Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

öncesinde hiç değerlendirmedik işte biz de...nasıl olsa çatlama iğnesi yapacak o zaman değerlendiririz bol bol diye umursamadım hiç bu günleri...

rabbim istedikten sonra olur sen şansını dene ümitsizliğe kapılıpta bu ayı es geçme doktor kontrolün ne zaman

ben artık hamilesin derse doktor naparım diyorum heycandan bayılırım gibi gelio

rabbim istedikten sonra olur sen şansını dene ümitsizliğe kapılıpta bu ayı es geçme doktor kontrolün ne zaman

ondan şüphe yok.Allah2ım kısmet edecekse er halukarda eder.es geçmeyecem eşimdi aradım eve gel dedim:):):)biz deneyelim de oldu oldu...ne yapayım kısmet artık.dr kontrolümde yumurta takibi yapmak için pazartesi...daha 4 gün var yani

bişey sorucam arkadaşlar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi yumurta olsuşmuşsa ne zaman çatlar yani adetin kaçıncı günü

Normal şartlarda 14.günde en iyi boyuta geliyo ve çatlıyo ama kiminin 12.günde de olabiliyor..Bünyeden bünyeye değişebiliyor oyüzden onun bi hesabı var cnm adet döngünden 14 gün çıkarıcaksın yani 28 günde bir adet olan bi kadın için 28-14=14 gün 30 günde olan için 30-14=16. gün çatlama oluyor bilimsel olarak dr.lar bu şekilde hesaplıyo cnm..Ama insan biraz kendi bünyesini tanımalı yani akıntısından ateşinden vs bunlarda önemli cnm..

ben klomen kullanıyorum canım ama yine aynı hesap mı acaba

benimde pazartesi canım inş olmuştur ya ne güzel eşini arıyıp çağırmışsın benim eşimin nöbetleri oluyo gelemiyo

doğru valla gelsin tabi benimkinin nöbetleri beni mahvetti yani

ilaç iç,yumurtayı büyüt sonra çatlat patlat...:) erken mi yumurtladım aman geç mi kaldım hesabı yap...ilişkiyi zamanla.....öyle imreniyorum ki kazara hamile kalanlara...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…