Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evett canımmm ya ılk zamanalr yasımız genc evlılıgın tadını cıkaralım dıyoduk sonra yenıe vlıyız demeye basladık sonra borcumuz bıtsın de ıstıycez dedık suan kısmet dıyoruz 5 aydır.kısmetese olurrr(( dıyoruzzzz

ılk evlenır evlenemz yapıcaksınızz hatunlarr ne olur ne olmaz ısımızı saglama almadık korunduk salak gıbı belkı korunmasam yıne olmuycaktııı....

zor yıllarrr zor gunlerrr akıp gecıyoooo zaman aleyhımıze ıslıyooo

aynı şeyleri ben de düşünüyorum.ilaçtan dolayı kist olmuş mudur diye....iğnenin 11.günü.test için erken değil mi

benim son adetim 3 aralıkdı canım. 8 aralıkda iğne vuruldum. yani 1 ayı geçti iğnenin üstünden. adetimde 2 hafta olucak geçeli. tedirgin olmakla yanlış mı yapıyrm bilmiyrm. belki o sebeple bu kadar genişim. bebeğim benimle hissediyrm aslında...rabbim sanada, herkesede kısa zamanda nasip etsin ınş. bu akşam eczaneden tekrar testmi alsam diyrm :)

dogru walla salak gıbı korunduk ah kalırsa olursa fln fesmen sımdı sacının telını arıok

D:

ya cansucuk benım ıgnemde 9.gunum ama belım agrıor gecen seferde bukdr agrım hıc olamamıstı :S

bonboncum bebişin ınsallah senınledırr...
adetın olmama nedenın ınsallah bebıstırr

dogru walla salak gıbı korunduk ah kalırsa olursa fln fesmen sımdı sacının telını arıok

D:

ya cansucuk benım ıgnemde 9.gunum ama belım agrıor gecen seferde bukdr agrım hıc olamamıstı :S

canım belkı bebısın sana tutunmaya calsıyodur ayaklarını uzat yatmaya bak ayakta fazla geszmeeee tavsıyemm budur canımm

canım belkı bebısın sana tutunmaya calsıyodur ayaklarını uzat yatmaya bak ayakta fazla geszmeeee tavsıyemm budur canımm

anamm ıns cnm ay ben saalak gıbı evın onundekı karları kurekle yola doktum ıkına ıkına ana ıste cahıllık bu heralde

kardan egclecek yer kalmaı az evın yolunu acem dedım pehh

kızlar olmadı yine malesef sonucum 2.88 çıkmış(( nezman anne olabileceğim acaba 2 yıl oldu artık çok zor geliyor herşey allah büyük inşallah daha fazla aratmaz

cnm rabbim büyük artık bi günü var herhalde düşünüorum bende ne kadar çabalasak boş o ol deyince oluo

bonboncum bebişin ınsallah senınledırr...
adetın olmama nedenın ınsallah bebıstırr

ınş canımcım inşallah..adetimde gecikmez hiç.ondan dolayı rahatlık var ama bakalım. herşeyde bi hayır var..sonucu alamadık bi türlü :) demek ki "annecim heycanlanma sen ben burdayım nasılsa eninde sonunda öğreneceksin" diyor belkide..boşuna strese girme diyor...yerim ben onun minik ellerini ayaklarını...koklamak istiyrm. gelsinler biran önce...

inş senınledır bebegınn:)

bende klomenle 3.ayımda hamile kaldım. şimdi 31 haftalık hamileyim. sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim

bende klomenle 3.ayımda hamile kaldım. şimdi 31 haftalık hamileyim. sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim

catlatma ıgnesı vurundun mu pekı canım? Benımde 9.gunum ıgnede bugun belım kasıklarım agrıyor karnım sancıyor mıdem eksıme yapıyor Allahm cok taktım kafama ben heralde

ben 2.ayımda vurulmuştum çatlatma iğnesini ama işe yaramamıştı canım. bence senin yumurtan çatlıo olabilir bel ve kasık ağrın olduğu için diorum tatlım.

ben 2.ayımda vurulmuştum çatlatma iğnesini ama işe yaramamıştı canım. bence senin yumurtan çatlıo olabilir bel ve kasık ağrın olduğu için diorum tatlım.

bende öyle olabılcegnı dusunuyorum ama bı yanımda dûrtuyor ıste. Dun bıyere gezmeye gttık tevafuk bu ya 5hamıle vardı ımalı sekılde sende hala yokmu olur olur üzulme dmezlermı 2saat hamılelık sureclerını anlatiyolar tek cocuksuz orda ben oldugum ıcn ıyıce moralım bozuldu dundn berı hem agrılarıma elhamdulıllah cekıyorum hemde ıcın ıcın aglıyorum canım ya bıde şey sorcam bu ıgneyı vurunduktan sonra vajende kuruluk oldu benim hıc boyle bısey oldumu pekı

lobelya

bende serophene + c.ignesı vurundum 2 ayım suan ıgnede gecen seferde batma fln oldu bendede adım atarken agrılar olurdu sonucunda tutmamıstı bu ayda vurundum doktor dıger aydan daha ıyı dedı suan 9.gunumdeyım ve belım agrıor gecen seferde olamamıstı sık wc ye gıdıyorum gecen seferde gıtmemıstım bırde yemek yımem cok artttı ıns bebım vardır senınde vardır ıns

allah bızlerede nasıp etsın

canım üzülme rabbim zamanı gelince nasip edecek bunu biliyorsun inşallah hayırlısı olsun inşallah bir gün olacak canım..

Rojjdaaaaaaaaaaa sen gelmişsiiinn nasılsın canım neler yaptın ben sedda89 rumuz değişti canım ??

cnm inş. olur sen kaç yaşındaydın ??

amın ınş canım ya kuyruk sokumum kopack sankı oyle bı agrı var benım agrım bı sagda bı solda ama en cok sag tarafm szlıyor ve arkaya vruyor yemege gelınce ben kendımı bıldım bılelı guzel yemek yerım onu bı belırtı saymıyorum. Sen doktra gıdıcekmsn tekrardan pekı canım

kızlar bişey sorcam

ayın 2 sinde çatlatma iğnesi vuruldum kaçında kan testi yapsam çıkar tam belli olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…