Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

:(((((( Canım geçmiş olsun çok üzüldüm.. Kimyasal gebelik nedirr ???? Umarım en kısa zamandaa hamile kalırsınn..

kimyasal gebelik; yumurtayla spermin döllenmesi fakat rahim içinde tutunamadan düşmesidir. tutunamaması genellikle sperm ya da yumurtada bir anormallik olduğunda olur. kese gözle görülemeden hamilelik bittiği için ,sadece beta hcg değerleriyle gebelik olduğunun anlaşılmış olması; onun ancak kimyasal boyutlarda kaldığı ,ilerlemediği anlamına geliyor. çok kadın kimyasal gebelik yaşar ve adeti gelir,adet oldum sanır. bunu anlamak sadece kan tahliliyle mümkündür. tabi normal adete göre daha sancılı geçiyor.
benim doktorum bunu düşükten saymıyoruz demişti.

canım hiç üzülme ben de yaşadım ve 2 ay sonra tekrar hamile kaldım. daha uzun da sürebilir hamile kalman. ama en azından hamile kalabiliyor olduğunu öğrendin. demek ki sorunlu bir gebelikti ve tutunmadan düştü. ilerki zamanlarda büyüyüp düşseydi, kürtaj olman gerekebilirdi. hiç kafana takma.

kasıo insan ister istemez kendini 25 yaşındayım cnm,sen?

bende 26 yaşındayım,benim eşim 34 yaşında,biraz o yüzden acele ediyorum ama,amaan bboşvermek lazım ince hesapları.benim aşırı adet düzensizliğim var ama sebebi yok:44::44: bence senin yumurtan oluşmuştur ve biz en kısa zamanda hamile kalacağız,inşallah.

benimde 22 ocak,klomen kullanıyorum,beni de ekler misiniz?
Ekledim cnm seni de..

Bende baya uzun zamandır tiroid için ilaç kullanıyorum ztn önemli bebiş için..işin garip tarafı dklar bende pko olmadığını söylüyor evlenmeden önce var diyolardı evlendikten sonra hangi dr a gittiysem yok dedi anlamadım bişey ozaman bu düzensizlik neyin nesidir bekarlılığımdan beri yanii...
Pkonun adeti nekdr geçirdiği hiç belli olmuyoki cnm ben de bazen 1 ayda bazen 35-40 arası bazen de 40-50 arası oluyor bisüredir gene iyiydi benim 35-40 arası oluyodum şimdi gene 50.güne kdr gidicek sanırım belli olmuyo işte..Heralde ben hamile kalsam bu gidişle doğurmaya yakın anlıycam karnım şişeceği için Aman yeterki olsunda razıyım ben
Hsg de çekil tabi için rahatlasın ama bişey çıkmaz bende de temiz çıkmıştı hsg.. Bence bizim sorunumuzun sadece düzensizliklikle ilgili olduğunu düşünüyorum yumurtalık tembelliği var çünkü herkezin normal zamanlarda büyüyen yumoşları bizim daha geç büyüyor ve tutturamıyoruz neyazıkkii

cnm yaa bendede prolaktin yüksekliği var parlodel kullanıorum düştü ama bebek mebek yok.önceleri bende öleydim frendly gibi 45günde falan zor adet oluodum onun için gittim ilk doktorada zaten bebek düşünmüodum o zamanlar,adet olsak bi dert olmasak bidert yani

kasım ve aralıkta klomen+ovitrelle+progestan kullandım...
geçen ayki kontrolümde ilaçlardan dolayı 2 tane kist oluştuğunu söyledi doktor...
bugün saat 15:00 de kontrolüm var umarım yolundadır herşey...
1 ay ara verdik yoksa bu ay aşılama yapılacaktı...

inşallah cnm bendede çok düzensizlik vardı prolaktın yüksekmiş ilaç kullanırsam düzenli adet oluyorum 28-30 günde, bırakınca 2-3ay sonra yeniden yükseldi şimdi sürekli kullanıorum bebek olana kadar kullancam doktor dio sen bi hamile kal ilacı bırak sütlerin fışkırcak dio prolaktin süt hormonu yainşallah bol yumurtalı bi ay olur tutunur bebişler bol bol

Cnm prolaktini düşürmek için hangi ilacı kullanıyosun peki?

Son düzenleme:
kızlar bide bişi sorucam dün kan tahlilim sonucunda kansız olduğumu söylemiş doktor buda gebeliğe engelmii..nasıl arttırabilirim doğal yollarla bilgisi olan varmıııııı????????????????

cnm folbiol kullanmıormusun o hem folic asit için hemde kansızlık için içilen bi ilaç üzerindede anti anemik yazıo zaten.onu kullan artar benim 12 falandı onu kullandım kullanalı14 lere çıktı.incirde kan yapıo,pekmez iç,kara üzüm ye

aynen ya dün akşam eşim tam bi saat nutuk çekti bana ağlıorum die ama işte insanız bi yerde patlıo

inşallahhhay bide eşimin yakın arkadaşları var sık görüştüğümüz.4 arkadaşlar,ikisinin eşi hamile,biri doğurdu,ve bizden sonra evlendiler,insan bir garip oluyo neyse arayı açmamam lazım

Cnm prolaktini düşürmek için hangi ilacı kullanıyosun peki?

cnm önceki doktorum dostineks verdi çok hızlı bi şekilde düşürüo ama bırakınca tekrar yükselio die 2 aydır parlodel kullanıorum hem yumurtalığı geliştirmeye yardımcıymış hem pro.düşürmeye.düştüde yani adetlerim düzenli çok şükür 8-9 aydır ama olmayınca olmuo işte

Bende baya uzun zamandır tiroid için ilaç kullanıyorum ztn önemli bebiş için..işin garip tarafı dklar bende pko olmadığını söylüyor evlenmeden önce var diyolardı evlendikten sonra hangi dr a gittiysem yok dedi anlamadım bişey ozaman bu düzensizlik neyin nesidir bekarlılığımdan beri yanii...
Pkonun adeti nekdr geçirdiği hiç belli olmuyoki cnm ben de bazen 1 ayda bazen 35-40 arası bazen de 40-50 arası oluyor bisüredir gene iyiydi benim 35-40 arası oluyodum şimdi gene 50.güne kdr gidicek sanırım belli olmuyo işte..Heralde ben hamile kalsam bu gidişle doğurmaya yakın anlıycam karnım şişeceği için Aman yeterki olsunda razıyım ben
Hsg de çekil tabi için rahatlasın ama bişey çıkmaz bende de temiz çıkmıştı hsg.. Bence bizim sorunumuzun sadece düzensizliklikle ilgili olduğunu düşünüyorum yumurtalık tembelliği var çünkü herkezin normal zamanlarda büyüyen yumoşları bizim daha geç büyüyor ve tutturamıyoruz neyazıkkii[/QUOTE]

ben yaklaşık bir yıldır düzene girmişti gayte iyidi yani günümde felan oluyodumm ama budefakii bi anormal olduuuuuu

canım bendede prolaktin yüksekti dostinex diye bi hap kullandım çok şükür indi onla ilgili pek bişey kalmadı ama şimdide troid ve pco çıktı başımaaa maşallah duyan gelmiş hesabııııı..

yok canım ilk kez duyuyorum adını doktormu verdi kendinmi aldınnn...????

Son düzenleme:
inşallahhhay bide eşimin yakın arkadaşları var sık görüştüğümüz.4 arkadaşlar,ikisinin eşi hamile,biri doğurdu,ve bizden sonra evlendiler,insan bir garip oluyo neyse arayı açmamam lazım

hiç sorma yaa geçen yeni komşuma pasta götürdüm yeni yeni konuşuoz dedim dünde geldim yoktun elini karnına tutmuş ben gebeyim kontrole gittim dio kırışarak hımm hayırlı olsun dedim indim eve eşime dedim dio tamam o kadın bitti senin içinyani hamile olabilirsinde ne şımarıon.benim arkadaslarda hep çocuklu malesef

kızlar bide bişi sorucam dün kan tahlilim sonucunda kansız olduğumu söylemiş doktor buda gebeliğe engelmii..nasıl arttırabilirim doğal yollarla bilgisi olan varmıııııı????????????????

Canım benim fazla bir bilgim yok ama benim kuzenim çocuk düşünüyordu kan değeri bayaa düşük çıkmıştı dr kesinlikle hamile kalma bu değerlerdde çocuk özürlü olur dediğini biliyorum ve ilaç vermişti seninki ne aşamada bilemem. Pekmez, domatess iyi geliyor canım....

Verdiğin bilgiler için teşekür ederim canımm..

Canım bende eskilerdenimm bilmem hatırladınmı şu an 6,5 aylık hamileyim çok şükür seni asla ve asla yalnış anlamıyorum hepimiz o duyguları yaşadıkk allahım en kısa zamanda sana ve isteyen herkese nasip etsin canım bende doğurmadan bir ohhhh diyemicemm..

Son düzenleme:
yok canım ilk kez duyuyorum adını doktormu verdi kendinmi aldınnn...????
Düzenleyen: mlk07 Düzenleme Tarihi : Bugün Düzenleme Saati 06

evet cnm doktorum verdi ben kaç aydır kullanıorum hep onu bi sor dktruna istersen

Benim 5-6 ay önceki hormonlarda bi sorun yoktu ama adetimden sonra yeni dr a gidiceğim için o benden tekrar yeni tahliller ister büyük ihtimal..eğer prolaktinden dolayı böyle düzensizlik yaşıyosam bilirim enazından..Ve dkra bu verdiğin ilaçlarıda sorarım belki ona göre bana da bu ilaçlardan verir..
Cnm dediğin gibi olmayınca olmuyor ama enazından adet düzenli olunca ona göre çalışma günlerinde belli oluyo ve boşa zaman kaybetmiyosun ama ben de öyle olmuyo işte ben adet olucamdaaaaaaa çalışıcamdaaaaa döllenmeyi bekliyecemdeeeeee ohoooo yaniii...

Son düzenleme:

öyle cnm baktırmak lazım hormonlara.hayırlısıyla bişe yoktur inşallah varsada ilaç içersin adet düzene girer hiç deilse

bişey değil canım.maşallah doğuma az kalmış
sen de bana umut olmuştun, ben de polikistikover liyim senin gibi. çok şükür hamileyim ben de şimdi

Son düzenleme:
hayırlı günler kızlar hepınıze ben yenı yenı katılmaya calısıyorum cepten grınce boyle zor oluyor. Üzülen arkadaslarımız uzülmesın Rabbım ol dedgnde olucak ınsallah yeterkı biz acizliğimızin farkında olalım ve bol bol dua edlım. Bana gelınce ıgneden 1hafta sonra sag kasıgm sancıyor ve belıme vuruyor bazen zıplatıyor benı ayagmı bıle hıssedemıyorum bazen ayakta duramıyorum ve sarı akıntım war 2_3 gundur. Boyle bısey yasayan warmı?

bişey değil canım.maşallah doğuma az kalmış
sen de bana umut olmuştun, ben de polikistikover liyim senin gibi. çok şükür hamileyim ben de şimdi

::))))))))) Çok şükür canım allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..... Darısı diğer arkadşlarımıza lsunn innşallahhhhhhh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…