Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

tugbacım noldu sonucun çok merak ettim hadi inşallah güzeldir...

ilk aşılama sonucum negatif çıktı hayırlısı demiştik o yüzden çok üzülmedim. bu ay bekleyip şubat ayında tekrar beş gün klomen çatlatma iğnesi ve aşılama deneyeceğiz ama bu ay normal yolla yumurtlama gününü takip edip eşimle deneme yapmamızı istedi doktorum. kızlar daha önce yumurtlama için incir den bahsetmiştiniz. bunun gibi bana tavsiye edebileceğiniz doğal şeyler var mı?

ne güzel dua bu ya valla benim bile içimi ferahlattın umarım ercelfde okurda onada biraz ferahlık verir bu duaların.... ben seni her zaman inançlı, güçlü ve hiçbir zaman umudunu kesmeyen biri olarak tanıdım :KK54::KK54::KK54:sen nasıl içimizi ferahlatıyosan rabbimde senin içini rahalatsın ve bebeğini çok bekletmeden hemeen hayırlısıyla versin inşallah :KK16::KK16::KK16:

canım saol..güzel dileklerin için..umarım hepimize versin muradımızı yaradan...

canım sakın üzülme dedın gıbı yaşın çok dııl buarada aynıyız 85 lıyım hazıranda doğdum sen hangı ay ve hiiç takma herşeyın hayırlısı ılk önce ınsan yıkılıyo sonra zaman geçtıkçe alışıyo olucak ama zamanımız var demekkı bılıyomusun benıkı düşünce çok kötu oldum ama sora buraya gırdım tekrar aynı hevesle buaya yuklendım sende öle yap canım buay inşallah olur hayırlısıyla inşallah vardır bellıde olmaz dımı hayırlısı olsun bizde senı seviyoz kıs

teşekkürler..nisan ayında doğdum.geçen sene nisan ayında hamile kaldım gitti meleğim.rabbim nisan ayında aldığı meleği belki yine bana nisan ayında verir.

Canımm gönül isterdiki bu kadar bekleyişten sonra senden güzel haber almak ben duygularımı saklayamam çookk üzüldümm gözlerim dolduu dondum kaldımm ne yalan söyleyim bende çok ümitliydimm ama seni tebrik ederim canım çok pozitifsin elbette allahım bu bekleyişin sonunda sana mükafat olarak güzeller güzeli bir bebek nasip edecek ben inanıyrum allahtan umut kesilmezz ve sana burda söylüyorum bence senin bebeğin hiçç ummadığın anda gelecekk yaşın çok genç sakın olmicak diye kendini yiyip bitirme ben kaynanamın söylediği sözü burda söylemek istiyorum sağ olsun ana kızım kendni sakın üzme elbette birgün çocuğun olacak ammaa 1 amma 10 yıl sonra olacak olacak sabret derdii kendine çok iyi bak her bitiş bir başlangıçtır unutma tedaviye son hız devam öpüyrum senii..

demosss sağlık olsun ne diyim ama lanet olsun ki hala ümidim var.ilaçları bıraktırmadılar bu topikte okudum bat günü değeri 0.100 olup da 1 hafta geçince adeti positif sonucu görenler var.aşılamam 18. günde yapıldı.belki geç döllenmiştir.umut işte.benim hayınvalidem de Allah büyük der vardır bunda da bir hayır der gerçekten öyle.ama dün üzüldüm ağladım eşim teselli etti sonra başım ağrıdı yattım uyumuşum kuş uykusu gibi ve ne göriyim rüyamda.aynı anı yaşadım eşimin ve benim üstüm başımız aynıydı o bilgisayar başındaydı gerçekte rüyada da öyleydi ben yatağın baş ucunda kucağımda pembe tulumlu sarı saçlı renkli gözlü 3-4 aylık bir bebek mıkırdanıyo gazını çıkarmaya uğraşıyorum biyerine bişey olucak diye böyle nasıl yavaşça çeviriyorum omzuma başını dayıyorum falan.yani 10 dakikalık kuş uykusu bu.eşimin sesini bile duydum arada pc başında.çok istiyorum demos çok ama olucak biliyorum sabret diyor rabbim annemde dün gece ikiz bebek görmüş porselen gibi güzel yüzleri vardı diyor.bu bi işaret ümidimi kaybetmeyeceğim.Allahım duyucak dualarımı.şuan bile hala umudum var aşılamadan sonra biraz lekelenmem oldu o yüzden gecikiyor olabilir adetim.hsg çekildiğim ay da öyle olmuştu.ama eğer 1 hafta daha adet olmazsam tekrar baktırıcam kanda.

Canım hayırlısı buymuş ne diyeyim kaldım öylece yazdıklarına..Allahım bir gün bu sabrın bu çabanın mükafatını verecek emin ol..Eşinle birbirinize sarılın inş. bir gün olacak canım okadar çok bekledikki güzel haberini üzüldüm gerçekten :KK43: Ama yine senin yıkılmaman yine aynı duruşun inşallah karşılığı olacak canım bunların..

Sorma meltemin cinsiyeti falanda belli olmuştur sağlıkla kucağına alsın inş..Napiyim canım bu ara çok şükür dindi mide bulanıtılarım ama biri bitse diğeri başlıyor çok halsiz hissediyorum kendimi karnımın içinde sürekli acı var yarın dr.gidicez kalp atışlarını dinlemek için inş.dediğin gibi çok şükür bunların dışında dert vermesin rabbim..Yeterki o sağlıkla dünyaya gelsin gözünü açsın ben razıyım bunları çekmeye..Senin içinde hayırlısı olsun canım ay sonuna ne kaldı inşallah sendende yi haberler alalım en kısa zamanda canım dualarım sizlerle biliyorsun Allahım kabul etsin inş.

Günaydıın kızlar :KK66:

teşekkür ederim canım desteğin ve güzel dileklerin için ve yanımızdan ayrılmadığın için.Allah meleğini sana bağışlasın.sağlıkla kucağına al.

canım yazdıklarını okuyunca kal geldi.. baya bi zaman yazacaklarımı toparlamaya çalıştım sen niye bizden özür diliyosun ki keşke hayırlı haberlerini alsaydıkta bizi bekletseydin hiç önemli deil.... biliyorum sana şuanda üzülme desekte boş faydası yok ama lütfen herşey kararında güzel kendini çok üzme olurmu ...seni çok iyi anlıyorum o ilaçlar hele o muayene hastneye git geller stres seni çok yıpratmıştır ama yılmak yok kaldığın yerden tedaviye devam ....sana kendi komşumdan bahsedeyim onunda 4 sene olmadı klomen aşılama falan herşeyi denediler ama aşılamadan sonraki ay kendiliğinden hamile kaldı kızı 3 yaşında allah sanada aynı duyguyu yaşatır inşallah aşılamadan sonra doğal olarak hamile kalırsın canım benim.... bu mübarek perşembenin hatırını rabbim yakarışlarımı duyarda bize tez zamanda hayırlı sağlıklı evletler nasip eder inşallah
amn

evet canım yorucu bir süreç 15 gün taşınıyoruz doktora 15 gün de bekleme süreci vücudumu dinlememeye çalışsam da sinyaller veriyor ister istemez insan y
orumluyor. yok göğüsler şişiyor yok iniyor kasık ağrısı oluyor vs.. ama artık takılmicam.hayırlısı böyleymiş.rabbimden gelen herşeye yazıyım.çünkü sonunda muradıma erdiricek olanda o beni.

canım...
evet sözün bittiği yerdeyiz sanırım...dün okuyunca elim varmadı bişe yazmaya.. Hani biz cok istiyoruz ya bebeğimiz olsun...onunla yatıp onunla kalkıyoruz ya ...işte insan en cok sevdiği, istediği şeyden imtihan oluyor...sınavımız bu bizim...her şeye bir anda sahip olamıyoruz...coğu zaman duyarım..eşiyle tadı tuzu olmayan ite kaka götürülen evliliklerde hep istenmeyen cocuklar doğar...hamile kalmak istemeyen kadınlar tam tersine her ay ya kalırım korkusuyla bat"ını bekler..bizler cok şükür coğu şeyi aşmış bilinçli ne istediğini cok iyi bilen ve bunun için savaşan kadınlarız...eminim coğumuz evliliğimiz kötü gitse veya sonlansa dahi cocuklarımıza var gücümüzle sarılır onlar için yaşarız...hayat böyle bişey işte...rabbim afiyet versin..sabır istemiyorum artık..senin içinde kendim içinde...bugüne kadar hep sabır diledim ...ama yanlışmış..gerçekten muradımız için afiyet istiyorum...yaradan dan tabiki umudumuzu yitirmeyeceğiz..o dua edenin elini boş çevirmez bilirim...ona karşı isteklerimde hiç bedbaht olmadım ben..er ya da geç istediklerimi verdi..bebğimizide vericek..umudumuzu yitirmeyelim...çektiğin her sıkıntı,döktüğün her gözyaşını rabbim biliyor..bunları hiç karşılıksız bırakırmı?,,yarın karşısına cıktığında bakın ben kuluma cok istediği cocuğu geç verdim cok üzüldü ama bir an bile benden ümidini kesmedi demez mi??yüreği sıkıntıdan pare pare oldu ama dimdik durdu hiç isyan etmedi demez mi???
Ya..Rabbena...Ya seyyidina..duy sesimizi...gönlümüz sende dir,,, başka kime gidelim...başka kimden medet umalım...??kapına geldik ya rabbi..sana geldik...sen hayyum kayyumsun...sen ver emanetini...ver ki gönlümüzün muradı olsun...ver ki onu sana yakışır salih bir kul olarak yetiştirmeye çalışalım..sen bize ahlaklı hayırlı bir evlat ver...verecek sensin...şüphesiz sen bütün noksan sıfatlardan münezzehsin...senin herşeye gücün yeter... içinde, taa derinlerde bebek için sızı duyan gözyaşı döken tüm kadınlara yardım et...Et Ya rabbi...

sevde bu kadar mesajı okudum seninkine gelince tutamadım kendimi ağladım ne kadar gönülden yazmışsın içim acıdı.demosa yazdığım mesajda anlattım rüyamı ya yattım iki dakika bu kadar mı olur Allahım dan bir işaretmidir o ne tatlı bir bebekti aynı üstüm başımlan he kalkmışım mıkırdanıyo gazını almaya çalışıyorum.çok tatlı bir bebekti.sanırım kızım olucak olursa da :) rabbim bekle diyor ama sabır istemiyorum ben de muradıma erdir beni diyorum.eşim sağolsun çok destek oluyor dayanamıyor ben üzüldüm mü birkaç aya olacağına inanıyorum diyor.bu sabah gülbenin programımda dinledim 26 yaşında aynı yaştayız 2 erkek çocuğu varmış peşpeşe olmuşlar eşinden şiddet görüyomuş çocuklardan çıkartıyomuş acısını.tamamen iletişimsiz bir aile.çocukları uyuyunca gidip öpüyomuş onları pişman oluyomuş yaptırkarından.işte diyorum bak rabbim aratmamış vermiş çocuk ama mutluluk yok huzur yok eş le problemler.. işte herkesi birşeyle sınıyor.bizim herşeyimiz oturdu 4. yılı bitiricez çok mutlu bir yuvam var Allahım nazarlardan korusun herşeyimiz tastamam.evimiz var.arabamız var.herşeyi alabiliyoruz.çok şükür tedavilere de gücümüz yetiyor.bir tek o eksik.o da gelicek sonunda ben inanıyorum.dün ben kan verirken eşim bir çift görmüş kızın eline verdiler reçeteyi diyor nemogon yazmışlar alıcaksınız bunu diyor hemşire belli diyor durumları yok belki 800 lira ile geçiniyolar kadın 40 ın üzerindeydi diyor cahiller anlamadılar söyleneni diyor çok üzülmüş Allah onlara da yardım etsin demiş.herşeyden ders çıkartıyoruz.Allaha şükür imkanımız oluyor 300 -500 lük ilaçlar almaya rapor da çıkartıcaz bidahaki ay kısmet olursa.herşeye derman vermiş rabbim çare vermiş arayacaksın yılmak yok.ama işte bütün bunlar bir kenara çok kötü ya ben sanki içimde bişey varmış gibi hissediyorum :KK43: bebeğim benimleymiş gibi geç belli olucak gibi.ilaçları bıraktırmadılar.sonra okudum topikte de 0.100 çıkıp da 1 hafta sonra gebe olanları 18. günümde oldu aşılamam.aşılamadan sonra 10. günümde başladım adet olucakmış gibi hissetmeye sanki yerleşme sancıları çektim bu kadar da yanıltırmı vücut insanı progestan yaparmı bunları bilemiyorum.akıntım hala sarı.eğer 1 hafta içerisinde adet olamazsam yine kav vericem işte banane :)
ben çok iyiyim bu arada bitti geçti süreci birlikte yaşayıp görücez.rabbim hayırlısını nasip etsin.geç döllenme olup da boş gebelik olanlar var eylül topiğide.Allahım sağlıklısını nasip etsin..belki beraber kalırız arkadaşım bu kadar gönülden muhabbetimiz var belki aynı ayın annesi oluruz :)

canım...
evet sözün bittiği yerdeyiz sanırım...dün okuyunca elim varmadı bişe yazmaya.. Hani biz cok istiyoruz ya bebeğimiz olsun...onunla yatıp onunla kalkıyoruz ya ...işte insan en cok sevdiği, istediği şeyden imtihan oluyor...sınavımız bu bizim...her şeye bir anda sahip olamıyoruz...coğu zaman duyarım..eşiyle tadı tuzu olmayan ite kaka götürülen evliliklerde hep istenmeyen cocuklar doğar...hamile kalmak istemeyen kadınlar tam tersine her ay ya kalırım korkusuyla bat"ını bekler..bizler cok şükür coğu şeyi aşmış bilinçli ne istediğini cok iyi bilen ve bunun için savaşan kadınlarız...eminim coğumuz evliliğimiz kötü gitse veya sonlansa dahi cocuklarımıza var gücümüzle sarılır onlar için yaşarız...hayat böyle bişey işte...rabbim afiyet versin..sabır istemiyorum artık..senin içinde kendim içinde...bugüne kadar hep sabır diledim ...ama yanlışmış..gerçekten muradımız için afiyet istiyorum...yaradan dan tabiki umudumuzu yitirmeyeceğiz..o dua edenin elini boş çevirmez bilirim...ona karşı isteklerimde hiç bedbaht olmadım ben..er ya da geç istediklerimi verdi..bebğimizide vericek..umudumuzu yitirmeyelim...çektiğin her sıkıntı,döktüğün her gözyaşını rabbim biliyor..bunları hiç karşılıksız bırakırmı?,,yarın karşısına cıktığında bakın ben kuluma cok istediği cocuğu geç verdim cok üzüldü ama bir an bile benden ümidini kesmedi demez mi??yüreği sıkıntıdan pare pare oldu ama dimdik durdu hiç isyan etmedi demez mi???
Ya..Rabbena...Ya seyyidina..duy sesimizi...gönlümüz sende dir,,, başka kime gidelim...başka kimden medet umalım...??kapına geldik ya rabbi..sana geldik...sen hayyum kayyumsun...sen ver emanetini...ver ki gönlümüzün muradı olsun...ver ki onu sana yakışır salih bir kul olarak yetiştirmeye çalışalım..sen bize ahlaklı hayırlı bir evlat ver...verecek sensin...şüphesiz sen bütün noksan sıfatlardan münezzehsin...senin herşeye gücün yeter... içinde, taa derinlerde bebek için sızı duyan gözyaşı döken tüm kadınlara yardım et...Et Ya rabbi...

amınnnnn sevde harıkasın içim koptu kız amın rabbım en kısa zamanda ver inşallah

Son düzenleme:
ilk aşılama sonucum negatif çıktı hayırlısı demiştik o yüzden çok üzülmedim. bu ay bekleyip şubat ayında tekrar beş gün klomen çatlatma iğnesi ve aşılama deneyeceğiz ama bu ay normal yolla yumurtlama gününü takip edip eşimle deneme yapmamızı istedi doktorum. kızlar daha önce yumurtlama için incir den bahsetmiştiniz. bunun gibi bana tavsiye edebileceğiniz doğal şeyler var mı?

BAL TARÇIN ÇÖREK OTU...ben dün 3. kez klomene başladım canım..klomen ile birlikte bal tarçın karışımınıda yiyiyorum.arada kuru incirde atıştırıyorum..inşallah 2. aşılamaya gerek kalmaz..

bıldgınız gıbı gecen ay ıgne vuruldum ama tutmadı bu ayda vurundum anı 2.catlama ıgnem ve benım ıcımde acaıp korku oluyor hıc olmıycak gıbı hıssedıyorum bu fıkrıde beynımde hıc bır yerden atamıyorum olucak oluck dıom ama ıste gel ıcıme sor beynım bana oyun oynuyor bu ayd olmazzsa bırakcıam dıorum ruyamda hamılelık gordum hemde ıız 1 erkek 1 kız :) ıns gercek olur dıe dualar edıyorum kafamı baska seyelre yonlendırsemde beceremıorum ıste ...:KK19:

adetımın 5.gunu serophene hap kullandım 10 gun sonra doktora gıttım ve tekrar gel dedı bır gun sonra gene gıttım bu sfer ıgneyı verdı ve yarın vurulucaksın dedı saatınıde soledı

05.01.2012 öglen 11 de ıgnemı oldum

bır kagıda cuma gecesı
pazaar gecesı
salı gecesı
ve perşembe gecesı yazdı bu gunlere dıkkat dıe

gecens eferde bole yapmıstı aynı yontemı uyguladık hatta gunler bıttgınde adete kdr gene yaptık bız

ama bus eferde dedık cumadan basladık bugune kadr hergun yaptık ama bazen kafamız rahat baze tedırgın haldeydım esımede hıssetırmemeye calısıodum acaaba sansım yuzde kactır kı :KK43:

Kızlar hepinizi merakta bıraktığım için çok özür dilerim ama iç açıcı bir haber alamadığım için elim gitmedi bilgisayara.kan testimin sonucu negatif.
sabah idrar testi falan yapmadan gidip kan verdik tedavi gördüğüm merkezde onlar biz sizi ararız dediler eve döndüm öğlenden sonra aradılar 0.100 küsür gibi bişey çıkmış beta.şuanda kanda gebelik yok gözüküyor dedi hemşirem ama progestanı da östrojen bantını kullan 1-2 gün daha devam edelim bazen geç belli oluyor dedi.
zaten adet olacaksanız ilaçlara rağmen olursunuz dedi.ama çok gecikir de adet olmazsanız gelin yine dedi.
öyle işte.üzüldüm baya.ümitliydim yani.adet de olmadığım için.ama progestan yapıyo biliyorum hala adetten haber yok.bilmiyorum napıcaz bundan sonra.yani heralde pazartesiye kadar adet omayı beklerim olmazsam yine giderim.herşeyin hayırlısı ne diyim.umarım kötü bişey olmaz da bebek yoksa adetim başlar.ama ilaçları da bıraktırmadı ümidi mi var ki ben de anlamadım.ama benim ümidim yok.sözün bittiği yerdeyim.birdahaki ay ilk iş rapor çıkartmak hem 1 ay tedaviye ara vermiş olurum.sonra yine yolumuza devam ederiz.
sevdem olmadı işte.ilk ve son aşılamam oldu bu da heralde.olmayınca aşılama da olsan tüp de yaptırsan olmuyor işte. zaten eşimde problem yok 1 kez doğal gebe kaldım sırf aklımda kalmasın acaba daha mı iyi olurdu dmeyeyim diye yaptırdım şu aşılamayı.ama birdaha yumurtam gelişince doğala bırakıcam heppp zaten rabbim doğal bi düzen kurmuş sistemini oturtmuş.şimdilik bu kadar canlarım.yine de düşünmeden edemiyorum çektiğim ağrılar sancılar geç yerleşen bir bebek mi acaba diye ama 50 -100 olurdu yada 20 falan olurdu hcg bişey olurdu dimi.Allahtan ümit kesilmez.sabahtan beri eşim gözümün içine bakıyor.iyi ki o var.onu çok seviyorum.o birkaç aya olacağına çok inanıyor.
ben de yine bir yıkımın arkasından karar verdim bu kadar ümit bağlamicam bu işe.zamanı var sanırım olacaktır.üstüne düşmicem yine olucam tedavimi ilaçlarımı içip kontrollerime gidicem ama bir yumurtaya ümit bağlayıp büyüdü mü büyümedi mi diye kendimi strese sokmicam.eşimle de istediğim zaman birlikte olucam.daha 26 yaşındayım.nasipse olucaktır.
hepinizi çok seviyorum.yazdıklarınızı okuyunca çok mutlu oldum.kendinize iyi bakın.
frendly canım yeni bat ım bile belli değil :KK43:

canımm ercefımm ne desemkıı??? ne denırkı??

artık kelımelerın bıttıgı yerdeyız...ama dedıklerınde haklısın rapor cıkar bıraz vucudunda dınlensın..benımde bu ay fısss cıktı bıgunde adetım gecıkmezkıyaa hemen onceden oluyorum hayal bıle kurmama ızın yok...
canım bende 4.aya gırıyorum klomende olmadı bızde bı kere asılama dusunuyrouz....
ama asılamayla bpek avantaj yokmus tup daha ı dıyrolar ama daha sneın sonuc bellı dglll ınsallah bebıs belkı ghec dollenıyodur bıde oyle dusun...bebeksızlık artık kafaya vurdu yanı benımde sabrım tukendı o yzuden ne desemkıı??bısı dıyemedım sadece guclu olmak zorundayız bundan emınım sende cok guzclu bı kadınsın ve cok gencsın ebn bıle senden buyugum bı yass tabıkıde:)))
yasın cokk erkenn bu buyuk avantaj bunu sakın unutma kocaman opuyorumm

selam kızlar Rabbim en kısa zamanda hayallerimize kavuşturur inşallahh... bu ay klomene başladm günde bitane içtim ilç bittikten 2 gün snra gittim biri 14 biri 16mm ddi. daha büyür ama dedi... ama bana hç iç açıcı gelmedi.. küçük dimi yumurtalar büyürmü acaba ben bide pcoluyum:KK43:(

selam kızlar Rabbim en kısa zamanda hayallerimize kavuşturur inşallahh... bu ay klomene başladm günde bitane içtim ilç bittikten 2 gün snra gittim biri 14 biri 16mm ddi. daha büyür ama dedi... ama bana hç iç açıcı gelmedi.. küçük dimi yumurtalar büyürmü acaba ben bide pcoluyum:KK43:(

canım yumurtaların büyüklüğü gayet iyi ilaç biteli daha 2 gün olmuş zaten ideali 18-20 o yüzden gayet iyi bence hiç kafana takma tekrar ne zaman kontrole gidiceksin?

canım yumurtaların büyüklüğü gayet iyi ilaç biteli daha 2 gün olmuş zaten ideali 18-20 o yüzden gayet iyi bence hiç kafana takma tekrar ne zaman kontrole gidiceksin?

çağırmadıkı bidaa:KK43:( bidahaki ay yine adetn 5.günü klomene başlıcam ilaç bitcek 2 gün sonra gitcem.. iyi dimi büyüklüğü moral oldu bana ya saol valla:KK16: ya bide ctesi ptesi ilişki günü verdi. snra bn anneme gtcem 2 3 gün annemde kalcam. yanii verdiği tarihlerde ilişki olcak ama snra 3 gün fln olmıcak.. şimdiii çocuk olma ihtimali azalırmıı:44:

bıldgınız gıbı gecen ay ıgne vuruldum ama tutmadı bu ayda vurundum anı 2.catlama ıgnem ve benım ıcımde acaıp korku oluyor hıc olmıycak gıbı hıssedıyorum bu fıkrıde beynımde hıc bır yerden atamıyorum olucak oluck dıom ama ıste gel ıcıme sor beynım bana oyun oynuyor bu ayd olmazzsa bırakcıam dıorum ruyamda hamılelık gordum hemde ıız 1 erkek 1 kız :) ıns gercek olur dıe dualar edıyorum kafamı baska seyelre yonlendırsemde beceremıorum ıste ...:KK19:

adetımın 5.gunu serophene hap kullandım 10 gun sonra doktora gıttım ve tekrar gel dedı bır gun sonra gene gıttım bu sfer ıgneyı verdı ve yarın vurulucaksın dedı saatınıde soledı

05.01.2012 öglen 11 de ıgnemı oldum

bır kagıda cuma gecesı
pazaar gecesı
salı gecesı
ve perşembe gecesı yazdı bu gunlere dıkkat dıe

gecens eferde bole yapmıstı aynı yontemı uyguladık hatta gunler bıttgınde adete kdr gene yaptık bız

ama bus eferde dedık cumadan basladık bugune kadr hergun yaptık ama bazen kafamız rahat baze tedırgın haldeydım esımede hıssetırmemeye calısıodum acaaba sansım yuzde kactır kı :KK43:

ooo sen yapmışsın cnm elinden geleni Rabbimde ol derse geliverir bebişin bu ay inşallahh:KK49:

çağırmadıkı bidaa:KK43:( bidahaki ay yine adetn 5.günü klomene başlıcam ilaç bitcek 2 gün sonra gitcem.. iyi dimi büyüklüğü moral oldu bana ya saol valla:KK16: ya bide ctesi ptesi ilişki günü verdi. snra bn anneme gtcem 2 3 gün annemde kalcam. yanii verdiği tarihlerde ilişki olcak ama snra 3 gün fln olmıcak.. şimdiii çocuk olma ihtimali azalırmıı:44:

canım benim doktorum şöyle söylüyor ilaç bittikten sonra haftada 2 kez kontrole çağırıyor mesela pazartesi ve cuma günleri gidiyorum birde ilaç bitiminden adetinin 20. gününe kadar ilişki diyor. bu şekilde yani ama bence çok takılma gününe falan Allah nasip ettikten sonra 1 kere bile ilişkiyle oluyor çok duydum bu şekilde canım bence takma

canım benim doktorum şöyle söylüyor ilaç bittikten sonra haftada 2 kez kontrole çağırıyor mesela pazartesi ve cuma günleri gidiyorum birde ilaç bitiminden adetinin 20. gününe kadar ilişki diyor. bu şekilde yani ama bence çok takılma gününe falan Allah nasip ettikten sonra 1 kere bile ilişkiyle oluyor çok duydum bu şekilde canım bence takma

bende öle düşündüm Rabbim nasip ederse olur zaten amaannn takmayayım diyorum olmuyo iştee:KK50:

bende öle düşündüm Rabbim nasip ederse olur zaten amaannn takmayayım diyorum olmuyo iştee:KK50:

evet malesef insan düşünmeden duramıyor bende bu aralar çok fazla takmaya başladım sürekli araştırıyorum birde ben evleneli 3.5 seneyi geçti 1 senedir uğraşıyoruz çocuk için ama olmadı malesef erkek kardeşim 7 ay önce evlendi 3-4 gün önce eşinin hamile olduğunu öğrendik çok sevindim ama bi yandan da çok kötü oldum ya eve gittim saatlerce ağladım Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın

evet malesef insan düşünmeden duramıyor bende bu aralar çok fazla takmaya başladım sürekli araştırıyorum birde ben evleneli 3.5 seneyi geçti 1 senedir uğraşıyoruz çocuk için ama olmadı malesef erkek kardeşim 7 ay önce evlendi 3-4 gün önce eşinin hamile olduğunu öğrendik çok sevindim ama bi yandan da çok kötü oldum ya eve gittim saatlerce ağladım Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın

bnmde kasımda 3 sene doldu... ben hç korunmadm bnm pco var bide adetlerm düzensiz snn sorun ne?? bende çookk aldım o haberleri çok iyi anlıyorum yani seni... vardır zamanı onunda ben inanıyorum bizde olcaz anne ama sabır işte birz

kızlar yaa sizinde klomenden sonra benim gibi karnınız ağrıomu kasıklarım nasıl sancıo ama ilaç bittikten 2gün sonra falan başlıo yumoşlar gelişince oluo herhalde ama yürürken bile batıo ani hareket edince tuvaletimi yaparken bile iğneyi vurunuorum 4-5 gün sonra geçio.:44::44:

hep kendimi görüyorum okuduklarımda.ben de 3 yıllık vliyim.erkek kardeşim 1 yıllık evli.evlendikten 3 ay sonra gelinimiz hamile kaldı.doğdu bile kızımız.ben de haberi aldığımda oturup ağladım.kimseye söyleyemedim bile.insanlar kıskandığımı düşünecek diye.halbuki hala oldum,Allahım uzun ömürler versin kıskanmak olur mu hiç...ama insan aynı duyguları yaşamak istiyor.evlat hasreti gerçekten zor.

kızlar yaa sizinde klomenden sonra benim gibi karnınız ağrıomu kasıklarım nasıl sancıo ama ilaç bittikten 2gün sonra falan başlıo yumoşlar gelişince oluo herhalde ama yürürken bile batıo ani hareket edince tuvaletimi yaparken bile iğneyi vurunuorum 4-5 gün sonra geçio.:44::44:

ben de bu ay ilk defa kullandım serophene.benim de öyle oldu canım.yatakta sağa sola dönerken bile acıyordu.iğneyi yaptırdığım akşam çok şiddetli bir ağrı oldu.sonra geçti.bugün iğnenin 10.günü şimdi de sol kasığımda pis pis bir ağrı ,batma var sebebi kist olabilir mi acaba?akıntım da var baya.göğüs uçlarım ve göğsüm çok acıyor.bunlar hep iğnenin etkisi mi...:44::44::KK53:

X