günlerede ne kadar yeter desemde kafamın bir yerlerine kazınmış bebek sevdası sen nasılsın kaç haftalık cinsiyete az kaldı hadi hayırlısı inş

eh işte şükür bu günlerede ne kadar yeter desemde kafamın bir yerlerine kazınmış bebek sevdası sen nasılsın kaç haftalık cinsiyete az kaldı hadi hayırlısı inş

çok şükür canım bende iyiyim 15.haftasındayız canım bu hafta cinsiyet görülüyormuş ama tabi benim randevu taaaaaa 5 martta günler nasıl geçecek bilmiyorum inşallah sende ikinci bebeğine kavuşursun canım nasıl bir tedavi yolu izliceksiniz belli oldumu durum??

çok şükür canım bende iyiyim 15.haftasındayız canım bu hafta cinsiyet görülüyormuş ama tabi benim randevu taaaaaa 5 martta günler nasıl geçecek bilmiyorum inşallah sende ikinci bebeğine kavuşursun canım nasıl bir tedavi yolu izliceksiniz belli oldumu durum??

benim dr biraz kıt galiba onunla bir yolun sonuna varamadık ister ii ister kötü doğru düzgün birşey dediği yokki burdada özel 1 2 dr var güya en iisine gidiyom bana bu ay serophane verdi ne yumurlama takibi ne bişey olmassa diyo 500 600tl bir iğne tedavisi var onu uyguluyacaz ben bu kadar maddi manevi çöküyoruz bir sonuç alsak sonuşta eşim devlet memuru dedmi ama öf seni sıktım karnın çıktımı şimdi çok güzel olmuşsundur

benim dr biraz kıt galiba onunla bir yolun sonuna varamadık ister ii ister kötü doğru düzgün birşey dediği yokki burdada özel 1 2 dr var güya en iisine gidiyom bana bu ay serophane verdi ne yumurlama takibi ne bişey olmassa diyo 500 600tl bir iğne tedavisi var onu uyguluyacaz ben bu kadar maddi manevi çöküyoruz bir sonuç alsak sonuşta eşim devlet memuru dedmi ama öf seni sıktım karnın çıktımı şimdi çok güzel olmuşsundur

yok canım ne sıkması ama senin tüpün biri yapışıktı diğer tüptenmi deniceksin ama takip olmadan nasıl olucak nasıl bir dr. yaa ne kadr basit geliyor bazı doktorlara bu durum yaa değiştir canım dr. başka dr. yokmu oralarda belli isim yapmış sadece inşallah bence başka güzel bir dr. varsa bak onunla başla derim..Benim karnım çıktı canım çıkmazmı haddinden fazla hemde biraz büyük iç karnın yok diolar benim için fırladı öne çünkü :)) Sağlıklı olsunda bebeğim kiloda alayım karnımda büyüsün yeterki o sağlıklı olsun sağlıkla kucağıma aldığım günleri göreyim başka bişe istemiyorum..Rabbim sanada yaşatsın canım inş.

yok canım ne sıkması ama senin tüpün biri yapışıktı diğer tüptenmi deniceksin ama takip olmadan nasıl olucak nasıl bir dr. yaa ne kadr basit geliyor bazı doktorlara bu durum yaa değiştir canım dr. başka dr. yokmu oralarda belli isim yapmış sadece inşallah bence başka güzel bir dr. varsa bak onunla başla derim..Benim karnım çıktı canım çıkmazmı haddinden fazla hemde biraz büyük iç karnın yok diolar benim için fırladı öne çünkü :)) Sağlıklı olsunda bebeğim kiloda alayım karnımda büyüsün yeterki o sağlıklı olsun sağlıkla kucağıma aldığım günleri göreyim başka bişe istemiyorum..Rabbim sanada yaşatsın canım inş.

canım benim tüpümde değil rahimde yapışıklık vardı

kızlar bugün moralim çok bozuk bugün adetimin ikinci günü 21 de yaptırdığım hormon tahlili bügün gösterdim hiç bir sorun yok diyorlardı doktorlar bana bugünkü dr pcolu olduğumu söyledi diğer dr horman tahlili ve utrasonda baktıkların hiç böyle şey söylememişlerdi ....ve benim bulunduğum yer cizre burdaki doktor söyledi...ankarayada gittim ordaki dr hiç öyle bişey dememişt...benim eşimde doktor pcolu değilsin diyor öyle olsaydı daha önceki horman tahlilinde ve utrasonda görünürdü diyor...iki ay kolen kullandım o yüzden hormonun yüksek çıktı diyor ve tek bir hormonla anlaşılmaz pcolu olman ........pcolu arkadaşlar size nasıl pcolusun dediler??

adetin 2.günü yapılan hormon tahlilinde LH FSH TSH a bakılarak,ve ultrason görüntüsüyle beraber pco lu tanısı koydular bana. bunun yanında tüylenme,sivilcelenme,göbek bölgesinde yağlanma,saç dökülmesi,adet düzensizliği genel görülen pco belirtileri.

merhaba bayanlar bende klomenle hamiş kalmaya çalışıyorum.şuan ovulasyon dönemimdeyim ve klomenle 2, ayım:18:

sıkı çalış canım hayırlısı olsun bu günlerdeki halvetler çok önemli:KK1:

çalışıyorum zaten.gün aşırı devam halvete:KK23::KK23:
yanlız bugüne kadar yumurtlama zamanımda asla ve asla kasıklarımda sancı olmadı.buı sefer acayip bir sağ bir sol yumoşum sanki nasıl desem kıpır kıpır...:KK8:ikisindede yumoşum var...işşlh rabbim nasip eder mucizeyi yada mucizelerimi:nazar::nazar:

X