Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

:DDD canımsınnn yaaa inş. canım yeterki olsunda herşeyi anlatırım burdaaaaaaaaa

canım ınankı ben hiç olmıycak sanıyodum kızlar pozıtıf hiç yazamıycam sanıyodum ama yazdım sende yazıcaksın inşallah emın ol

:DDD canımsınnn yaaa inş. canım yeterki olsunda herşeyi anlatırım burdaaaaaaaaa

olucak tabıkı rabbımın izniyle ya ummadık anda rabbım gönderıyo mucizesını inankı sende aynısını yaşıycaksın inşallah canım burda beraber coşucak yeterkı yılma ben yılmıştım sondu valla daha gıtmem demıştım hsg sondu yanı sen sakın pes etme

canım bende hsg çektirdikten sonra kendi haline bırakıcam kafayı dağıtmak lazım birazzz zaten sende biliyosunkii bazen insan strese giriyo etrafındakiler de sordukça elinde değil yaniiii ama inş. hiç umulmadık zamanda bizede sürpriz yapar bebeğimizzz inş. yıl bitmeden benden ve diğer arkadaşlarımızdan da güzel haberler alırız ve mutlu olarak bir yılı daha bitiririzzzzzzz

inşallah canımya bencede hsg yı yap ben öle yapıcaktım sonra tedavı olsanda hiiiç düşünme oluruna bak benım gunum geçene kadar hiiiç düşünmedım olmıycak dıyodum yani inşallah darısı sızın başınıza

canım benim yeni gördüm inan çok sevindim allah tamamına erdirsin vallahi... sen klomenmi kullanmıştın????

kıslarrrrr size bi soru sorucam ama gülmeyin lütfen ya çok korkuyorum aşılamaya gidicez bütün aksilikler aklıma takılıyor. ya aşılama günü eşim boşalamazsa nolcekkkk????

kıslarrrrr size bi soru sorucam ama gülmeyin lütfen ya çok korkuyorum aşılamaya gidicez bütün aksilikler aklıma takılıyor. ya aşılama günü eşim boşalamazsa nolcekkkk????

canım aksılık getrıme aklına ınsallah bosalır.bosalamazsa aşılama olmaz yanı olmayan spermın neyını tarnsfer yapsınlar...

guzel dusun guzel olsunnn

cemrecım hsg cektırmeden hamıle kalman cok guzel bısıı..

bıde o sıkıntıya gırmedın maddı manevı

Bi kızım olsun..
Parfüm niyetine süt kokusu sinsin üzerime..
Uykusuz kalmaktan göz altlarım çöksede
Gaz sancılarını gördükçe içim acısada
Kusmuğunu temizlemekten hep gurur duyayım.
Tırnağını keserken 'aman etini kesmiyim'
Diye içim sızlasın ..
İğne zamanlarında elinden tutup güç vereyim ona..
Altını aldığımda poposu pişmesin diye kremler süreyim..
Yeni yeni dişleri çıktığında mutluluktan havalara uçayım..
Herkes göz kısmı O'na benziyo desin Sevdiğime bakıp..
Dudakları bal gibi aynı sen..
Bu tıpkı ikinizin karışımı olmuş desinler ..
Sevdiğimin gözlerine bakıp gurur duyayım..
Gözlerim dolsun ..
Mutlu olayım ..
Kızımın saçları çıkmaya başladığında
Minicik tokalarla süsleyip püsleyim onu şelaleler yapayım saçlarından ..
Yürümeye başladığında külotlu çorapla minicik eteğiyle göreyim onu ..
Gurur duyayım bu benim kızım diye ..
Tıpış tıpış yürürken bezi yüzünden tebessümümle
Allahıma hep şükredeyim..
O büyüdükçe bende büyüyeyim onunla..
Olmaz mı ? ..

ay canım heyecandan bunu atlamışım vallaya çok saolun ıyıkı varsınız yaa evet canım ağustosa denk gelıyo kısmet olursa senın benden bıray önce olur heralde hadı hayırlısı inşallah canım yarın haberver bakalım kalp atışlarından bebişin

canım meraklanma onlar elınden gelenı yapılıyo testtede aynısı boş bı odada sıdı izletiyolarmış korkma sen

canım benim yeni gördüm inan çok sevindim allah tamamına erdirsin vallahi... sen klomenmi kullanmıştın????

saol canı ben serophene kullandım ıkıncıydı bu ama arada bıay bayramdan dolayı boş geçtı benım ama ılaçların farkı olduğunu sanmam olcaksa olucak yanı ınşallah olur canım

Cemretıbet ve seddacım ıkınızıde yurekteeen tebrık edıyorum...yazılanları ve mutlulugunuzu okuyunca cok mutlu oldum anlatamam..ben ınanıyorum kızlar hepımız bırgun anne olacagız..ınanın herkesten cook hakedıyoruz,bır cabamız gayemız var..ben 2,5 yıldır evlıyım,6aydır tedavı goruyordum klomen catlatma ıgnesı ama nafıle..pes ettım artık..esımın uzulmesıne dayanamıyorum ..ben ırdeledıkce o dahada cok uzuluyor..burası okadar guzel bıyerkı kk benım bır anda hayatımı degıstırdı,bu dertten sadece benım muzdarıp olmadıgımı gordum..ve uzucu ama ınanın moral buluyor ınsan bırde sızlerın hamıslıgını gorunce ınanın umut oldunuz hepımıze...ben tedavıyı bıraktım ama bılıyorum kurban oldugum Allah hepımızı goruyor ama zamanınız var dıyor az zaman...ısallah bende yazarım burda hamıs oldugumu..sızlerı gormesemde tanımasamda aynı kaderı paylastıgımız ıcın cok sevıyorum...opuyorum hepınızı..dualarım sızınle ..

günaydıınnn kızlaaarrr,bugün şiş gözlerle uyandım işe geldim ağlamaktan şişmiş.sabah annemi aradım gece dio sana çookk dua ettim yattım yattım rüyamda ikizin olmuştu iki kız biri aynı sen biri eşin diodu sana benzeyeni daha çok seviodum dioduanneler işteeee....bugün memlekete gidiorum yaa 4gün sizlere yazamıcam ama olsun aklım hep sizde bi gelişme olursa yolunu bulur yazarım...

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pozıtıfffffffffffffffffffffffffffffffffff inanamıyorum olucem 21.03 sınırda demış heralde daha yenıymış oluyom sedddaaaaaaaaaaaaaa

tebrik ederim canım
rabbim sağlıkla 40. haftaları göstersin inş. hayırlısı ve sağlıklısı ile kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza:)

ssende sürü ayağını bacağını bişeler yap canım peşimiz sıra gelsin herkes inşallaahh :)) Kız bu ne iffetmişşş randevu alman yetti vallaa Zaten ummadığın anda oluyor hep canım benimde öle oldu seninde umudumuzu kaybetmeyelim hiç bir zaman bir gün olacak kızlar emin olun bir gün olacak..
Tedavin hayırlı olsun canım inşallah yumoşların büyümüştürde iğneni vurulur göbişini doldurursun :) Allahım yardımcın olsun

Bakk bakk baaakk yaaa..Yapma böyle güzelim bir gün sende tadacaksın bu duyguyu bak 2,5 sene sonra geldi bebeğim bana bak cemrede nasıl bekliyordu..En umutsuz anlarımızda süpriz yaptılar sanada öyle olacak bak göreceksin..Ama sen böyle yıpratırsan kendini olmazki sanada yazık eşinede ailenede..Bak annen ne güzel rüya görmüş hayırlısı allahtan inşallah canımm...Bu döktüğün göz yaşlarının bir mükafatı olacak emin ol..Bu sabrın bu yolda dimdik durmanın yılmamanın mükafatı olacak sabır sadece sabır canım..
gülmiyim dedim ama Allah iyiliğini versin canım yaa aklını içini yüreğini ferah tut inşallah herşey yolunda gidecek canım allah yardımcın olsun
sorma canım..Dün akşam gittik çok şükür bebeğim 6 haftalıkmış(yani 1,5 aylık) Doğumum 21 Ağustos 2012 dedi dr. Herşey normalmiş çok şükür canım kalbi oluşmuş atıyormuş ama dinleyemedik 13 ocakta gidicez inş. ozaman dinlicez..Çok farklı bişey sağlıklı olsunda çk şükür kalbi atıyor bebeğimizin..
Aramıza hoşgeldin canım..Bende senin gibi 2,5 senelik evliyim canım..2,5 sene boyunca olmadı çok şükür klomenle tedavimin 3.ayında hamile kaldım..Umudunu kaybetme canım ve ne kendini ne eşininin yıpranmasına izin vermne dik dur..Benim eşim psikolojisini bozmuştu artık cinselliğini bile etkiliyordu o derece kafayı takıyordu ben teselli vere vere idare ettim hep..Sonunda oldu çok şükür umudunu kaybetme inşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…