Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende incir i yıkıyorum ve öyle yiyorum.. suda bekletmiyorum tabi ama yıkamadan da yiyemiyorum içim almıyorr.. yıkamanında bi sakıncası var mı kii

canım ben hiç yıkamadım incirleri hiçde bakmadım içine kurt murt varmı die aldım götür babam götürr arada bir içindeki tomurcukları inceledim ama kurt işini aklıma getirmedim zaten sevmeyerek yedim durdum hep o yüzden çokda kurt murt bakmadım yediysekte gitti ama işe yaradı ne yalan söliyim

Valla o aşuremin masrafını gittim geri aldım gıklarını çıkaramadılar yeni yaptığım alışverişten düştüler yanii bidaha aynı hataya düşmezler işte:)))
Cnm benim işe yaradığı kesin cnm baksana misafirler içerde çok iiçalışmışlar anlaşılan Adamlardan gidip özürmü dilesem ne

benım bu son 3nu ıstedı fsh cunku lh baglıymıs bırbırlerıne baglı hormonlar demıstı dgerleırnı ıstemeıd sorun yok dıye.bende bu ucundemı sorun dedım oda sadece fsh demıstı.eger sana lh dıyosa sadece lhd sorun vardır canım..

aman olduktan sonra lh fsh tırı vırı....

benımm adet 13 ocak sagolsun frendly yazmısss....ama umudum yok gercekten cunku cok umutlandım anlar oldu olmadı belkıde catlatma ıgnesı olsam daha ı olurdu ama yapmadı kafamda soru ısaretı ama hersey 3 ocakta cıkar...

senın adet tarhı kac mırrorcumm

canım keramet belkıd eıncırın ıcındekılerdır....:)))

ama uzuldum o asureye yaa harbıden o kadar malzeme emek cope gıttııı...

bu arada yılbasında ne yapıyosunuz evde gecırener ı menusu olan varsa yazasanızda bızde yapsakkkk

prolaktin süt hormonuymuş sanırım oda yüksek olunca bebiş olmazmış. doğru diyosun ya Allahım kaderimize kısmet ettiyse elbet gelir. kayınvalidem ilk gece hamile kalmış düşünebiliyomusun :) bizde aylarca uğraşalım ama napalaım Allahtan ümit kesilmez.

canım benim adet 14 ünde.ama ben genelde hep 5-6 gün sonra filan oluyorum. adet geç olduğum için yumurtlama günümüde takip edemiyorum hamilede kalamıyorum.doktor böyle demişti. işte şimdi bu ay takip olacağı için bilecem artık ne zaman yumurtladığımı.kendimi tavuk gibi hissediyorum yaa
keşke olsaydın çatlatma iğneni.ama yinede takma kafana.inan olucağı varsa olur. ben burada adet olamadım diye söktürücü kullanıp sonrasında hamile olduğunu öğreneni okudum.onun için hiç üzülme.

senin adet 13 sanırım.ama 3 ünde belli olacak demişin.o kadar erken belli olurmu?

canım adetın 21. gunu ypılıcak yanı 3 ocakta progesteron testınde ortaya cıkar dedı doktor..

yılbasında ne yapıyosunuzz

kızlar bu ay ilk defa yumurtlama takibi yaptırıyorum klomenle

bugün adetin 9.günü
sol over 10-11mm 2 tane
sağ overde 10mm 1 tane yumoş var.
sizce nasıl bugün için iyimi

bide niye 3 tane büyüdü bunların 3üde çatlarmı
çatlamazsa kist olurmu??????

canım adetın 21. gunu ypılıcak yanı 3 ocakta progesteron testınde ortaya cıkar dedı doktor..

yılbasında ne yapıyosunuzz

ayyy hadi bakalım inşallah çatlamıştır sende hamişsindir. canım valla yılbaşında dışarı çıkacaktık ama sanırım iptal edecez.çünkü yumoş büyüdüyse perşembe yada cuma iğne olacam.arkasındanda yaramazlık yapmak gerekiyomuş belki rabbim o gece canıma can eder onu. ama eğer büyümediyse kendimi dokaklara vurup sabaha kadar gezmeyi düşünüyorum. eşim yazık adam benimle uğraşmaktan kafayı yedi. dün bi arkadaşıma battaniye aldım daha doğrusu yeni bebeği olacak doğum hesiyesi aldım. gece ona bakıp bakıp ağladım. kocişimde beni mutlu etmek için bi görsen neler yapıyo.onlarada yazık oluyo ama napalım ya

siz napıyosunuz yılbaşında.hangi şehirdesin sen canım

bende zaten hep erkeklere uzuluyorum.onlar aslında bızden daha cok uzuluyolar ama bellı etmıyolar...
canım ben ankaradayım...bız annemlerle gecırcezz,arkadaslar bulusalım dedı ama herkesın malum bebısı var ben bıraz ayrı takılıyım sıtıyroum cunku bebıs gordukce daha kotu oluyorumm...(,

kocısının kıymetını bıll,bak senın ıcın neler yapıyo o battanıyeyde en yakın zamnda gotur ver gzoun onunde durmasın..harbıden akla zarar...

Valla öyle cnm ztn sevdiğim bişey de değildi ama aşure ayında evde azda olsa pişirmek gerekiyomuş diye yapmıştım çok da özenmiştim ilkdefa yapıyorum diye ama nasip de olmadı ztn..:)))
Cnm yılbaşında herkesin aksine biz duaya gidicez yuşa tepesi diye biyer var beykozun yukarlarında orda arada bir perşembeleri ve mübarek günlerde bi hocamız var o dua yapar..Ogün özellikle herkes çok istemiş hocadan duanın yapılmasını o da yapıcak..Oraya hep ünlülerde geliyodu şafak sezer,can tanrıyer her daim gelir oraya..Önceki gittiklerimde de beren saati bi kez gördüm aşkı memnu zamanında:)) ve daha bir çok ünlüyle rastlaşıyoz orda yanii..Demekki inançların varmış onlarında..
O gün biliyosunki yahudilerin bayramı ve biz onlara benzemek istemediğimiz için dua yapıcaz ve hepimize çok dua edicemmm...Allah kabul eder inş..

frendlycım bızde dua ett ne olursunnn...
bende gıttım oraya unıv.kazanmadan once dua etmıstımm...ve ne dıledıysem kabul oldu...
umarım sneın duanda kabul olur canımm..
ben zaten bı ıstanbulda olsameyup sultan ve o yusa tepesıne hep gıdeırmm...

ne guzel bı yılbası olucak sneın adına cok sevındım..

bencede dualarınızı eksık etmeyın o gun bende dua edıcemm

canım çoksaol inşallah darısı sızın başınıza en kısa zamanda şimdi dualarım size çok zor durum rabbım tezden göndersin inşallah bencede sedda uğurlu geldı bize canım lısteye eklemişsin çok saol bu benım ıkıncı tedavımdı arada bı aybayramdan dolayı boş geçtı inşallah ıyı haberlerınızı alırım canım ama umutsuzluk boşunaymış buay hiç beklemedığım bişeydı hep olucam dedım gerçı adet ağrımda olmadı farklı bı ağrıydı ama şüpelenmedım bıle iğneden vucudum şaşırdı heralde dedım geçen ayda çok olmuştuya ağrım ondan beklemiyodum yanı sizınde umudunuz artsın canım mutlaka olucak rabbımın izniyle

Son düzenleme:

Etmezmiyim cnm benim tek tek söliycem aklıma gelenleri gelmeyenleri ise toptan kk daki tüm hamile kalmak isteyenlere diyeeee boooolca dua edicem inş kabul olur..Bir de toplu duaların da makbulu çoktur..Bikeresinde hatırlıyosan yağmur hiç yağmıyodu susuzluk alarmları veriliyodu bikaç sene önce ve orda hocamız eşliğinde çok dular yapılmıştı ve gerçektende o gece dua edilir edilmez damlalar yüzümüze yüzümüze vurmuştu okdr çok etkilenmiştimki çünkü hiç yağmur yağıcak bi hava yoktu erken saatlerde günlük güneşliktii çünkü herkes heyecandan ağlamaya başlamıştı Allah'ın bi hikmeti işte kabul etti ve inş o günkü dualarımızı da kabul eder Mevlammm..

ellerıne sağlık canım tez zamanda sizin isminizde eklensın inşallllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh

canım aynı senıngıbı bıgun önce çok ağladım hatta uyuyom uyanıyom hala gözlerım yaşlı uykuda bıle ağlamışım bende ıkız yada üçüz diyolar rüyamda oldu bak inşallah annenın ruyası tezden çıkar rabbım buyuk mutalaka olucak

yaa bana kimsecikler cevap vermemiş.......

kızlar aranızda yumurtlama takibi yapan yokmu
bu ay 9.günü yumoşar 10-11mm olmuş

sizce ufaklarmı?

bilen yokmu???

gözün aydın seddacım artık gerisi gelır rahatsın çok şükür hadi geçmiş olsun canım

Cnm umutsuzluk boşa değilmiş aslında bak o rahatlıkla bebişin konmuş göbişine maşallah..Daha güzel sürpriz oluyo insana..
Sen bi ay serophene kullanmıştın sonra 1 ay ara verdin tekrar serophene kullandın ve hamile kaldın yanlışmıyım? Ona göre tedavi bölümüne yazıcam da oyüzden cnm

saol canım inşallah artar buaya bize baya uğurlu geldı devamıda gelir inşallah

yaa bana kimsecikler cevap vermemiş.......

kızlar aranızda yumurtlama takibi yapan yokmu
bu ay 9.günü yumoşar 10-11mm olmuş

sizce ufaklarmı?

bilen yokmu???

Cnm benim boyutların 9.güne göre gayet iyi..Onlar 14.güne kadar rahat rahat büyürler ve istenen kıvama gelirler hiç merak etme yanii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…