Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

naber kıs napıyon aynı benımkı de kaçkez sıl nebılıyon adam gırıp yazmadını falan kıyametı koparttı ben sılmedım burda rahatlıyom falan şimdi duruldu bişe demıyo pek

seddacım yazdım yukarda bıraz ıhmalkarlıkmı cahıllıkmı bılmıyorum ama benımde hatam oldu başka hastanede tahlıl yaptım parasız olsun dıye zaten bayılıyo pARAYI HESAB EDILCEK A-ZAMANMIYDI AMA KISMEY OLMAYINCA OLMUYO BOYLE OLMASAYDI GENE DĞÜŞÜCEKTI SONUÇTA KISMET DEILDI DAHA ÇOK UZULCEKTIM BIRAZDAHA BUYUSEYDI ayrıca bende öle duşundum tıkalı olsa hamıle kalmazdım dıye ama bide şöle bişe var döllenıncede tutunamıyo daha öncede oldu bılıyosun zaten belkı azda olsa sıkıntı varsa ondan oluyodur nebılım

canımcım çok teşekkürederim bana moral oldu söylediklerin özellikle ilk aşılamanın tutmuş olması çünkü nereyi okusam herkes ilk aşılamam tutmadı 2.si yada 3.sü tuttu demiş umarım tutmuşdur.göğüslerim fışkırıyor valla sağdan soldan ne biçim bi ilaçmış bu:)))))) kendimi dinlemek istemiyorum şu belirtim var bu belirtim var diye hayırlısı neyse o olsun demekten başka çaremiz yok napalım rabbim ne zaman uygun görürse o zaman olcak....

hımm daha erken canm o zamn içeceğin ilaçta yapabilir yani.klomen kullandım aşılama deil canm.kan verdim sonucu bekliorum ve korkuyorum aynı zamnda :26:

ayyyyy hadi inşallah çok heyecanlı sizlerden hamileyim haberi alınca kendim olmuş kadar seviniyorum valla hadi bakalım...........

canım sakın öle düşümme benımkı kendı hatamdı senın bayada oldu tehlıkelı zamanlarında geçti çok şükür sakın öyle düşünme inşallah sıkıntısız alıcaksın kucağına bebeğini öpüyorum kendıne ıyı bak

saol canım haklısın tabıkı herşeyde hayır var dılım bunu söylüyo içim ağlıyo helede parça geldıya serçe parmağımın yarısı kadar kırmızı bı et parçası çok ağladım kendı elımle öldürmüşüm gibi hissettım bebeğimi tekrar kalırım inşallah bua acı geçer yoksa heran kalbım sızlıyo gözlerım akıyo sevıncım çok az sürdü tam 10 gun geçmişti gunun 2,5 3 haftalıktı

canım çok sağol valla yazdıklarıma cvp gelince çok moral destek oluyor kocişlerin işi de çok zor valla benimki zaten artık aşırı baskıdan ilişkiye bile giremiyorduk bir zamanlar çok stres yapıyordu ayıptır sölemesi aşılama günüde ölüp ölüp dirildim eşimden bi sorun çıkacak diye çok hassaslaştı valla artık o beni idare edeceğine ben onu idare eder oldum inşallah bu zor günler geride kalır stressiz bi şekilde kocişle koklaşamaz olduk ayol bebiş gelsede salıversek kendimizi:)))))))

cemretibet geçmiş olsun tatlım çok üzüldüm önündeki güzel günlere konsantre olmaktan başka çare yok.....

cemretibet geçmiş olsun tatlım çok üzüldüm önündeki güzel günlere konsantre olmaktan başka çare yok.....

öle yaptım artık canım ama sankı bıdaha böle bı haber alamıcakmışım gıbı gelıyo moralım baya bozuk buraya gırınce keyfım yerıne gelırdı şımdı ogun sizinle paylaştığım an aklıma gelıyo öluyom kahrımdan

kızlar merhaba benim bu ay yumurtalarıma fayda etmedi sanırım klomen bugün 14.günüm doktor sağda 12 mm soldada 14-15 mm yumurtan var dedi normalde 18 oluyodu bu tarihlerde..ama çatlatma iğneni bu akşam ol dedi sizce daha erken diilmi iğne için sonuçta yavaşta olsa büyüyo yumurtalar cmrtesi 8mm ve 10 mm di

cemre cim kürtaj olmadın sanırım sen adet günün geçtiyse en az 4 haftalık gebe oluyosun zaten.bazıları ileç verip adet olmayı sağlıyorlar ve ilaçla düşürüyosun ve parça gelmesi normal canım öyle düşünme.sen kan değerin düştüğü için mi düşük yaptın yoksa kese mi görünmedi yada boş gebelikmiydi tam olarak bilemiyorum ama ben 8 haftalık kalp atışı durduğu için düşük yaptım doktoruma ilaçla düşmez mi demiştim çok zor olur parça kalabilir içerde kürtaj daha temiz demişti.sadece vakumlu bir süpürge ile içini süpürüp çekip alıcam demişti.ben kürtaj oldum hem de kendin düşürmenin acısını yaşamamış oldum ve bence en temizi.Allah yardımcın olsun canım.

SEVDECİMMMM
sevdecanım okumamışım eses in yazdığı mesaja olan cevabını atlamışım bazen sayfalar çok birikiyor bakamıyorum.canım ama tüplerimiz rahim filmi hariç bişeyde gözükmüyorki.ultrason aleti rahimin içine giriyor.orda atılmış olgun yumurta oluyor.döllenme olursa tüp onu tekrar yakalayıp bölünerek çoğaltıp zigotu oluşturup tekrar rahimin içine atıyor.öyle değil mi :)

yeni annemiz naber bakalım nasılsın?

tskr ederım canım ıyım allaha sukur 6. haftaya gırmenın heyecanını yasıyorum bu hafta bı gecsede kalbını duysam dıorum cnk ultrasonda gormeden ınanamıcam mu mıdem bulanıo sadece ara ara ama benım mıdem normaldede bıraz rahatsız oldugu ıcın belırtıden saymıorum sen nasılsın tatlııım sen hangı asamalardasın allahımmm ıns cok aratmaz kusum dua edıorum valla bıze bızım gıbı olan herkese

canım benimde geçen ay 11. günde 15.5 mm di 12. günde yaptırmıştım iğneyi..bana da erken gelmişti ama doktorumun dediğinede uydum canım..

kızlarr çok mutluyum hamileymişimmmmmmmmmmmmm darısı başınıza dualrım sizlerle allah hepinize nasip etsin

amin cnm ınşş hayırlı haberlerini bekliyoruz..saat 5 i geçti..sonucunu bizede bildir..sabırsızlıkla bekliyor olucam cnm...

sağol canımsın..ınşallah senden de hayırlı bi haber bekliyoruz.hafta içi gidemiyorum doktora ( işten dolayı cumartesi gidebiliyorum..mecbur beklicem. bi arkadaş yazmıştı yeniyılda inş. bebiş patlaması yaşarız diye...ınşallah herkesler birer birer hamiş olurda, şu topikde bayram havası yaşanır :119::119::119::119:Rabbim herkesin gönlüne göre versin...emekleriniz boşa çıkmaz ınş kızlar..

Allah razı olsun canım benim..öncelikle çk geçmiş olsun..canını sıkma..herşeyde bi hayır vardır diye düşün..Rabbim neylerse güzel eyler..moralini yüksek tut..benimde 2 ay önce bir düşüğüm oldu..ama bak hemen peşinden şükürler olsun rabbime..(gerçi kan testi filanda yaptırmadım ama yüksek ihtimal öyle) üzülme sakın...yelkenliye slm benden de ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…