Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

öle cnm insanda biraz anlayış olcak biraz düşüncek karşımdakini kırarım die sanane dicen ölelerine sanamı sorcam dicen ama olmuo.geçende görümceme bi patladım ben nezaman hala olucaaaaaaammmmmm die şımarıo dedim yasında eşek kalmadı evlen kendin doğur sev ben istemiorum dedim aha o da oldu yaza evlenecek tezegi avuçla yicem

inşallah cnm iidir oluşuo yumurta oluşmasına DA bide tutturabilsem bu ay rabbim yüzüme bakar inşallah dua et tamam mı mercimeğin annesi:))hepimze bol bol bebek:))

aaa mercimek dersen darılır artık teyzesi o artık mercimeklikten çıktı :)) Allahım sizlerede inşallah nasip etsin en kısa zamanda canım dileğim bu..İnşallah bir gün o günler gelecek canım..Benim kaynanamda diyorki hamile kaldın yaa şimdi arkası gelir.. Bizim hazan vardı burda kızı var 2.si olmuyor etrafta bilindik kişiler var tek çocuğu olan nie böle yapıolar anlamıyorum yaa..Sen patır patır doğurmuşsun rabbim sana zorluk vermemiş çok şükür herkesi kendin gibi sanıp arkası gelir daha korkma olur artık hep ne biliosun geçenlerde dedi koptum içimden bişede diyemem cvpta vermedim rabbim büyüktür isteyen herkese nasip etsin inş.

oyy pyyy kıyamam o çok değerli darılmasın teyzesi yer onu bıdığım benim:))bende anlamıorum biri olmuş çabalayıp tırmalamamışın bizim gibi yerleri şükür et otur.

canım seninkide benimkinden betermiş yani insan hiç mi merak etmez ya sonuçta onun torunu olucak insanlar bi tuhaf vallahi gerçekten anlamakta zorlanıyorum artık durusel in dediği gibi asosyal olucaz hepten artık kimseyle görüşmek bile istemiyorum. kardeşimin eşi hamile olduğunu öğrendiği gün halamlara gitmiş müjde vermeye halamın gelini var benimle yaşıt o sormuş elif düşünmüyo mu daha o da yapsın bi tane diye ( ona neyse ) bizim gelinde hemen istiyo ama olmuyo tedavi görüyo demiş bide gelmiş marifet yapmış gibi bana anlatıyo abla sordular bende böyle dedim diye parçalayasım geldi vallahi sanki söylemesi ona kaldı

oyy pyyy kıyamam o çok değerli darılmasın teyzesi yer onu bıdığım benim:))bende anlamıorum biri olmuş çabalayıp tırmalamamışın bizim gibi yerleri şükür et otur.

oyy oyyy kıyamam o çok değerli darılmasın teyzesi yer onu bıdığım benim:))bende anlamıorum biri olmuş çabalayıp tırmalamamışın bizim gibi yerleri şükür et otur.

canım seninkide benimkinden betermiş yani insan hiç mi merak etmez ya sonuçta onun torunu olucak insanlar bi tuhaf vallahi gerçekten anlamakta zorlanıyorum artık durusel in dediği gibi asosyal olucaz hepten artık kimseyle görüşmek bile istemiyorum. kardeşimin eşi hamile olduğunu öğrendiği gün halamlara gitmiş müjde vermeye halamın gelini var benimle yaşıt o sormuş elif düşünmüyo mu daha o da yapsın bi tane diye ( ona neyse ) bizim gelinde hemen istiyo ama olmuyo tedavi görüyo demiş bide gelmiş marifet yapmış gibi bana anlatıyo abla sordular bende böyle dedim diye parçalayasım geldi vallahi sanki söylemesi ona kaldı

ayy ne kadar lüzumsuz insanlar var sananeeeeeeeeee korunurum korunmam dogururum doğurmam başımızın bekçisimisin diyeydin:)))beni siniir edio bu insanlar sölemeseydin keşke sende kimseye ben sölemiom ama anlıolardır tabii(bi annemle kardeşim 2 teyzem bilio sadece bi arkadasa söler gibi yaptım üstü kapalı arkamdan onla evlenenler doğuracak falanın çocugu oldu falan demiş bizim kızda hala bişe yok demiş bunuda diğer arkadas bana nası güldük die anlatıo düşün o oldu dahada sölemiom kimseye konuşmuom o kızlada

sorma ama bişeyde diyemiyorsun demedimde zaten rabbim hayırlısını versin inş.İnşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma alayım 2.sini düşüncek vakit kalıcakmı bakalım onuda geçtim..İlkini istedik 2,5 sende oldu diğerinide hesap yaparsak doğumdan sonra hemen çalışmalara başlamamız lazımki ancak 2,5 senede olur herhalde Eşimde öle dio ara vermicem valla oda ancak 2,5 sende olursa eğer diyor gülüyorum rabbim hayırlısını versin canım yaa

aa Bonboneçiçeği neler olmuşş yaa ne kadr patavatsız insanlar var Bende diyorumki bu kız daha kan testi vermeye gitmedimi hadi nişallah hayırlı haberlerle gel canım 10 gün olmuş var bişeler var hadi bakalım

Son düzenleme:

bencede en iyisini yapmışsın vallahi biz çok yakın oturuyoruz canım o yüzden ister istemez öğrendiler annemle de altlı üstlü oturuyolar annemle konuşurken ister istemez yanımızda oluyo sürekli o yüzden bende 1 haftadır gitmiyorum zaten annemede söyledim gelmiyorum gelince moralim bozuluyo diye

ayy sinir oldm bende ona mı kalmış sölemek töbe töbe ya valla günahada sokuyolar insanı hçç anlayışta kalmamış şu insanlarda hçç bu kadında üzülüyodr diyen yokk

ayy sinir oldm bende ona mı kalmış sölemek töbe töbe ya valla günahada sokuyolar insanı hçç anlayışta kalmamış şu insanlarda hçç bu kadında üzülüyodr diyen yokk

malesef öyle kendi başlarında olmadığı için anlamıyorlar malesef ama Rabbim çok büyük bu aciz kullarının yaptıklarını görüpte şu mübarek perşembe günü hepimizin gönlünün muradını versin inşallah kızlar dün birde bi topikte okudum meryem suresini 41 kere okuyun mutlaka diye yazmışlardı

vanım bu düşünceyı at ınsan yoruluyo bende çocuk gördum ve kaldım tabı düştu ama oldu sonuçta sende kalıcak sın inşallah duşunme ınsanın bu düşüncelerle bıan hayatı sankı bıtıyo yorma kafanıı olucak tabıkı sıkıntında yoksa neden bukadar düşünüyosun olucaaaak emın ol zamanı gelınce ne iğne ne hastalık oluyo benım eltımın sıkıntısı vardı doktorolmaz dedı ıkı ayda kalıdı senın neden olmasınkı dımı elbet zamanını beklıyo

gunde bıtane içmişsin gayet guzel buyumuş ben ıkıtane içtim mesela gıttım senınkıler kadardı 3 gun sora gıttım 20 oldular geç buyuyo ama guzel şansın var ve ben öyleyken olmıycak dedım hamıleydım geç buyuduğu halde

ay nasıl sınır oldum hepsıne valla ıyı sabredıyosunuz ben pat dıye sölerım gerızekalılar hepsının cevabını verım bomba oldum okuyunca gerızekalı gelın sanamı kaldı bebeğı olmuyo demek sen hamıle kaldında adammı oldun önce insan ol sora doğur patavatsızlar rabbım bişe bılıyo verıyo ona şüpe yok ama bunlar ne anlar çocuktan oturup bı ınek alsınlar onları buyutsunler daha eğitisi olur onların dılınden ancak ınek anlar ayyyyy valla bende doluyum oyuzden tepkılıyım kızlar kusuruma bakmayın napım bana kımse bişe sölemedı saolsunlar kaynanam soranlara daha erken acelesı yok yaşasınlar evlılıklerını dıyo bıkere bıle duymadım olmuyo dedını kı bılmıyo tedavımı ama anlayışlıdır saolsun onunda 5 sene olmamış olup sora oda ölmüş doğunca belkı ondan dır ama etraftakıler çıldırtıyo varmı gelının biişesı var mı bebek nıye duruyonuz nıye hastalandın gene bende valla hiç sormadım neıye hastalandın dıye sızın için sorarım dıyom e mıllet salakmı dusunmuyom dıyomda diyende ben yıyende ben bu mıllet harbi mal bıdaha soranı alıcan getırcen kocana teslım edıcen benden olmadı belkı senden olur dıycennnnn

sağol cansucum valla çok uzun ve meşakatli bir yol ama biz herşeye varız elimizden geleni yapıcaz eşim yanımda çok olgunlukla karşılıyor ona birkez daha aşık oluyorum bugün bana ne kadar istediğini bilsem de istersen 3 ay ara verelim hiç ama hiçbir tedavi olma ilaç alma vücudundan gitsin etkileri eğer istersen de sadece gidip takip yaptırırız dedi.o çok inanıyor bikaç ay içinde olacak diyor.basit bir ilaç olan klomen le bile gelişti senin yumurtan diyor yine olacak diyor.aslında ben de öyle düşünüyorum.tüm bu tedaviler olurken ben aynı zamanda tiroidimi düzene sokmaya çalışıyorum biraz yüksek aşılamaya başlarken 4 tü ilacımı çoğalttım hemen ama etkiliyodur belki.bikaç ay sadece onu kullanıp istediğim seviyeye gelince daha iyi yumurtlayacağımı düşünüyorum..

bişey sormak istiyorum,aşılama hangi durumlarda tercih ediliyor?erkekte sorun olunca mı? avantajı ne ben pek bilmiyorum,aydınlatırsanız sevinirim:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…