Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

değerin ne hayatım?

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı

BHCG in mIU/ml

3 hafta 5 - 130

4 hafta 75 - 2,600

5 hafta - 850 - 20,800

6 hafta - 4,000 - 100,200

7 - 12 hafta -11,500 - 289,000

13 - 16 hafta - 18,300 - 137,000

17 - 24 hafta - 1,400 - 53,000

25 - 40 hafta - 940 - 60,000

canım bak seninki 3 haftalık sanırım değerinin aralığı onu gösteriyor :))

amın canım o aradı benı sonucu o öğrendı adam okadar kotuyduku heyecandan konuşamıyo kıtlenmış garıbım yaa ay rabbım herkese nasıb at ALLAHIM hep bu anı bekledım nasıl duygu dıye

saol canımya rahatladım bıraz bana çok duşuk geldı sankı elıne sağlık en kısa zamanda sızın haberlerınızı duymak nasıb olsun inşallah ben buay hep elımı karnıma koydum ALLAHIN 99 ısmını sık sık okudum sızde okuyun canım

amın canım o aradı benı sonucu o öğrendı adam okadar kotuyduku heyecandan konuşamıyo kıtlenmış garıbım yaa ay rabbım herkese nasıb at ALLAHIM hep bu anı bekledım nasıl duygu dıye

Allah inşallah her isteyene nasip eder. Yüce Allah'ım seni de bebeğini de korusun. 3 haftalık olabilir cnm. geç döllenmedir belki :) Allah bilir...

anlatılmaz bişey canım yaa başkalarının sevinçlerinin yanında kendin yaşayınca nasıl farklı oluyormuş değilmi birde bekliyorsun yaa istiyorsun yaa daha kıymetli oluyor..Sigara bitiyorr artık Eee bu akşam dr. gidiceksiniz hadi inş. keseyi görürsünüz canım yaa seni çok çok iyi anlıyorum aynı duyguları yaşadım darısı diğer arkadaşlarımızın başına inş.

sorma kıs ay nakadar heyecanlıyım bılemezsın ben artık okadar ümitsizdimkı sankı benım hiç olmıycak gıbı hıssedıyodum çocuk gördummu kendıme acıyodum artık çok şukur rabbım burda ve hastanede bekleyen herkese nasıb etsın

inşallah canım sana yetışıcem dıye habıre adama arattım çıkıcaksınya aynen öle kendın yaşayınca anlıyosun ben böle benımgıbı bırını görsem delı delı derım ama biz çektık oyuzden çok normal he bıde kese hemen görunurmu kız ben hiç bılmıyom

Son düzenleme:

Amin cnm Allah hepimize nasip etsin

amiin canım isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın hııımm ozaman sende Ağustos annesimi oluyorsun bakalım :)) Taze anne senii allahım korusun sizi bende bu akşam gidicem inş. kalp atışlarını duymaya eşimle eşim videyoya alıcam diyor deli yaa adam napsın oda heyecanlı her gece sevio karnımı valla bebeğim anneyi üzme die çok değişikanlatılması mümkün değil canım manlıyorum aynı bedende 2 can allahım can verdi sana sağlıkla kucağına alırsın inş. canım..Benim hislerimin hep tersi çıkar ve bu sabah siteye girerken olmadı dedim testin negatifti ama şaşırdım normalde içime ne doğarsa tersi olur ve bunu sana söylemedim ümitlendirmemek için vee hislerimin tersi çıktıı canımm ben yok hissettim kutu boşş dedim ama baak doluymuşş içime doğanda kız tam tersi olabilir sağlıklı olsunda

Allah inşallah her isteyene nasip eder. Yüce Allah'ım seni de bebeğini de korusun. 3 haftalık olabilir cnm. geç döllenmedir belki :) Allah bilir...

belkıde canım hep duam sıze şimdi çok ettım inşallah hep aklımdasınız en kısa zamanda alırım inşallah haberlerınızı bız çok uğraşıyoruz oyuzden diğerlerinden daha çok duaya ihtiyacımız var

hemen görünmediğini görmüştüm konular arasında canım onu biliyorum 4.haftada olması lazım ama emin değilim tabi bellide olmaz bak testtede görükmemişti ama ordaymışş fındık kurdu :)) Ben gittiğim akşam görünmüştü ama benim adetimi 1 hafta geçmişti canım senin geç döllenme olduysa çıkmayabilir ama olsun sen genede git dr. canım

Son düzenleme:

doğru söyluyon doktoru aradım 2 gun sonra tekrar testı tekrarla yenı başlangıçtır dedı sonra gel dedı ay inşallah bı sıkıntı yokturyaa ama başka bişe olsa en azından adet olurdum dımı 23.olmam lazımdı 27 sı bugun hem düşükte olsa çıktı ıdrardada sılkıtı dua edın nolur bi sıkıntı olmasın

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pozıtıfffffffffffffffffffffffffffffffffff inanamıyorum olucem 21.03 sınırda demış heralde daha yenıymış oluyom sedddaaaaaaaaaaaaaa

canımcımmm çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsinnn valla çok mutlu oldummmmm ya süperrrrr::)))))kendine dikkat et canım Allah bizlerede nasip etsin inş..... hadi gözün aydınnnn

öncelikle sakin ol canım kötü düşünme bebeğin seninle çok şükür dr.unlada görüşmüşsün testini tekrarla inş. bir sorun olmayacaktır..Şuan adetini 4 gün geçmiş 1 hafta geçsin bak nasıl kabak gibi çift çizgi görüyorsun içini rahat tut canım stres yok sıkıntı yok haberdar et bizide canım allahım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

canımmmmm o kadar mutlu oldumkı sveıncten agaldım bıle hadı canım gözun aydın darısı benım ve burda bebek bekelyen jherkesın başına hadı hayrılııısııııı...........

yuppııııııııı yenı yıllll hedıyen erken geldı ne guzel emınım tarıfsız bı mutlulukturrrrrrrrrrrr

seddacım bugun doktora gıdyosun gzuel dusun guzle olsun canımmmm..

guzelll haberlerını beklıyrouz...

kalp atısını dınlıycen haa ayyy ne gzuellllllllllllllllllllllll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…