Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar günaydınn ....benm bugün reglin 23.günü sanki ara ara kasıklarm agrıyo birde göğüslerde hafif değişiklik war ama akıntı sıfır zaten bu ay hiç olmadı klomen ve ovitrelleye ragmen ...cok sabırsızlanıyorum ama umutsuzum çünkü iğneden sonra yumurtanın çatladgna dair bende bişey olmadı sadece iğne uyku yaptı:)offfff yaaa test yapmamak için kendimi zor tutuyrum ilk başta çok umutluydum yumurta 19,5 olunca ama şuan kendimde hiç bir değişm göremeynce canm sıkılıyorrr

günaydın cnm yumurta çatladığında herkeste belirti olcak die bişe yok ben mesela yumurtanın çatladığı anı bile biliorum ama burda hiç farklılık hissetmeyenler var o yüzden kötü şeyler düşünme test içinde daha erken otur bekle gününü benimde 26. günüm tam gününde olursam 31inde bat bekliyorm bu ay iğnede vurunmadım ama göğüslerim patlıo yaklasık 1 haftadır akıntıda var ama her ay olan şeyler olduğu için hiiiççç umutlanmıorum geçen ay 4 gün önceden test yaptım noldu hüsran bu ay bende koyverdim gitti bakalım:KK53::KK53::KK53::KK37:

günaydın cnm yumurta çatladığında herkeste belirti olcak die bişe yok ben mesela yumurtanın çatladığı anı bile biliorum ama burda hiç farklılık hissetmeyenler var o yüzden kötü şeyler düşünme test içinde daha erken otur bekle gününü benimde 26. günüm tam gününde olursam 31inde bat bekliyorm bu ay iğnede vurunmadım ama göğüslerim patlıo yaklasık 1 haftadır akıntıda var ama her ay olan şeyler olduğu için hiiiççç umutlanmıorum geçen ay 4 gün önceden test yaptım noldu hüsran bu ay bende koyverdim gitti bakalım:KK53::KK53::KK53::KK37:

aslında en iyisi koyvermek ama nerdeeeee.. cevremde okadar hamile ve yeni cocuk dogrrrmş insan varken ben koyvermek istesemde imkansızz of yaa.ben zaten bu hamilelik olaylarndan bişey anlamadım herkeste yaşanan şeyler farklı kimisi bi dünya problemi warken dr a bile gitmeden hamile kalıo kimsi hiç sorun yok olmuyoo çok garip yaa bizde eşimde sorun yok ama benm war mı yok mu onu bile tam bilmiorum ne hormon testi ne rahim filmi hiç birini yapmadan dr klomene başladı sadece yumurta tembelliği war dedi kist falan yokmuş of ya zaman kaybediorda olablrz yani...

herkese gunaydın kızlar nasılsınız bakalım. Dun doktora gttım kan sayımı yaptırmaya cunku basım donuyor kansızlıktan dıye dusundum ama guzel cıktı kanım ve bas dönmesı ıcın sureklı tzlu ayran ıcmemı soyledı ama ıse yaramadı ya duscek gbı oluxorum bu konu hakkında baska fıkrınz varmı canlarım ya

günayyydıınnn cnm öle işte akşam yine buhranlardaydım düzeldim bak şimdi:KK33::KK36::KK52:evet cnm dediğin gibi güçlü olmaktan başka ne çare var ne yol rabbime güvenip beklicez yapcak bişe yok ama insan imrenmekten kendini alamıo işte ne diyim rabbim büyük.sen nasılsın bakalım bak bugün tek kalmadın:)):KK1::KK1:

günaydıın günaayyddıııınn maşallah iyisin canım hep böle ol dediğin gibi başka çare yok :KK34: Ben iyiyim çok şükür haftasonu yaklaşıyor die daha iyi oluyorum vücudum dinlenmek yatmak istiyor bu ara hep doyamıyorum yatmaya bu haftada yoruldum hep ev işleri falan derken ondan heyecanla haftasonu gelsin istiyorum :))

kızlar günaydın nasılsın??? yeni hamile haberi alamadık uzun zamandır malesef:KK43: inşallah şubat bereketli olur :)
bende adet olamadım hala düzensiz zaten ama idrar testi negatif çıktığı için hiç umudumda yok:KK43: geçen ay 22 sinde adet olmuştum.bebek yoksa biran önce olsam bari...

aslında en iyisi koyvermek ama nerdeeeee.. cevremde okadar hamile ve yeni cocuk dogrrrmş insan varken ben koyvermek istesemde imkansızz of yaa.ben zaten bu hamilelik olaylarndan bişey anlamadım herkeste yaşanan şeyler farklı kimisi bi dünya problemi warken dr a bile gitmeden hamile kalıo kimsi hiç sorun yok olmuyoo çok garip yaa bizde eşimde sorun yok ama benm war mı yok mu onu bile tam bilmiorum ne hormon testi ne rahim filmi hiç birini yapmadan dr klomene başladı sadece yumurta tembelliği war dedi kist falan yokmuş of ya zaman kaybediorda olablrz yani...

öle cnm takmamak elde deil ama napcaz takıncada elden bişe gelmio benimde etrafım hep bebekli hamile günde en az iki kişi soruo düşünmüomusunuz bebek yokmu die apartmandakiler düşün hep yeni evli 6-7 aylık evliler bu yenilerden bile sırf 3 tane hamile var biri 4 aylık evli 3 aylık hamile düşün yani:KK1::KK1::KK1: millet nası hızlı görüomusunuz:KK52::52

günaydıın günaayyddıııınn maşallah iyisin canım hep böle ol dediğin gibi başka çare yok :KK34: Ben iyiyim çok şükür haftasonu yaklaşıyor die daha iyi oluyorum vücudum dinlenmek yatmak istiyor bu ara hep doyamıyorum yatmaya bu haftada yoruldum hep ev işleri falan derken ondan heyecanla haftasonu gelsin istiyorum :))

cnm yorma kendini sende fazla bende aynı valla hafta sonunu iple çekiorum bide 1 haftadır misafirim var onlarıda yarın gönderip hafta sonu bi güzel dinlencem Allah nasip ederse.benim işlerde yoğundu bu hafta yoruldum valla,uykucu şirin seniii bol bol uyu bakalım:KK1::KK1::KK1:

kızlar günaydın nasılsın??? yeni hamile haberi alamadık uzun zamandır malesef:KK43: inşallah şubat bereketli olur :)
bende adet olamadım hala düzensiz zaten ama idrar testi negatif çıktığı için hiç umudumda yok:KK43: geçen ay 22 sinde adet olmuştum.bebek yoksa biran önce olsam bari...
evet canım yaa ne zamandır durgunluk var sitede hamiş haberimizde yok inşallah dediğin gibi şubat ayımız bereketli olur..Önümüzdeki ay içinde inş.senin için hayırlı olur :KK34:
cnm yorma kendini sende fazla bende aynı valla hafta sonunu iple çekiorum bide 1 haftadır misafirim var onlarıda yarın gönderip hafta sonu bi güzel dinlencem Allah nasip ederse.benim işlerde yoğundu bu hafta yoruldum valla,uykucu şirin seniii bol bol uyu bakalım:KK1::KK1::KK1:
sorma yaa benim misafir falan yok ama evde yoruldum canım birde iş yorucu patronların istekleri bitmiyor malesef :KK43: ne misafiri kız 1 haftadır öle akrabalar falan mı misafirde zor canım yaa

sorma yaa benim misafir falan yok ama evde yoruldum canım birde iş yorucu patronların istekleri bitmiyor malesef :KK43: ne misafiri kız 1 haftadır öle akrabalar falan mı misafirde zor canım yaa

evet cnm akrabalar yaa geldiler yarısı gitti yarısı kaldı yarın herkes gidio.hiç sorma bugün resmen pestilim cıktı valla bende stres bi taraftan yorgunluk bi taraftan öldüm valla:KK43:kafam beynim patladı valla akşama kadar bi işle uğraştım fos cıktı oda nasıl üzüldüm yaa:KK43:(

Kızlaaarrrr hepinize ii akşamlarrrr...Nihayet sonunda rahim filmimde çekildi bugün anestezi alarak çekildimmm ohhhh mis gibi ne acı ne sters hiçbişey anlamadan bitti çok şükür Allah ıma.ve tüplerim açık çıkmışşş bi sorun yok dedi yani doktorr çok şükürr.Korunmaya gelince onu sordum yok korunmana gerek yok dedi hatta daha şanslı olduğun aydasın ddiii.inş. rabbim sağlıkla bizede nasip ederrrrr..Biirde rahim filmi çekilen arkadaşlarrr banyo ne zaman yaptınız???? benim biraz kanamam oldu hatta biraz kahveye döndü ama devam ediyo antibiyotik verdi 3 gün iç ddi bakalm nolcak adet olunca gel tedaviye artık başlayalım dediii...benden böle kızlaarrr rabbim çok aratmadan sağlıkla hayırlı evlatlar verir inş......

Kızlaaarrrr hepinize ii akşamlarrrr...Nihayet sonunda rahim filmimde çekildi bugün anestezi alarak çekildimmm ohhhh mis gibi ne acı ne sters hiçbişey anlamadan bitti çok şükür Allah ıma.ve tüplerim açık çıkmışşş bi sorun yok dedi yani doktorr çok şükürr.Korunmaya gelince onu sordum yok korunmana gerek yok dedi hatta daha şanslı olduğun aydasın ddiii.inş. rabbim sağlıkla bizede nasip ederrrrr..Biirde rahim filmi çekilen arkadaşlarrr banyo ne zaman yaptınız???? benim biraz kanamam oldu hatta biraz kahveye döndü ama devam ediyo antibiyotik verdi 3 gün iç ddi bakalm nolcak adet olunca gel tedaviye artık başlayalım dediii...benden böle kızlaarrr rabbim çok aratmadan sağlıkla hayırlı evlatlar verir inş......

sevindim canım hallolmasına ve temiz çıkmasına artık bundan sonra hayırlısı olsun inşallah canım umarım filmden sonrada bebişi tutan arkadaşlarımızda olmuş inşallah seninde öyle olur canım hayırlısı olsun inş.

Hayırlı cumalar kızlar kimsecikler gelmemiş yine :KK14: Bende gidiyorum hoşçakalıın :KK34:

kızlar lütfen bana acil bi cvp yazın ben bu ay yumurta kontrolüne gittim 12. gün başta klomen verecekti ben dedim ilaçsız bakalım tmm dedi bu arada zaten şu şeffaf akıntım geldi 10. 11. gün bu sabah gittim 27mm solda yumurtam var bugün çatlar dedi 12. günüm yani ilaçsız bu yumurta kiste falan dönüşmez dimi sevinsemmi anlamadım çatlama iğnesi falan vermedi 3 gün ilişki dedi bana bi akıl verin

kızlr arlık 31 de regl gördüm ve bu ay klomen kullandm adetn 3. günü başaldım gnde 1 tane 5 gün içtim 16. gün çatlama iğnesi olmadan yumrtam kndiliğinden çatladı diğer yumrtanın da ondan etkilenip çatlıcagını söledi doktr iki yumrtam oluşmuştu. adetlerim düzensiz pko oldugu için. ilacn etkisiyle yine 31 inde mi regl olurum ... ne zamn test yapmalıyım çok sabrsızlanıyorum...

selam kızlar yeni doktordan geldim adetimin 13. günü sağğ ve solda 16 ml yumurta oluşmuş birkaçtane daha var ama 11ml dekalımış onlar şimdi bana çatlatma iğnesi verdi ama biri kalçadan diğeri göbekten hangisini bulabilirsen al dedi ama ben hangisi daha faydalı bilmiyorum bir kaç kişi göbekten olanı al dedi sizce hangisi

benim ilaçsız 27mm 12. günü yardımm çokmu büyük çatlamazmı iğnede demedi

merhaba kızlar.bu ay 12.gün 2 tane yumurtam vardı.15 ve 16 mm.dr ikli gün sonra çatlama iğnesini yaptır dedi.dün iğneyi yaptırdım ama ne ağrı oldu ne de herhangi bir belirti.geçen ay iğneyi yaptırdığım gün ağrıdan duramamıştım.çatlamadı mı acaba diyorum kendi kendime.umutsuzum...üzgünüm...:KK43:

merhaba kızlar.bu ay 12.gün 2 tane yumurtam vardı.15 ve 16 mm.dr ikli gün sonra çatlama iğnesini yaptır dedi.dün iğneyi yaptırdım ama ne ağrı oldu ne de herhangi bir belirti.geçen ay iğneyi yaptırdığım gün ağrıdan duramamıştım.çatlamadı mı acaba diyorum kendi kendime.umutsuzum...üzgünüm...:KK43:

mrb benimde ağrım olmadı:18:

nebileyim okuduğum bazı yerlerde kist olur demişler korktum çatlamıyormuş sözde bende baya sevinmiştim büyük diye normalde sağdan yumurta olduğunda ağrım olurdu şimdi ağrıda yok okadar büyümüş dr bugün çatlar dedi

X