Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet canım olmustu ben zaten buyudugunu ordan anladım kesın 20 ustu dıyodum ama bu kadar beklemıyodum...
ama ınsanın bunyesıne gore degsııyo kımnkınde agrı olmuyo kımınkıde oluyo o yuzden canını sakın sıkma agrım yok kucuk dıye...
ama cok ıncır yedım bıkana kadar ye bak nasıl buyucek.eger bu ay hamıle kalmazsan adtın bıttıkten sonra hemen basla ıncır yemeye ama buyur yumurtan emın ol ...

yumurta olunca hemen hersey bıtmıyo tabı bıde dollenmesı var..
canım senın yumurta rezervın azdı dımıı oylemı hatrılıyroum

yok tatlım o ben değilim sanırım.yani daha doğrusu az mı çok mu bilmiyorum :) 8 aylık evliyim 3 aydır bebek istiyoruz.olmayınca doktora gittim klomene başlattı.5 gün içtim.pazartesi günü 13.günümdü küçüktü yumurta.bide yarın gidicem.eğer 20 ve üzerine çıkarsa çatlatma iğnesi yapacak.inciri burayı biraz araştırdığımda okudum.yemeye geç başladım belki faydası olmaz.pazartesiden beri hergün 10 tane filan yedim.valla midemi bulandırdı artık.sen çatlatma iğnesi oldunmu

batı 30 aralık olan 4lü ne alemdesiniz

Cnm benim valla hiç belirti yok henüz..Ztn benim adetler normaldede gecikmeli geliyor yani 2 hafta sarkma yapabiliyor benim neyazıkkii..Hayır yani zaman kaybı ya ..adet olucaksam olayım gözüyle bakıyorum ki yeni aya incir yiyerek başlim belki yumoşlar bayram eder bakalım..
Duruselde beklemede cnm o da şu aralar baya bunalmış durumda bebiş olmuycak gibi geliyor ona ama olucak inş..Bikaçgün giremiycekmiş..İnş hayırlı haberlerle döner diyorum..
Bu arada sen ne durumlardasın bakim varmı bi gelişme?
Mügecim hoşgeldin görmedim zannetme sen de durumlar nasıll bakalım?

Son düzenleme:
Cnm inciri adetin başlangıcından itibaren yemek daha ii dimi sen öylemi yaptın ve günde 2 tane fln akşamları yatmadan önce yesem yeterli olurmu acaba? Adet olursam öyle yapim ben de ozaman..

canım ben gunde 6-7 adet yedım adetten sonra yedım.
yanı adet bıttı ertesı gunu başladım...
oyle daha etkılı dıye duymustum arkadastan.yumurta takıbıne kadar yıyosun yumurta buyunce gerek yok zaten.
ama aksam 2 adet az onu soylıyımm

ben bütün adet belirtilerimi sırayla yaşıorum sivilcem bile hazır ve nazır olarak kırmızıları beklio bu iğne ilaç yoğun çalışmalar baya umutlandırmıştı beni ama fos çıktı sanırım beklemekte pek zor yarın akşama kadar olmazsam kan vercem sanırım sabredemicem hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallahh

sen ye faydası olurr...yıyebıldın kadar ye yarına kadar...
benımde mıdem bulana bulana yedım..
adetın 3.gunu kan almadılarmı senden hormon degerlerın ıcınn?????????? bak bu cok onemlı..
ben catlatma ıgnesı olmadım.doktor vermedı verırısem ıyce buyur kıste cevırıır dıye...
3 ocakta test ver gel dedı progesteron testıymıs yenı ogrenıyroum bende ...o zamn yumurtalayıp yumrtlamadım cıkcak ortayaa..

cok guzel 10 adet yemen 6-7 yeterlı emın ol ıncır adetı olarak...

bıde pek buyudumu kuculdumu dıye dusunmee oda cok etkılı

Hımmm tamam cnm incirden yana korkum var ya güvenemiyorumda içinden bişey çıkcak diye..Biraz sıcak suda bekletip ondan sonra yesem vitamini hemen suya geçmez heralde dimi? Sıcak suda hemen dışarı çıkıyo istenmeyen misafirler aşure yaptığımda iyi bi tecrübe edinmiştim bu konuda da ordan biliyorum

Cnm bence acele etme adetinde normalde sarkma olmuyosa bekle derim ben ama sen bilirsin tabi gene de..Belirtiler biliyosunki hamileykende aynı olabiliyo cnm ama inş zannettiğin gibi fos çıkmaz..Benim de aslında bi belirtim var yeni aklıma geldi adet olmaya yakın yani 1 hafta öncesinden saçlarımda elektirklenme başlıyo 2 gündür var neyazıkkiii üffffff

buda ilginçmiş canım doktorum iğneden sonr 14.Gün kan testi yaptırmamı istedi ben ilk bebeğimi kaybettim o yüzden ne kadar erken öğrenirsem o kadar önemli benim için pazartesi 14.gündü ama cesaret edemedim gitmeye perşembe diye karar verdik

Ben geçen ay hormon testini yaptırdım. herşey normal çıktı ama lh fsh dan yüksek çıktı.aslında çok yüksek değerler değil lh 6,16 fsh 3,99 doktor fsh üzeyin çok iyi dedi. ama lh ıb düşmesi lazımmış senin sonuçların kaç çıkmıştı.yazman mümkünmü karşılaştırmış oluruz.
sende inşallah yumurtlamış ve hamişssindir :)) inşallahhhhhhh

kafaya takmamak mümkünmü canım ya.artık anne olmayı okaar çok istiyorunki anlatamam.yaşım 30 eşim 33 yaşında.birde kalabalık bir yerde çalışıyorum hergün bi bebek haberi alıyorum iyice psikolojim bozuldu

bılmezmıyım canımmm asure olayına cok gulmuştumm:))) aklıma geldıkce guluyorum...

ama suyun ıcıne atınca vıtamını kacıyo gulusuuu

gozunu yum at ya dusunme ınan ben oyle yaptım sedda cemre hem ıncırcı guzellerıı yerlerdı yanıı bak ne gzuel sonuclar aldıalrrr

bence yasınız hıcte gec dgl yanı mıllet 40nda anne oluyo ...

bencede degerleırn cok ıyımıs canım lh :4,51 fsh:9,67 e2:42,63 benım bı fsh sorunlu yumurta rezervı yasıma gore dusukmus yas 27 gıdrım yenıle..bu yzude dhea kullanıyroum...

test sonucların cok ı o lh duser ama fsh bıraz zor dusuyo ılac kullansam dahı..bence sonucların cok guzell kafaya takma lh yı....

bende incir i yıkıyorum ve öyle yiyorum.. suda bekletmiyorum tabi ama yıkamadan da yiyemiyorum içim almıyorr.. yıkamanında bi sakıncası var mı kii

Hımm tabi ozaman farklı cnm yaptır testini inş hayırlı haberlerini verirsin..Listemiz kabarmaya başladı bize de üst kısımda bi yer açılır inş

Ya sen gül gül ben 1 hafta kendime gelemedim valla bi de o ara 2 tanede atmıştım ağzıma..Bir tanesinde bile okdr çok vardıki o manzara gözümün önüne geldikçe nasıl yicem ya püffffff.... Normal yıkayıp içine bakarak yicem ozaman artık napimmm....ama dediğin gibi bereketi içindeki misafirlerdemi yoksa hee.

bende incir i yıkıyorum ve öyle yiyorum.. suda bekletmiyorum tabi ama yıkamadan da yiyemiyorum içim almıyorr.. yıkamanında bi sakıncası var mı kii
Yok ya yıkanıp yenir de ben bekletsemmi diyodum ama bekletmem artık napim yıkar yerim

Son düzenleme:
vallahi inşlalah burlardayız daha kovsanızda doğuma kadar gitmeyiz :)) Yapışırızzz :)) İşin şakasıı inşallah ben artık diyorum yanii arkamızdan gelenler olsun inşallaaahh dualar ediyorum peşimiz sıra gelin diyee umut do9lu yeni bir ay olsun inşallaaahh..
Maşallah mercimeğineee..Demek 1,5 aylık oldu heee ay kız az kaldı doğuma 7,5 ay Allah o minicik atan kalbi korusun büyütsün..Cnm çok küçük olduğu içinmi duyamadınız kalbinin sesini?
Nasıl 1,5 ay bende şaşırdım hatta ben 7+3 zannediyordum ama adet haftasını saymıyormuşsun adetli olduğun için benim kafa çalışmadı ona tabii herkes son adet tarihinden hesaplanıyor diyince zıpladım :)) 21 Ağustos doğum tarihi olacak dedi inş. bir sorun olmazsa..Allahım korusun meleğimin kalbini sağlıklı sıhhatli büyüsün annesinin içinde..Darısı inş.. inş.. size canım

oooyy oyyy ooyy patlatmışsın incir rekorunu günde 10 tane çok değilmi yaa canımm Ben günde 2 tane yiyordum çok nadir 3 adet ard arda yeterli oluyordu ilaçsız sadece incirde 22,8mm olmuştu yumoş o yumoşta tutmuştu çok şükür :) Ama sen nasıl istersen öle yap canım inşallah gelişir yumoşlarda tutar rabbim nasip eder sanada bu duyguyu yaşamayı
Kıızz napıyorsunuz incir komasınamı gircenizz :))) 2 tane yerdim canım ben en kötü 3 onuda yazdım yukarıda zaten demek sein yumoşlar o yüzden patladı bu ay böle 35mm falan inşallah çatlarda tuttarr canım benimm sendende ümitliyim bu ay hadi hayırlısı inş.
sorma yaa aklıma geldikçe bende gülüyorum :))) Valla incir çıkartıcam diordum bebek çıktı bu ay allah hepinize nasip etsin inş. canlarımm göreyim sizlerinde hamiilleeeyiiiiiiiiimmmm dediğiniz günleri inş.

yok be tatlım seninde iyi bence. fsh çok yüksek değil yani doktorlar 15 den sonrası sıkıntı diyolar.aman hepsi ayrı sorun senin fsh yüksek benim lh

benim e2 28,90 acaba düşükmü yüksek mi onuda anlamadım.çünkü seninle aramda baya fark var. senin prolaktin kaç çıktı tatlım benim 23,6 çıktı.

valla bunlarla uğraşırken doktor olduk çıktık :))

şimdi senin hamişlik ne zaman belli olacak.adet gününe çok varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…