Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benım 3. klomenım dı 4.cuye baslıycaktıkk..bende baslatmayalım bakalım kendılınden olucakmı dıye merak ettım oda tamam dedı..sorma canım ya herkes cok bılgılı profosorler herkeste bı doktor ısmı sankı soran oluyoda...

yuzlesme vaktı dıyosun haa bakalım bu hafta sonu gıtcez kıyafetıde aldım ...sankı benım canımın sıkkınlı bana yetıyo kıyafet alıncada ıyce astım kendımı amann napıyımmm bakalım kısmettttttt cekılcek dert varmıs cekıyozzz

canım ben geçen ay klomen kullandım ilk defa ama bu ay kullanmadım yine yumurtlamam ve çatlamam oldu.yani bir kutu klomenin etkisi bi kaç ay devam eder dediler doğru.
gerçi ben ilaçsız da yumurtluyorum çatlıyor ama tutmuyor.tüplerimde açık ama anlamadım gitti neden olmuyor.
bu ay kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım.
yüzleş canım yüzleş.inan bununla yüzleştikçe canımız daha az acıyacak çünkü alışıyoruz.
inşallah bizlerinde olacak.

kızlar bişey sorcam

ayın 2 sinde çatlatma iğnesi vuruldum kaçında kan testi yapsam çıkar tam belli olur...

canım adet döngün ne zamansa o kadar bekle ve ozaman yap.çünkü ben 14 gün sonra yapılıyor diye biliyordum yaptım silik çıktı ama 29 gün dolunca adet oldum.
o yüzden acele etme ve kaç günde adet olursan o günü tamamla ve ozaman yap.öncesinde yapılan testler yanıltıyor.
kaçıncı denemen bu.ve iğneyi nerden oldun progestan kullanıyormusun.

benim son adetim 3 aralıkdı canım. 8 aralıkda iğne vuruldum. yani 1 ayı geçti iğnenin üstünden. adetimde 2 hafta olucak geçeli. tedirgin olmakla yanlış mı yapıyrm bilmiyrm. belki o sebeple bu kadar genişim. bebeğim benimle hissediyrm aslında...rabbim sanada, herkesede kısa zamanda nasip etsin ınş. bu akşam eczaneden tekrar testmi alsam diyrm :)

ben senin yerinde olsam bin tane test yapmıştım :) bu ne rahatlık canım..:KK52::KK52:dediğin gibi bebeğin rahatlığı bence de.:KK9::KK9:..Allah'ım kalbimize göre versin inşallah .

canım adet döngün ne zamansa o kadar bekle ve ozaman yap.çünkü ben 14 gün sonra yapılıyor diye biliyordum yaptım silik çıktı ama 29 gün dolunca adet oldum.
o yüzden acele etme ve kaç günde adet olursan o günü tamamla ve ozaman yap.öncesinde yapılan testler yanıltıyor.
kaçıncı denemen bu.ve iğneyi nerden oldun progestan kullanıyormusun.

ben de iğnemi ocak 2 de yatırdım.ama adetin 12.günü yapıldı iğne.hep iğneden 14-15 gün sonra adet olunur diyorlar...amannnn şaştık kaldık valla...kısmet.olacağı varsa Allah verirse olur...kendimizi parçalasak da boş

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim:) hepimiz için dua ediyorum her zaman ve bir gün olacağınada inanıyorum ama bu yolda çok emek harcıyoruz ve olumsuz sonuç alınca çok üzülüyoruz...inşallah allahım hepimize sabır verir bu yolda:)

lobelya: canım benim öyle bişi olmadı. bu arada sana şunuda söylemek istiyorum önemli olan çatlatma iğnesi vurulman değil aksine yumurtanın çatladığı anda ilişkiye girmen ve bence senin bu ağrıları hissetmen yumurtanın çatladığını gösteririr anlatabildim mi? ve etrafındakileri takma kafana kendini önemse onları duyma bile boşver kendine değer ver tatlım

ben de iğnemi ocak 2 de yatırdım.ama adetin 12.günü yapıldı iğne.hep iğneden 14-15 gün sonra adet olunur diyorlar...amannnn şaştık kaldık valla...kısmet.olacağı varsa Allah verirse olur...kendimizi parçalasak da boş

evet canım aynen öyle olacağı varsa oluyor.benim mesela önceki ay ne zaman adet olduysam ozaman geldi adetim.
bence biraz daha sabırlı olmalıyız.en azından 30günü doldurmalı ve o zaman test yapmalıyız.
2 gün önce öğrenmişiz 2gün sonra öğrenmişiz çok önemli değil aslında
ama çok istediğimiz için sabredemiyoruz.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
peki sen progestan kullanıyormusun?

lobelya: canım benim öyle bişi olmadı. bu arada sana şunuda söylemek istiyorum önemli olan çatlatma iğnesi vurulman değil aksine yumurtanın çatladığı anda ilişkiye girmen ve bence senin bu ağrıları hissetmen yumurtanın çatladığını gösteririr anlatabildim mi? ve etrafındakileri takma kafana kendini önemse onları duyma bile boşver kendine değer ver tatlım

cok sagol canım ya. Ama benım yumurtalar cırcırböcegı canım gunu gelınce saz calıp soyluyolar yumurtlamaya gelınce sudan cıkmıs balık gbı. Bız zaten adete kadar gun asırı denıyoruz yıne ve ınsallah Rabbım ol der ve bende annelık duygusunu tadip yavruma sarılıp dunyayı ıkı kolumun arasına almak gbı guzel ayrıca ozel bır guce sahıp olurum ınsallah

doğumdan korkmayan kadın var mı acaba:KK1: aman herkes doğumuş sen mi doğuramıcan ben hep böle teselli ederim kendimi:KK36: Rabbim verir kolaylığını canm.. ya bnde klomen kullandm bu ay ilk kullanışım adetin 12. günü yani çarşamba 16mmdi yumurta doktor ctesi ptesi ilişki günü verdi.. ama bnm ne akıntım geldi nede kasıklarımda ağrıvar..nezaman çatlar bu yumurta veya bnmkisi çatlamadımı.. :18:

amin tatlım ya. bende doğumdan korkuyorum anlicanız dualarınıza ihtiyacım var. . .

ben bi gebe kalsam çatır çatır doğurcamda kalamadım:KK1:
doğumdan korkma canım anlık bişey olacak bunu düşün bir günde hatta bir saatte falan kurtulacaksın bebeğini kucağına aldığında hiçbir acı aklna gelmeyecek.
hem doğum zor olsa kötü olsa anneler 4 5 tane doğururmu?bence doğurmazdıı.inşallah kolay bir doğum olur ne kadar kaldı?

Son düzenleme:
evet canım aynen öyle olacağı varsa oluyor.benim mesela önceki ay ne zaman adet olduysam ozaman geldi adetim.
bence biraz daha sabırlı olmalıyız.en azından 30günü doldurmalı ve o zaman test yapmalıyız.
2 gün önce öğrenmişiz 2gün sonra öğrenmişiz çok önemli değil aslında
ama çok istediğimiz için sabredemiyoruz.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
peki sen progestan kullanıyormusun?

yok canım progestan falan kullanmıyorum.benim dr tuhaf biraz.bütün doktorlar ne yapıyorsa illaki kendince tersini yapıyor.çatlama iğnesinden sonra bekliyorum koyun gibi.daha önce de 2 tane düşüğüm var.vermesi lazımdı aslında...

günaydın kızlar...sabah kötü bir sancıyla uyandım....bildiimiz adet sancısı....belim ve kasıklarım çatlıyor ağrıdan...daha önce hiç yoktu..iğneden sonraki 12.gün...sizde de oluyor mydu böyle ağrılar....sanırım yine bebiş olmadı.adet olacağımın belirtisi sanırım bu değil mi...boşuna umutlanmayayım o zaman bu ay..

amin tatlım ya. bende doğumdan korkuyorum anlicanız dualarınıza ihtiyacım var. . .

hayırlısıyla hiç anlamadan doğurursun inşallah canım bizim bi tanıdık doğum yaklaştığı zamanlar hep inşikak duasını okuduğunu ve bu yüzden Allahın yardımıyla rahat bir doğum yaptığını söylüyordu

ben bi gebe kalsam çatır çatır doğurcamda kalamadım:KK1:
doğumdan korkma canım anlık bişey olacak bunu düşün bir günde hatta bir saatte falan kurtulacaksın bebeğini kucağına aldığında hiçbir acı aklna gelmeyecek.
hem doğum zor olsa kötü olsa anneler 4 5 tane doğururmu?bence doğurmazdıı.inşallah kolay bir doğum olur ne kadar kaldı?

aynen canım ya bir hamile kalabilsem Allahın izniyle 2şer 3er doğurcam :KK17: :KK17:

GÜNAYDIN KIZLAARRRR...

ben senin yerinde olsam bin tane test yapmıştım :) bu ne rahatlık canım..:KK52::KK52:dediğin gibi bebeğin rahatlığı bence de.:KK9::KK9:..Allah'ım kalbimize göre versin inşallah .

Amin teyzesi :KK1:kan testi sonucumu sonunda almış kayınvalide teyze oluyorsunuzzzzzzzz......:KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:

hayırlısıyla hiç anlamadan doğurursun inşallah canım bizim bi tanıdık doğum yaklaştığı zamanlar hep inşikak duasını okuduğunu ve bu yüzden Allahın yardımıyla rahat bir doğum yaptığını söylüyordu

aynen canım ya bir hamile kalabilsem Allahın izniyle 2şer 3er doğurcam :KK17: :KK17:

herzaman ikizim olsun isterdim.bu istek evlenmeden önceydi. acaba klomenden dolayı ikiz tutma şansı varmı..hamdolsun..şükürler olsun.. Rabbim sizlerede en kısa zamanda nasip etsin..adetimin ilk gününden hesaplarsak 6 haftalık kızlar...:KK52::KK52:haftaya cumartesi bebeğimi duymaya gidicem...duyabilirmiyim acabaa..:KK49:

GÜNAYDIN KIZLAARRRR...

Amin teyzesi :KK1:kan testi sonucumu sonunda almış kayınvalide teyze oluyorsunuzzzzzzzz......:KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:

herzaman ikizim olsun isterdim.bu istek evlenmeden önceydi. acaba klomenden dolayı ikiz tutma şansı varmı..hamdolsun..şükürler olsun.. Rabbim sizlerede en kısa zamanda nasip etsin..adetimin ilk gününden hesaplarsak 6 haftalık kızlar...:KK52::KK52:haftaya cumartesi bebeğimi duymaya gidicem...duyabilirmiyim acabaa..:KK49:

canım ya tam tanımıyorum seni ama inan çok sevindim yemin ederim :KK16: Rabbim sorunsuz hamilelik geçirip hayırlı doğumlar ve hayırlı evlat(LAR) :KK9: versin inşallah. Rabbim sizi gözlerden korusun inşallah. Darısı tez ve hayırlı bir zamanda bizlere :KK16:

dün kırmızıları gördüm çok üzüldüm dünden beri ağlıyorum ...allah inş çocuk istiyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın dayanacak gücüm kalmadı çok zor bir durum çok üzülüyorum ......

dün kırmızıları gördüm çok üzüldüm dünden beri ağlıyorum ...allah inş çocuk istiyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın dayanacak gücüm kalmadı çok zor bir durum çok üzülüyorum ......

canım zor bir durum hepimiz hemen hemen aynıyız ama ümit var ol hep. şu ayetide hiç unutma

Ey oğullarım! Gidin de Yusuf’u ve kardeşini iyice araştırın, Allah’ın rahmetinden ümit kesmeyin. Çünkü kâfirler topluluğundan başkası Allah’ın rahmetinden ümit kesmez.
ki o kaç sene var olan evladını görmemiş öldü dediler inanmadı onlara hep içinde bir ümit vardı. ve sonunda evladına kavuştu. ve bizde inşallah kavuşucaz Rabbim sadece bizi kendine yakınlaştırmak için bir sınava tabi tutuyor ve güzel bir şekilde bu sınavı geçip hayırlı evlatlarımıza kavuşucaz :KK16:

X