Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sevdecim ben sizleri takip ediyorum sürekli ama pek yazmadım işte..inşallh tez zamanda kavuşursunuz ben olacağından eminim cünkü herseyın bır zamanı var ben cok umutsuzluğa kapılıyordum 1 sene boyunca şimdi diyorum keske bekleseydım dr bile gitmeseydim maddi manevi zararı oldu stres yaptım işte sizi en cok bizler anlarız olacak inşallh..

yaptırdım canım hiçbişe çıkmadı hsg yapılmamıştı onuda yaptım buay bakalım nolucak sen napıyosun şeker ?

canım ne olsun işte ben de çatlama iğnesini yaptırdım gün sayıyorum.zor geçiyor günler anlayacağın.canım hangi testleri yaptırdın?düşüklerin farklı sebepleri var.benim de daha önce 2 düşüğüm oldu.ben de çok araştırdım.kafanı bulandırmak da istemiyorum aslında ama yaptırdığın testleri yazarsan sana yol gösterebilirim.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım..ben bu ay klomen kullanmıyorum klomensiz 2. ayım..2 ay kullandım olmadı belki bu ay olur cok düşünmemeye çalışıcam nasıl başaracaksam çok yerde okudum takmadıgım ay hamile kaldım diye birdee böyle deneyeyim diyorum
Allahh bizlerinde kucagını doldurur inşallahh kalplerimize huzur verir inşallahh

kızlar bugun kontrole gıttım guya kalp sesı duymaya ama kese mese gozukmedı dr bhcg ıstedı sonuc deger dusmus ılk 89 ken 7. haftada 18 cıktı kımyasal gebelıkmıs sımdı de oturdum adetımı beklıorum dort gozle bundan sonrada ne olacak hıc bılmıorum

üzülme canım bılıyosun beımde ıkı haftalıktı gitti bundada vardır bır hayır inşallah tez zamanda tekrar kalırsın

canım bana öyle test yapılmadı sadece hormon testlerı yapıldı buay hsg ıstendı sıkıntı yok eğer buseferde olurda düşerse üstüne düşücem şuanda inanılmaz kasık ve bel ağrım var dayanılmaz bakalım sankı gene olucak ama sonu ne olur bılınmez hayırlısı sen ne testı yaptırmıştın bişe çıktımı?

erceeeeeelfffffff sabahın köründe daha kargalar mama yemeden senin için girim dedim bebeem naptın testi yaptınmı topik ahalisi olarak heyecanla sonucunu bekliyoruz hadi hayırlı haberler inşallah

evet ya...ercelfff..........
haberini bekiliyoruz...naptın. canım umarım kırmızıların gelmemiştir...umarım....umarım bebeğin seninledir canım...bütün kalbimle burdayım....

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm inan... inş tez zamanda sağlıklı bir gebelik yaşar bebeğini kucağına alırsın...

Günaydın Kızlar:)) ercelffff seni merak ettim inşallah güzel haberler verirsin bize :))

zaten öyle diyorum canım rabbim sabrınıda veriyor çok şükür çekmeye razıyım bende ama ciddi anlamda kötü bişey bulantılar Allah sizlerede en kısa nasip etsin canım dileğim bu biliyorsun
Hayırlısı canım gerçekten öyle biliyormusun bende kafaya takmadığım ayda hamile kaldım..Oda saolsun dr. yumoştan hayır gelmez diyince kafamız hep rahattı eşimle nede olsa olmayacak dedik hiç düşünmedik ve oldu çook çook şaşırmıştım en doğrusu düşünmemek yapamıyorsun biliyorum çok zor ama bir gün olacak buna inan
canım çok üzüldüm yaa nasıl bir hayal kırıklığıdır bu allahım yaşatmasın bir kez daha canım cemreninde dediği gibi vardır bir hayır..İnşallah bundan sonrasında olur canım ne diyim bilemiyorum
erceeeeeelfffffff sabahın köründe daha kargalar mama yemeden senin için girim dedim bebeem naptın testi yaptınmı topik ahalisi olarak heyecanla sonucunu bekliyoruz hadi hayırlı haberler inşallah
bendeee bendeeee bugün inşallah hayırlı haberler verir bize merak içindeyiz :))

:(((((( Canım geçmiş olsun çok üzüldüm.. Kimyasal gebelik nedirr ???? Umarım en kısa zamandaa hamile kalırsınn..

CANIM BEN AVUKAT KATİBİYİM BENİMKİDE ÖZEL AMA ADLİYE TATİL OLUNCA BİZDE RAHATLIYORUZZ VE SAĞOLSUN PATRONUM ÇOK İYİ BİR İNSAN UMARIM EN KISA ZAMANDA RAHATLARSIN CANIM SANA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİRŞEY YOK ÇÜNKÜ BANA HİÇBİRŞEY KAR ETMİYORDU İĞNELER BİLEE :))

Nasılllsıınn canımmmmm umarım iyisindirr seni özledimm.. ercelftenn haber yok daha çatlicamm meraktann... Senin gününede az kaldı allahım inşallah bebiş vardırr..

slm canlarım selocann nasıl üzüldüm cnm rabbim büyük en azından kısada olsa tattın o duyguyu ben hiç tatmadım 4 aydır hüsran artık nasıl üzülüyorum en ii siz anlarsınız dua etmekten başka bişe gelmio elden bol bol dua ediyorum hepimiz için artık topiğe bile girmeyi istemio cnm öle okuyup çıkıorum.geçmiş olsun cnm.

kızlar merhaba...bende klomen kullanıyorum.bu ay ilk defa çatlatma iğnesi oldum.pazartesi üçte,dün öğleden sonra sol kasığımda sancı oldu.bugün sancı yok.acaba varmı böyle bir şey yaşayan? birde ne kadar geçmeli üzerinden test için?

şu daha ne duruon doğur bitane diyenler varya yemin ederim ağızlarının üzerine bi tane çarpmak istiorum tokat manyağı yapmak istiorum aslındaböle bi gün çıldırcam herkes ağız birliği etmiş sanki kimi görsem bebek varmı daha ne beklion doğur yav siiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedelirttiler beni sonunda cııkcıkcık:123:ben böle mutluyum diorum ama külliyen yalan olduğunu en ii ben biliorum hahahahaahh

cnm evet çatlatma iğnesi yapıo öle ağrılar yumurtan çatlamıştır onun ağrısıda olabilir hayırlı olsun tedavin

selocann ,

geçmiş olsun üzüldüm durumuna bende aşılama yaptırdım gün sayıyorum test için Allahım isteyen herkese inş. bebiş verir bu sene ((

bence ercelf sabah test yapmıştır testte ikinci çizgiyi görüp koştura koştura hastaneye kan vermeye gitmiştir hayırlı haberi bize vercektir birazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…