Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende de aynı canım pko var adetlerim düzensiz daha doğrusu ilaç içmeden adet olamıyorum bide klomenden çok umutluydum ama malesef bende işe yaramadı pazartesi günü doktora gittim 2. ayım bu ay tek yumurta oldu o da 17. gün 12 mm. oldu anca doktor bundan hayır gelmez dedi önce adet ol ondan sonrada femara diye bi ilaç var ona başlıycaz dedi. şimdi adet olmak için ilaç kullanıyorum bence sen moralini yüksek tut bak sende klomen işe yaramış en azından canım

evet canım gerçekten çok zor bide gelinimiz hamileymişim dedi ben boynuna sarıldım tebrik ettim bunun üstüne sanki ben bozulmuşum gibi annem gayet acır bir tarzda üzülme üzülme seninde olur dedi o daha çok moralimi bozdu insanın en yakını böyle söyleyince daha ağır geliyor Rabbim sesimizi duysun tez zamanda inşallah hiç birimizi başkalarının yanında boynu bükük bırakmasın

evet cnm malesef iğnenin etkisi benim 4. ayım ilaçta iğnede 3. ayım her ay aynı şeyleri yaşıyorum göğüslere el değmio hatta son günlerde hamilelikmi die hevesleniourum ama bu sefer heveslenmicem cumartesi iğnemi vurunup gelcem paşa paşa:)))

Son düzenleme:

cnm sen onu diosun ben kimsenin evlenmesini bile istemiorum görümcem yaza evlencek benim etekler tutuştu hemen hamile kalır die düşünüp duruom Allahım nolur onlarında olsun bizimde.biliorum oda hamile kalınca bak o da hemen kaldı sen daha ne duruon dicekler(kaynanam saolsun bi bebek görmesin ayyy ne tatlı die gözüme bakıo yavrum bide siz yapın die bilmio tedavimi sölemiorum ama 6 aydır ne çektiğimi bi allah bi ben bilirim tvde bile çocuk görse sırıtarak yüzüme bakıo çok seviorum çok ii bi insan ama patavatsız işte insan düşünür nie yapmıolar belki olmuo diene zor bişe oldugunu ancak yaşayan bilir kimseye karsı kıskanclık yok içimizde ama işte insan ister istemez gıpta edio,biz kıcımızı yırtarken bebek die birilerinin hemen olunca ÜZÜLÜORUM((

ERCELF CİM

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. daha yeni bakabildim canım.tek yapmamız gereken tevekkül.. Rabbimin her nasip ettiğinde elbet bi hayır vardır..adını okuduğum an öyle heycanlandım ki anlatamam. hızlı hızlı devam ettim.. diyeceğim tek şey, SEVDE fevkaladenin fevkinde dua etmiş..bayıldım..tüylerim dikenlendi..ağzına sağlık tekrar...KOCAMAN İÇTEN BİR AMİN DİYORUM...Rabbim kulunun duasını geri çevirmez..er veya geç..sen herzaman hayırlısını iste canım..Rabbim hayırsızdan saklasın bizi..

Eşin yanında en büyük destek..Yaradan sana en büyük güzelliği vermiş..meyvesini de verir şüphesiz.herşey O'nun ol demesine bakar.. burda bütün yürekler hepbirlikte dua ediyoruz..Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Çocuk hasreti ile yanan kucakları en kısa zamanda doldurur inşallah..

öpüyorum sizi kızlar..

canım insanlar malesef karşımdaki kırılır mı ? üzülür mü demeden konuşuyorlar işte benim eşim 3 kardeşin en büyüğü( 34 yaşında bu arada )babaları küçükken vefat etmiş eşim kardeşlerini evlendirmiş en son kendi evlendi görümcemin 2 tane eltimin 1 tane var çocuğu eltimin kızı 4 yaşında daha kayınvalidem bize geldi geçenlerde eltime diyormuş 2. yide yapın çok ara vermeyin diye onu anlatıyor ve defalarca anlattı 1 kerede değil ama hiç demiyor artık 1 tanede sizin olsun diye ben mi çok alıngan oldum bilmiyorum ama o bile battı bana ya

amiin canım ne güzel ağzına sağlık dualarım sizlerle allahım sizlerede nasip etsin inş.
amiin cnaım rabbim sizlerede nasip etsin inşallah..Sizler beni en iyi anlayan insanlarsınız..Sizlerle aynı yollardan geçtik nasıl bırakırım allahın izniyle işten çıkana kadr burdayım inş. kurtulamazsınız benden İnşallah seninde hamileyim haberini almadan gitmem rabbim nasip etsin o günleri inş.Virüs
canım dr. dediklerini bire bir yapsanda olmayınca olmuyor ama inşallah olur..Şansını sana biz söyleyemeyiz ama dualarım seninle inşallah seninde iyi haberini alırız
oluyordu banada canım klomen kullandığımda kasıklarımda batmalar kramp tarzı ağrılar evet iğneden sonrada geçiodu normal bunlar iyi belirtiler aslında canım

evet cnm bencede artık bu dert bizi antisosyal yapcak iiki tayin istemişim 6 ay oldu buraya geleli yoksa eş dost akrabayla aynı şehirde olsam 6 aydır tedavi görüorum 60 kez kafayı yerdim çünkü öle bende çok alınıorum her laf batıo(

inşallah cnm iidir oluşuo yumurta oluşmasına DA bide tutturabilsem bu ay rabbim yüzüme bakar inşallah dua et tamam mı mercimeğin annesi:))hepimze bol bol bebek:))

hepimiz aynıyız yaa.. hç korunmadm ama iki sene herkesi susturuyodm korunuyorz istemiyorum siz mi büyütceksiniz fln filan. ama artık nie olmuyo şu doktora gt demeye başladılar çookk sinir oluyorum bizi bizden başka kmse anlayamaz

ah canımcım bu konuda hassas olduğun için herşey batıyor işte. bende 2 aylık bebeğimi kaybettim bilirsin belki yazmıştım baya..neyse..10 gün geçti günüm..salı günü kan verdim tahlil için.çarş günü 3 de alın dediler. ben çalışıyorum. kayınvalide ben alırım dedi. gitmemiş almaya şöle oldu böle oldu.. falan filan. neyse. bugün de görümcemin düğün alışverişi var..evi arıyrm sorucam gittin mi diye kayınvalide yine yok evde. ( ya insan hiç merak etmezmi. sabah erkenden git al, benide ara habr ver. yarın sabah izin alıcam ben gidicem sonucumu. sağlık ocağı olduğu için telefonla söylemiyorlar. doktorum uzakta böyle olacağını bilsem özele giderdim yakındaki. neyse cnm şimdi bana da batan birşeyi paylaşmak istedim. eşimin hala kızı var. ben 2 yıllık evliyim. hala kızıda 1,5 yıllık. ama o 31 yaşında ben 26. korunmamış hiç. neyse ara ara muhabbet ediyoruz. benim durumlardanda haberi var. kürtajdan sonra klomen verdi doktor onuda biliyor..geçen hafta görüştük. ne oldu adet oldun mu dedi. yok bekliyoruz dedim. pat diye " sende hemen tutturuyorsun dedi" gülerek..(düşen bebeğimde de 1 ay korunmadım tek) maaşallah de dedim ters ters..daha bişey belli değil dedim.. zaten böyle söylediniz hepiniz ondan bunlar geldi başıma dedim ama pişman da oldum..diğer hala kızıda 3 yıllık evli bebeği yok bu arada..öyle işte. herkes sürekli soruyor ediyor. gözü üstümde sanki. bide kayınvalide gitti sonuçlarımı almadı. çalışıyrm gidemiyorum. deli olucam yaaa (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…