Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım nerdesin sen ismini görünce çok sevindim napıyosun neler yapıyosun var mı bi gelişme benim dün aşılamam oldu canım 11 ocak test günümmmmm.

ercelfff...canımmmmmmmmmmm..

bende sana bakıyordum..geçmişe bakıyordum bişe yazdın mı diye...cok sevindim..cok mutlu oldum senin adına...umutlandım...ne güzel ya..keşke bu ay bende yaptırsaydım diyede hayıflandım...ikimiz birden sonucu beklerdik şimdi..ama geçti benim bu ay..7. günüm bugün...umarım herşey güzel olur..rabbim emeklerini boşa cıkarmasın...bende karar verdim...şubatta inşallah bende yaptırmak istiyorum..ocakta istanbula gideceğim ablamın doğumuna zaman yok..şubatı bekleyeceğim mecburen...hadi bakalım umarım güzel heberler verirsin..dinlen bol bol...11 ocak....bekleyeceğim canım..iple cekeceğim..
demoscum sen nasılsın...kızımız nasıl...öpüyorum seni çok..
friendliy...
canım 20 ocak benimde günüm..yazarmısın beni de..

Rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı ewlatlar nasip etsin...ALLAH nasip etmeyeceği bişeyin hayalini kurdurmazmış...

Amin cnm..Hayal olarak bilmiyorum ama Allah duasınına icabet etmiyeceği kişiye o duayı etmeyi nasip etmezmiş diye biliyorum eğer biz dua edebiliyosak o da Allah'ın izniyle olucak cnm inşş..

çok saol canım sen nezamandır istiyosun ne kadarlık evlisin
Benimde 1 ay sonra 2,5 senem dolucak...1,5 senedir istiyoruz sadece 1 kez tedavi gördüm olmadı hsg çektirdim 5 ay önce tedavisizim yani şuan...

Evet ztn stres çok önemli cnm kendini ilişkiden sonra sıcak tutmak gerektiğini de duymuştum sıcak tutmak kolayda stresle başa çıkmak inanılmaz zorr:)))

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba.ben de serophene kullanmaya başladım.ilk ayım....ilacı adetimin 3.günü kullanmaya başladım.ilaç bittikten 5 gün sonra kontrole gel dedi.bana biraz fazla gibi geldi bu 5 gün...bir de bugün baya bir akıntım oldu...günlük petten çamaşırıma geçecek kadar yani...şaşırdım...sizde de oluyor mu böyle şeyler?

inş en kısa sürede bebişine kavuşursun rabbim çok büyük dularımızı geri çevirmez bundan eminim o duyguyu bizede tattırı..sitres yapmamak elinde değilki insanın her gün dedğil her dakika aklımdan çıkmıyo bizde 9aydır istiyoruz inş olur

Peki şuan kaçıncı günün cnm akıntının fazla olması iyi bişey..yumurtan çatlamış olabilir cnm..İyi değerlendirmeni tavsiye ederim cnm sana..

bende klomen kullanıyorum canım bu ikinci ayım normalde adetinin 12.günü çağırıyolar ama benim doktorum iznide olduğu için a5.günü gel gelmeden 4gün önce ilişki olsun dedi akıntıya gel,nce benim ilk kullandığımda olmuştu akıntı

Peki şuan kaçıncı günün cnm akıntının fazla olması iyi bişey..yumurtan çatlamış olabilir cnm..İyi değerlendirmeni tavsiye ederim cnm sana..

benimde geçen ay akıntım olmuştu akıntı öncesi ağrı oldu sonra akıntı doktorum yumurtan erken çatlamış dedi 12.günümdü

şuan adetten sonraki 8.gün canım.ilaç dün bitti.çatlama iğnesi yapmadan yumurtalarım kendiliğnden çatlamış olabilir mi yani..bu kadar erken hem de:18::18::18:

şuan adetten sonraki 8.gün canım.ilaç dün bitti.çatlama iğnesi yapmadan yumurtalarım kendiliğnden çatlamış olabilir mi yani..bu kadar erken hem de:18::18::18:

Adetle beraber kaçıncı günün?Çatlamış bence bi sorun yok..İyi değerlendir..

Son düzenleme:
benimde geçen ay akıntım olmuştu akıntı öncesi ağrı oldu sonra akıntı doktorum yumurtan erken çatlamış dedi 12.günümdü

benim de dün gece bayaa kasık ağrım oldu....eee ne olacak şimdi....değerlendirmedik de...boşa mı gitti bu ay

erken çatlama olabiliyo canım benim geçen ay oldu doktorum o gün ilişki oldun demişti ama eşim nöbetçi olduğu için olmamaıştı sen ii değerlendir.hem kendiliğinden çatlaması ii bişey canım

erken çatlama olabiliyo canım benim geçen ay oldu doktorum o gün ilişki oldun demişti ama eşim nöbetçi olduğu için olmamaıştı sen ii değerlendir.hem kendiliğinden çatlaması ii bişey canım

neden boşuna gitsin bu ay ben öncesindede ilişki olmamıştı sen ii değerlendir bu günleri

Adetle beraber kaçıncı günün?Çatlamış bence bi sorun yok..İyi değerlendir..

adetle beraber 8.günüm canım...ama daha önce hiç yumurtlama problemim olmamıştı...bi geçen ay kist oluşmuş diye serophene verdi dr...hep kendiliğinden 22 mm 23 mm oluyordu..ilaç fazla mı uyardı acaba yumurtalıkları

benim de dün gece bayaa kasık ağrım oldu....eee ne olacak şimdi....değerlendirmedik de...boşa mı gitti bu ay

Yok cnm neden boşa gitsin sen ilişkiye başla bgnden çatlayan yumurta hemen kapanmaz şansın var yani üzülme..Dün veya ondan önceki gün ilişki olduysa buda artı avantaj olur sana..

neden boşuna gitsin bu ay ben öncesindede ilişki olmamıştı sen ii değerlendir bu günleri

öncesinde hiç değerlendirmedik işte biz de...nasıl olsa çatlama iğnesi yapacak o zaman değerlendiririz bol bol diye umursamadım hiç bu günleri...

bişey sorucam arkadaşlar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi yumurta olsuşmuşsa ne zaman çatlar yani adetin kaçıncı günü

dogru söylüosn canm kendını üşütmemek kolay ama stes yapmamak elinde değilll.dediğin gıbı gunu haftayı braktık her an saniye aklındaaa...insan öyle bişe istio ki hemen olsun hemen kucağıma alayım sabırsızzzlıkla bekliyoruz...allahımmm duy bizleri ne olur sen içimizi içimizden gecenleri ne istediğimizi bizden daha ii biliosunnn...

Tabi cnm biraz hızlandırmış oldu ilaç..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…